آخرين مطالب

اجتماعي

غذاهای گیاهی انسان را نرم‌خو می‌کند

پیام سپاهان - رییس دانشکده تغذیه و علوم غذایی علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه به صورت کلی افرادی که پرخاشگر اند کمی باید در مصرف فرآورده های جانوری احتیاط ...

داروی بیماران مبتلا به صرع گران و کمیاب شده است

پیام سپاهان - اصفهان- مدیرعامل انجمن خیریه صرع اصفهان از کمبود و سهمیه بندی داروهای ضروری 60 هزار بیمار صرعی در استان اصفهان به دلیل نوسانات قیمت ارز خبر داد.

تنگ نظری ها مانعی برای نشاط اجتماعی است

پیام سپاهان - اصفهان - مدیرکل امور اجتماعی استانداری اصفهان گفت: تبعیض، تنگ نظری، افکار بسته و قوانین زیاد و دست و پاگیر از جمله مقوله هایی است که مستقیم و غیرمستقیم نه تنها نشاط اجتماعی را کاهش می دهد، بلکه مردم را مأیوس و دلزده می کند.

اصفهان یکی از نقاط ارزان کشور برای حاشیه نشینی است

پیام سپاهان - اصفهان - نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان افزود : این کلانشهر برای حاشیه نشینی از ارزان ترین مناطق کشور به شمار می رود که هر مهاجری را برای حضور در این شهر ترغیب می کند.

تحکیم خانواده نیازمند مدل سازی های پایدار

پیام سپاهان - اصفهان - اکنون خانواده در معرض انواع آسیب ها و آفت هایی است که سلامتی، استواری و پویایی آن را تهدید می کند که به اعتقاد برخی از کارشناسان، اجرای مدل سیستمی تحکیم این مهمترین واحد اجتماعی را راهکار رفع چالشهای فرارو می دانند.

همه نهادها باید برای ایجاد امید و نشاط اجتماعی وارد عمل شوند

پیام سپاهان - اصفهان - معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی اصفهان با بیان این که همه نهادها باید برای شناسایی و رفع مشکلات جامعه بمنظور ایجاد امید و نشاط اجتماعی وارد عمل شوند، گفت:تحقق این مهم در جامعه یک راهبرد برد برد مضاعف و موضوعی است که هر سیاستمدار و برنامه ریز اجتماعی از آن بهره مند می شود.

ورود خودرو به نقش جهان ممنوع، به جز میراثی‌ها!

پیام سپاهان - علی‌اصغر مونسان- رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در حالی با همراهان خود با ده‌ها خودرو به میدان نقش جهان وارد شد که ورود ...

گلزار 70 شهید اردستان نیازمند ساماندهی است

پیام سپاهان - کاشان- معاون فرماندار اردستان گفت: گلزار 70 نفر از شهدای این شهرستان باید ساماندهی شود که این امر نیازمند تخصیص اعتبار می باشد.

فوریت های پزشکی کاشان تجهیز شد

پیام سپاهان - کاشان- مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با خرید چهار دستگاه آمبولانس جدید مجهز شد.

اکبری: مدیریت واحد شهری نه ممکن است و نه مطلوب

پیام سپاهان - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان معتقد است مدیریت واحد شهری نه ممکن است و نه مطلوب اما در مقابل آن مدیریت همگن و هماهنگ شهری ...

معین: بعد از ارومیه، نوبت زاینده رود بود

پیام سپاهان - رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به سفر رییس جمهور به اصفهان گفت: رییس جمهوری که گفته بودند بعد از احیا ارومیه نوبت به زاینده رود است ...

بن‌بست‌ نمایی، خیانت و همراهی با دشمن است

پیام سپاهان - روزنامه کیمیای وطن استان اصفهان روز یکشنبه در ستون سر مقاله خود مطلبی با عنوان ` بن‌بست ‌نمایی، خیانت و همراهی با دشمن است ` به قلم مظفر حاجیان منتشر کرد.

آتش سوزی در خوابگاه دختران با پتو خاموش شد

پیام سپاهان - ناایمن بودن تجهیزات آشپزی در یک خوابگاه خودگردان دخترانه، آشپزخانه را به حریق کشید. به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان شب گذشته (جمعه) حوالی ساعت ...

