پایگاه خبری تحلیلی پیام سپاهان

آخرين مطالب

سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو:

وقفه‌های بازی عملکرد بازیکنانم را کاهش داد/ تیم پر مهره‌ای نیستیم ورزشي

وقفه‌های بازی عملکرد بازیکنانم را کاهش داد/ تیم پر مهره‌ای نیستیم

  بزرگنمايي:

پیام سپاهان - سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو با ابراز نارضایتی از وقفه‌هایی که در بازی روز گذشته تیمش در شیراز رخ داد، گفت: می‌توانست یک بازی جذاب و هیجان انگیز باشد اما نزدیک به یکساعت وقفه‌های مختلف در بازی داشتیم که موجب شد بازیکنان در زمین سرد شوند و عملکرد خود را نداشته باشند واین به تیم ما بسیار ضربه زد.
شهناز یاری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا-منطقه اصفهان، اظهار کرد: پویندگان تیم خوبی است که با توجه به بازیکنانی که داشته و در این فصل گرفته توانسته نتایج خوبی به دست آورد و در جمع مدعیان باشد. می‌دانستیم بازی سختی در پیش داریم اما اتفاقات که قبل از شروع بازی رخ داد وهمچنین در طول بازی موجب شد تا بازیکنانم نتوانند عملکرد همیشگی خود را داشته باشند در طول بازی روند بازی در دست ما بود اما باز هم تکرار می‌کنم اگر بازی در شرایط مطلوب برگزار می‌شد 3 امتیاز بازی تنها برای ما بود.
وقفه‌های بازی موجب افت عملکرد بازیکنانم شد
وی افزود: در جریان این دیدار دو توقف بین از 20 دقیقه‌ای داشتیم که بدن بازیکنان را در اوج به یکباره به حالت سکون نگه داشت و از جو مسابقه خارج کرد. در ابتدای بازی و قبل از زدن سوت توسط داور اعلام شد آمبولانس نیست و حدود 30 دقیقه منتظر آمدن آمبولانس شدیم در حالی که آن چه بر اساس مقررات می دانم می‌توانست بازی برگزار نشده و نتیجه به سود ما باشد. در هر صورت تصمیم گرفته شد منتظر بمانیم و بازی برگزار شود.
وی ادامه داد: این مساله تأثیر منفی زیادی در عملکرد بازیکنان داشت به نوعی آن‌ها در طول مسابقه هم بازی کردند و هم گرم کردند و این اصلاً درست نیست. نکته دیگری که مرتب بازی را دچار وقفه می‌کرد دروازه‌بان تیم حریف که مرتب به بهانه آسیب وقت کشی می‌کرد تا خود و بازیکنان تیمش نفس گیری کنند و سرعت ما را بگیرند و این موضوع اخلاقی نیست فکر می‌کنم باید از سوی داوران تذکر جدی می‌گرفت.
سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی‌نو اصفهان تصریح کرد: در طول بازی نیز مرتب بازیکنان و کادر آن‌ها به داوری اعتراض داشتند که در نهایت سرمربی آن‌ها اخراج شد، مدتی هم در این زمان وقفه ایجاد شد. تیم ما در طول بازی فرصت‌های زیادی را از دست دادند بر اساس آمار و آنالیزی که بازی دارم حدود 7 یا 8 توپ شوت شده یا ارسالی به روی دروازه حریف توسط تیم ما به تیرک‌ها خود و چندین توپ را نیز با بی دقتی به بیرون زدیم. دو مرتبه نیز توپ را بازیکنان آن‌ها با تیز هوشی از روی خط دروازه بیرون کشیدند. برای ما کسب 3 امتیاز بازی بسیار مهم بود و در دقایق پایانی از سیستم پاور پلی استفاده کردیم و فشار زیادی را به تیم حریف وارد کردیم اما متاسفانه در کسب نتیجه نهایی موفق نبودیم.
از سوی ما بی احترامی به داور نشد
