پایگاه خبری تحلیلی پیام سپاهان

آخرين مطالب

عراقی زاده: تیم‌های بزرگ همیشه حاشیه دارند ورزشي

عراقی زاده: تیم‌های بزرگ همیشه حاشیه دارند

  بزرگنمايي:

پیام سپاهان- محمدحسین عراقی زاده اظهار کرد: برای انتخاب سرمربی تیم فوتسال در ابتدای سال 97، جلسه هیئت‌مدیره باشگاه برگزار و چند گزینه در خصوص سرمربیگری تیم مطرح شد. در نهایت به اتفاق آرای اعضای هیئت‌مدیره، رضا لک را که سابقه کسب مقام قهرمانی لیگ برتر با تیم‌های شهید منصوری قرچک و گیتی پسند را در کارنامه دارد، به‌عنوان سرمربی تیم انتخاب کردیم. پس از توافق با لک، با همه بازیکنان اصلی موردنظر این مربی به توافق رسیدیم و تمرینات را به‌ موقع آغاز کردیم و در ادامه همه امکانات درخواستی کادر فنی فراهم شد.

وی افزود: در گیتی پسند همه از ما انتظار قهرمانی دارند و مقامی کمتر از آن نیز هواداران را قانع نمی‌کند. از همان سال 89 (نخستین حضور گیتی پسند در لیگ برتر فوتسال) همیشه تیم را برای قهرمانی بستیم و امسال نیز بازیکنان بزرگی چون مهدی جاوید، محمد شجری، مهران عالیقدر و مسلم اولادقباد را به خدمت گرفتیم. همیشه در تیم‌های بزرگ، اختلاف نظر وجود دارد و به‌ طورقطع حاشیه‌هایی نیز به وجود می‌آید که طبیعی است. در یکی از دیدارها، مدیرعامل تیم حریف به من گفت ما یک بازیکن ملی‌پوش داریم که خیلی اذیت می‌شویم. شما چگونه 10 بازیکن بزرگ را اداره می‌کنید؟

وی ادامه داد: در باشگاه گیتی پسند مالک و هیئت‌مدیره داریم که همه تصمیمات کلان شامل؛ تعیین بودجه سالیانه، تعیین رشته ورزشی پیشنهادی و مسائل ورزش همگانی را مشخص می‌کند. پس از تصویب این موارد توسط علیرضا جنتی مدیرعامل باشگاه، مصوبات هیئت‌مدیره اجرایی خواهد شد و سپس کلیه برنامه‌هایی که برای ورزش کارکنان شامل هشت رشته ورزشی و نیز تیم فوتسال بزرگسالان و نیز سه تیم پایه که در لیگ برتر فعالیت می‌کنند، زیر نظر جنتی تصمیم‌گیری می‌شود.

قائم‌مقام باشگاه گیتی پسند تصریح کرد: جنتی به دلیل مشغله زیاد و فعالیت در صنعت، کمتر در باشگاه حضور دارد و من به‌عنوان قائم‌مقام باشگاه، در همه امور با جنتی هماهنگ هستیم و در باشگاه گیتی پسند، کسی تصمیم شخصی نمی‌گیرد.

وی در مورد لک گفت: لک به‌عنوان یک سرمربی کاربلد و کارنامه‌دار در سال 97 به گیتی پسند بازگشت و به‌جز نیمه دوم بازی برگشت فینال، تیم ما امسال روند خوبی داشت. البته هیچ‌کس ازجمله لک بدون نقص نیست، اما درمجموع روند تیم ما نسبت به سال گذشته بهتر بود. با شناختی که از لک دارم، همیشه مشورت با بازیکنان و دستیارانش، اولویت او در تصمیم‌گیری به شمار می‌روند. لک فردی خود رأی نیست و جاوید هم یک بازیکن حرفه‌ای محسوب می‌شود که جایگاه خود را در تیم به عنوان یک بازیکن می‌داند.

عراقی زاده خاطرنشان کرد: همیشه تیم‌های بزرگ حاشیه دارند و همیشه برخی افراد مغرض فقط حرف‌های خوب می‌زنند، اما در مقابل عمل خودشان حرفی برای گفتن ندارند. به‌عنوان‌مثال در تیم مس سونگون هم می‌گفتند فرهاد فخیم تصمیم می‌گیرد، نه تقی‌پور (سرمربی مس سونگون). پس این حرف‌ها همیشه زده می‌شود. قطعاً لک آبروی خودش را بیشتر از همه چیز دوست دارد و این صحبت‌های کذب به‌هیچ‌عنوان مورد تأیید نیست.