اختلال در سامانه پایش کیفیت هوای اصفهان

پیام سپاهان - اختلال سامانه پایش کیفیت هوای اصفهان که از تاریخ بیست و سوم مهرماه ایجاد شده بود، تا فردا برطرف خواهد شد. به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه ...

پیشگیری از سالک در گرو رعایت مسائل بهداشتی

پیام سپاهان - اصفهان - میزان ابتلا به بیماری پوستی سالک در کشورمان نسبت به گذشته کاهش چشمگیری یافته اما کارشناسان معتقدند بهترین کار برای پیشگیری از این آسیب، رعایت هرچه بیشتر مسائل بهداشتی در مناطق سالک خیز است.

دادستان ها باید حساب مردم را از بدخواهان جدا کنند

پیام سپاهان - اصفهان - دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت : در شرایطی که بدخواهان مترصد سوء استفاده هستند، دادستان ها باید با هوشیاری حساب مردم را از بدخواهان جدا کنند.

مهرعلیزاده: کار خیر فقط تهیه دارو نیست

پیام سپاهان - استاندار اصفهان گفت: شروع جشنواره فیلم سلامت در شهر اصفهان، به افتخارات این شهر هنرمندپرور می‌افزاید. به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، ...

شهردار اصفهان: مردم حصه استحقاق بیشتری دارند

پیام سپاهان - شهردار اصفهان بعد از چهارمین بازدید خود از مناطق محروم اصفهان گفت: مردم حصه استحقاق بیشتری دارند و این وظیفه شهرداری است که با توسعه ...

تبیین فلسفه ایثار و شهادت برای جوانان ضروری است

پیام سپاهان - کاشان - مشاور عالی فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : تبیین و تقویت فلسفه ایثار و شهادت برای جوانان جامعه یکی از راه های مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان است.

وزیر بهداشت با درخواست قهرمان اصفهانی موافقت کرد

پیام سپاهان - اصفهان - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با درخواست علیرضا مختاری قهرمان رقابت های پاراآسیایی برای اختصاص آمبولانس به پایگاه اورژانس منطقه زرین شهر در شهرستان لنجان موافقت کرد.

پیشگیری از خودکشی نیازمند آگاهی بخشی جامعه است

پیام سپاهان - اصفهان - پدیده خودکشی یکی از آسیب های اجتماعی جدی امروز به اعتقاد کارشناسان نیازمند بررسی دلایل زیست شناختی، ژنتیکی، روانشناختی، اجتماعی، فرهنگی و محیطی است تا بتوان با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی خانواده ها از این معضل روز افزون جامعه پیشگیری کرد.

در پرداخت حقوق بازنشستگان اصفهان تاخیر نداشتیم

پیام سپاهان- مدیرعامل مجمع بازنشستگان استان اصفهان گفت: تاکنون در پرداخت حقوق بازنشستگان اصفهانی تاخیر نداشتیم و حتی معوقات آن را پیش از موعد مقرر پرداخت کرده‌ایم.

ورود موتور سیکلت بنزینی به محدوده تاریخی شهر ممنوع خواهد شد

پیام سپاهان- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: تلاش بر این است که تا سال آینده محدوده مرکزی و تاریخی شهر بر روی تردد موتورسیکلت‌های بنزینی بسته شده و تنها پاکروها امکان تردد در این ناحیه را داشته باشند.

کتاب نقشه راه درمان استان اصفهان رو نمایی شد

پیام سپاهان - اصفهان - کتاب نقشه راه درمان اصفهان پنجشنبه شب با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی این استان رونمایی شد.

ارتباط با هنر یکی از نرم ترین ابزارهای توسعه فرهنگی و اجتماعی است

پیام سپاهان - اصفهان - استاندار اصفهان گفت : مساله سلامت فقط رساندن و تامین دارو و سایر موارد مرتبط نیست بلکه ارتباط با هنر یکی از نرم ترین ابزارهای توسعه فرهنگی اجتماعی و فرهنگی در جوامع است.

وزیر بهداشت: کاهش بیماری افتخار است

پیام سپاهان - اصفهان - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: افزایش تخت های بیمارستانی، مراکز درمانی و تشخیص پزشکی موجب افتخار نیست بلکه افتخار آن است که بیماری ها به واسطه ارتقای فرهنگ جامعه کاهش یابد.

