آخرين مطالب

سياسي

شهرهای میمه و علویجه صاحب سینما می‌شود/ضرورت واگذاری تالار اندیشه

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیر موسسه بهمن‌ سبز حوزه هنری گفت: با توجه به سیاست موسسه بهمن سبز حوزه هنری در ساخت سینما در تمام استان‌های کشور، سینماهای میمه و علویجه در اوایل سال 97 افتتاح می‌شود.

دو سوم مطب ها هیچ نوع بیمه ای را قبول نمی کنند

سپاهان نیوز - اصفهان - معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: دو سوم مطب ها هیچ نوع بیمه ای را قبول نکرده و بیماران را آزاد ویزیت می‌کنند.

صادرات از آران و بیدگل 13 درصد افزایش یافت

سپاهان نیوز - آران و بیدگل - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آران و بیدگل از افزایش 13 درصدی صادرات محصولات مختلف از این شهرستان خبر داد.

تکلیف 121 هزار معلم حق التدریس مشخص شود

سپاهان نیوز - نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید انتظار داشته باشیم فقط مردم با قانون هماهنگ شوند، بلکه قانون خوب قانونی ...

استاندار اصفهان تاکید کرد:‌ اجرای سایر خطوط پروژه ی قطار شهری اصفهان باید به سرمایه گذار خارجی و بخش خصوصی واگذار شود

سپاهان نیوز - دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت:‌ بهره برداری کامل از قطار شهری و خطوط دیگر مترو نباید متکی به یک سازمان و یا دستگاه باشد و اجرای این پروژه باید به سرمایه گذار خارجی و بخش خصوصی واگذار شود.

ناوگان آتش نشانی اصفهان باید نوسازی شود

سپاهان نیوز - اصفهان - نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر اصفهان گفت: ناوگان حمل و نقل آتش نشانی اصفهان فرسوده است و باید ماشین آلات تخصصی آن بروز شود.

تردد شهروندان اصفهانی با مترو به 100 هزار نفر افزایش پیدا می‌کند

سپاهان نیوز - اصفهان - شهردار اصفهان گفت: امروز 30 هزار نفر از متروی اصفهان استفاده می‌کنند و امیدواریم تا سال آینده میزان تردد شهروندان توسط مترو به 100 هزار نفر افزایش پیدا کند.

مراحل ساخت متروی اصفهان به بخش‌های جزئی‌تری تقسیم‌ شود

سپاهان نیوز - اصفهان - استاندار اصفهان گفت: در ارتباط با خط 2 و 3 مترو برنامه‌ریزی‌ مناسب انجام شده اما اگر مراحل ساخت این خطوط به بخش‌های جزئی‌تر تقسیم شود تکمیل متروی اصفهان سریع‌تر به نتیجه می‌رسد.

18 لایحه مورد موافقت اعضای شورای شهر اصفهان قرار گرفت

سپاهان نیوز - اصفهان - در بیست و هفتمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان، 18 لایحه در حالی ایراد شد که به دلیل کم بودن وقت لوایح بدون هیچ بحث و بررسی یکی پس از دیگر مورد موافقت اعضای شورا قرار گرفت.

هوای اصفهان در برخی ایستگاه‌ها در وضعیت ناسالم ثبت شد

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس امور آزمایشگاه‌های محیط زیست اصفهان گفت: در 24 ساعت منتهی به ساعت 12 ظهر، هوای اصفهان با شاخص کیفی 89 در وضعیت سالم ثبت شد اما در برخی ایستگاه‌ها برای گروه های حساس ناسالم است.

کمک 140 میلیون تومانی خیران به دانش‌آموزان بی‌بضاعت آران و بیدگل

سپاهان نیوز - آران و بیدگل - مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: در آستانه سال جدید، با کمک خیران بزرگوار، 140 میلیون تومان در قالب بن‌های 50 تا 100 هزار تومانی به دانش‌آموزان محروم شهرستان اهدا شد.

فرصت پیشنهادی یونسکو برای جاودانگی زنده‌رود/راز شیرهای سنگی

سپاهان نیوز - اصفهان - زاینده رود بیش از 400 بنای تاریخی را در کنار خویش جای داده به نوعی که یونسکو چند سال پیش پیشنهاد ثبت محور تاریخی طبیعی اصفهان را داد تا رودخانه از خشکی در امان مانده و جاودان بماند.

