آخرين مطالب

سياسي

تکمیل فازهای نهایی پلاتوی تئاتر/2 جشنواره نمایشی برگزار می‌شود

پیام سپاهان - اصفهان - رئیس حوزه هنری استان اصفهان گفت: ساخت پلاتوی تئاتر اصفهان به دلیل کمبود اعتبار به تاخیر افتاده بود اما با توجه به قول ساخت آن به هنرمندان، اکنون در حال تکمیل فازهای نهایی هستیم.

فولادگر: تعریف جوانان از اشتغال اشتباه است

پیام سپاهان - نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: اغلب جوانان و خانواده‌های آن‌ها تعریف درستی از اشتغال ندارند و تنها شرط اشتغال ...

دولت در قبال تقسیم ظالمانه آب زاینده‌رود سکوت می‌کند/در پسا برجام سیاست ارزی اصولی اتخاذ نشد

پیام سپاهان - نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: چرا هم‌اکنون که تقسیم ظالمانه آب در منطقه زاینده‌رود در حال انجام است دولت سکوت ...

بره آهوی گم شده به موطن خود بازگشت/مشارکت خوب روستائیان میرآباد

پیام سپاهان - اصفهان - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: بره آهویی که با بازیگوشی از گله خود جدا شده و به روستای میرآباد در مجاورت قمیشلو رفته بود با مشارکت مردم محلی به محیط زیست تحویل شد.

شمعهایی بر فراز زندگی دانشمند اصفهانی/موزه شیخ‌بهایی ساخته می شود

پیام سپاهان - اصفهان - حمام شیخ‌بهایی که با شمع‌ شگفت‌انگیز خود چهار قرن است ذهن محققان را به بازی گرفته، این روزها می‌رود تا با تغییر کاربری خود آیینه تمام‌ نمایی از زندگی این دانشمند تاریخ باشد.

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی 67

پیام سپاهان - اصفهان - مدیر امور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان گفت: هوای اصفهان در 24 ساعت منتهی به ساعت 12 ظهر امروز با میانگین شاخص کیفی 67 در وضعیت سالم ثبت شد.

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی 76

پیام سپاهان - اصفهان - مدیر امور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان گفت: هوای اصفهان در 24 ساعت منتهی به ساعت 12 ظهر امروز با میانگین شاخص کیفی 76 در وضعیت سالم ثبت شد.

ایران مجهز به 705 مرکز تحقیقاتی است/حذف پایان نامه

پیام سپاهان - اصفهان- معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: هم اکنون در سطح کشور 705 مرکز تحقیقاتی داریم که به نسبت کشورهای علمی سطح دنیا تعداد این مراکز زیاد است.

وقتی اصفهان در تابستان داغ رنگ پاییز به خود می گیرد

پیام سپاهان - اصفهان- زرد شدن و ریزش برگ‌های درختان و خش‌خش آن زیر پاها نشان از یک پاییز زودرس دارد اما این بیماری ناگهانی نه از سر کمبود آب بلکه به علت نبود مدیریت در نگهداری فضای سبز رخ داده است.

انتقال تجارب بیابان زدائی ایران به دیگر کشورها، درآمدزاست

پیام سپاهان - اصفهان- کارشناس امور بیابان سازمان جنگل ها و مراتع و آبخیزداری گفت: انتقال تجارب ایران در زمینه بیابان زدایی و انجام طرح هایی از این دست در دیگر کشورها می تواند به ارزآوری و درآمدزایی منجر شود.

استفاده از ظرفیت خوابگاه های خودگردان در دانشگاه علوم پزشکی

پیام سپاهان - اصفهان - مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: به دلیل سرریز شدن جمعیت دانشجویان پزشکی خوابگاه‌های فعلی جوابگو نیست و از ظرفیت خوابگاه‌های استیجاری و خودگردان استفاده کردیم.