آگاهی بخشی عمومی نقش مهمی در پیشگیری از اعتیاد دارد

پیام سپاهان - اصفهان - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان گفت: آگاهی بخشی و اطلاع رسانی عمومی و همه جانبه به مردم با توجه به گستردگی دام اعتیاد در جامعه نقش مهم و موثری در پیشگیری از گرفتار شدن در دام این بلای خانمان برانداز دارد.

اخبار کوتاه از استان اصفهان

پیام سپاهان - اصفهان - 27 پرنده در زیستگاه های اردستان رها سازی شد، 96 هزار نفر از مردم شهرضا کارت ملی هوشمند دریافت کردند و 12 کانکس لباسشویی از اصفهان به عتبات اعزام شد، از جمله خبرهای کوتاه روز پنجشنبه استان اصفهان است.

معاون گردشگری میراث: توسعه گردشگری شعار است

پیام سپاهان - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: هر از چند گاهی شعاری از برنامه و توسعه گردشگری می‌دهیم اما در ...

دشت های شرق اصفهان سالانه 55 میلی متر نشست می کند

پیام سپاهان - اصفهان - مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان گفت: دشت های فریدن و شرق اصفهان به دلیل خشکسالی و استفاده بیش از حد از منابع آبی، سالانه به ترتیب 44 و 55 میلی متر نشست می کند.

مشکل جدی در تامین دارو و تجهیزات پزشکی نداریم

پیام سپاهان - اصفهان - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در شرایط کنونی مشکل جدی برای تامین نیازهای کشور در بخش های دارویی، تجهیزات پزشکی و ارز نداریم اما به این معنا نیست که بدون مشکل هستیم.

پیشرفت 70 درصدی زمین چمن اردستان

پیام سپاهان - رئیس اداره ورزش و جوانان اردستان گفت: زمین فوتبال چمن اردستان با 70 درصد پیشرفت فیزیکی آماده کشت بوده در زمان مناسب زیر کشت خواهد رفت. به ...

کشور ما در طب کودکان وضعیت مناسبی در دنیا دارد

پیام سپاهان - اصفهان - یارنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کشور ما در زمینه طب کودکان و نوزادان و براساس شاخص های موجود در سطح بین المللی جایگاه مناسبی دارد.

رویکرد نیروی انتظامی به امنیت، مردم محور است

پیام سپاهان - اصفهان - فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت : رویکرد نیروی انتظامی به امنیت، رویکرد مردم پایه است و تولید امنیت هم با مشارکت مردم انجام می شود.

نوروزی:کارهای بر زمین مانده بسیاری داریم

پیام سپاهان - معاون عمران شهری شهرداری اصفهان گفت: با تکمیل رینگ چهارم حلقه حفاظتی شهر اصفهان واقع در مناطق 10، 14 و 15 و اتصال آن از طریق بلوار فرزانگان ...

کلانتری بر درمان کامل محیط بانان مصدوم اصفهانی تاکید کرد

پیام سپاهان - اصفهان- رئیس سازمان حفاظت محیط زیست بر رسیدگی به وضعیت درمانی محیط بانانی که در منطقه حفاظت شده قمیشلو طی درگیری مسلحانه با شکارچیان غیر مجاز مجروح شده بودند ، تاکید کرد .

سالگرد انقلاب با شعار افتخار به گذشته امید به آینده برگزار می شود

پیام سپاهان - اصفهان- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: امسال برای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شعار ` افتخار به گذشته، امید به آینده ` برگزیده شده است.

یک روانشناس: قتل کودک، کودک آزاری نیست

پیام سپاهان - یک روانشناس گفت: مصداق‌های کودک آزاری از تندروی کلامی آغاز شده و تا آسیب جسمی به کودک نیز ادامه می‌یابد، اما اخباری که در رابطه با قتل ...

نوروزی: به آنچه گفتیم عمل کردیم

پیام سپاهان - شهردار اصفهان گفت: وقتی می‌توانیم موفق باشیم که به برنامه عمل کنیم و برنامه نیز سنجش‌پذیر باشد. به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، قدرت ...

دشت کاشان بارانی می‌شود

پیام سپاهان-رییس اداره هواشناسی کاشان گفت: در تحلیل نقشه‌های هواشناسی پیش‌بینی می‌شود روزهای پایان هفته جاری شاهد بارندگی‌هایی به صورت رگباری و همراه با رعد و برق به ویژه در مناطق کوهستانی باشیم.

