آخرين مطالب

سياسي

دستگیری 394 نفر شکارچی در سال گذشته/4 آهوی زنده کشف و ضبط شد

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیرکل حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: سال گذشته در استان اصفهان 394 شکارچی توسط یگان حفاظت دستگیر شدند که دستگیری پیش از آغاز به شکار غیر مجاز توسط متخلفان نیز 127 مورد بوده است.

نمایشگاه فرهنگ و هنر اسلواکی در اصفهان برگزار می شود

سپاهان نیوز - اصفهان - معاون وزیر فرهنگ اسلواکی پیشنهاد کرد که نمایشگاه فرهنگی و هنری با حضور هنرمندان و متشکل از آثار فرهنگی هنری این کشور در کلانشهر تاریخی اصفهان برگزار شود.

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی 80

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس امور آزمایشگاه‌های محیط زیست اصفهان گفت: در 24 ساعت منتهی به ساعت 12 ظهر هوای اصفهان با میانگین شاخص کیفی 80 در وضعیت سالم ثبت شد.

حقوق مردم اصفهان در ارتباط با آب شرب در حال پیگیری است

سپاهان نیوز - اصفهان – دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: دستگاه قضایی استان با نگاه ملی و کلان وظیفه ای که در ارتباط با حقوق عامه مردم اصفهان در خصوص آب را دارد، پیگیری می‌کند.

اوقات فراغت به عنوان چهارمین صنعت جهان مطرح است

سپاهان نیوز - اصفهان - معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اصفهان گفت: اوقات فراغت بعنوان چهارمین صنعت جهان مطرح است و هرچه آگاهی خود را در غنی سازی اوقات فراغت افزایش دهیم، قطعا با خروجی بهتری روبرو می شویم.

صدور رای برای 15 پرونده مرتبط با اغتشاشات/پرونده اسیدپاشی باز است

سپاهان نیوز - اصفهان – رئیس کل دادگستری اصفهان درارتباط با پرونده افرادی که در اغتشاشات دی سال گذشته در اصفهان دستگیر شدند، گفت: در این ارتباط 15 پرونده در هفت شهرستان استان منتهی به صدور حکم شده است.

اولتیماتوم جدی استاندار به مدیران برای رفع موانع موجود اداری در راستای ارتقای تولید فضای کسب و کار / شرایط سخت آبی استان بایستی منجر به تلاش مضاعف مدیران گردد

سپاهان نیوز - دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: مدیران باید نسبت به گذشته کار و سرعت مضاعفی در کار و فعالیت داشته باشند و به همین منظور کندی هایی که در برخی از سیستم های اداری وجود دارد قابل تحمل نخواهد بود ، چرا که کم کاری مدیران یک نوع خیانت به مردم است و این برای بنده به عنوان مدیرعالی استان قابل تحمل نیست.

استاندار اصفهان در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مطرح کرد

سپاهان نیوز - دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: مردم با هردیدگاه و اندیشه ای نسبت به اعتیاد دید منفی دارند و به عنوان یک پدیده ی خانمان سوز به آن می نگرند؛ تصریح کرد: این یک ظرفیت بزرگ و عظیم است و می تواند باعث شود که سازمان های مردم نهاد بهتر و با سرمایه ی بزرگتر بتوانند در خصوص مبارزه با مواد مخدر فعال شوند.

70 درصد باند و چسب زخم در اصفهان تولید می‌شود

سپاهان نیوز - اصفهان - معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 70 درصد از وسایل پزشکی مانند باند و چسب زخم در اصفهان تولید می‌شود.

قطب تولید پسته اصفهان با خسارت 90 درصدی روبرو شد

سپاهان نیوز - آران و بیدگل - رئیس اداره تولیدات گیاهی و دامی جهاد کشاورزی آران و بیدگل از وارد آمدن ضرر یک هزار و 200 میلیارد ریالی به باغ های پسته آران و بیدگل و خسارت 90 درصدی به این باغات خبر داد.