رخنه مار در خودروها و منازل شهر اصفهان

پیام سپاهان - اصفهان - سخنگوی سازمان آتش نشانی اصفهان گفت: بخش زیادی از تماس ها با آتش نشانی اصفهان در هفته های اخیر در خصوص اعلام وجود مار در منازل یا خودروها بوده است.

توجه مردم به وقف‌های عام المنفعه ضروری است/نقش موقوفات در اقتصاد

پیام سپاهان - اصفهان - مدیرکل اوقاف اصفهان گفت: توجه به وقف‌های عام المنفعه در جوامع امروزی باید بیشتر مور توجه باشد و بر این اساس نیت های وقفی مورد نیاز به ویژه در موضوعات اجتماعی شناسایی شده است.

رهاسازی «دلیجه» در سد حنای سمیرم/پرندگانی که دیگر پرواز نمی‌کنند

پیام سپاهان - اصفهان - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: یک دلیجه آسیب دیده که توسط دوست‌دار محیط زیست تحویل شده بود پس از درمان و تیمارهای لازم در منطقه شکار ممنوع سد حنای سمیرم رهاسازی شد.

سیاسی‌کاری در مجلس زیاد شده است

پیام سپاهان - رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: مجلس پویا نیست و سیاسی کاری آن زیاد شده است زیرا ما به لیست رای می دهیم و کاری به توانمندی ...

سازمان راهداری آمادگی تامین لاستیک مورد نیاز رانندگان را دارد

پیام سپاهان - اصفهان - مدیر کل راهداری و حمل و نقل اصفهان گفت: در صورتیکه سازمان صنعت، معدن و تجارت قادر به تامین قطعات و لاستیک مورد نیاز رانندگان نیست، سازمان راهداری آمادگی تامین این نیاز را دارد.

مشکل تامین قطعات و لاستیک رانندگان برطرف شود

پیام سپاهان - اصفهان- دبیر کانون انجمن صنفی کامیون داران گفت: امیدواریم با اقدامی جهادی از سوی وزارت صمت، رانندگان مشکلی در تامین قطعات و لاستیک نداشته باشند.

احتکار لاستیک در اصفهان/اعتراض رانندگان به «سپهتن» قابل قبول نیست

پیام سپاهان - اصفهان-جانشین فرمانده انتظامی اصفهان گفت: در اصفهان برخی از صنایع اقدام به احتکار قطعاتی از جمله لاستیک و ذخیره آن در انبارها کردند و رانندگان را در مضیقه گذاشتند که با این افراد برخورد شد.

کارآفرینان این بار به سراغ مساجد می روند

پیام سپاهان - اصفهان - دبیر اجرایی رویداد کارآفرینی هم نت برکت گفت: رویداد کارآفرینی با محوریت اداره و آموزش در مساجد با حضور کارآفرینان در اصفهان برگزار می شود.

مردم توان اداره کشور در جنگ اقتصادی را به جهان نشان می دهند

پیام سپاهان - کاشان- نماینده ولی فقیه در شهرستان و امام جمعه کاشان گفت: مردم ولایتمدار ایران اسلامی در جنگ تمام عیار اقتصادی دشمن، با بهره گیری از الگوی صحیح اقتصاد مقاومتی به جهانیان نشان خواهند که مسلمانان توانایی و استحقاق اداره کشور را دارند.

مصدومیت 48 نفر بدنبال وقوع 9 حادثه در اصفهان

پیام سپاهان - اصفهان - مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان گفت: بدنبال وقوع 9 حادثه در روز گذشته در اصفهان، 48 نفر مصدوم و یک نفر فوت شد.

هزینه جشنواره فیلم مهر سلامت 400 میلیون تومان برآورد شده است

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس جشنواره فیلم کوتاه مهر سلامت گفت: هزینه برگزاری این جشنواره 400 میلیون تومان برآورد می‌شود که مجمع خیرین سلامت هزینه‌های جشنواره را متقبل و سایر ارگان‌ها قول همکاری داده اند.

