پایگاه خبری تحلیلی پیام سپاهان

آخرين مطالب

سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو:

وقفه‌های بازی عملکرد بازیکنانم را کاهش داد/ تیم پر مهره‌ای نیستیم ورزشي

وقفه‌های بازی عملکرد بازیکنانم را کاهش داد/ تیم پر مهره‌ای نیستیم

  بزرگنمايي:

پیام سپاهان - سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو با ابراز نارضایتی از وقفه‌هایی که در بازی روز گذشته تیمش در شیراز رخ داد، گفت: می‌توانست یک بازی جذاب و هیجان انگیز باشد اما نزدیک به یکساعت وقفه‌های مختلف در بازی داشتیم که موجب شد بازیکنان در زمین سرد شوند و عملکرد خود را نداشته باشند واین به تیم ما بسیار ضربه زد.
شهناز یاری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا-منطقه اصفهان، اظهار کرد: پویندگان تیم خوبی است که با توجه به بازیکنانی که داشته و در این فصل گرفته توانسته نتایج خوبی به دست آورد و در جمع مدعیان باشد. می‌دانستیم بازی سختی در پیش داریم اما اتفاقات که قبل از شروع بازی رخ داد وهمچنین در طول بازی موجب شد تا بازیکنانم نتوانند عملکرد همیشگی خود را داشته باشند در طول بازی روند بازی در دست ما بود اما باز هم تکرار می‌کنم اگر بازی در شرایط مطلوب برگزار می‌شد 3 امتیاز بازی تنها برای ما بود.
وقفه‌های بازی موجب افت عملکرد بازیکنانم شد
وی افزود: در جریان این دیدار دو توقف بین از 20 دقیقه‌ای داشتیم که بدن بازیکنان را در اوج به یکباره به حالت سکون نگه داشت و از جو مسابقه خارج کرد. در ابتدای بازی و قبل از زدن سوت توسط داور اعلام شد آمبولانس نیست و حدود 30 دقیقه منتظر آمدن آمبولانس شدیم در حالی که آن چه بر اساس مقررات می دانم می‌توانست بازی برگزار نشده و نتیجه به سود ما باشد. در هر صورت تصمیم گرفته شد منتظر بمانیم و بازی برگزار شود.
وی ادامه داد: این مساله تأثیر منفی زیادی در عملکرد بازیکنان داشت به نوعی آن‌ها در طول مسابقه هم بازی کردند و هم گرم کردند و این اصلاً درست نیست. نکته دیگری که مرتب بازی را دچار وقفه می‌کرد دروازه‌بان تیم حریف که مرتب به بهانه آسیب وقت کشی می‌کرد تا خود و بازیکنان تیمش نفس گیری کنند و سرعت ما را بگیرند و این موضوع اخلاقی نیست فکر می‌کنم باید از سوی داوران تذکر جدی می‌گرفت.
سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی‌نو اصفهان تصریح کرد: در طول بازی نیز مرتب بازیکنان و کادر آن‌ها به داوری اعتراض داشتند که در نهایت سرمربی آن‌ها اخراج شد، مدتی هم در این زمان وقفه ایجاد شد. تیم ما در طول بازی فرصت‌های زیادی را از دست دادند بر اساس آمار و آنالیزی که بازی دارم حدود 7 یا 8 توپ شوت شده یا ارسالی به روی دروازه حریف توسط تیم ما به تیرک‌ها خود و چندین توپ را نیز با بی دقتی به بیرون زدیم. دو مرتبه نیز توپ را بازیکنان آن‌ها با تیز هوشی از روی خط دروازه بیرون کشیدند. برای ما کسب 3 امتیاز بازی بسیار مهم بود و در دقایق پایانی از سیستم پاور پلی استفاده کردیم و فشار زیادی را به تیم حریف وارد کردیم اما متاسفانه در کسب نتیجه نهایی موفق نبودیم.
از سوی ما بی احترامی به داور نشد