نکوداشتی برای نادره طراحی فرش ایران/کافه «ارچنگ» ایجاد می شود

سپاهان نیوز - اصفهان- در یکصدمین سالگرد تولد استاد احمد ارچنگ، از اساتید مسلم طراحی فرش ایران و اصفهان که مقلب به نادره طراحی فرش ایران است، مسئولان اصفهان قول ایجاد کافه ای به نام این هنرمند را دادند.

نظارت روزانه بازرسان بهداشتی بر مراکز عرضه غذا در اصفهان

سپاهان نیوز - اصفهان- مدیر مرکز بهداشت شماره 2 اصفهان گفت: با آغاز هفته سلامت نظارت روزانه بازرسان بهداشتی از مراکز عرضه غذا و جمع آوری مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی از سطح پیاده‌روها انجام می شود.

کدام نهاد گزارش بانک مرکزی را تایید می‌کند؟

سپاهان نیوز - نماینده مردم خمینی‌شهر با اشاره به گزارش بانک مرکزی، گفت: طبق گزارش خود بانک مرکزی صورت‌های مالی واگذاری اموال مازاد بانک‌ها ...

بهره برداری بی رویه وضعیت کنونی زاینده‌رود را رقم زده است

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیرکل محیط زیست اصفهان گفت: در طول سال‌های گذشته عدم توجه، بهره برداری بی رویه، توسعه‌های ناهمگون در بخش‌های مختلف، وضعیت زاینده رود و تالاب گاوخونی را با مشکل مواجه کرده است.

معاون سیاسی استانداری اصفهان منصوب شد

سپاهان نیوز - اصفهان- استاندار اصفهان در حکمی، سید حمیدرضا طباطبایی نائینی را به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی این استان منصوب کرد.

بارش های میمه به صورت روان آب جاری شد

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: شدت بارش ها در استان اصفهان به ویژه در شهرستان های میمه و نطنز سبب بروز روان آب ها شده است.

فرهنگ سلامت را باید در توسعه شهری نهادینه کرد

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: امروز لازم است که در هر برنامه توسعه شهری، فرهنگ سلامت را نیز نهادینه کنیم و سلامت جسمانی و روحی را بگنجانیم.

وزش باد شدید تا شب در اصفهان ادامه دارد

سپاهان نیوز - اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: وزش باد شدید تا شب در سطح استان اصفهان ادامه دارد.

پایان سال 97 سنوات بازنشستگان سال 96 علوم پزشکی پرداخت می شود

سپاهان نیوز - اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: همه تلاش خود را می کنیم تا با تامین منابع مالی، در پایان سال 97 سنوات بازنشستگان سال 96 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پرداخت شود.

درب حرم حضرت مسلم بن عقیل تا یک ماه دیگر نصب می‌شود

سپاهان نیوز - اصفهان - هنرمند ضریح‌ساز گفت: ساخت و طراحی درب حرم حضرت مسلم بن عقیل از آبانماه 96 آغاز شده و تا یک ماه دیگر توسط هنرمندان اصفهانی در حرم ایشان در کوفه نصب می‌شود.

پیام استاندار اصفهان به مناسبت هفته سلامت

سپاهان نیوز - دکتر مهرعلیزاده در پیامی ضمن گرامیداشت هفته سلامت، اظهارداشت: با تمرکز دولت، همدلی جامعه، هماهنگی و هم افزایی بین بخشی و انگیزه متعالی اعضای خانواده بزرگ سلامت استان، برای تحقق سلامت همه جانبه و زندگی سالم در جامعه ای سالمتر برای مردم عزیز استان شهیدپرور اصفهان، از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهیم بود.

تثبیت وضعیت «سرهنگ‌آباد»/بازسازی پس از شناخت مقصران انجام می‌شود

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: در حال حاضر در حال تثبیت وضعیت نقاط در معرض خطر کاخ سرهنگ‌آباد زواره هستیم و بازسازی به بعد از شناسایی مقصران موکول می‌شود.

برخی از سوبسیدهای دولتی برای کارفرمایان عامل اخراج کارگران می شود

سپاهان نیوز - اصفهان- رئیس خانه صنعت، معدن وتجارت اصفهان گفت: برخی از قانون‌ها باعث شده که کارفرمایان به خاطر دریافت سوبسیدهای دولتی اقدام به اخراج کارگران کنند که این ضعف قانون باید برطرف شود.