اصفهان کانون برگزاری جشنواره‌های فیلم سلامت در منطقه می‌شود

سپاهان نیوز - اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان گفت: امیدواریم با برگزاری جشنواره‌های مستمر، اصفهان به عنوان برند سلامت و جشنواره های مهر سلامت در منطقه و کشور قرار گیرد.

کمک 710 میلیون تومانی خیران گلپایگانی به انجمن حمایت از زندانیان

سپاهان نیوز - گلپایگان- رئیس دادگستری گلپایگان گفت: طی سال گذشته 710 میلیون تومان پول به حساب انجمن واریز و مبلغ 602 میلیون تومان هزینه شده که اغلب این درآمدها با کمک خیرین بوده است.

مسکن اجتماعی ایده‌ای خوب اما در حد حرف است

سپاهان نیوز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بخش مسکن در دولت های یازدهم و دوازدهم آن طور که باید مورد توجه وزارت راه و شهرسازی قرار ندارد. ...

مواضع رهبری در مذاکره با اروپا لحاظ شود

سپاهان نیوز - اصفهان - امام جمعه موقت اصفهان گفت: مسئولان باید مواضع رهبر را در ارتباط با ادامه مذاکره با اروپا لحاظ کنند تا از حمایت مردمی نیز برخوردار باشند.

ملاحظه سیاسی در رسیدگی به مشکلات وجود ندارد

سپاهان نیوز - کاشان- معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان گفت: افراد فاقد هرگونه مسئولیت در مسائل حوزه اجرایی اظهار نظر می کنند در حالی که فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت و نظام در این شهرستان هیچ ملاحظه سیاسی در رفع مسائل و مشکلات ندارد.

13 شهید دفاع مقدس در اصفهان تشییع شدند

سپاهان نیوز - اصفهان - همزمان با برگزاری مراسم بزرگداشت روز عفاف و حجاب در میدان امام اصفهان پیکر مطهر 13 شهید اصفهانی دفاع مقدس در شهر تشییع شد.

سازمان دانش آموزی عشایر باید تشکیل شود

سپاهان نیوز - اصفهان- معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: سازمان دانش آموزی عشایر باید تشکیل شود زیرا تاکنون به دلیل جمعیت اندک آنها، از داشتن سازمان دانش آموزی محروم بودیم.

تغییر ساعات کار اداری استان اصفهان

سپاهان نیوز - ساعات کار اداری استان اصفهان در راستای کاهش و صرفه جویی در مصرف برق تغییر کرد. به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان ...

اداره برق باید چراغ‌های راهنما را از برق شهری تفکیک کند

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری و اداره برق منطقه‌ای باید برق چراغ‌های راهنما را از شبکه برق شهری جدا کنند و یا تمهیدی در این ارتباط بیاندیشند.

هوای اصفهان در آستانه وضعیت ناسالم قرار گرفت

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیر امور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان گفت: هوای اصفهان در 24 ساعت منتهی به ساعت 12 ظهر امروز با میانگین شاخص کیفی 96 در آستانه وضعیت ناسالم قرار گرفت.

اصفهان در هوایی گرم با دمای 34 درجه قرار دارد

سپاهان نیوز - اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: اصفهان هم اکنون در هوایی گرم با دمای 34 درجه سانتیگراد و 10 درصد رطوبت قرار دارد.

تقویت بخش خصوصی در دستور کار هیئت تنیس است

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس هیئت تنیس استان اصفهان گفت: باشگاه داری نهادهای دولتی و عمومی مدتهاست در دنیا منسوخ شده و باید برای ورود بخش خصوصی رشته های ورزشی بسترسازی‌ انجام شود.

کتاب‌های مینی‌مال صوتی در شبکه حمل و نقل عمومی ارائه می‌شود

سپاهان نیوز - اصفهان- سرپرست کتابخانه های استان اصفهان گفت: ایجاد کتاب‌های صوتی مینی‌مال از داستان‌های کوتاه را مدنظر قرار داده‌ایم که در شبکه حمل و نقل عمومی اصفهان به مردم ارائه می‌شود.