خبرنگاران باعث ارایه خدمت بهتر به مردم می شوند

پیام سپاهان - کاشان- معاون استاندار و سرپرست فرمانداری کاشان گفت : حضور خبرنگاران در نشستها و برنامه های ادارات باعث ارائه خدمت بهتر و بیشتر به مردم می شود و نباید از حضور خبرنگاران واهمه داشت.

نداشتن مهارت ارتباطی، ریشه بسیاری از طلاق ها در اصفهان است

پیام سپاهان - اصفهان - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اصفهان گفت: بسیاری از طلاق هایی که در استان رخ می دهد ناشی از ناآگاهی و نداشتن مهارت های ارتباطی زوجین است.

اجازه دهید کودکان دعوا کنند

پیام سپاهان - یک پزشک سلامت روان دعواهای میان کودکان را موجب تثبیت شخصیت کودک دانست. هورا چیت ساز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان با بیان اینکه ...

مشکلات معماری خط یک مترو در خط دو برطرف می‌شود

پیام سپاهان - مدیرعامل سازمان قطارشهری اصفهان از برنامه‌ریزی برای تهیه سند بالادستی معماری ایستگاه‌های متروی اصفهان خبر داد. به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان ...

بهسازی راههای نایین و خور و بیابانک نیازمند 5 هزار میلیارد ریال است

پیام سپاهان - اصفهان - نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی گفت : بهسازی محورهای ارتباطی این شهرستان های واقع در شرق استان اصفهان حداقل پنج هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

اعتیاد خاله، خواهرزاده را به کام مرگ کشاند

پیام سپاهان - در روزهای گذشته، در نیک آباد، روستایی از توابع جرقویه سفلی در اصفهان، زنی که به اعتیاد دچار بود، در واکنش به شیطنت‌های کودک 4ساله، او را ...

شکارچی غیر مجاز پارک ملی قمیشلو جان باخت

پیام سپاهان - اصفهان - شکارچی غیرمجاز که در درگیری با محیط بانان قمیشلو باعث مجروحیت دو محیط بان و خود شده بود بعد از ظهر یکشنبه در یکی از بیمارستان های اصفهان جان باخت.

کمیسیون محیط زیست و اجتماعی شورای شهر مستقل شد

پیام سپاهان - شورای اسلامی شهر اصفهان طی مصوبه‌ای تصمیم گرفت کمیسیونی با عنوان "کمیسیون اجتماعی و محیط زیست" تشکیل دهد. به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه ...

زندگی از صعود یخ تا هبوط آتش+فیلم

پیام سپاهان - "احساس سربلند بیرون آمدن از یک حریق یا حادثه، کم از ایستادن بر روی سکوی قهرمانی جهان نیست" این را قهرمان یخ‌نوردی جهان می‌گوید که این روزها ...

2 محیط بان اصفهان با گلوله متخلفان زخمی شدند

پیام سپاهان - اصفهان- فرمانده یگان حفاظت اداره کل محیط زیست اصفهان گفت : 2 محیط بان پارک ملی و پناهگاه حیات وحش قمیشلو این استان به هنگام گشت زنی با اصابت گلوله شکارچیان غیر مجاز زخمی شدند.

مصرف میوه و سبزی بین مردم اصفهان ناکافی است

پیام سپاهان - اصفهان - کارشناس مسئول واحد بهبود تغذیه مرکز بهداشت اصفهان گفت : بررسی ها نشان می دهد که میزان مصرف میوه، سبزی و لبنیات بین مردم این استان کمتر از میزان مطلوب است.

معین: اصفهان در زمینه نابینایان پیشرو است/ سنگ‌فرش‌ها مناسب است

پیام سپاهان- رییس شورای اسلامی کلانشهر اصفهان گفت: در سال‌های اخیر شهرداری اصفهان اقدامات موثری در زمینه نابینایان انجام داده است، برای مثال نوع سنگ فرش مورد استفاده در سطح شهر برای این عزیزان مناسب است.

ورود خودرو به نقش جهان ممنوع، به جز کلاسیک!

پیام سپاهان - ورود خودرو به میدان نقش‌جهان، این میراثی جهانی از چهارسال پیش ممنوع است مگر اینکه هزار و یک اما و اگر وجود داشته باشد که هربار به بهانه‌ای ...