باید در بازی آخر نتیجه خوبی کسب کنیم

سپاهان نیوز - اهواز - سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: از اکنون به بازی بعد خود فکر می‌کنیم و باید نتیجه خوبی در بازی آخر خود کسب کنیم.

کم لطفی نمی کردند حالا در کورس قهرمانی بودیم

سپاهان نیوز - اصفهان- سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: اگر کم‌لطفی چند نفر از دوستان نبود، اکنون در کورس قهرمانی بودیم و باز خدا را شاکر هستیم که این نتیجه رقم خورد.

برانکو باز هم در نشست خبری اصفهان حاضر نشد

سپاهان نیوز - اصفهان – سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران که روز گذشته نیز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن حاضر نشده بود، در نشست پس از بازی نیز شرکت نکرد.

35 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بیمارستان ساعی نیاز است

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس هیئت مدیره بیمارستان ساعی خمینی شهر گفت: 35 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بیمارستان ساعی نیاز است و تاکنون 20 میلیارد تومان برای این بیمارستان هزینه شده است.

استقرار تیم های سلامت در 5 نقطه از شهر اصفهان

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس اداره توسعه سلامت شهرداری اصفهان گفت: تیم‌های سلامت با همکاری مرکز بهداشت اصفهان در 5 نقطه از شهر اصفهان مستقر می شود و اقدام به تست رایگان از شهروندان می‌کنیم.

100 تن گلاب ناب امسال در آران و بیدگل تولید می شود

سپاهان نیوز - آران و بیدگل - مدیر جهاد کشاورزی آران و بیدگل گفت: پیش بینی می شود امسال بیش از 100 تن گلاب ناب از 30 هکتار گل برداشت شده در شهرستان گرفته شود.

صادرات نخ در شرایط کمبود این محصول در داخل

سپاهان نیوز - آران و بیدگل - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: متاسفانه در حالی که بعضی صنایع از کمبود مواد اولیه رنج می‌برند شاهد صادرات و در نتیجه گرانی مواد اولیه مانند نخ در داخل کشور هستیم.

تجهیز 4 هزار نفر توسط سپاه اصفهان برای مبارزه با ضد انقلاب

سپاهان نیوز - اصفهان - نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: زمانیکه برای مبارزه با ضدانقلاب در سنندج از اصفهان درخواست نیرو کردیم، بیش از 4 هزار جوان با اسلحه‌هایی که داشتند به سپاه مراجعه کرده بودند.

معضل پارکینگ گریبان گیر بیمارستان های اصفهان است

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای شهر اصفهان گفت: بیمارستان های شهر اصفهان مانند الزهرا، امین و کاشانی با معضل نبود پارکینگ کافی دست به گریبان است.

فضای شهری برای جانبازان مناسب سازی شود

سپاهان نیوز - نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: به همه شهرداران سفارش کرده‌ام که خیابان‌ها، مکان‌های دیدنی و تفریحگاه‌ها را ...

همه علمداران «خیر سلامت» واقعی نیستند/نگاه سرمایه ای برخی خیران

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: همه آنها که پرچم «خیران» را بلند می کنند خیر نیستند بلکه سرمایه گذار بوده و دنبال کاری هستند که برگشت سرمایه و سود کافی داشته باشد.

بودجه آموزش و پرورش 50 درصد بودجه کشور را شامل شود

سپاهان نیوز - گلپایگان- امام جمعه گلپایگان گفت: باید به جایی برسیم که بودجه آموزش و پرورش 50 درصد بودجه کشور باشد زیرا این امر مهمی است و باعث می شود ما با فرهنگ سازی و تلاش نتیجه مطلوب را بگیریم.

اصفهان جایگزینی برای بیمارستان الزهرا ندارد/فرسودگی «خورشید»

سپاهان نیوز - اصفهان - معاون دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: اکنون که جمعیت شهر اصفهان به دو میلیون نفر رسیده است، هیچ بیمارستان جدیدی را در اصفهان به عنوان جایگزین «الزهرا» ایجاد نکردیم.