گزارش سفر معاون اول رئیس جمهوری به اصفهان؛نکته ها و تاکیدها

سپاهان نیوز - اصفهان - اسحاق جهانگیری روز سه شنبه در سفری یکروزه به اصفهان، ضمن حضور در مراسم بهره برداری و افتتاح چند طرح مهم صنعتی و عمرانی با علمای این دیار دیدار و در سخنرانی های خود ضمن تشریح سیاست های دولت نکاتی مهم در خصوص مسائل داخلی و خارجی بیان کرد.

دانشگاه ها در حوزه عفاف و حجاب فعال تر شوند

سپاهان نیوز - نماینده ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: پیشبرد حوزه عفاف و حجاب باید در قالب کار فرهنگی با وحدت تمام کارشناسان ...

سازمان تبلیغات با استفاده از ظرفیت مساجد قصد کاهش آسیب ها را دارد

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: سازمان تبلیغات در رصد و جمع آوری آمار و مقابله با آسیب ها ورود پیدا کرده و قصد دارد از ظرفیت مساجد به ویژه در محله ها برای این منظور استفاده کند.

پیشگیری از پدیده‌های مخرب با کاهش فراوانی برداشت داده به 10 ثانیه

سپاهان نیوز - اصفهان - معاون فنی و شبکه ایستگاه‌های سازمان هواشناسی گفت: با رسیدن برداشت داده به حداقل 10 ثانیه به این امکان رسیدیم که بتوانیم پدیده‌های مخرب هواشناسی را پیش بینی و پیشگیری کنیم.

سفر جهانگیری به اصفهان اثربخش ومغتنم بود

سپاهان نیوز - اصفهان - استاندار اصفهان، سفر معاون اول رئیس جمهوری به اصفهان را مهم و مغتنم توصیف کرد و افزود: این سفر گرچه فشرده و کوتاه بود اما از ابعاد مختلف مفید و اثر گذار بود.

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی 78

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیر امور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان گفت: هوای اصفهان در 24 ساعت منتهی به ساعت 12 ظهر امروز با میانگین شاخص کیفی 78 در وضعیت سالم ثبت شد.

خرید تانکر آب برای مرغداری ها/واحدها مجهز به برق اضطراری شوند

سپاهان نیوز - اصفهان- دبیر انجمن مرغداران اصفهان گفت: مرغداری ها قبل از بحران آب هم آب مورد نیاز را از شهرداری‌ها خریده یا از چاه تامین می‌کردند که با خشک و شور شدن آب چاه ها، باید تانکر آب خریداری کنند.

