پایگاه خبری تحلیلی پیام سپاهان

آخرين مطالب

سياسي

فضایی برای تحصیل دانش آموزان استثنایی وجود ندارد

پیام سپاهان - اصفهان- مدیر ناحیه 5 آموزش و پرورش اصفهان گفت: فضایی برای تحصیل دانش آموزان استثنایی وجود ندارد و سال گذشته مجبور شدیم این دانش آموزان را در اماکن دیگر جای دهیم.

بارش باران در مناطق جنوبی استان اصفهان از فردا آغاز می شود

پیام سپاهان - اصفهان- کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: از امروز شاهد نزدیک شدن سامانه بارشی به استان اصفهان هستیم که بر این اساس از فردا شاهد بارش باران در مناطق جنوبی استان هستیم.

فعالیت دو هزار و 732 تشکل زنان و خانواده در کشور

پیام سپاهان - معاون برنامه ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: 2732 تشکل امروز در کشور برای زنان و خانواده وجود دارد که فعالیت می ...

مسئولیت‌های اجتماعی به خوبی انجام نمی‌شوند

پیام سپاهان - مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان گفت: متاسفانه مسئولیت های اجتماعی به خوبی انجام نمی شود و کم کاری شده است زیرا بیشتر کارها ...

اعتماد به رهبری و توسل به اهل بیت(ع) از ضرورت های امروز است

پیام سپاهان - اصفهان – ایرنا – استاد اخلاق حوزه علمیه اصفهان گفت: اعتماد به رهبری، انجام و ظیفه و توسل به اهل بیت (ع) سه وظیفه مهم امروز و لازمه دفاع از اسلام و هدایتگری در نیروهای مسلح است.

اظهارات ظریف برایش دردسرساز شد

پیام سپاهان - برخی نمایندگان مجلس در حال جمع آوری امضا برای سوال از وزیر امور خارجه درباره ادعای وی مبنی بر وجود پولشویی گسترده هستند

تشابه اقدام احمدی‌نژاد با محمدرضا شاه

پیام سپاهان - «شاه در سال53، برخلاف توصیه عموم کارشناسان اقتصادی، به‌جای همه آنها تصمیم گرفت و باعث تخریب دستاورهای گسترده اقتصادی 10ساله شد. آقای احمدی‌نژاد نیز همین کار را تکرار کرد و بی‌توجه به توصیه اهل خرد و استادان اقتصاد، خود را دانای کل فرض کرد و خود را در «هاله نور» دید!»

نرخ شیوع مواد مخدر در اردستان 4 درصد است

پیام سپاهان - اردستان- فرماندار شهرستان اردستان گفت: نرخ شیوع مواد مخدر در اردستان چهار درصد است و بر این اساس باید با حساسیت این موضوع را دنبال و در راستای کاهش شیوع برنامه ریزی کنیم.

واکنش آخوندی به شهردار شدن حناچی: از پا نمی‌نشینیم

پیام سپاهان - آخوندی در کانال خود نوشته است: من یاد گرفتم که برای تغییرات بنیادین و مبارزه با فساد نیاز به آگاهی و یکپارچگی بیشتر است. امروز آغاز یک راه است. برای ایران از پای نمی‌نشینیم

سد کوهرنگ بدلیل دعواهای بچه گانه متوقف شده بود/ضرورت بازچرخانی آب

پیام سپاهان - اصفهان – استاندار اصفهان با بیان اینکه پروژه سد سوم کوهرنگ تنهابه دلیل دعواهای بچه گانه متوقف شده بود، گفت: برای عدم اجرای هفت پروژه احیای زاینده رود بهانه ای برای استاندار بعدی وجود ندارد.

14 استاندار بازنشسته کشور مشخص شدند

پیام سپاهان - استانداران آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قم، همدان و یزد بازنشسته هستند و بنابراین باید از سمت خود کناره‌گیری کنند

بازنشستگان از 27 آبان نباید سمتی داشته باشند

پیام سپاهان - معاون قوانین مجلس شورای اسلامی گفت: مهلت به کارگیری بازنشستگان مشمول قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان 26 آبان 97 به پایان می‌رسد و از 27 آبان هیچ یک از مشمولان این قانون نباید در سمت‌های خود در دستگاه‌ها شاغل باشند

سد کوهرنگ به دلیل دعواهای بچه گانه متوقف شد/ضرورت بازچرخانی آب

پیام سپاهان - اصفهان – استاندار اصفهان با بیان اینکه پروژه سد سوم کوهرنگ تنهابه دلیل دعواهای بچه گانه متوقف شده بود، گفت: برای عدم اجرای هفت پروژه احیای زاینده رود بهانه ای برای استاندار بعدی وجود ندارد.