پاسخ مهرعلیزاده به شایعه شهردار شدنش در تهران

سپاهان نیوز - استاندار اصفهان درباره برخی شایعات مبنی بر ابراز تمایل وی به حضور در شهرداری تهران، گفت: ادامه خدمت به مردم شریف اصفهان را تعهد اخلاقی ...

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی 59

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس امور آزمایشگاه‌های محیط زیست اصفهان گفت: در 24 ساعت منتهی به ساعت 12 ظهر هوای اصفهان با میانگین شاخص کیفی 59 در وضعیت سالم ثبت شد.

بختیار: مدیران باید ریسک کنند

سپاهان نیوز - یک عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: چندی سالی است که یک انجماد مدیران دولتی را فرا گرفته و مانع از تصمیم‌گیری آنها می‌شود در حالی که ...

منع استفاده از فناوری‌های نوین کار درستی نیست

سپاهان نیوز - شهرضا - نماینده مردم شهرضا در مجلس با بیان اینکه منع استفاده از فناوری‌های نوین کار درستی نیست، گفت: باید پیش از ورود یک فناوری جدید به کشور، در مورد آن فرهنگسازی شود.

تئاترهای بومی یکی از ارکان گردشگری پایدار است

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: تئاترهای بومی یکی از ارکان گردشگری پایدار است که جزو برنامه های هفته اصفهان قرار گرفته است.

هوای اصفهان با گرد و خاک محلی همراه می شود

سپاهان نیوز - اصفهان – رئیس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: هوای اصفهان با گرد و خاک محلی همراه می شود و تا روز دوشنبه شاهد وزش باد شدید خواهیم بود.

تلفن همراه در منطقه کویر مرنجاب به تکنولوژی 3G مجهز شد

سپاهان نیوز - آران و بیدگل - رئیس اداره مخابرات آران و بیدگل گفت: با توجه به توسعه منصوبات و تامین پهنای باند مورد نیاز، سایت BTS تلفن همراه در منطقه مرنجاب آران و بیدگل به تکنولوژی 3G مجهز شد.

دستیار ویژه استاندار اصفهان در مراسم امضا پروتکل گسترش همکاری های اصفهان و سن پترزبورگ

سپاهان نیوز - دستیار ویژه استاندار اصفهان در دیدار با یوری شستریکوف، عضو کابینه حکومتی و نماینده استاندار سن پترزبورگ در شورای قانونگذاری، اظهار داشت: اصفهان و سن پترزبورگ می توانند مقاصد خوبی برای سفرهای توریست های دو کشور باشند زیرا اشتراکات بسیار زیادی بین اصفهان و سن پترزبورگ وجود دارد.

آئین اختتامیه طرح «عیدانه کتاب» فردا برگزار می‌شود

سپاهان نیوز - نشست هم‌اندیشی کتابفروشان و آئین اختتامیه طرح «عیدانه کتاب» به مناسبت روز جهانی کتاب، یکشنبه (دوم اردیبهشت ماه) در کاشان، پایتخت کتاب ایران برگزار می‌شود.

شبکه فرسوده فاضلاب اصفهان باید بازسازی شود

سپاهان نیوز - اصفهان- معاون بهبود مدیریت آبفا اصفهان گفت: اصفهان دارای قدیمی ترین شبکه فاضلاب کشور است و به همین سبب در برخی از محلات شهر این شبکه رو به فرسودگی گذاشته است و لزوم بازسازی آن وجود دارد.

استحصال تنها 750 لیتر آب با حفر 70 چاه/بحران آب از زلزله بدتر است

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیرعامل شرکت آبفای اصفهان گفت: تنها حدود 750 لیتر آب از 70 چاهی که حفر خواهد شد، می توان دریافت کرد. برای این بحران حتی باید برشی از آب فضای سبز را قطع و به بخش شرب تخصیص داد.