باید تفکر حقوق شهروندی را نهادینه کنیم

پیام سپاهان - رئیس کمیسیون کارآموزی کانون وکلا گفت: یکی از وظایف ما این است که حقوق شهروندی را به مردم اطلاع دهیم و تفکر حقوق شهروندی را نهادینه کنیم. به ...

چالش‌های وگان شدن

پیام سپاهان - همانطور که بسیاری از وگان‌ها درک کرده‌اند، وگان شدن در وهله نخست شاید چالش‌های متعدد اقتصادی، اجتماعی و فیزیکی به همراه داشته باشد. به گزارش ...

هوای اصفهان سالم است/ جو ناپایدار در راه

پیام سپاهان - ایستگاه‌های سنجش کیفیت هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان نشان می‌دهد هوای این کلانشهر با میانگین AQI معادل 76، برای عمومی سالم است. ...

اصفهان نیازمند توسعه مراکز درمانی بخش خصوصی است

پیام سپاهان - اصفهان - رییس صنف بیمارستان های خصوصی اصفهان گفت : پس از انقلاب اسلامی فقط 2 بیمارستان خصوصی در شهر اصفهان اضافه شد که متاسفانه در این بخش درمانی توسعه چندانی نداشته ایم.

ارتقای امید اجتماعی در وزارت فرهنگ و ارشاد دنبال می شود

پیام سپاهان - اصفهان- رییس کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یکی از اولویت ها و رویکردهای مهم این وزارتخانه در دولت تدبیر و امید، ارتقای نشاط و امید اجتماعی در جامعه با هدف کاهش آسیب های اجتماعی است.