وی با ابراز گلایه مندی از اتفاقات به وجود آمده در جریان بازی گفت: فکر می‌کنم فدراسیون و کمیته مسابقات در خصوص این اتفاقات و بی احترامی‌هایی که در طول بازی از سوی آن‌ها شد تدبیری داشته باشند. حتی گفته شد که تیم ما هم معترض به داوری بوده بازیکنان من در هیچ بازی اعتراض یا بی احترامی به داور نکردند و به آن‌ها همیشه این موضوع را یاداوری می‌کنم. خودم نیز دخالتی نمی‌کنم ممکن است درکنار زمین به عنوان مربی صحبتی داشته باشم اما هیچ گاه به خود اجازه نمی‌دهم به داوران بی احترامی کنم اما متاسفانه مربی شیراز رفتار درستی نداشت. البته اشتباهات داوری نیز در این بازی به گونه‌ای بود که در روند نتیجه بازی تأثیر گذار بود هرچند نیمه نخست شاهد یک بازی خوبی بودیم اما بعد از گرفتن خطایی که دو داور در زمان اجرای آن هماهنگی نداشتند شیرازه بازی از دست دو تیم وداوران خارج شد.
یاری تاکید کرد: دروازه بان ما چندین مرتبه در مورد مستقمی یا غیر مستقیم بودن ضربه از داور سؤال کرد و بعد از اطمینان به هم تیمهای خود گفت نیازی به دیوار نیست یارگیری کنید، توسلی دروازه بان بی تجربه‌ای نیست که برای یک ضربه مسقتیم حرکتی از خود نشان ندهد ضمن اینکه توپ دقیقاً به جایی وارد شد که توسلی آن جا را خالی کرد، یعنی اگر حرکتی نمی‌کرد به راحتی توپ را می‌گرفت. اعتراض شدید توسلی بعد از آن به داور نیز به همین علت بود که بعد از آن تذکر گرفت و می‌داند که باید به تصمیمات داوران احترام بگذارد.
دور برگشت مدعیان قهرمانی بیشتر می‌شود
وی خاطر نشان کرد: بعد از حدود یکماهی که تیم آشفته بود و تمرینات منظمی نداشت هفته گذشته توانستیم 4 جلسه تمرین خوب و منظم در اصفهان داشته باشیم و به امید یک بازی خوب به شیراز رفته بودیم که این گونه نشد. هفته آینده استراحت داریم و با توجه به اینکه محل اسکان ما در اصفهان هنوز مجهز نشده با نظر باشگاه چند روز به بازیکنان استراحت دادیم و بعد از آن تمرینات خود را برای بازی در هفته پایانی دور رفت برای یک بازی خارج از خانه مقابل هیئت خراسان رضوی آماده می‌کنیم.
وی در خصوص وضعیت تیم‌ها در این فصل گفت: امسال فصل راحتی برای تیم‌ها نیست، با پخش شدن بازیکنان در تیم‌ها مختلف سطح لیگ بالا رفته، سال‌های قبل همان ابتدا تیم‌های سکو نشین مشخص بودند و مابقی تیم‌ها برای رده‌های 4 تا 6 می‌جنگیدند اما امسال 6 یا 7 تیم برای کسب مقام رقابت می‌کنند.
وی ادامه داد: دور برگشت با شناخت تیم‌ها از یکدیگر به طور حتم شاهد رقابت‌های بسیار نزدیک‌تری خواهیم بود. و مدعیان قهرمانی بیشتر می‌شوند.
ما تیم پر مهره ای نیستم
سرمربی تیم فوتسال نامی نو با انتقاد از صحبت‌هایی که در خصوص پر مهره بودن تیمش شده، تاکید کرد: داشتن 4 ملی پوش نشان از پر مهره بودن تیم است، تیم ما امسال تلفیقی از بازیکنان جوان وبا ترجبه است حتی باتجربه‌های ما جوان هستند. به غیر این نفرات 8 بازیکن ما غیر ملی پوش و از جوانان زیر 16 سال هستند. تیم پر مهره یعنی ملی حفاری که نزدیک به 10 ملی پوش دارد.
یاری افزود: صنعت نفت، دختران کویر کرمان و پویندگان نیز بازیکنان خوب دارند که بسیار هماهنگ هستند. کاش کمی واقع بینانه و درست قضاوت می‌کردیم و در مورد مسائل فنی تیم‌ها واقعیت‌ها را بیان کنیم.
کدخبرنگار:13042
انتهای پیام
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