60 درصد از مسافران اصفهان برای اسکان خود برنامه ریزی نکردند

سپاهان نیوز - اصفهان- جانشین رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: 60 درصد از مسافرانی که به اصفهان سفر می کنند برای اسکان خود برنامه ریزی نکرده و پیش بینی‌های لازم را ندارند.

200 میلیارد تومان برای نوسازی اتوبوسرانی اصفهان نیاز داریم

سپاهان نیوز - اصفهان- شهردار اصفهان گفت: به منظور نوسازی اتوبوس‌های شهری در اصفهان نیاز به بودجه 200 میلیارد تومانی داریم که به دلیل عدم حمایت دولت، باید بدنبال تامین این بودجه از محل دیگری باشیم.

استاندار اصفهان خطاب به مدیرکل و معاونین کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تاکید کرد: باید شان، منزلت و احترام مددجویان در این سازمان بیش از پیش حفظ شود

سپاهان نیوز - دکتر مهرعلیزاده اظهارداشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) ماموریت و مسئولیت اجتماعی بزرگی را بر عهده دارد و باید شان، منزلت و احترام مددجویان در این سازمان حفظ شود.

صدور حکم پرونده اسیدپاشی اصفهان/قانون گریزان مصداق دیکتاتور هستند

سپاهان نیوز - اصفهان - سخنگوی قوه قضائیه گفت: هنوز فردی در ارتباط با پرونده اسیدپاشی اصفهان شناسایی نشده اما به منظور از میان نرفتن حق افراد حکم پرداخت دیه صادر شد که تا زمان شناسایی مقصر پرداخت می شود.

بررسی مشکلات حوضه زاینده رود/پرونده دانه درشت ها بررسی می شود

سپاهان نیوز - اصفهان - سخنگوی قوه قضائیه گفت: تمایل داشتم برخی موضوعات در حوضه زاینده رود را از زبان مسئولان و مردم بشنویم و بررسی کنیم چه اقدام عاجلی می توان با همکاری مردم و مسئولان انجام داد.

استانداراصفهان تاکید کرد: بخشی از وظایف هلال احمر باید در دستگاه ها تقسیم و توزیع گردد

سپاهان نیوز - دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: هردستگاهی در حیطه وظایف اداری باید به مسئولیت قانونی خود واقف باشد و عملاً بخشی از آمادگی های هلال احمر بین دستگاه ها تقسیم و توزیع گردد.

بررسی مشکلات حوضه آبی زاینده رود برای انجام اقدامی عاجل

سپاهان نیوز - اصفهان - سخنگوی قوه قضائیه گفت: تمایل داشتم برخی موضوعات در حوضه زاینده رود را از زبان مسئولان و مردم بشنویم و بررسی کنیم چه اقدام عاجلی می توان با همکاری مردم و مسئولان انجام داد.

مرمت بقایای یک آتشدان مربوط به دوران ساسانی در آران و بیدگل

سپاهان نیوز - آران و بیدگل-رئیس اداره میراث فرهنگی آران و بیدگل گفت: محوطه ویگل یکی از محوطه های باستانی مهم کشور است و در مرحله سوم کاوش در این محوطه بقایای یک آتشدان دوران ساسانی کشف و مرمت شده است.

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی 54

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس امور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان گفت: در 24 ساعت منتهی به ساعت 12 ظهر امروز، هوای اصفهان با شاخص کیفی 54 در وضعیت سالم ثبت شد.

استاندار اصفهان در گردهمایی شهرداران تاکید کرد: باید با ابتکار عمل، درآمدهای جدید برای شهرها ایجاد شود/ افزایش نشاط و شادی شهر و شهروندان باید مورد توجه شهرداران قرار گیرد

سپاهان نیوز - دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: شهرداران باید به منابع درونی تکیه کنند و با ابتکار عمل، درآمدهای جدیدی برای شهرها ایجاد نمایند.

استانداراصفهان: اقتدار همراه با احترام لازمه فعالیت نیروی انتظامی است/ پلیس باید با رانندگان خاطی برخورد جدی داشته باشد

سپاهان نیوز - دکتر محسن مهرعلیزاده در رزمایش طرح نوروزی سال 97 اظهارداشت: پلیس باید همان زبان خوش و در عین حال اقتدار؛ با مردم برخورد نماید و در مقابل بی قانونی ها به هیچ عنوان کوتاهی نکند.