ساير مطالب

طباطبایی: عفاف و حجاب از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

مشارکت واحدهای اقتصادی در امور خیر جزئی از مسئولیت اجتماعی آنهاست

رسالت روحانیت در جامعه معاصر تعامل اجتماعی با مردم است

حل معضل آب اصفهان در گرو تشکیل کارگروه ویژه ملی

خط یک متروی اصفهان به بهره برداری رسید

جهانگیری: آمریکا نمی تواند صادرات نفت ایران را متوقف کند

خشکسالی میراث‌های بزرگ اصفهان را در معرض تهدید قرار داده است

دولت برای تسریع در ساخت متروی اصفهان کمک کند

وعده مرداد ماهی جهانگیری

بروکراسی سنگین اداری در اصفهان شکست

تهران درگیر آسیب‌های ناشی از خشکسالی اصفهان خواهد شد

استاندار اصفهان: همه کشور درگیر کم آبی است

دولت به تنهایی قادر به مدیریت کشور نیست/ایجاد ثبات ارزی در بازار

صنایع نباید آب را به قیمت خانگی خریداری کنند/ انتقاد از گمرک

پیش بینی ورود 200 میلیون مترمکعب آب به شبکه آبرسانی اصفهان

آیت الله مظاهری: حربه دشمنان ایجاد اختلاف بین مسئولان است

راه حل عبور از مشکلات انسجام قوا، جریان‌های سیاسی و مردم با یکدیگر است

معاون اول رئیس جمهوری با آیت الله ناصری دیدار کرد

معاون اول رئیس جمهور با آیت الله ناصری دیدار کرد

امروز مشکلات کشور افزایش پیدا کرده است

خزانه داری آمریکا به اتاق جنگ اقتصادی علیه ایران تبدیل شده است

اجرای همه مصوبات حوضه زاینده رود سبب رفع مشکل آبرسانی می شود

هوای اصفهان امروز سالم است

توسعه فولاد با پساب/ کشاورزان لنجان آبی در اختیار ندارند

صفاری: اروپا خسارت خروج شرکت‌ها از ایران را جبران کند

کوهکن: فولاد سبا و ذوب‌آهن مانند دو برادرند

میز خدمت در فرمانداری کاشان ایجاد شد

بهره برداری از طرح توسعه فولادسازی و نورد پیوسته «سبا»

گلشهر در ساعات غیراداری مرکز درمانی ندارد

چرخه تولید فولاد مبارکه از صفر تا صد در داخل کشور صورت می‌گیرد

مهمترین هدف آمریکایی ها در مقطع فعلی زمین گیر کردن اقتصاد است/آنهایی که ملت را غارت کردند ادب می‌کنیم

جلوگیری از صادرات پتروشیمی و فولاد هدف اصلی دشمن است

افتتاح طرح توسعه فولاد در اصفهان با حضور معاون اول رئیس جمهور

بهره برداری از طرح توسعه فولاد سازی و نورد پیوسته «سبا»