بی‌توجهی دردسرساز مردم نسبت به دیابت/61 درصد اصفهانی‌ها چاق هستند

پیام سپاهان - اصفهان-معاون فنی مرکز بهداشت استان اصفهان گفت:‌ 61 درصد اصفهانی ها دچار چاقی و اضافه وزن هستند که این آمار از متوسط کشوری بیشتر است و بیماری هایی از جمله دیابت را به همراه دارد.

جنجال بر سر 8 میلیون رای احمدی نژاد

پیام سپاهان - مصاحبه محمدرضا خاتمی با برنامه روبرو که به وابستگان رسانه‌ای سعید جلیلی تعلق دارد همچنان واکنش‌هایی را از جناح‌های مختلف به دنبال دارد. از سخنگوی شورای نگهبان گرفته تا برخی رسانه‌ها که حتی خواستار برخورد با وی شدند

میشل اوباما: هرگز ترامپ را نمی‌بخشم

پیام سپاهان - میشل اوباما، بانوی سابق آمریکا در کتاب جدیدش نوشت در مراسم تحلیف دونالد ترامپ در سال 2017 حتی برای لبخند زدن تلاش هم نکرده است

7جرم در پرونده قاتل ملیکای 5 ساله/حکم متعاقبا اعلام می شود

پیام سپاهان - اصفهان - رئیس کل دادگستری اصفهان گفت: متهم قتل ملیکای 5ساله روز گذشته با اتهاماتی از جمله قتل عمد طفل، کودک‌آزاری، حبس غیرقانونی مقتوله، خواهر و برادرش، آدم‌ربایی و ضرب و جرح عمدی محاکمه شد.

میزان مجاز خرید 8 کشور از نفت ایران

پیام سپاهان - کشورهایی که از تحریم نفت ایران معاف شدند از نظر اقتصادی منفعت فراوانی را نصیب خود کردند و توانستند از دیگر کشورهای مشمول این تحریم ها جدا شوند

بقای اصفهان با آب گره خورده است/طرح 7 پروژه برای احیای زاینده‌رود

پیام سپاهان - اصفهان – استاندار اصفهان گفت: بقای اصفهان، فرهنگ نصف جهان و ادامه یافتن تاریخ آن به عنوان یکی از قطب های فرهنگی کشور همگی با موضوع آب بستگی تام دارد و با رفع مشکلات آن گره خورده است.

برای منحل شدن تحریم‌ها مذاکره خواهیم کرد

پیام سپاهان - سفیر کره جنوبی با اشاره به اینکه مدت زمان معافیت از تحریم ها 6 ماه است، گفت: پول حاصل از خرید نفت در حساب بانکی ایران در کشور کره جنوبی پس ...

14 نفر در ارتباط با قتل مامور نیروی انتظامی اصفهان دستگیر شدند

پیام سپاهان - اصفهان - فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در ارتباط با به شهادت رساندن مامور نیروی انتظامی اصفهان 14 نفر در اقصی نقاط کشور دستگیر شدند که از این تعداد 5 نفر مهاجم و دو نفر متهم اصلی بودند.

کتابخانه های اصفهان شبانه روزی می شود

پیام سپاهان - اصفهان-طرح دو فوریتی افزایش ساعات مطالعه در کتابخانه های سطح شهر و استفاده از سالن های مطالعه در ایام تعطیلات در جلسه شورای اسلامی شهر اصفهان مطرح و با 10 رای موافق به تصویب رسید.

کارخانه روبروی منارجنبان تعیین تکلیف شود

پیام سپاهان - اصفهان- نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: ضرورت ایجاد زمین‌های روباز برای تفریح و سرگرمی جوانان و نوجوانان در مناطق مختلف احساس می شود.

کمبود شدید سرویس‌های بهداشتی در منطقه 5 تا 13 اصفهان

پیام سپاهان - اصفهان- عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: علاوه معضل غیرقابل بودن نظافت محیط در در سرویس های بهداشتی با کمبود شدید سرویس های بهداشتی منطقه 5 تا منطقه 13 نیز مواجه هستیم.