سوال از وزیر اقتصاد در صورت انتخاب مدیرعامل برکنار شده کاسپین

سپاهان نیوز - اصفهان –نماینده مردم اصفهان گفت: چنانچه تصمیم بانک مرکزی با توجه به تخلفات محرز شده مدیرعامل برکنار شده موسسه کاسپین بر مبنای ابقای وی باشد، سوال از وزیر اقتصاد را در دستور کار قرار می‌دهیم.

استاندار اصفهان: امیدوارم سال 97، سال شکوفایی طرح ها و پروژه های استان در شهرها و روستاها باشد

سپاهان نیوز - دکتر مهرعلیزاده در مراسم افتتاحیه تقاطع غیر همسطح شهیدان حجتی اظهار امیدواری کرد که سال 97، سال شکوفایی طرح ها و پروژه های استان در شهرها و روستاها باشد و پروژهایی ایجاد شود که موجب نشاط و شادابی و طراوت گردد زیرا این حق مردم است.

پیش بینی وقوع رعد و برق و رگبار در اصفهان

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: برای هوای امروز اصفهان، رگبار باران و رعد و برق پیش بینی می شود.

بازرسی های نوروزی منجر به تشکیل 448 فقره پرونده تخلف در اصفهان شد

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان گفت: بازرسی هایی که به مناسبت آغاز نوروز و فرارسیدن سال جدید از اصناف مختلف صورت گرفت منجر به تشکیل 448 فقره پرونده تخلف در اصفهان شد.

همدردی مردم و مسئولان با کشاورزان اصفهانی/کشاورزان صبور باشند

سپاهان نیوز - اصفهان - امام جمعه موقت اصفهان گفت: همه ما اعم از مردم و مسئولان شریک غم کشاورزان اصفهانی در این شرایط هستیم و از مسئولان می خواهم تلاش خود را برای حل مشکلات این قشر زحمتکش معطوف کنند.

460 میلیارد تومان برای احیای زاینده رود منظور شده است

سپاهان نیوز - اصفهان - امام جمعه موقت اصفهان گفت: بودجه ای قابل توجه حدود 460 میلیارد تومان از محل کمک کارخانه ها و صنایع برای جاری شدن آب زاینده رود و حل مشکل کشاورزان شرق اصفهان در نظر گرفته شده است.

برخی سازمان های بین المللی تحت تاثیر قدرت های ستمگر هستند

سپاهان نیوز - کاشان- امام جمعه اردستان گفت: دنیای استکبار و قدرت های ستمگر جهان همچنان در حال ایجاد فتنه از جمله علیه نظام اسلامی هستند و برخی سازمان های بین المللی نیز در این میان تحت تاثیر قدرت های ستمگر قرار دارند.

تولید ملی محور اصلی پیشرفت کشور است

سپاهان نیوز - کاشان- امام جمعه موقت آران و بیدگل تولید ملی را محور اصلی پیشرفت کشور در راستای رونق اشتغال و رفع بیکاری عنوان و بر لزوم حمایت همه جانبه از آن توسط مردم تاکید کرد.

95 درصد جمعیت استان اصفهان درگیر خشکسالی است

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیر کل هواشناسی استان اصفهان گفت: 95 درصد جمعیت استان اصفهان درگیر خشکسالی و 97 درصد از استان اصفهان با خشکسالی شدید درگیر است.

10 اکیپ برای بهسازی آسفالت شهر اصفهان فعال است

سپاهان نیوز - معاون عمران شهری شهرداری اصفهان اعلام کرد: 10 اکیپ اجرا و بهسازی آسفالت در اصفهان مشغول به فعالیت هستند که 6 اکیپ به صورت روزانه و چهار اکیپ به صورت شبانه در مناطق 15 گانه شهر فعالیت میکنند.

فعالیت در سینما متکی به پایتخت شده است

سپاهان نیوز - اصفهان - استاد دانشگاه سوره تهران گفت: متأسفانه همه‌ چیز متکی بر این پایتخت دوست‌داشتنی است و بسیاری از فیلم‌سازانی که می‌توانند در شهر خود موفق باشند، مجبورند در تهران کار کنند.