وی تاکید کرد: به نظر من لک و کشاورز هر صحبتی که دارند، باید به‌صورت رودررو به هم بگویند. چون مسائل به این صورت و در رسانه‌ها حل نمی‌شود. افرادی که خارج از گود هستند، تنها برای منافع خودشان اظهارنظر می‌کنند و دایه مهربان‌تر از مادر می‌شوند. درباره احمد عباسی هم بگویم او پسری خوب، مؤدب و آینده‌دار است، اما باید سعه صدر بیشتری داشته باشد و نباید درباره آینده‌اش عجولانه تصمیم بگیرد. او مانند سایر بازیکنان و مربیان، تلاش خود را کرد.

وی افزود: در ابتدای فصل و در جلسه‌ای که با حضور مدیران برگزار و قرار شد بازی‌ها به‌صورت پلی‌آف و 2 از 3 برگزار شود. تقویم اولیه ارسالی دبیر سازمان لیگ هم شامل همین روش بود، اما متأسفانه تا یک هفته مانده به مرحله پلی‌آف، برنامه‌ها سه بار تغییر کرد و برای باشگاه‌ها اصلاحیه فرستادند. در برنامه آخری که سازمان لیگ به باشگاه ارسال کرد، «اصلاحیه نهایی» روی آن نوشته‌شده بود که مدارک آن موجود است. متأسفانه تصمیم‌گیری‌ها غیرمنطقی بود و زمان‌هایی که به دبیر سازمان لیگ اعتراض کردیم، او می‌گفت که مصوبه هیئت‌رئیسه است و زمانی که مصاحبه می‌کردیم هفته‌های پایانی لیگ را مدام با گزارش‌های او در کمیته انضباطی بودیم.

وی اظهار کرد: ما حتی در روز بازی برگشت فینال لیگ برتر در اصفهان، سه احضاریه از کمیته انضباطی به دستمان رسید که ما اجازه ندادیم اطلاع‌رسانی شود، اما دبیر سازمان لیگ در 10 روز، هفت گزارش علیه ما به کمیته انضباطی نوشت. درصورتی‌که اعتراض‌های ما به نحوه مدیریت او بود، اما درجایی که باید منطقی جواب می‌گرفتیم، مجبور بودیم به کمیته انضباطی برویم.

عراقی زاده گفت: من به دلیل سن و کسوت سلیمانی همیشه احترام او را حفظ کرده‌ام، اما سلیمانی متأسفانه قوانین و دستورالعمل‌ها را با عقاید خودش تغییر می‌دهد و مشکلاتی که او با اکثر باشگاه‌هایی چون دبیری، اهورا بهبهان، پارسیان و سایر تیم‌ها دارد، به دلیل خودرأی بودن اوست. هر کسی هم که به سلیمانی اعتراض می‌کند، او سریعاً به کمیته انضباطی گزارش می‌نویسد. امیدوارم در سال 98، روند لیگ برتر فوتسال بهتر شود.

 وی خاطرنشان کرد: ما تابع تصمیمات هیئت‌مدیره باشگاه هستیم. در ابتدا روند سال 97 را بیان و پیشنهاد خودمان را برای فصل 98 ارائه می‌کنیم. تا الان هیچ جایی نگفته‌ایم که سال آینده تیمداری نمی‌کنیم، اما به سازوکار سازمان لیگ و نحوه برگزاری لیگ برتر اعتراض داریم.