ساير مطالب

2 هکتار از اراضی قمیشلو رفع تصرف شد

مغازه طلافروشی در اصفهان مورد سرقت قرار گرفت

خیران امنیت ساز در شهرضا تجلیل شدند

بازنگری طرح جامع شهری اصفهان آغاز شد

پلیس ضابط قانون و صلح و سازش در جامعه هست

منشا بسیاری از مسائل اکنون جامعه آسیب های اجتماعی است

منواکسیدکربن جان دو نفر را در سمیرم گرفت

٢ نفر از عوامل نزاع در منطقه گردشگری ورزنه دستگیر شدند

چند خبر کوتاه از استان اصفهان

تصادف 2 سواری در جاده مشهد اردهال- کاشان 2 کشته داشت

واژگونی خودرو در محور نایین- اصفهان 7 مصدوم داشت

پشت این خط قلب زندگی می تپد ، مزاحم نشوید

متهم قتل کودک چهار ساله در جرقویه تحویل مراجع قضایی است

آغاز طرح آمارگیری مسکن روستایی در اردستان

نیروی انسانی کلیدی‌ترین عناصر یک اکوسیستم کارآفرینی

اصفهان نیازمند توسعه مراکز درمانی بخش خصوصی است

کشور 16هزار تخت روانپزشکی کم دارد

نظام مدیریتی فاسد نیست اما برخی افراد آلودگی پیدا می کنند

هر 5 نفر نوجوان و جوان یک نفر اختلالات روانی را تجربه می کند

صندوق سازمان ملل به طرح های حمایت از سالمندان کمک می کند

کمبودهای دارویی نهایتا تا آبان ادامه خواهد داشت

دادستان اصفهان معرفی شد

کاشانی ها افزون بر 2 میلیارد ریال در جشن عاطفه ها کمک کردند

68 درصد زباله های استان اصفهان به واحدهای تولید کمپوست ارسال می شود

ایجاد اتاق مادر و کودک در مکانهای عمومی، نیازی که توجه نشد

غفلت از امید آفرینی، حیات جامعه را مختل می کند

افزون بر 22 کیلوگرم مخدر گل در کاشان کشف شد

سقوط خودرو در آزادراه کاشان- قم یک کشته برجای گذاشت

حادثه های رانندگی در کاشان روند افزایشی دارد

سردفتران از تاسیس دفتر طلاق در شهرضا اجتناب می کنند

شکارچیان غیر مجاز پرنده در بوئین میاندشت دستگیر شدند

هوای اصفهان در برخی نقاط شهر پاک است

قطع سه یا سیزده درخت در چهارباغ بالا؟

اهالی شهرضا سه موکب در کربلای معلی برپا می کنند

طرح هادی 300 روستای اصفهان نیاز به بازنگری دارد

امکانات شهری برای کودکان اصفهانی عادلانه توزیع می شود

دنیای کودکان دیوار شش متری است

سارقان بانک انصار دستگیر شدند

طغیانی: شهر دوستدار کودک، شهر دوستدار انسان است

دزدهای مسلح بانک انصار کاشان دستگیر شدند

نخستین آموزشگاه موتورسیکلت اردستان راه اندازی شد

سرقت 23 میلیونی از بانک انصار کاشان

هنگام طراحی شهری کودکانه اندیشه شود

امروز در فضای مدرن غیر اجتماعی محبت را از کودکانمان دریغ کرده ایم

آتش سوزی هفت هکتار از منطقه شکار ممنوع ستبله را نابود کرد

سارقان مسلح به بانک انصار کاشان دستبرد زدند

وجه متمایز نیروهای مسلح ایران با سایر کشورها اخلاق مداری است

آموزش همه جانبه لازمه نهادینه شدن حقوق شهروندی

بارش شدید باران موجب آبگرفتگی خیابان های اصفهان شد

بارش باران پاییزی در مسجد جامع اصفهان

پیشگیری از آسیب های اجتماعی نیازمند تغییر رویکرد است

تراموا بهتر از مترو است

هر هفته 2 نفر از مدیران کل اصفهان پاسخگوی مطالبات مردم هستند

تورم و رکود مانع اداره ارزان شهر شده است

موتور سواران عامل 55 درصد تصادف های فوتی در اصفهان هستند

مراکز تجاری اصفهان موظف به احداث اتاق کودک هستند

2 عامل سنگ پرانی به کامیون ها در خور وبیابانک دستگیر شدند

مزروعی: طرح بازچرخانی آب سیاسی شده است

آب در اصفهان جاری شود نام باقی این رودخانه چیست؟

نوروزی: در مسائل غیر شفاف مالی به هیچ‌کس رحم نمی‌کنم

سقوط یک کارگر از ارتفاع در شهرک صنعتی شجاع‌آباد نطنز

بیشترین بارندگی استان اصفهان در نائین ثبت شد

اینجا زندگی در خانه‌های کارتنی تمام می‌شود/ ساختن برای جنگیدن

نخستین برف پاییزی ارتفاعات کرکس نطنز را سفید پوش کرد

معین: تجهیزات اصفهان برای معین تهران بودن کافی نیست

چند تصادف زنجیره ای در اصفهان رخ داد

تکالیف و حقوق شهروندی، لازم و ملزوم یکدیگر است

839 نفر در طرح امنیت محله محور کاشان دستگیر شدند

کشف کالای قاچاق و مواد مخدر در سمیرم 57 درصد افزایش یافت

اعزام شش دستگاه اتوبوس از اصفهان به اردوی راهیان نور

بازار داروهای رو به انقضا داغ شد

مردم محوری رویکرد نیروی انتظامی در تولید قدرت است

سمن ها در پیشگیری از آسیب های اجتماعی تاثیرگذار هستند

بادبادک ها در آسمان اصفهان به پرواز در می آیند