امدادرسانی به حوادث دریاچه های پشت سد کوچری برعهده هلال احمر نیست

سپاهان نیوز - گلپایگان- رئیس جمعیت هلال احمر گلپایگان گفت: هلال احمر در زمینه امدادرسانی و حفاظت از حریم سدهای شهرستان ورود نخواهد داشت و حفاظت و تأمین امداد دریاچه های پشت سد کوچری بر عهده این نهاد نیست.

نخستین باغ‌شهرهای ایرانی در اصفهان ساخته شد

سپاهان نیوز - اصفهان - پژوهشگر آرشیو ملی بریتانیا با اشاره به کتاب «تاریخ باستانی ایران در بنیاد باستان‌شناسی» اصفهان را حاصل حکومت مادها دانست و گفت: نخستین باغ‌شهرهای ایرانی در اصفهان ساخته شد.

ارائه خدمات امدادی به مسافران نوروزی با اپلیکیشن مسافریار

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیر عامل جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: به منظور ارائه خدمات امدادی به مسافران نوروزی، اپلیکیشن مسافریار و سامانه ارتباطی 112 ندای امداد برای مسافران قابل استفاده است.

ارائه خدمات امدادی به مسافران نوروزی با اپلیکیشین مسافریار

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیر عامل جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: به منظور ارائه خدمات امدادی به مسافران نوروزی، اپلیکیشن مسافریار و سامانه ارتباطی 112 ندای امداد برای مسافران قابل استفاده است.

تنها یک حادثه در چهارشنبه آخر سال اصفهان تاکنون داشتیم

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی اصفهان گفت: از عصر امروز تاکنون تنها یک حادثه به مناسبت چهارشنبه سوری در اصفهان داشتیم و از غروب شب نسبتا آرامی را سپری کردیم.

استقرار 5 ستاد هدایت مسافران نوروزی در ورودی‌های اصفهان

سپاهان نیوز - اصفهان - جانشین رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده 5 ستاد هدایت مسافران در ورودی‌های اصفهان استقرار یافته‌ که وظیفه راهنمایی مسافران را بر عهده دارند.

ریختن آب روی محل سوختگی اقدام اولیه درمانی از سوی مردم است

سپاهان نیوز - اصفهان- مدیر بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان گفت: به هنگام سوختگی تنها اقدامی که باید مردم انجام دهند، قرار دادن یک تکه پارچه تمیز نمدار روی محل سوختگی یا شستشوی آن با آب سرد است.

دعوت سلیقه ای در نشست خبری معاونت خدمات شهری اصفهان

سپاهان نیوز - اصفهان - اعضای حاضر در نشست خبری امروز معاونت خدمات شهری اصفهان شاهد دعوت گزینشی از خبرنگاران و برخورد ناشایست روابط عمومی خدمات شهری با خبرنگار مهر بودند.

کشف 171 هزار عدد مواد محترقه خارجی و 428 نارنجک دستی در اصفهان

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیر بازرسی و نظارت اصناف اصفهان گفت: در بازرسی یک هفته اخیر که از اصناف مختلف به مناسبت چهارشنبه سوری صورت گرفت، 171 هزار عدد مواد محترقه خارجی و 428 نارنجک دستی کشف شد.

جلوگیری از تردد موتورسواران کاروانی و پرخطر در چهارشنبه آخر سال

سپاهان نیوز - اصفهان - معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی اصفهان گفت: در چهارشنبه آخر سال به صورت ویژه از تردد موتورسوارانی با رفتار پر خطر، به صورت کاروانی و فاقد کلاه ایمنی جلوگیری می شود.

مصدومیت 15 نفر بر اثر انفجار مواد محترقه در اصفهان

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: کودکان و نوجوانان بیشترین قربانیان چهارشنبه سوری در هر سال هستند به طوری که سال گذشته 15 نفر بر اثر انفجار مواد محترقه مصدوم شدند.

خودروی سیار ثبت تخلفات در محدوده مرکزی شهر اصفهان راه‌اندازی شد

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: خودروی سیار ثبت تخلفات در محدوده مرکزی شهر اصفهان راه‌اندازی شد که با تردد در این محورها تخلفات حاشیه خیابان‌های شهر را شناسایی و ثبت می‌کند.