وی با ابراز گلایه مندی از اتفاقات به وجود آمده در جریان بازی گفت: فکر می‌کنم فدراسیون و کمیته مسابقات در خصوص این اتفاقات و بی احترامی‌هایی که در طول بازی از سوی آن‌ها شد تدبیری داشته باشند. حتی گفته شد که تیم ما هم معترض به داوری بوده بازیکنان من در هیچ بازی اعتراض یا بی احترامی به داور نکردند و به آن‌ها همیشه این موضوع را یاداوری می‌کنم. خودم نیز دخالتی نمی‌کنم ممکن است درکنار زمین به عنوان مربی صحبتی داشته باشم اما هیچ گاه به خود اجازه نمی‌دهم به داوران بی احترامی کنم اما متاسفانه مربی شیراز رفتار درستی نداشت. البته اشتباهات داوری نیز در این بازی به گونه‌ای بود که در روند نتیجه بازی تأثیر گذار بود هرچند نیمه نخست شاهد یک بازی خوبی بودیم اما بعد از گرفتن خطایی که دو داور در زمان اجرای آن هماهنگی نداشتند شیرازه بازی از دست دو تیم وداوران خارج شد.
یاری تاکید کرد: دروازه بان ما چندین مرتبه در مورد مستقمی یا غیر مستقیم بودن ضربه از داور سؤال کرد و بعد از اطمینان به هم تیمهای خود گفت نیازی به دیوار نیست یارگیری کنید، توسلی دروازه بان بی تجربه‌ای نیست که برای یک ضربه مسقتیم حرکتی از خود نشان ندهد ضمن اینکه توپ دقیقاً به جایی وارد شد که توسلی آن جا را خالی کرد، یعنی اگر حرکتی نمی‌کرد به راحتی توپ را می‌گرفت. اعتراض شدید توسلی بعد از آن به داور نیز به همین علت بود که بعد از آن تذکر گرفت و می‌داند که باید به تصمیمات داوران احترام بگذارد.
دور برگشت مدعیان قهرمانی بیشتر می‌شود
وی خاطر نشان کرد: بعد از حدود یکماهی که تیم آشفته بود و تمرینات منظمی نداشت هفته گذشته توانستیم 4 جلسه تمرین خوب و منظم در اصفهان داشته باشیم و به امید یک بازی خوب به شیراز رفته بودیم که این گونه نشد. هفته آینده استراحت داریم و با توجه به اینکه محل اسکان ما در اصفهان هنوز مجهز نشده با نظر باشگاه چند روز به بازیکنان استراحت دادیم و بعد از آن تمرینات خود را برای بازی در هفته پایانی دور رفت برای یک بازی خارج از خانه مقابل هیئت خراسان رضوی آماده می‌کنیم.
وی در خصوص وضعیت تیم‌ها در این فصل گفت: امسال فصل راحتی برای تیم‌ها نیست، با پخش شدن بازیکنان در تیم‌ها مختلف سطح لیگ بالا رفته، سال‌های قبل همان ابتدا تیم‌های سکو نشین مشخص بودند و مابقی تیم‌ها برای رده‌های 4 تا 6 می‌جنگیدند اما امسال 6 یا 7 تیم برای کسب مقام رقابت می‌کنند.
وی ادامه داد: دور برگشت با شناخت تیم‌ها از یکدیگر به طور حتم شاهد رقابت‌های بسیار نزدیک‌تری خواهیم بود. و مدعیان قهرمانی بیشتر می‌شوند.
ما تیم پر مهره ای نیستم
سرمربی تیم فوتسال نامی نو با انتقاد از صحبت‌هایی که در خصوص پر مهره بودن تیمش شده، تاکید کرد: داشتن 4 ملی پوش نشان از پر مهره بودن تیم است، تیم ما امسال تلفیقی از بازیکنان جوان وبا ترجبه است حتی باتجربه‌های ما جوان هستند. به غیر این نفرات 8 بازیکن ما غیر ملی پوش و از جوانان زیر 16 سال هستند. تیم پر مهره یعنی ملی حفاری که نزدیک به 10 ملی پوش دارد.
یاری افزود: صنعت نفت، دختران کویر کرمان و پویندگان نیز بازیکنان خوب دارند که بسیار هماهنگ هستند. کاش کمی واقع بینانه و درست قضاوت می‌کردیم و در مورد مسائل فنی تیم‌ها واقعیت‌ها را بیان کنیم.
کدخبرنگار:13042
انتهای پیام