مشخص شدن شماره پیراهن بازیکنان جدید پرسپولیس

مذاکره پرسپولیس با مدافع جوان تراکتورسازی

تماس بازیکنان پرسپولیس برای بازگشت مهدی طارمی

بازیکن تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان: حسینی را شارژ کردم، اما پنالتی نبود

بازیکن تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان: کارت زرد دوم صحیح نبود

بازیکن تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان: مشکلات مالی حل شود، می توانیم نتایج خوبی بگیریم

بازیکن تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان: بازی با کیفیتی را شاهد نبودیم

هر مربی سبک خود را دارد

درگیری عجیب هواداران ذوب آهن با خبرنگاران!

ذوب آهن کشش این همه اشتباهات داوری را ندارد

تیم ما در ضربات نهایی مقابل نفت مسجد سلیمان بی دقت بود

حاشیه های دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و نفت مسجد سلیمان

بازیکنانم مقابل ذوب آهن شجاعانه جنگیدند

نایب قهرمانی دوگانه دختران سپاهان در المپیاد ورزشی

نقل و انتقالات از 16 دیماه آغاز می شود

منصوریان باز هم نبرد/ توقف ذوب‌آهن مقابل حریف 10 نفره

انتقادات تند مرزبان به کادرفنی تیم ملی امید

در بازی با پرسپولیس هم از داوری ضرر کردیم/ آذری در مسائل فنی دخالتی ندارد

بازدید ناظر AFC از فولادشهر و پاس قوامین

ذوب‌آهن در خانه میزبان پارس جنوبی، سپاهان در زمین قوهای انزلی

دیدار ذوب آهن اصفهان و نفت مسجد سلیمان بدون گل پایان یافت

جدال مدعیان در ماهشهر، ذوب‌آهن در خانه حریف

نامی نو میزبان پینگ‌پنگ بازان لیگ برتر

نامی نو- ذوب‌آهن جدال بر روی تور دربی اصفهان

رحیمی مقدم برای سپاهان سوت می زند

کمیته انضباطی در حال بررسی دیدار سپاهان و پرسپولیس

نامی نو صدرنشین میزبان نارسینای قعرنشین

معضل نبود اسکورت بازهم حادثه ساز شد/ تصادف یک رکابزن دیگر با کامیون

حاضرم با ورزشکاران معترض جلسه بگذارم

شایسته سالاری رکن اصلی برای پیشرفت داوری استان است

لژیونر بودن ملاک خوبی برای دعوت به تیم ملی فوتبال نیست

اخذ امتیاز دیدار با مسجد سلیمان برای ما مهم است

دیدار سختی با ذوب آهن داریم

بازیکنان پرسپولیس به سیم آخر زدند با انتشار یک بیانیه!

منصوریان: آماده‌ایم از زمین بلند شویم/ با ساختار اخلاقی "90" مشکل دارم

اعلام داوران دیدار ذوب آهن و نفت مسجد سلیمان

مرزبان: ذوب‌آهن با وجود منصوریان به روزهای اوج برمی‌گردد

"تریکینگ" ورزشی بدون تبعیض جنسیتی

آمهدی:نشان دادن وضعیت مناطق محروم، کمک به این مناطق است

سپاهان صاحب ملی‌پوش شد

نامی نو به دنبال 3 امتیاز از دیار حافظ

عالیقدر: با ارائه یک بازی هوشمندانه سه امتیاز کسب کردیم

اسامی محرومان پرسپولیس و سپاهان در هفته پانزدهم

انتظار مادی که هیچ، حالم را هم نپرسیده‌اند

عکس محمد انصاری پس از جراحی در بیمارستان!

برانکو نام مدیر جدید پرسپولیس را لو داد! عکس

حسینی: فقط فغانی می‌توانست از عهده سپاهان و پرسپولیس برآید

واکنش دپارتمان داوری به قضاوت فغانی

عرب سرپرست جدید پرسپولیس!

ادامه و نوع حمایت ما از ورزش به ثبات و شرایط اقتصادی بستگی دارد