آخرين مطالب

اجتماعي

پنج طرح بهداشتی در کاشان افتتاح شد

سپاهان نیوز - کاشان- پنج طرح بهداشتی با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی در کاشان و آران و بیدگل به مناسبت هفته سلامت به بهره برداری رسید و یک طرح نیز در آئینی کلنگ زنی شد.

272 کیلوگرم تریاک در اردستان کشف شد

سپاهان نیوز - کاشان- فرمانده انتظامی اردستان از کشف و ضبط مقدار 272 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.

عشایر وارد مراتع سمیرم شدند

سپاهان نیوز - اصفهان- عشایر کوچرو قشقایی روزهای اخیر با ترک نواحی ییلاقی مناطق گرمسیر کشور وارد مراتع خطه سردسیر سمیرم در جنوب استان اصفهان شدند.

هوای اصفهان سالم است

سپاهان نیوز - اصفهان - میانگین وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان از 24 ساعت گذشته تا صبح روزپنجشنبه در شرایط سالم قرار گرفته است.

بیشتر حادثه های کاری ناشی از مشکلات بیرونی است

سپاهان نیوز - کاشان- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کاشان گفت: مسائل محیط کار بیشتر به کارگر و کارفرما ربط داده می شود در حالی که برخی حادثه ها به دلیل بار روانی و فشارهای بیرونی روی دوش کارگران و کارفرمایان می باشد.

ادامه الگوی مصرف کنونی به ورشکستگی آبی می انجامد

سپاهان نیوز - کاشان- معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان گفت: باید الگوی مصرف آب توسط قشرهای مختلف مردم تغییر کند چرا که اگر با روند کنونی پیش برویم، از بحران عبور کرده و به ورشکستگی آب در منطقه متبلا می شویم.

99 درصد جمعیت شمال استان اصفهان واکسینه هستند

سپاهان نیوز - کاشان- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان از واکسینه شدن 99 درصدی جمعیت هدف شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در برابر بیماری های واگیردار در سال گذشته خبر داد.

تلفن همراه در تونل‌های مترو آنتن خواهد داد

سپاهان نیوز - مدیر پروژه مترو شرکت مپنا گفت: به زودی تلفن‌های همراه در ایستگاه‌ها و تونل مترو آنتن خواهد داشت و برای این مساله همه زیر ساخت‌های فنی ...

دلیل بیشتر تخلف های اداری نداشتن اشراف به قوانین است

سپاهان نیوز - اصفهان- رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: بر اساس آسیب شناسی های صورت گرفته مشخص شد که بیشتر تخلف های اداری در کشور بدلیل نداشتن اشراف به قوانین و تفسیرهای متفاوت از آن صورت گرفته است.

هوای اصفهان ناسالم است

سپاهان نیوز - اصفهان - کیفیت هوای اصفهان روز چهارشنبه در شرایط ناسالم برای گروه های حساس و افراد بیمار قرار گرفت.

محیط زیست باید با کمترین آسیب خشکسالی مواجه شود

سپاهان نیوز - اصفهان- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: باید شرایط خشکسالی در مناطق تحت مدیریت حفاظت محیط زیست استان را به نحوی مدیریت کرد که حداقل آسیب ها به این محیط وارد شود.

30 درصد پست های مدیریتی سمیرم متعلق به بانوان است

سپاهان نیوز - سمیرم، اصفهان - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان،30 درصد پست های مدیریتی شهرستان سمیرم را متعلق به بانوان دانست و افزود: این ظرفیت باید بطور کامل تکمیل شود.

2 کیلوگرم هروئین در آران و بیدگل کشف شد

سپاهان نیوز - کاشان- فرمانده انتظامی آران و بیدگل از کشف و ضبط 2 کیلوگرم ماده مخدر از نوع هروئین در این شهرستان خبر داد.

17 میلیمتر بارندگی در سمیرم ثبت شد

سپاهان نیوز - اصفهان- مسئول اداره هواشناسی سمیرم گفت: 17 میلیمتر بارندگی شبانه روز گذشته در این شهرستان ثبت شد.

طبقه دوم میدان نقش جهان موزه می‌شود؟

سپاهان نیوز - مدیر پایگاه ثبت جهانی میدان نقش جهان از راه اندازی موزه جهان اسلام در طبقه دوم میدان امام خمینی (ره) تا پایان سال 97 خبر داد، این در ...