سیاست ما به رسمیت شناختن حقابه کشاورزان است/حذف طرح زوج و فرد

سپاهان نیوز - اصفهان – فرمانده انتظامی اصفهان گفت: سیاست نیروی انتظامی اصفهان به رسمیت شناختن حق آبه کشاورزان است و به عنوان سخنگوی حقوق مردم در چند روز اخیر در کنار کشاورزان بوده است.

دمای هوای اصفهان 3 درجه کاهش می یابد

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: هوای اصفهان طی دو روز آینده با کاهش سه درجه ای رو به سردی می‌رود.

برخورد جدی با اراذل و اوباش در اصفهان/طرح «کوا» اجرا می شود

سپاهان نیوز - اصفهان – فرمانده انتظامی اصفهان گفت: با صدای بلند اعلام می کنیم که تحرک اراذل خط قرمز نیروی انتظامی است و هر دستی قمه به روی مردم بکشد با تیر خواهیم زد و اجازه نمی دهیم اوباش عرض اندام کنند.

هر دستی به روی مردم قمه بکشد با تیر می‌زنیم/اجرای طرح «کوا»

سپاهان نیوز - اصفهان – فرمانده انتظامی اصفهان گفت: با صدای بلند اعلام می کنیم که تحرک اراذل خط قرمز نیروی انتظامی است و هر دستی قمه به روی مردم بکشد با تیر خواهیم زد و اجازه نمی دهیم اوباش عرض اندام کنند.

ساير مطالب

انتقاد مهرعلیزاده از عملکرد 30 درصدی بانک ها در ارائه تسهیلات

مشکل زاینده‌رود ملی است/ تنها راه‌حل، پایبندی به قوانین است

بحران زاینده‌رود ملی است/ تنها راه‌حل، پایبندی به قوانین است

پیش بینی بودجه 300 میلیارد ریالی برای سال 97 شهرداری گلپایگان

لزوم ساماندهی مسیر رودخانه اناربار گلپایگان

تزریق نگرانی در جامعه خیانت به نظام است

پردیس سینمایی ساحل در هفته اصفهان افتتاح می‌شود

فروش سینما «ایران» پس از دستور رهبری درباره واگذاری سینماها بود

الوحده امارات ذوب آهن را شکست داد/ دومین باخت قلعه نویی در آسیا

اقدامات اخیر هیات وزیران به ویژه وزیر نیرو در راستای طرح سازگاری با کم آبی عالمانه و همراه با آینده نگری می باشد

شکست ذوب آهن برابر الوحده در پایان نیمه اول

تنها یک سوم از اعتبارات اشتغالزایی اصفهان استفاده شده است

آسیایی‌ها ژن چاقی شکم دارند/تاثیر سبک زندگی و تغذیه بر چاقی

دستگیری 19 نفر به علت قاچاق مواد محترقه به اصفهان

فرماندار شهرضا معرفی شد

استاندار اصفهان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرضا عنوان کرد: فرمانداران در انتخاب همکاران و مدیران بدون توجه به خط و خط بازی فقط به کارآمدی و توانمندی توجه کنند

بروز مشکلات به دلیل سستی برخی از دستگاه‌های اجرایی است

27 درصد امدادخواهی ها از اورژانس برای دعوا و مشاجرات است

28 درصد از مردم کشور مبتلا به افسردگی هستند

یک سوم از آب باقی مانده‌ اصفهان طی دو دهه آتی از بین می‌رود

آماده باش 1300 نیروی امدادی هلال احمر اصفهان در ایام نوروز

دکتر محسن مهرعلیزاده در مجمع سلامت استان مطرح کرد: کار کردن و اندیشیدن برای سلامت و اقدام برای استقرار سلامت در جامعه شجاعانه ترین و آگاهانه ترین تصمیم سیاسی است

بیشترین آسیب‌ چهارشنبه سوری برای سن 11 تا 17 سال رخ می دهد

زندگی‌نامه و سوابق نماینده ولی فقیه در سپاه

بارنامه به کامیون های فرسوده اختصاص نمی یابد

کامیونداران مجهز به کارت هوشمند نیاز به دریافت بارنامه ندارند

200 کلاس درس در آران و بیدگل آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی است