بختیار: قرار بود اروپا یک پیشنهاد مشخص ارائه کند

آب اصلی ترین مسئله اصفهان است

جهانگیری وارد استان اصفهان شد

آبرامیان: پیوستن به FATF منتفی است

اصلی ترین محدودیت در اصفهان، مساله آب است

معاون اول رییس جمهور وارد اصفهان شد

جهانگیری وارد اصفهان شد

37 وقف جدید در سال 97 ثبت شد/آران و بیدگل پیشتاز وقف‌های ملکی

نوسان قیمت ارز، اشتغال 32 هزار نفر در کاشان را تهدید می کند

معاون اول رئیس جمهوری به اصفهان سفر می کند

عابدی : وزارت بهداشت در مسیر برنامه ششم حرکت نمی کند

فولادگر: شاخص تخصیص اعتبارات درمانی ناعادلانه است

21 نفر بر اثر واژگونی سه خودرو در جاده های اصفهان مصدوم شدند

8 درصد از بودجه شهرداری اصفهان تاکنون محقق شده است

صاحبان زر و زور مقابل ادیان الهی ایستاده اند

اختصاص تسهیلات ویژه برای عبور و مرور دانش آموزان و دانشجویان

خشکسالی اصفهان به فرونشست زمین منجر می‌شود

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/افزایش غلظت آلاینده‌ها

دریافت شهریه از والدین برای ثبت نام دانش‌آموزان مهمترین چالش است

40 «ایده شو» برای مصرف بهینه آب در اصفهان برگزار می شود

پرتال سرمایه گذاری اصفهان افتتاح می‌شود

عدم وجود امکانات پزشکی مناسب در نطنز سبب مهاجرت مردم شده است

پارک خشک در جوار بام سبز خمینی‌شهر احداث می‌شود

اظهارنظرهای غیرکارشناسی درباره «موته»/نسخه‌ای از مجوز به ما بدهید

تعداد زیادی از معلمان حق‌التدریسی جذب می‌شوند

اجلاس منافقین، خباثت فرانسه و غرب را ثابت می‌کند

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری اصفهان منصوب شد

161 مورد آتش سوزی در کاشان مهار شد/رشد 22 درصد آتش سوزی ها

نخستین نرم‌افزار رفتارشناسی مجرمان در اصفهان طراحی شد

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی 65

350 تن کالای قاچاق در اصفهان امحاء شد

هوای اصفهان طی 3 روز آینده تا 2 درجه افزایش خواهد یافت

مسئولان باید توقعات جامعه را به شکل معقولی مدیریت کنند

ضعف بسته بندی کالای ایرانی عامل بازدارندگی رقابت در بازار قطر

154 نفر در تصادفات درون و برون شهری اصفهان فوت شدند

امر به معروف را کارشناسی شده دنبال نکرده‌ایم

طباطبایی نژاد: فرهنگ مصرف بهینه آب در کشاورزی نداشته‌ایم

ابوترابی: باید از افراد توانمند همه جناح‌ها برای برون‌رفت از مشکلات بهره برد

مدیران بدون نگرانی از تحریم‌ها پرشتاب حرکت کنند

هدف آمریکا جدا کردن مردم از حکومت است

برای مقابله با مشکلات همفکرومتحد شویم/گران فروشی مغایر اسلام است

جنگ اقتصادی دشمن علیه ایران محکوم به شکست است

امام جمعه اصفهان:نوسانات بازار نباید بهانه ای برای گرانفروشی باشد

تیم اصفهان قهرمان مسابقات بسکتبال 3 نفره کشور در قم شد

مشکلات بودجه‌ای عامل تاخیر در اجرای طرح های فلاورجان شده است

رسیدن به اقتصاد غیرنفتی در گرو شکوفایی اقتصاد آموزش عالی است

ارائه خدمات آموزشی به دانشجویان خارجی به زبان فارسی

34 هزار دانشجوی خارجی در ایران تحصیل می‌کنند/افق 75 هزار نفری

ارائه خدمات آموزشی به دانشجویان خارجی به زبان غیرفارسی

منشاء گردوغبار روزهای گذشته اصفهان داخلی بود

نخستین قرآن دست نویس زندانیان در اصفهان رونمایی شد

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد

130 هزار زندانی در 130 حرفه مختلف در سال 96 آموزش دیدند

مراسم استقبال از 13 شهید دفاع مقدس در اصفهان برگزار می‌شود

اصفهان رتبه نخست تنوع کالای تولیدی در زندان‌ها را دارد

ترم تابستانه در مراکز علمی کاربردی پا برجاست/ تداوم پذیرش دانشجو

هیچ لایه‌ باستانی در چهارباغ وجود ندارد/تکذیب کشف حوض صفوی

50 کیلوگرم انواع مواد مخدر در گلپایگان امحاء شد

کاروان سفیران اهل بیت استان در دهه کرامت از گلپایگان عبور می کند