پیشنهاد برگزاری همایش ملی شهید مدرس در هفته فرهنگی اردستان

پیام سپاهان - اردستان- فرماندار اردستان گفت: پیشنهاد می کنیم روز دهم آذر که مصادف با شهادت شهید مدرس است به عنوان روز اردستان نامگذاری و همایشی با نام شهید مدرس در این ایام برگزار شود.

ترامپ با مکرون دوست شد!

پیام سپاهان - بعد از توییت‌های تند و سرزنش‌آمیز دونالد ترامپ علیه امانوئل مکرون، رییس جمهور فرانسه، ترامپ در پاریس رهبر فرانسه را "دوست خوب" خود خواند

ایران خود را آماده صادرات جهانی بنزین می‌کند

پیام سپاهان - همزمان با آغاز تحریم‌های غیرقانونی آمریکا، با بهره‌برداری از چهار طرح جدید بهبود کیفیت و افزایش ظرفیت فرآورده‌های نفتی در پالایشگاه‌های نفت، ایران در کنار بی نیازی از واردات این فرآورده‌های استراتژیک، آماده صادرات آنها شد

مصدومیت 40 نفر در تعطیلات آخر ماه صفر در استان اصفهان

پیام سپاهان - اصفهان- رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: در تعطیلات آخر ماه صفر بدنبال وقوع حوادث متعدد شاهد فوت یک نفر و مصدومیت 40 نفر در استان اصفهان بودیم.

اجازه بهره‌برداری از زمین های وقفی مجاور آثار تاریخی را نداریم

پیام سپاهان - اصفهان- مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: تعدادی زمین های وقفی در مجاورت آثار باستانی اصفهان داریم که میراث فرهنگی به راحتی اجازه بهره برداری از آنها را به ما نمی دهد.

مراکز معاینه فنی اصفهان سه شیفته آماده پذیرش شهروندان هستند

پیام سپاهان - اصفهان - رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: مراکز معاینه فنی در اصفهان به شکل سه شیفته آماده پذیرش شهروندان هستند و از آذرماه برخورد جدی با خودروهای دودزای متعلق به تمامی نهادها انجام می‌شود.

آخرین تصمیمات کمیته مدیریت مصرف بنزین

پیام سپاهان - عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی گفت: کمیته مدیریت مصرف سوخت درخصوص افزایش قیمت بنزین تصمیمی نگرفته و در حدی که مردم بنزین نیاز داشته باشند ...

آخرین کلمات خاشقجی قبل از قتل چه بود؟

پیام سپاهان - یک رسانه ترکیه‌ای جزئیات جدیدی از جنایت عاملان بن سلمان در قتل جمال خاشقجی روزنامه‌نگار منتقد سعودی در کنسولگری این رژیم در استانبول را فاش کرد

موبایل قاتل جان سرنشینان خودرو/40 انبار احتکار در اصفهان پلمپ شد

پیام سپاهان - اصفهان - فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: استفاده از تلفن همراه قاتل جان سرنشینان خودرو شده است و باید با فرهنگ سازی به موقع اجازه ندهیم این رفتار اشتباه وخطرناک به عنوان یک فرهنگ جا بیفتد.

آمار وزیر کشور از استانداران بازنشسته

پیام سپاهان - وزیر کشور گفت: ١٤ استاندار ما مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان می‌شوند که امروز برای آنها آرزوی توفیق کردیم

ثبت 5 موقوفه جدید در شهرستان شاهین شهر

پیام سپاهان - اصفهان - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهین شهر و میمه، با اشاره به وجود 39 موقوفه و 228 رقبه در این شهرستان، از ثبت 5 موقوفه جدید در سال جاری خبر داد.

اجرای پروژه های آبخیزداری برای مقابله با خشکسالی در اصفهان

پیام سپاهان - اصفهان- مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان گفت: اجرای پروژه های آبخیزداری به منظور مقابله با خشکسالی و مسئله ذخیره آب بدنبال بارش باران از اهمیت بالایی برخوردار است.

اجرای سند الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت، قفل کسب و کار را باز می کند

پیام سپاهان - اصفهان - نماینده شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرا و تحقق بند 31 سند پایه الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت، موجب تسهیل امور سرمایه گذاری خواهد شد و قُفل کسب و کار را باز می کند.