اعزام 500 نفر از آران و بیدگلی ها به اردوی راهیان نور جنوب کشور

استاندار اصفهان: اصفهان می تواند محل دائمی فدراسیون بین المللی چوگان باشد

در دیدار معاون شهردار سابق سئول و رییس فدراسیون زورخانه ای کره جنوبی با استاندار اصفهان عنوان شد:گسترش همکار های دوجانبه اصفهان و کره جنوبی در حوزه صنعت و خرید محصولات پتروشیمی

استاندار اصفهان: رفاه و اشتغال روستاییان یک اولویت برای حاکمیت است / بانکها برای حمایت ازطرح های اشتغالزایی روستایی بایستی همراهی کامل داشته باشند

6 باب کتابخانه عمومی در شهرستان اصفهان افتتاح و بازگشایی شد

وضعیت قرمز 5 تیم هلال احمر/فاصله 140 کیلومتری محل حادثه تا دهاقان

مردم با بررسی حوادث، شایعه را از واقعیت تشخیص دهند

119 میلیارد تومان هزینه نظافت سالانه اصفهان

تصویب 4 طرح زیست محیطی در شورای شهر اصفهان

پیام استاندار اصفهان به مناسبت 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا

استاندار اصفهان عنوان کرد: بانوان گر چه نیمی از جامعه هستند ولی از نظر اثرگذاری کوتاه مدت و بلند مدت نقش بیشتر و مهمتری از مردان دارند

استاندار اصفهان : از راهکارهای منتقدان طرح کارگروه سازگاری با کم آبی استقبال می کنیم

استاندار اصفهان تاکید کرد: مدیران موظفند از سقف اختیارات خود برای رفع مشکلات واحدهای اقتصادی استفاده کنند

درخواست 11 عضو شورای شهر اصفهان برای شفافیت در رای گیری

فضاهای شهری اصفهان محل تجمع نازیبایی ها شده است

دخالت افراد غیرمتخصص برای بازگشایی چایخانه ها در اصفهان

دکتر امیرمحبیان: فرقه سازی درون مذاهب رویکرد دیرینه انگلیسی هاست

500 نفر از آران و بیدگل به اردوهای راهیان نور اعزام می شوند

بختیار: حدود 10 هزار هکتار از اراضی گلپایگان خشک شده است

حدود 900 همیار طبیعت در آران و بیدگل فعالیت می کنند

85 درصد تصادفات آران و بیدگل مربوط به موتورسواران است

800 هزار برگ دیجیتال از خاطرات شهدای اصفهان جمع آوری شده است

کامران: حقیقت را به مردم بگویید

توزیع عادلانه آب در اصفهان به فراموشی سپرده نشود

نادیده گرفتن حقابه گلپایگان در انتقال آب حوزه الیگودرز به قم

دیدار ترامپ با "کیم جونگ اون" با علامت سوال های زیادی روبرو است

کشتارگاه های سنتی تا شعاع 100 کیلومتری گلپایگان جمع آوری شود

نظارت 38 اکیپ بازرسی دامپزشکی اصفهان بر مراکز عرضه مواد پروتئینی

نیازی به حضور شرکت های پشتیبانی نیست/توزیع گوشت در شبکه مویرگی

سالک: 100 میلیون متر مکعب آب، مشکل کشاورزان را حل می کند

یک سوم اعتبارات مجمع نمایندگان برای احداث تونل سوم کوهرنگ اختصاص می یابد

دولت فکری به حال کشاورزان نکند شخصا استعفا می دهم

اعتراض بحق کشاورزان اصفهان/دبی خط اول یزد کاهش پیدا کند

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری: در اقتصاد هم باید بسیج اقتصادی ایجاد شود

انتصاب فرمانداران شهرضا و سمیرم با حکم وزیر کشور

استاندار اصفهان در جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان و اولین جلسه استانی کارگروه سازگاری با کم آبی اعلام نمود: تا اواسط هفته منابع استانی با اولویت اول در اختیار کشاورزان قرار خواهد گرفت