هوای اصفهان در آستانه وضعیت ناسالم ثبت شد/شاخص کیفی 94

تولیدUF4 پس از 9سال در راکتور هسته‌ای اصفهان آغاز شد

31 تن حشیش در اصفهان امحاء شد/تریاک در صدر کشفیات مواد مخدر

امحاء مواد مخدر در اصفهان از سال آتی به صورت کمپوست انجام می شود

جشنواره فرهنگ ملل در میدان امام برگزار می‌شود/برپایی غرفه‌های غذا

تولید UF4 پس از 9 سال در راکتور هسته ای اصفهان آغاز شد

تبادل دانشجو با 10 دانشگاه برتر جهان

220 دانشجوی خارجی در دانشگاه اصفهان تحصیل می‌کنند

تذکر عابدی به وزیر نیرو درباره برداشت‌های مازاد سهمیه در حاشیه زاینده‌رود

هوای اصفهان به علت جو پایدار غبارآلود می‌شود

قائدیها: ساعت اداری در اصفهان تغییر نکرده است

حاجی: آموزش و پرورش باید برای مردم رایگان باشد

امدادرسانی اورژانس اصفهان به 15 بیمار از طریق امداد هوایی

سعیدی: دستگاه قضایی زالو صفتان اقتصادی را به مردم معرفی کند

کوهکن: اخلالگران نظام اقتصادی اعدام شوند

تولید UF4 پس از 9سال درراکتورهسته ای اصفهان آغازشد

پارک‌های خشک و شبانه در خمینی شهر احداث شد

دانشجو فضای امن می‌خواهد نه امنیتی

امکان حضور در اردوهای راهیان نور با ماشین شخصی

استاندار اصفهان:سیستم های اداری باید فعالتر شوند

تعویض مدیران نباید اجرای پروژه ملی و سرمایه گذار را دچار مشکل کند

بسیاری از تحریم ها علیه کشورمان با برجام بی اثر شد

مسئولان اصناف مشکلات موجود را از قبل پیش‌بینی ‌کنند

برخی مسئولان آب در آسیاب دشمن می‌ریزند/ضرورت اصلاح قوانین

تلاش برای رفع مشکلات در اصفهان کند است/انتقاد شدید از ضعف مدیریتی

کاهش 1.4 درجه ای دمای گلپایگان نسبت به سال گذشته

استاندار: مسئولان اصفهان در 6 موضوع اهتمام ویژه داشته باشند

کاهش بروکراسی اداری برای حمایت از سرمایه‌گذاران در دستور کار است

مصرف میوه و سبزیجات در صبح گرمازدگی تابستان را رفع می کند

قانونی که مضر انقلاب است، باید اصلاح شود

مدیرانی که ضعیف کار می کنند پست خود را ترک کنند/ هرکسی اعتراض می‌کند اغتشاش‌گر نیست

کسانی که انتقاد شدید به دولت دارند انتظار مقام و منصب نداشته باشند

هزار حلقه گفتگو در ستاد کانون های مساجد کشور ایجاد می شود

دولت باید نظارت ویژه‌ای بر روی برداشت‌های غیرمجاز در حاشیه زاینده‌رود داشته باشد

گره مشکلات را با اتحاد و همبستگی باز کنیم

شیوع مواد مخدر در اصفهان 50 درصد کاهش یافته است

شیوع مواد مخدر در اصفهان به 19 درصد کاهش یافته است

مهاجرت نقره‌کاران به ترکیه صحت ندارد

افزایش قیمت نان تصمیمی ملی است

عملیات اجرایی فرآیند تولید UF4 در مجتمع UCF اصفهان آغاز شد

استفاده از پایان نامه های دانشگاهی برای کاهش آسیب های اجتماعی

مطالبات صنفی با تعامل و گفت‌وگو حل می‌شود

نمی توان با اعزام تیم های اقتصادی برای مشکلات نسخه پیچی کرد

اقتصاد کشور باید براساس ریال باشد

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی 66

استاندار اصفهان: کارشکنی دشمن، اراده مردم را سست نمی کند

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری منصوب شد

صرفه جویی 54 میلیون مترمکعبی آب با جلوگیری از اضافه برداشت چاه ها

تولید مواد مخدر آشپزخانه‌ای خط قرمز ماست

ضربه به سر و خونریزی دو علت فوت در تصادفات است

وزش گرد و خاک در مناطق شرقی/هوای اصفهان رو به خنکی می رود

اصحاب رسانه چهارمحال و بختیاری از خبرگزاری مهر بازدید کردند

130 هزار هکتار از اراضی کشاورزی امسال بدون کشت ماند

جرائم فضای مجازی 100 درصد افزایش یافته است/کشف 11 تن مواد مخدر

نکویی: اصلاح ساختار بانک‌ها و مبارزه با رانت‌خواری ضروری است

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری منصوب شد

منصوری آرانی: شرایط ژله‌ای خاورمیانه و اروپا نیاز به گفت‌وگوهایی در سطح بالا و جدی دارد