نفرات برتر مشخص شدند/ برگزاری تور تنیس بانوان در آینده ای نزدیک

پیام سپاهان - اصفهان - تور تنیس آقایان استان اصفهان که با حضور 80 شرکت کننده از 10 آبان ماه در آکادمی تنیس انقلاب کار خود را شروع کرده بود با معرفی نفرات برتر کار خود را به پایان رساند.

بازی با سپاهان برای سایپا اخطار بود

پیام سپاهان - اصفهان – سرمربی تیم فوتبال سایپای البرز گفت: این بازی برای سایپا اخطار بود و باید برای بازی‌های بعدی در کار خود دقت داشته باشیم.

هنوز درباره بازی پرسپولیس چیزی اعلام نشده است

پیام سپاهان - اصفهان - سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: هنوز درباره بازی پرسپولیس چیزی اعلام نشده اما مطمئنم که سازمان لیگ و سعید فتاحی اجازه این کار را نمی‌دهند.

ایران قدرت اول دنیا خواهد شد

پیام سپاهان - اصفهان - امام جمعه موقت اصفهان گفت: مردم اگر باز هم مانند 40 سال گذشته بردباری داشته باشند، می توانیم از این تحریم ها عبور کنیم چراکه ولی فقیه زمان ما نوید داده اند، قدرت اول خواهیم شد.

پیروزی پرگل سپاهان برابر سایپا

پیام سپاهان - تیم فوتبال سپاهان با پیروزی پل گل برابر سپاهان به یک قدمی صدر جدول رقابتهای لیگ برتر رسید.

مسئولان فکری برای شاد کردن ملت کنند

پیام سپاهان - امام جمعه موقت اصفهان گفت: گفته می شود امروز ملت مان شاد نیست. آیا برگزاری کنسرت و سوار شدن خانم ها بر موتور و موتورسواری آنها باعث شاد شدن ...

محورهای سخنان امامان جمعه شهرستانهای اصفهان

پیام سپاهان - اصفهان- هیمنه آمریکا در انظار جهانی از بین رفت، مسئولان بیشتر به امور فرهنگی جامعه توجه کنند، آمریکا به دنبال سلطه بر کشورهای ضعیف است و ربا بانکی کمر اقتصاد کشور را شکست از جمله محور سخنان امامان جمعه شهرستان ها در نمازجمعه این هفته استان اصفهان است.

تحریم ها ایران را قوی تر کرده است

پیام سپاهان - اصفهان- امام جمعه موقت اصفهان گفت : تحریم های 40 ساله گذشته علیه ایران اسلامی ما را روز به روز قوی تر کرده است به طوری که 13 آبان هم آمد و هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است.

تیم پلیس به دنبال قاتل یا قاتلان مربی پرورش اسب است

پیام سپاهان - اصفهان - رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: روز سه‌شنبه یک مربی پرورش اسب در یک درگیری در روستای نجف آباد به قتل رسید که تیم‌ تخصصی پلیس آگاهی تشکیل و سرنخ‌هایی به دست آمد.

بازی با سایپا سخت‌ترین بازی است/برنامه ریزی برای انتقالات نیم‌فصل

پیام سپاهان - اصفهان - سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: با توجه به اینکه در بازی فردا 6 نفر از بازیکنان خود را همراه نداریم، این بازی می‌تواند سخت‌ترین بازی ما باشد.

حامی سابق احمدی نژاد: او باید فورا در یک بیمارستان روانی بستری شود

پیام سپاهان - قدیری ابیانه معتقد است باید احمدی نژاد فورا در یک بیمارستان روانی بستری شود. معلوم می‌شود او بر اثر فشار کار در ایام ریاست‌جمهوری دچار معلولیت ذهنی شده است و این معلولیت در طول زمان عود کرده است

رفتار غیر عادی ترامپ با خبرنگاران

پیام سپاهان - رئیس جمهور آمریکا در جریان کنفرانس خبری حاضر نشد جواب سوال خبرنگار سی ان ان را بده و وی را گستاخ خطاب کرد

مرگ یک روزنامه‌نگار دیگر عربستانی زیر شکنجه در زندان

پیام سپاهان - ریاض هنوز از اتهام قتل روزنامه‌نگار منتقد هیئت حاکمه سعودی تبرئه نشده است که منابع رسانه‌ای از کشته‌شدن یک روزنامه‌نگار دیگر زیر شکنجه مقام‌های امنیتی در زندان خبر دادند

بی‌بی‌سی هر روز خبیث‌تر از دیروز!