بازگشایی حمام سنتی ویژه گردشگران/مسجد «رهنان» ثبت ملی می‌شود

سپاهان نیوز - اصفهان – مدیر کل میراث فرهنگی اصفهان گفت: با راه‌اندازی محور گردشگری در غرب شهر اصفهان، حمام تاریخی رهنان پس از مرمت‌های لازم به شکل حمام سنتی ویژه گردشگران بازگشایی می‌شود.

«جشن بهار» با محوریت زمین پاک در هفته اصفهان برگزار می شود

سپاهان نیوز - اصفهان - جشن بهار یکی از ویژه برنامه های هفته فرهنگی اصفهان است که به مناسبت روز جهانی زمین پاک با شعار نه به پلاستیک، دوم اردیبهشت در باغ فدک، گذر فرهنگی چهارباغ و مجموعه صفه برگزار می شود.

تاکیدات استاندار اصفهان در دیدار اعضای شورای شهر و شهردار اصفهان : ایجاد درآمد پایدار شهری، واگذاری پروژه های مترو و سالن اجلاس به بخش خصوصی، ایجاد فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب و گسترش نشاط اجتماعی

سپاهان نیوز - دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار اعضای شورای شهر و شهردار اصفهان بر ایجاد درآمد پایدار شهری، واگذاری پروژه های مترو و سالن اجلاس به بخش خصوصی، ایجاد فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب و گسترش نشاط اجتماعی تاکید کرد و خواستار اهتمام جدی مدیریت شهری در این خصوص شد.

امامان جمعه اصفهان سپاه را تکریم و تجاوز به سوریه را محکوم کردند

سپاهان نیوز - اصفهان - امامان جمعه شهرهای مختلف استان اصفهان در خطبه نماز جمعه این هفته و در آستانه روز پاسدار ضمن تجلیل و تکریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حمله موشکی و نظامی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را محکوم کردند.

ساير مطالب

طباطبایی نژاد: اگر کوچک ترین شکی در سلامت مسئولان وجود دارد، اعلام شود

هدف دشمنان نظام ایجاد تردید در افکار مردم است

بازی با استقلال جنگ تمام عیار است/ نگران دیدار با پرسپولیس نیستیم

امام جمعه اصفهان حمله به سوریه تجاوزی آشکار بود

نامه رسمی ذوب‌آهن به امیر قلعه نویی برای تمدید قرارداد

استانداراصفهان عنوان کرد: خیرین سلامت به موضوع سبک زندگی مردم و فرهنگ صرفه جویی ورود نمایند