جلوگیری از اجرای توسعه باغات در اراضی شیب دار/کشت فراسرزمینی

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/افزایش غلظت آلاینده‌ها

غفلت چندساله حوضه زاینده‌رود جبران شود/عدم موفقیت طرح کاهش آلودگی

دولت انگلیس باید جوابگوی اقدام «شیرازی» ها در سفارت ایران باشد

کمبود آب نباید تداوم زندگی در اصفهان را تحت تاثیر قرار دهد

فرماندار سمیرم منصوب شد

سلیمی: تحت‌الشعاع قرار دادن اعتراضات به سفر "بن سلمان" از اهداف تعرض به سفارت بود

احتمال دیدار هیئت 40 نفره از کشاورزان ورزنه با استاندار اصفهان

پرداخت خسارت به کشاورزان اصفهانی از سه شنبه آغاز خواهد شد

حضرت فاطمه، مظهر پاکی و نجابت است

مردم نایین، نماز باران اقامه کردند

غرب به جای نگرانی از حضور ایران نیروهایش را از منطقه خارج کند

باید خسارت آب به کشاورزان اصفهانی پرداخت شود

آمریکا به زیان خروج از برجام آگاه است

پول حق آبه کشاورزان، بدون منت به آن ها پرداخت شود

اقدام های جبرانی و حمایتی از کشاورزان اصفهان صورت گیرد

مسئولان مقتدرانه در برابر خواسته های ناحق غربی ها ایستادند

اشتراک‌گذاری تجارب حوزه سلامت و پزشکی میان ایران و تایلند

وزیر بهداشت تایلند از شرکت‌های داروسازی اصفهان بازدید کرد

مسائل فرهنگی زیر ساخت همه مسائل کشور است

انتقاد نماینده مردم اصفهان از وضعیت بحرانی حق‌آبه کشاورزان

مراسم اعتکاف در فروردین‌ 97 برگزار می شود/ رشد 5 درصدی معتکفان

بیش از 200 متر دام صیادی از دریاچه حنا جمع آوری شد

کاشان در ارزیابی عملکرد فرمانداری های استان اصفهان اول شد

استان اصفهان درگیر خشکسالی نیست/کم آبی داریم

گلپایگان دارای بیش از 60 گونه گیاهی و دارویی در مراتع است

آلودگی رسانه به رفتارهای سیاسی مغرضانه جامعه را به انحراف می کشد

200 تن تخم مرغ حمایتی در بازار اصفهان عرضه شد

کارگروه ملی سازگاری با کم آبی در سطح ملی و استانی تشکیل شد

کشاورزان اصفهان محل درآمدی ندارند/لزوم پرداخت خسارت به آنها

طباطبایی نژاد: شنبه تصمیمات کارگروه آب اعلام می‌شود

مالک سینما «ایران» مجوز تخریب کامل نداشته است

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی 57

10 بانو در بخش های مختلف مدیریتی شهرداری منصوب شدند

خسارت کشاورزان و حقابه داران اصفهانی پرداخت شود

برپایی بازارچه خیریه در چهلستون/طرح‌های اشتغالزایی ارائه می شود

تدابیر آبی ویژه استاندار اصفهان وارد مرحله جدیدی شد

بختیار: طرح اعاده اموال نامشروع گامی در جهت شفاف‌سازی است

400 دانش آموز و دانشجوی آران و بیدگلی تحت پوشش کمیته امداد هستند

عامل انتشار تصاویر خصوصی شهروند اصفهانی دستگیر شد

اعلام وصول سوالی درباره علت بسته شدن قهوه‌خانه‌های اصفهان

بازرسی روزانه 40 اکیپ بهداشتی از اغذیه فروشی های سطح شهر اصفهان

نمایندگان اصفهان خواستاراحضار وزیرنیرو بخاطر بحران آب اصفهان شدند

عضویت رایگان در کتابخانه‌های اصفهان/طرح کتابخانه‌گردی اجرا شد

سعیدی: وزارت صنعت و اصناف بر افزایش قیمت سیگار نظارت کنند

برابر ذوب آهن قدر موقعیت‌هایمان را ندانستیم

نامگذاری معبری به نام «اصفهان» در موستار

بدشانس‌ بودیم که گل‌های بیشتری نزدیم

ظرفیت بین خواهرخوانده ها با برگزاری رویدادهای مشترک فعال می شود

حفظ درختان و منابع طبیعی به معنای بقای زندگی است