قائم‌مقام باشگاه گیتی پسند ادامه داد: به حامد نجفی و همه اعضای باشگاه مس سونگون بابت قهرمانی لیگ برتر تبریک می‌گویم و امیدوارم این تیم در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا موفق باشد. فینال لیگ برتر شرایط خاص خودش را دارد و ما در نیمه اول بهتر از حریف بودیم، اما در نیمه دوم و به‌خصوص در 10 دقیقه پایانی، مس سوار بر بازی شد و مزد زحماتش را گرفت. متأسفانه اعتراضاتی که از ابتدای فصل مطرح کردیم، گریبان خودمان را گرفت. امیدوارم سال آینده سازوکار لیگ برتر به‌گونه‌ای باشد که حق هیچ تیمی پایمال نشود.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

توضیح توانیر درباره علت قطع برق در بازی فوتبال ذوب‌آهن- الوصل

فخرالدینی: با این پیروزی برای صعود شانس مان 50 درصد شد

6 امتیاز بازی های باقیمانده را لازم داریم

تیم هندبال ساحلی عمان وارد اصفهان شد

دیدار ذوب آهن ایران و الوصل امارات رایگان شد

منصوریان پیش از دیدار با الوصل: باید کلاه‌مان را سفت بچسبیم تا باد نبرد

بی‌غم: بازیکنی که شرط بگذارد را نمی‌خواهم/ کشاورز و جاوید مشکلی ندارند

کاروان الوصل وارد اصفهان شد

در پایان لیگ برتر اسکواش رنگ مدال نامی نو نقره‌ای شد

سنگ سفیدی به گیتی پسند پیوست

جدال تنیسورهای جونیور در جدول اصلی

تجربه خوب حرفه‌ای به دست آوردم

اسماعیل‌زاده و خدادادی اردونشین شدند

ذوبی ها با لباس اول خود به میدان می روند

بازیکن الوصل: بازی برابر ذوب‌آهن آخرین شانس ماست

حدادی‌فر: می‌خواهیم صعودمان را قطعی کنیم/ آینده ذوب‌آهن در گرو بازی با الوصل است

مربی الوصل: نباید اشتباهات قبلی را مقابل ذوب آهن تکرار کنیم

همراه با دختری که عاشق فوتبال بود اما اولین لژیونر والیبال ایران شد

برای برد مقابل ذوب آهن تلاش خواهیم کرد

رقابتهای جدول اصلی تنیس جونیورز اصفهان آغاز شد

همه ایران در انتظار صعود سبزهای نصف جهان است

هدف ما مقابل الوصل صعود است

یک ملی پوش دیگر به تیم فوتسال گیتی پسند پیوست

تساوی حساس ترین دیدار هفته بیست و ششم

حسینی: اولویت اصلی ما لیگ قهرمانان آسیا است

خالد شفیعی: پاتوسی گل زیبایی زد

گل استقلال بدرستی مردود اعلام شد

پرتاب شیپور و بطری به سمت کریمی/پرتاب ترقه ادامه دارد

حدادی فر: این بازی برای دیگر تیم ها مهم بود

کارشناس داوری دیدار سپاهان و استقلال از زبان سلیمانی

کریمی: نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که گلم مردود شد

برد شیرین استقلال در لحظات پایانی با جادوی پاتوسی/ مقاومت نیازمند شکسته شد

بازی یک طرفه‌ای برابر پرسپولیس داشتیم

امید نورافکن: منتظری، رحمتی و حیدری بزرگترهای ما هستند

تندگویان: به دنبال تصویب برون سپاری به سمن‌ها هستیم

تمام وجودم را برای مقابله با تیم‌های حریف می‌گذارم

بازیکنان پرسپولیس شرایط خوبی ندارند

تاختن آذری به فتاحی در اینستاگرام!

سایپا 2- سپاهان 5/ زردها، آبی و قرمز را تنها نگذاشتند

گیتی‌پسند با یک ترفند با ما قرارداد داخلی بست

بلیت‌هایی که عرضه نشد

حضور تیم ملی هندبال ساحلی عمان در مسابقات نکوداشت اصفهان

برانکو: مانند قهرمان کشور بازی نکردیم/ تعجب می‌کنم که چرا شجاع اخراج نشد

کارشناسی داوری پرسپولیس و ذوب آهن

جریمه ذوب‌آهن به دلیل شعار هواداران علیه داور

تساوی بدون گل پرسپولیس و ذوب آهن در نیمه اول

بیش از 50 درصد ورزشگاه در اختیار پرسپولیسی ها/ اعتراض لیدر‌های ذوب آهن

کربکندی: شانس قهرمانی استقلال کم است/ سرمربی تیم ملی انتخاب شده است

80 تنیسور خارجی و داخلی در اصفهان با یکدیگر رقابت می‌کنند

بی‌غم سکان‌دار گیتی‌پسند شد