هوای اصفهان در وضعیت پاک ثبت شد/شاخص کیفی 48

زالو درمانی منجر به انتقال ایدز و هپاتیت نمی شود

همواره در مجامع بین المللی از ایران دفاع می کنیم

هوای اصفهان گرم می شود/ توفان در اوایل هفته آینده

مناسب سازی شهر برای معلولان منحصر به نصب رمپ در معابر نیست

توسعه روابط اقتصادی اصفهان و گرجستان موجب پایداری روابط همه جانبه می شود

نرخ گوشت قرمز از کیلویی 43 هزار تومان بیشتر یا کمتر نمی‌شود

جبهه مقاومت با اقتدار بر جریان تکفیر فائق است

پروازهای بین تفلیس و شهرهای بزرگ ایران افزایش می یابد

انتقاد موسوی لارگانی از اظهارات روز گذشته وزیر بهداشت

عقدایی: آب برای کشاورزی نیست

قاچاق دانستن معاملات ارزی خارج از شبکه بانکی مانع تولید شده است

ورود موقت طلا با مجوز بانک مرکزی با هدف صادرات هیچ منعی ندارد

سینما «فرهنگ» میمه افتتاح شد/برنامه اکران فیلم‌ها

آران و بیدگل به عنوان یک قطب اصلی برای توسعه گردشگری است

عدم تخصیص آب به کشاورزی سبب وابستگی غذایی به بیگانگان می شود

رشد احساس امنیت در بین گردشگران خارجی

رژه یگان های منتخب گروه 840 موشکی مستقر در آران و بیدگل برگزار شد

استاندار اصفهان: مردم در کنار ارتش احساس امنیت می کنند

سه هزار و 54 کارت و مجوز دامپزشکی در لنجان صادر شد

رژه نیروهای مسلح ارتش در اصفهان برگزار شد

هیچ قدرتی در دنیا حق دخالت در مسائل نظامی ایران را ندارد

برگزاری آیین پاسداشت روز جهانی بناهای تاریخی در مسجد جامع اصفهان

نیروی نظامی ایران در برابر زیاده‌خواهی دنیای استکبار ایستاده است

«کودک و دریا» به بازار کتاب عرضه شد

کامران: اجازه شکل گرفتن یاران هفت خط را ندهیم

اگر قدرت نداشته باشیم گرگ های جهان ما را می بلعند

مهرعلیزاده: در کنار ملت‌های ستمدیده منطقه ایستاده‌ایم

حق تقدم برخورداری از آب با ساکنان منطقه است

آبرامیان: آمریکا و غرب با حمله به سوریه، عقده گشایی کردند

تساوی ذوب‌آهن برابر لوکوموتیو ازبکستان/ قلعه‌نویی به استقلال رسید

نمایندگان اصفهان پیشنهاد تشکیل کارگروه ملی سازگاری با آب را دادند

هوای اصفهان در وضعیت سبز ثبت شد/ ثبت 7 روز هوای پاک در فروردین

عملیات جست‌وجوی گمشده کویر مرنجاب بدون نتیجه متوقف شد

هفته‌ای 3 پرواز به مقصد عتبات عالیات از اصفهان انجام می شود

اتوماسیون عملیاتی فوریت‌های پزشکی در اصفهان راه اندازی می شود

ابوترابی: تلگرام اوایل اردیبهشت بسته می‌شود/ فیلترشدن اینستاگرام و واتس‌آپ به مرور زمان

با حکم استاندار اصفهان اسفندیار تاجمیری به سمت مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد؛ بازرسی و امور حقوقی استانداری و سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار منصوب گردید

به پیشنهاد استاندار اصفهان و با حکم وزیر کشور؛ عباس بلانیان به سمت فرماندار شهرستان خور و بیابانک منصوب شد

مراسم هفتمین روز شهادت شهید مدافع حرم در آران و بیدگل برگزار شد

اردستان بیشترین میزان بارندگی ها در اصفهان را به خود اختصاص داد

فولادگر: آمریکا عامل ناامنی در منطقه است

نماینده نایین: دستگاه‌ها باید برای تحقق شعار سال از سخن گفتن فراتر بروند

روحانی سفت و سخت جلوی فیلتر تلگرام ایستاده

2 هزار و 94 پرونده تخلف در بازرسی های اصفهان تشکیل شد

وقف 300 جلد کتاب توسط خیر کاشانی/کتابخانه روستای وادقان افتتاح شد

توزیع 820 تن تخم مرغ با نرخ تعاونی در اصفهان

فرماندار خور و بیابانک منصوب شد

تاج‌الدین: طرح تشدید مجازات اسیدپاشی در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد

اهتمام جدی برای بستن تلگرام، اینستاگرام و واتس آپ در ابتدای اردیبهشت

ماده آهوی باردار برای درمان به پاسگاه محیط‌بانی قمیشلو منتقل شد

خبر رنگی شدن آب شرب اصفهان صحت ندارد

بالاترین میزان طلاق در 4 سال اول زندگی مشترک روی می دهد

شاخص های توسعه در مناطق عشایری کمتر از 50 درصد است

کاهش چشمگیر بودجه بیمه سلامت نیاز به مدیریت هزینه را ضروری کرد

آغاز اجرای طرح ملی سیماک در آران و بیدگل

واگذاری 50 پنل خورشیدی به خانواده های روستایی در آران و بیدگل

اصفهان را با توسعه ناپایدار به شهر سوخته تبدیل نکنید

پای صحبتهای پژوهشگر ادبیات عامه/تاثیر «متل ها» در زندگی کودک

ابطحی: جلسه بحران آب در وزارت کشور در حال برگزاری است

سال گذشته در هر ساعت 21 طلاق ثبت شد

نمایندگان اصفهان خواستار برگزاری جلسه اضطراری با رییس‌جمهور درباره مشکل بی‌آبی شدند