77 درصد از جمعیت بالای 30 سال شهرضا ارزیابی سلامت شدند

انفجار کپسول گاز در شهرضا یک مصدوم داشت

مرگ زودرس ناشی از بیماری های قلبی در اصفهان 35 درصد است

کاهش پرونده های قضایی مستلزم اصلاح قانون است

حرکات ایضایی دشمنان نشان از ترس و عجز آنان دارد

کشف کالای قاچاق در اردستان 231 درصد افزایش یافت

راننده اتوبوس مسافربری مسیر اصفهان ، بوشهر درگذشت

45 دانش آموز مبتلا به پدیکلوز در بوئین میاندشت شناسایی شد

سوانح جاده ای مشکلی دنباله دار

نمای شهری متاثر از برخی رفتارهای انسانی است

احزاب و تشکلهای سیاسی اصفهان رفع مشکلات استان را خواستار شدند

تصادف های جرحی در آران و بیدگل 12 درصد کاهش دارد

توسعه پایدار شهرها نیازمند مشارکت بخش خصوصی است

ارتقا نشاط اجتماعی سالمندان نیازمند مشارکت خیران است

شایع ترین بیماری های نوزادان تنفسی است

ظرفیت بانوان در توسعه اردستان مغفول مانده است

آموزش، مقدمه رعایت حقوق شهروندی است

آمار جان باختگان موتورسیکلت سوار در اصفهان کاهش یافت

19 تن مواد مخدر در استان اصفهان کشف شد

پیکر یک شهید مدافع حرم در کاشان تشییع شد

50 درصد جمعیت روستایی استان اصفهان بیمه می شوند

تنها 30 درصد عشایر سمیرم کوچ کردند

دشت کاشان در پایان مهر، با کاهش دما روبرو می‌شود

امنیت پایدار با مشارکت مردم و مسئولان ایجاد می‌شود

حمایت از مأموران میراث فرهنگی سرلوحه کار دادستانی است

واژگونی موتورسیکلت در آران و بیدگل یک کشته داشت

افزون بر 50 نفر از مخلان امنیت جاده های اصفهان دستگیر شدند

114 پرونده تخلف صنفی به تعزیرات حکومتی گلپایگان ارسال شد

در ازدواج باید فردیت دونفر حفظ شود

ملیکای چهار ساله برای مواد مخدر فروخته شده بود

شهردار منطقه یک اصفهان: از دید ما پیمانکار چهارباغ، بهسازی و نوسازی است

طرح « هر هفته همرکابی » در اصفهان آغاز شد

حوادث رانندگی در شهرضا 2 کشته داشت

کنگره مدیکال انکولوژی و هماتولوژی در اصفهان برگزار می شود

مبلمان های شهری متناسب با فضای تاریخی و فرهنگی اصفهان طراحی می شود

رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در اصفهان برگزار می شود

مناسب سازی محیط های شهری برای معلولان نباید فراموش شود

16 میلیارد ریال صرف توسعه شبکه برق گلپایگان شد

زبان تنها راه ارتباط نیست+فیلم

پرونده 86 مرکز توزیع مواد غذایی کاشان در دادگاه است

پَر قیسی‌هایِ خشکِ لب حوض

یک شهرساز: 30 سال دیگر شهرهای ایران فاجعه می‌شود

80 کیلوگرم حشیش در نائین کشف شد

اصفهان نیازمند توسعه خانه سالمندان نیست

تاثیر بوتاکس در درمان تعریق کف دست موقت است

گاز چاه فاضلاب در مبارکه جان یک نفر را گرفت

خیرین 90 درصد طرحهای آموزشی اصفهان را احداث کردند

64 نیروی آتش نشانی نجف آباد تجلیل شدند

آتش سوزی ها در کاشان 18 درصد کاهش یافت

مدیرکل راهداری اصفهان از ناجی23مسافر اصفهانی تقدیر کرد

جزییات قتل کودک فلاورجانی/ قاتل دستگیر شد

افزون از 60 کیلوگرم تریاک در نایین کشف شد

محدودیتی برای ثبت نام اربعین در اصفهان وجود ندارد

برای سی‌وسه پل راه دیگری نبود؟

کودک فلاورجانی قربانی معامله مواد مخدر شده است

آتش نشانی تیران با کمبود امکانات و ایستگاه روبروست

کلانتری: کشور نیازمند چهار یا پنج پایگاه هوایی اطفای حریق است

تغییر نگرش به معلولان باید در فرهنگ جامعه نهادینه شود

جوانان درخانه ؛ بازنشسته ها سرکار

بودجه بهزیستی اصفهان کفاف غذا و داروی مددجویان را نمی کند

آتش نشانان گلپایگان تجلیل شدند

دلیل مرگ کودک فلاورجانی در دست بررسی است

21 درصد کودکان کشور چاق هستند

آتش نشانی اردستان فاقد امکانات لازم است

آموزش های مستمر لازمه ارتقا سطح کار آتش نشانان است

گلابی: شهروندان آتشنشانی را نمی‌شناسند

شهردار اصفهان: میان آتشنشان‌ها قهرمانان زیادی وجود دارد

آن روزها، کوچه باریک بود

ایستگاه و مرکز آموزش آتش نشانی کاشان در راوند بهره برداری شد

سامانه آتش نشانی هوایی در اصفهان رونمایی شد

پرمویی صورت زنان می‌تواند موجب ناباروری شود

240 عملیات نجات و اطفای حریق در شهرضا انجام شد

مردم ایران در جنگ اقتصادی سربلند می شوند

توجه به توانایی ها و رفع مشکلات ناشنوایان ضروری است

آتش سوزی در شهرک های صنعتی آران و بیدگل به صفر رسید

حادثه رانندگی در اصفهان 6 مصدوم برجا گذاشت