قدر موقعیت‌های خود در برابر ذوب آهن را ندانستیم

پیروزی ذوب‌آهن برابر الوحده/ افزایش شانس صعود شاگردان قلعه‌نویی

پیروزی ذوب آهن برابر الوحده در پایان نیمه اول

سرانه فضای سبز شهری گلپایگان به 25 متر افزایش یافت

آران و بیدگل میزبان سی و ششمین دوره مسابقات قرآنی شمال اصفهان است

تعداد پایگاه‌های اورژانس در میادین پرتردد اصفهان افزایش می یابد

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی 61

تأسیس انجمن هنرمندان صنایع دستی آران و بیدگل در آستانه نوروز 97

سالک: رییس‌جمهور باید پاسخگوی وضعیت معیشت مردم باشد

اختلال در تامین آب کافی برای شرب و صنعت در سال 97 پیش بینی می شود

پیش بینی افزایش مصدومان چهارشنبه سوری در سال جاری

اختلال در تامین آب کافی شرب و صنعت برای سال 97 پیش بینی می شود

سعیدی: انتظار می‌رفت در سفر وزیر خارجه فرانسه نزاکت دیپلماتیک حفظ شود

توان نهالکاری بیش از 200 هکتار از کانون های بحرانی آران را نداریم

نخستین المپیاد بازی های بومی و محلی روستائیان برگزار می شود

مردم قدرت خرید گوشت قرمز را ندارند

کارخانه کاشی اصفهان به سرمایه گذار جدید واگذار شده است

درخت دوستی شهرهای اصفهان و موستار کاشته شد

منصوری آرانی: موضوعات دفاعی ایران جایی برای بحث ندارند

فرآورده‌های خام دامی زیر ذره‌بین 50 ناظر بهداشتی استان اصفهان

تأکیدات استاندار اصفهان در گردهمایی فرمانداران: دکتر مهرعلیزاده: تمام اختیارات دولت در شهرستان ها در اختیار فرمانداران است و همه ی ادارات ملزم به تبعیت از آنها هستند

مدیرعامل بیمه سلامت کشور در دیدار با دکتر مهرعلیزاده اعلام کرد: فاصله ی بدهی تا پرداخت بیمه سلامت به دانشگاه ها از یکسال به 4 ماه و فاصله ی بدهی بیمه سلامت به داروخانه های خصوصی از 9 ماه به 2.5 ماه کاهش یافته است

رئیس مجمع نمایندگان استان اعلام کرد: باحضور دکتر مهرعلیزاده در اصفهان، بارقه ی امیدی برای حل چالش ها در استان ایجاد شده است

استاندار اصفهان تاکید کرد: مدیران و شوراها مکلف هستند که واقعیت ها و کارهای انجام شده را با هدف القای امید و نشاط به جامعه انتقال دهند

پیشنهادات دکتر محسن مهرعلیزاده به شهرداران کلانشهرها : تدوین سند آسیب شناسی فرهنگی اجتماعی کلانشهرها، توجه ویژه به محیط زیست و برنامه‌ریزی برای جلب مشارکت هدفدار مردم در بخش خصوصی باید مورد توجه شهرداران قرار گیرد

پیام تسلیت استاندار اصفهان در پی درگذشت علیرضا عبدیزدان دبیر انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

استاندار اصفهان عنوان کرد: شهرنجف آباد ایثارگر و عالم پرور، در صدور عالمان و فرهیختگان، نمونه و بی نظیر بوده و خواهند بود

استاندار اصفهان عنوان کرد: اصفهان مهد تمدن و تاریخ ایران است و شهری نمونه از نظر انقلابی است

زنان توانمند را برای مناصب مختلف به کار بگیریم

تدابیر استاندار با تشکیل کارگروه ملی سازگاری با کم آبی وارد مرحله جدیدی شد

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی 69

11 هزار فرزند غیریتیم در طرح محسنین بدون حامی هستند

ضربان توسعه در قلب صنعت ایران

محدود کردن زنان دور از عدل الهی است

الوحده تیم خطرناکی است/ شرایط خوب ذوب آهن

بازی با ذوب آهن برای ما مثل فینال است

اختتامیه جشنواره «بهشت در قاب تصویر» برگزار می شود