استاندار اصفهان در پیامی درگذشت استاد محمدباقر کتابی را تسلیت گفت

نمایندگان اصفهان خواستار تشکیل جلسه با رئیس جمهوری شدند

افزایش دو برابری ورود مسافران به باغ فدک حادثه ای در پی نداشت

نخستین همایش بین المللی گفتمان مهدویت در گلپایگان برگزار می شود

تداوم تمدن اصفهان با بحران آب به مشکل بر می خورد

مسابقه کتابخوانی آثار آیت الله صافی گلپایگانی برگزار می شود

تئاتر «این ره که می روی» به صحنه می رود/اجرای نمایش «آشفتگان»

هوای اصفهان در وضعیت سبز ثبت شد/ ثبت 6 روز هوای پاک در فروردین

اصفهان به زودی اقدام به تبادل گردشگران ارمنی با فرانسه می کند

کشاورزی زارعی در دشت کاشان و آران و بیدگل مقرون به صرفه نیست

تکرار حریق در مرکز خرید ولی عصر کاشان/آتش مهار شد

رسانه ها بجای تخریب مدیران راه بروز مشکلات را شناسایی کنند

«اصفهان» در مواقع بحرانی تنها 500 تخته پتو برای کمک دارد

ساخت هتل در حاشیه زاینده رود و صفه چهره شهر را مخدوش می کند

حمله آمریکا به سوریه توازن قوا روی زمین را تغییر نمی‌دهد

آمار ازدواج طی 5 سال در اصفهان از 46 هزار به 37 هزار مورد رسید

بارش رگباری باران و تگرگ برای روزهای آتی اصفهان پیش‌بینی می‌شود

کنگره «فضل نبی» برگزیدگان خود را شناخت

حجتی: برای حمایت از کالای ایرانی باید کار عملی انجام شود

استاندار اصفهان اعلام کرد: بانک ها باید تسهیلات ارزان قیمت و امکانات لازم را برای کشاورزان فراهم کنند

پسر 14 ساله به جرم سرقت اینترنتی دستگیر شد

حاجی‌دلیگانی: طولانی‌بودن فرآیند رسیدگی به تخلفات دولت قبل مایه تداوم فساد است

رونق مسکن به دلیل طرح های دولتی متوقف شد

هوای اصفهان سالم است

دمای هوای اصفهان تا 6 درجه کاهش خواهد داشت

«زنانی با گوشواره باروتی» اکران می‌شود/کارگاه نقاشی در«سی‌وسه‌پل»