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

تمجید سایت نیجریه‌ای از شروع خوب اوساگونا در ذوب‌آهن

ذوب‌آهن امروز به اصفهان برمی‌گردد

4 اصفهانی در تیم ملی فوتبال جوانان دختر

سپاهان میزبان، ذوب‌آهن میهمان می‌شود

فو مینگ از چین داور ذوب‌آهن – الزورا

بازی مرگ و زندگی نامی نو / آمار دور رفت نشان از برتری ما دارد

هواداران برای تشویق فوتسال گیتی پسند به ورزشگاه بیایند

مسابقات استانی کاراته سبک شوتوکان در تیران و کرون برگزار شد

شوک به پرسپولیس؛ سیدجلال مصدوم شد

وضعیت مصدومیت سیدجلال حسینی مشخص شد

کوتاه آمدن بیرانوند و تغییر پیراهنش!

منشا 1 هفته به استقلالی ها فرصت داد

سپاهان قهرمان شد، ذوب‌آهن نایب‌قهرمان

سپاهان قهرمان شد، ذوب‌آهن نایب‌قهرمان

داوران هفته یازدهم معرفی شدند

ابرنیرویی دیگر برای همیشه داوری نمی‌کند

طارمی برگ برنده الغرافه مقابل ذوب آهن

تکواندوکاران جان خود را برای بقا نظام فدا کردند

در اصفهان چیزی برای از دست دادن نداریم/ بعد از 9 ماه بلاتکلیفی خبر خوبی بود

شهدا هدایت‌کننده نسل امروز هستند

پیروزی الغرافه مقابل ذوب آهن در نیمه نخست

مظاهری: از منصوریان بابت کمک‌هایش متشکرم/ این صعود را به مردم ایران تبریک می‌گویم

منصوریان: تا آخرین لحظه برای صعود جنگیدیم

در تهران جبران می‌کنیم

مسابقات استانی کاراته سبک شوتوکان در تیران و کرون برگزار شد

کامبک آسیایی منصوریان/ ذوب آهن به مرحله گروهی صعود کرد

منش هواداران اصفهانی حمایت است، تلافی در کار نیست

شهدا سند هویت یک ملت هستند

بازگشت رویایی ذوب آهن برابر الغرافه در قطر

جنگ تمام‌عیار در اصفهان

منصوریان: هر دو تیم شانس صعود به لیگ قهرمانان آسیا را دارند/ باید به لحاظ فکری و فیزیکی در بهترین فرم خود باشیم

خطر بزرگ بیخ گوش پرسپولیس برای دیدار با سپاهان

اختلاف شدید در باشگاه استقلال با مصاحبه شفر

بزرگ‌ترین رویداد ورزش بانوان کارگر کشور در اصفهان

حضور سهراب مرادی در جام فجر اما بدون وزنه زدن

تقابل سبزپوشان ایران و یاران طارمی

می‌گویند نجف‌آباد جایی در هندبال استان ندارد/ تیم ما را زمین نزنید

اقدام مشابه علیرضا منصوریان و کارلوس کی‌روش

ابهام در زمان و مکان برگزاری فینال لیگ دسته اول فوتسال

بچه دار شدن محمد بنا در 60 سالگی! + نام فرزندش

چرا مهرداد میناوند پیشنهاد سرپرستی پرسپولیس را نپذیرفت؟

محسن خلیلی سرپرست جدید تیم پرسپولیس

دیدار حساس گیتی پسند و ملی حفاری در اصفهان

اصفهانی‌ها طلایی شدند

سپاهان نایب قهرمان شد

لک: در اهواز امنیت نبود

سپاهان راهی نیمه‌نهایی شد

سپاهان در خانه پیروز شد

قهرمانی دست خودمان است

تیم ما به پختگی لازم رسیده است