پیام سپاهان - پوشش لحظه به لحظه از بازگشت تحریم‌های آمریکا توسط بی‌بی‌سی فارسی با واکنش‌های شدیدی در فضای مجازی روبرو شد

دین اسلام منفک از هنر نیست

پیام سپاهان - اصفهان - مدیر موزه اسلامی گنجینه میراث اصفهان گفت: دین اسلام با هنر آمیخته شده است و منفک از هنر نیست و هنر در دین مبین اسلام بسیار سفارش شده است.

برنامه‌ریزی مشتریان ایران برای افزایش خرید نفت

پیام سپاهان - با توجه به اینکه دولت آمریکا 8 کشور را از تحریم‌های نفتی ایران معاف ساخته، این کشور‌ها در حال برنامه ریزی برای افزایش مجدد خرید نفت از ایران هستند

ساير مطالب

نتایج انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا

ضایع کنندگان بیت المال باید به سزای خود برسند

رویترز: صادرات نفت ایران ماه آینده افزایش می یابد

وزیر کشور: در شرایط کنونی رسانه‌ها امیدزایی کنند

پنج نامزد نهایی شهرداری تهران مشخص شدند

اردوغان: ترکیه از تحریم‌های آمریکا علیه ایران پیروی نخواهد کرد

احیای اندیشه های شهید بهشتی نیاز امروز جامعه است

توضیح مدیرعامل سپاهان درمورد استعفای قلعه‌نویی ودیدار با پرسپولیس

میزان تولید طلا در اصفهان کاهش یافته است

نکوداشت نودمین سالگرد تولد شهید بهشتی با برنامه «من بهشتی هستم»

بازآماد یک فروند هواپیمای F14

هیچ موضوعی نباید از مردم پنهان بماند

انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا و آینده ترامپ

اجرای پروژه های آبخیزداری برای مقابله با خشکسالی در اصفهان

اردستان 303 نفر زن سرپرست خانوار دارد

بیش از 350 موقوفه در اردستان وجود دارد

برترین تنیسورهای بازی های قهرمانی کشور معرفی شدند

بختیار: آمریکا در پروژه «ب» درصدد تاثیرگذاری بر حمایت اروپا از برجام است

لایحه CFT به احتمال قوی به مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌رود

مهرعلیزاده از چالش‌ها تا یادآوری‌ها

تمدید ساعت بازدید از نمایشگاه کتاب اصفهان در روزهای پایانی

اجرای طرح بهسازی مساکن روستایی از حاشیه نشینی جلوگیری کرد

پیروزی دموکرات‌ها در کنگره شکست سیاست‌های ترامپ را به دنبال دارد

مردم مراقب تبلیغات منفی آمریکا باشند

دستور برکناری استاندار اصفهان هنوز صادر نشده است

487 کیلوگرم تریاک در محور اصفهان - دیزیچه کشف شد

روحانی: شعار مرگ بر آمریکا را عملی می کنیم

هوای اصفهان گرم تر می‌شود

هنرستان نساجی در آران و بیدگل راه اندازی می شود

وقوع 36 حادثه ویژه اورژانسی طی یک ماه گذشته در اصفهان

نهادها از ظرفیت جوانان مستعد در حوزه پهپادها استفاده نمی‌کنند

سومین دوره مسابقات جام ملی پهپادها در اصفهان برگزار می‌شود

خطری همپای زلزله اصفهان را تهدید می کند

چرا وزارت خارجه از ظرفیت خود برای بازگرداندن اموال زنجانی استفاده نکرد؟

رقابت بر سر سکانداری اصفهان در بین گزینه های غیربومی است

ابوترابی: جدی‌نگرفتن تحریم‌های نفتی یکی از دلایل راه‌انداختن پروژه «ب» بود

حاجی‌دلیگانی: رئیس‌جمهور از اختیارات خود برای حل مشکلات مردم استفاده کند

نقطه نظرات بختیار در خصوص انتخاب استاندار جدید اصفهان

ماجرای دست بوسی روحانی چه بود؟

حمله مجدد داعش به کردهای سوریه

سهم 200 میلیارد تومانی شهرداری اصفهان از فروش اوراق مشارکت

بسته های حمایتی معیشتی و درمانی برای مردم تعریف شود

18 درصد اردستانی ها سالمند هستند

تهیه آمارنامه شهرداری اصفهان از 10 سال پیش آغاز شده بود

استفاده ابزاری آمریکا از محافل بین المللی

مردم فریدن علیه استکبار خروشیدند

سرنوشت تحریم های جدید آمریکا، تحریم های 13 آبان 58 است

راهپیمایی با شکوه 13 آبان نشانه بصیرت مردم است

13 آبان روز شکوفا شدن شجاعت و ایستادگی دانش آموزان است

هشدار اسرائیل به ایران و حزب‌الله لبنان؟

جزئیات تازه از سر به نیست کردن جسد خاشقجی

ترامپ: ایران بالاخره وارد مذاکره با آمریکا می شود

ایران در صحنه اقتصادی پیروز میدان خواهد شد

مقاومت در برابر دشمن اتاق های فکر آنها را به هم می ریزد

بازیکنان ذوب آهن خودخواه نیستند/ پرسپولیس باید زود گل بزند

مردم دشمن درجه یک خود را آمریکا بدانند

13 آبان روز پافشاری بر استقلال است

استاندار اصفهان باید از استان انتخاب شود

سپاهان با چهره‌ای متفاوت در لیگ برتر و جام حذفی

امریکا با موجودیت نظام اسلامی مشکل دارد

توسعه مترو در شرایط اقتصادی فعلی مقرون به صرفه نیست

آمریکا امروز دوستان خود را از دست داده است

ملت ایران از مسیر خود عقب نشینی نمی کند

ندای مرگ بر آمریکا در خور و بیابانک طنین انداز شد

مراسم 13 آبان و روز دانش آموز در اصفهان برگزار شد

تسخیر لانه جاسوسی هیمنه آمریکا را در هم شکست

آئین بزرگداشت 13 آبان در نائین برگزار شد

تهدیدها و تحریم های آمریکا ملت ایران را متحد می کند

چهره واقعی استکبار در روز 13 آبان نمایان شد

ایستادگی در برابر آمریکا هزینه کمتری از سازش دارد

کینه و دشمنی آمریکا ازما ابدی است

ملت ایران هرگز تسلیم استکبار جهانی نخواهد شد

از بحران ناكارآمدی تا نگاه تشریفاتی به مردم و اشتباهات دولت

مکان گرمخانه کارتن خواب های اصفهان مدعی جدید پیدا کرد

سلیمی: انحراف افکار عمومی از قتل خاشقجی از جمله اهداف پروژه «ب» است

آغاز مراسم 13 آبان در اصفهان

بختیار: وزرا بدون هیاهوی سیاسی وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند

بازتاب تهدید به مرگ روحانی در فضای مجازی و رسانه‌ها

تربیت بن بست شکن ها در شرایط جنگ اقتصادی ضروری است

خجسته: آقازاده ها در حال غارت بیت المال هستند

تولید جنگنده «کوثر»نماد عینی استکبار ستیزی است

سخنان ظریف در اجلاس D8

خط تولید انبوه «جنگنده کوثر» افتتاح شد

بازسازی کاروانسرای محل سکونت کارتن خواب های اصفهان محدودیت دارد

ایستگاه های سنجش کیفی هوای اصفهان را پاک نشان می دهد

بارش پراکنده برف در مناطق غربی اصفهان پیش بینی می شود

برخی نمایندگان مجلس مستاجر اداره اوقاف اصفهان هستند

افتتاح خط تولید انبوه نخستین جت جنگنده تمام ایرانی کوثر

سلیمی: وزرا باید با برنامه‌ریزی دولت را محرک‌تر سازند

رضا پهلوی آروغ دزدی‌هایش را زد

عارف: به برادری‌های دوران انقلاب بازگردید

بازنشستگی 60 هزار نفر در سال جاری

نیم میلیون نفر از جمعیت اصفهان حاشیه نشین هستند

شهرداری ها مسئول جمع آوری موش‌ها هستند

خشم آمریکا از ملت ایران بیشتر شده است

سردی هوای اصفهان و بی توجهی جان کارتن خواب ها را به خطر می اندازد

سلیمی: دور جدید تحریم‌های آمریکا جنبه تبلیغاتی دارد

دور جدید تحریم‌های آمریکا جنبه تبلیغاتی دارد

پیروزی سپاهان برابر مس کرمان در ماراتن پنالتی

کشورهای سازشکار باید به امریکا باج بدهند

تحریم های احتمالی 13 آبان اوج کینه و دشمنی آمریکاست

در مقابل تهدید دشمن مقابله علمی انجام دهیم

در گرانی و تحریم از "دین و انقلاب" بد نگوییم

محورهای نمازجمعه شهرستان های اصفهان

ملت ایران جواب یاوه گویی های آمریکا را در 13 آبان می دهد

آزمون های مکرر تعلیم و تربیت را تحت الشعاع قرار داده است

طرح هفتگانه احیای زاینده رود یادگاری برای مردم اصفهان است

کنکور تیشه به ریشه آموزش و پرورش زده است

وصیت نامه شهدای نوجوان و جوان باید بازخوانی شود

طرح هفتگانه احیای زاینده رود اجرایی نشود آینده اصفهان به مخاطره می افتد

هوای اصفهان دو درجه سردتر می شود

بختیار: مجلس باید به قوانینی که خود تصویب می‌کند احترام بگذارد

امدادرسانی به 56 تصادف شهری در روز گذشته در اصفهان

13 آبان فرصتی برای اثبات عدم تاثیر فشارهای دشمنان است

اعزام زائران اربعین از اصفهان امسال رشد 2.5 برابری داشت

زنگ پدافند غیرعامل در شهرضا نواخته شد

طرح جامع پدافند حوزه زاینده رود از دریچه سد تا تالاب گاوخونی را دیده است/قطع اینترنت توسط دشمن امکان پذیر نیست

ابوترابی: وزیر اقتصاد اصلاح نظام بانکی را در دستور کار قرار دهد

تلاش داریم طرح ساماندهی سوخت پس از ماه صفر مصوب شود

ملت ایران تا پای جان از اسلام و انقلاب دفاع می کند

پیام شرکت در راهپیمایی اربعین نپذیرفتن ذلت است

برگزاری همزمان سه مسابقه بزرگ تنیس در اصفهان

برنامه ویژه لشکر 14 امام حسین برای محرومیت‌زدایی در جنوب شرق کشور

جاماندگان اربعین امسال خود را به امامزاده های اصفهان می رسانند

یمنی ها با کمترین سلاح در برابر عربستان مقاومت می کنند

120 پناهنده خارجی در آران و بیدگل آموزش های سوادآموزی دیدند

بیماران قلبی از حمل بار سنگین و پیاده روی طولانی خودداری کنند

اجرای برنامه های فرهنگی - تفریحی برای زندانیان اصفهان

مراسم عزاداری اربعین حسینی در میدان امام علی برگزار خواهد شد

اصفهان بیشترین هیئت های مذهبی کشور را دارد

وزش باد و بارش پراکنده برای اواخر هفته اصفهان پیش بینی می شود

داعش بزرگترین میدان نفتی دیرالزور را به دست گرفت

بشار اسد، برنده بزرگ نشست چهار جانبه استانبول

عزاداری زائران اربعین در چند قدمی حرم اباعبدالله

بازی كنترل دولت، پیچیده و خطرناك است/ اگر اسناد قابل اتكاء دارند حتما اقدام قانونی كنند

جهانگیری: آبان ماه هیچ اتفاقی نمی‌افتد

تهیه بسته مقابله با تحریم در وزارت اقتصاد

لزوم مشخص شدن درآمدهای شهر/شهرداری نیروی مازاد بر ظرفیت دارد

شورای هماهنگی و امور حقوقی در وزارت نیرو فعال شد

حاجیلو: نمی‌خواهیم مثل سپاهان بر روند داوری‌ها تاثیر بگذاریم

خانواده متوفیان اجباری در استفاده از مداحان باغ رضوان ندارند

وقتی ایمنی باغ زرشک برای برگزاری جلسات شورای شهر زیر سوال می رود

آمار ولادت در گلپایگان سیر نزولی دارد

آب منطقه‌ای نمی تواند به تنهایی مسئول مدیریت آب اصفهان باشد

فرونشست زمین تهدید جدی برای مترو و شبکه فاضلاب اصفهان است

درخواست شورا از مردم اصفهان برای ارائه پیشنهادات بودجه ای شهر

خدمات خودجوش اصناف مختلف اصفهان به زائران اربعین

قطع برق تمام پمپاژه های آب در حریم زاینده رود

صادرات محصولات تولیدی از آران و بیدگل افزایش بیش از 2 برابری داشت

استقرار اکیپ های حمل و نقل جاده ای اصفهان در 3 مرز کشور