جایگاه سپاهان از نظر آماری نسبت به ابتدای فصل بهتر شده است

باورمان نمی‌شد سپاهان در چنین شرایطی قرار بگیرد

نصب دوربین ثبت تخلف در مسیر شهرضا - سمیرم

2 امتیاز در اهواز جا گذاشتیم/دلم برای سپاهان می‌سوزد

بوروکراسی اداری مانع اختصاص اعتبار ملی به جاده شهرضا – مبارکه

بهره برداری از باند دوم مسیر شهرضا - مبارکه تیرماه انجام می شود

جستجوی گردشگر گمشده در «مرنجاب» از ناحیه کویر قم ادامه دارد

مسیرهای مختلف شهرضا براساس استانداردهای راهسازی اصلاح شود

حریم زندگی مردم در پیام‌رسان‌های داخلی محفوظ بماند

ثابت کردیم پیروزی‌های قبلی صنعت نفت اتفاقی نبود

لگ دوم قطار گردشگران خارجی به اصفهان وارد می‌شود

وضعیت فلج کننده کمبود آب در استان اصفهان

کشاورزان متدین و انقلابی در تظاهرات شرکت نمی کنند

جریان مقاومت دستاورد خون شهیدان است

مقاومت تنها راه پیروزی در برابر دشمن است

کشاورزان باید راه خود را از فتنه گران جدا کنند

ائمه جمعه استان اصفهان بر حمایت کالای ایرانی تاکید کردند

هیچ دشمنی نمی تواند به مرزهای هوایی ایران نزدیک شود

تنها در حد تشکیل یک «ستاد» به موضوع شهر هوشمند پرداخته شده است

پروفایل شهروندی برای شهروندان اصفهانی طراحی می‌شود

فضای آسمان کشور لحظه به لحظه رصد می‌شود/ ماموریت 24 ساعته پدافند

اجرای طرح بازنشستگی پیش از موعد در راستای چابک سازی سازمانی است

بیشترین صادرات سال گذشته از اصفهان به مقصد عراق بود

حاجی‌دلیگانی: در جلسه سعدآباد برای نجفی خط‌ و نشان کشیدند

مراسم بزرگداشت شهید صیاد شیرازی فردا برگزار می‌شود

عملیات‌های بزرگ دفاع مقدس ایران در دانشکده‌های دنیا تدریس می‌شود

پدافند هوایی نیروی خط مقدم جبهه در زمان جنگ بود

حل مشکل خشکسالی نیازمند تلاش عملی است

محمودی: آقای وزیر راه چند کشته دیگر در این جاده‌ها بدهیم که مدیران شما کاری کنند؟

امیر آذر افروز: ایران از معدود کشورهایی است که هیچ مستشاری ندارد

شکست آمریکا در سوریه موجب طرح ادعای استفاده از سلاح شیمیایی در این کشور شده است

یک قلاده روباه در فلاورجان زنده گیری و رها شد/دستگیری متخلف شکار

از طرح های سرمایه‌گذاری استفاده بهینه آب دفاع می‌کنم

فیلم «ترور سرچشمه» اکران می‌شود/اجرای تئاتر «شیرین و فرهاد»

کشف بیش از 2 میلیارد ریال کالای قاچاق در یک منزل مسکونی

گلپایگان هزار چاه دارد/صدور مجوز برای حفر بیشتر با کمبود آب شرب

دکتر محسن مهرعلیزاده شهادت شهید مدافع حرم سرهنگ ‌پاسدار مهدی دهقان یزدلی را تسلیت گفت

برگزاری هفته های فرهنگی راهکار توسعه و تقویت گردشگری است

اصفهان در هوای پاک نفس کشید/شاخص کیفی 40

اجرای سیستم ارجاع سبب حذف هزینه‌های زائد درمانی می شود

برخورد 206 با موانع اتوبان موجب مرگ کودک 4 ساله شد/مجروحیت 5 نفر

معمای گردشگر مفقود شده مرنجاب بی جواب ماند

اکران «ادوارد» در هفته فیلم انقلاب/تئاتر «27 روز» اجرا می شود

احتمال خروج ترامپ از برجام زیاد است/ سیاست آمریکا بی‌ثباتی اقتصاد ایران است

استاندار اصفهان اعلام کرد: با تمام قوا از هرگونه طرح یا سرمایه گذاری در جهت اشتغالزایی و یا استفاده بهینه از آب حمایت و دفاع خواهم کرد

صادرات میوه از اصفهان به ترکیه و عراق

دستگیری 4 شکارچی در قمیشلو و موگویی/اسلحه غیرمجاز کشف شد

نبود دسترسی به فضای مناسب نمایشگاهی علت عدم برگزاری نمایشگاه کتاب

فردا تشییع پیکر شهید مدافع حرم در آران و بیدگل برگزار می شود

افتتاح واحد فرآیندی اختلاط در مجتمع غنی‌سازی نطنز

صفاری نطنزی: باید استفاده از پیام رسان‌های داخلی بهتر برای مردم تبیین شود

حفر چاه برای تامین آب شرب سبب تخریب آثار تاریخی اصفهان می شود

اصولگرایان هم نگران قیمت دلار هستند

کامران: وزارت نیرو پاسخگوی وضعیت کشاورزان اصفهانی باشد

نمایشگاه بزرگ کتاب امسال در اصفهان برگزار می‌شود

بازی باخت - باخت در مسئله آب اصفهان اجرایی می شود