توسعه سمن ها اولویت اول ستاد مواد مخدر استان است

سپاهان نیوز - اصفهان- استاندار اصفهان گفت: توسعه کمی و کیفی سازمانهای مردم نهاد فعال در حوزه اعتیاد و مواد مخدر باید در اولویت اول ستاد مبارزه با مواد مخدر استان قرار گیرد.

عملیات عمرانی خط 2 متروی اصفهان آغاز می شود

سپاهان نیوز - اصفهان- سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: عملیات عمرانی خط 2قطار شهری اصفهان و پس از آن خط سه، تا دو ماه دیگر آغاز می شود.

جسد فرد مفقود شده در کوه های سمیرم پیدا شد

سپاهان نیوز - اصفهان- پیکر بی جان مرد 50 ساله ای که روز گذشته در کوه های منطقه ونک در غرب سمیرم مفقود شده بود ، صبح دوشنبه پیدا شد.

لزوم توجه ضابطان به بحث پیشگیری از وقوع جرم

سپاهان نیوز - رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح اصفهان گفت: هنر ضابطان و سازمان قضایی در برخورد با جرایم این است که بستر و زمینه‌های جرم را ...

دو هزار و 951 نفر آسیب ناشی از نزاع در یک ماه

سپاهان نیوز - مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: در اسفندماه سال 1396 دو هزار و 951 نفر به خاطر صدمات ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی مراجعه ...

نوروزی: شاکله اصفهان با هنر ساخته می شود

سپاهان نیوز - شهردار اصفهان گفت: هنر می‌تواند فرهنگ ایجاد کند و اصفهان شهری دارای یک فرهنگ اصیل و با پشتوانه هنر خویش است که می تواند مشکلات را حل ...

فرمانده انتظامی جدید اردستان معارفه شد

سپاهان نیوز - کاشان- سرهنگ دوم غلامرضا هاشمی زاده یکشنبه در آئینی با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان و جمعی از مسئولان اردستان به عنوان فرمانده انتظامی جدید این شهرستان منصوب شد.

چالش بیماران نقص ایمنی اولیه ضعف در تشخیص است

سپاهان نیوز - مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه گفت: یکی از مهمرین مشکلات، محدود بودن بانک سلولی در کشور است که امیدواریم برای آن ...

مسئولیت اجتماعی، شاه کلید اصلی محیط زیست است

سپاهان نیوز - مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: مسئولیت اجتماعی شاه کلید اصلی محیط زیست است. افزایش مسئولیت اجتماعی سبب هم راستایی ...

شهردار سمیرم: امکانات مدیریت بحران این شهر کافی نیست

سپاهان نیوز - سمیرم، اصفهان - شهردار سمیرم، امکانات و توان شهرداری این شهر را کافی ندانست و تصریح کرد: امکانات موجود تنها جوابگوی نیاز و مدیریت بحران برای سه هزار نفر از جمعیت 27 هزار نفری شهر است.

خدمات الکترونیک قضایی موجب توسعه عدالت می شود

سپاهان نیوز - اصفهان - معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان اصفهان، هدف از راه اندازی دفاتر خدمات الکترونکی قضایی را توسعه عدالت در جامعه و کاهش مراجعه مردم به دادگستری ها بیان کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان: آب اصفهان سالم است

سپاهان نیوز - اصفهان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: کیفیت آب آشامیدنی این کلانشهر مطابق با استانداردهای بهداشتی؛ و سالم است و در این زمینه نگرانی وجود ندارد.

توسعه فرهنگ زیست محیطی با فعالیت تشکل ها محقق می شود

سپاهان نیوز - اصفهان- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: استمرار فعالیت های تشکل های زیست محیطی موجب اثر بخشی بیشتر در جامعه می شود و زمینه توسعه فرهنگ زیست محیطی از سوی نهادهای مردمی را فراهم می کند.

بی‌خیالی، زاینده رود را خشکاند

سپاهان نیوز - مدیر کل حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: عدم توجه و بی خیالی در بهره برداری بی رویه از منابع آب، زاینده رود را خشکاند. به گزارش خبرنگار ...

نطق‌های اعضای شورای شهر در سی‌امین جلسه علنی

سپاهان نیوز - در نطق‌های میان دستور سی‌امین جلسه شورای اسلامی شهر اصفهان مباحثی از جمله ناکارآمدی طرح‌های توسعه شهری، ضعف سازمان اتوبوسرانی در جذب ...

هوای اصفهان سالم است

سپاهان نیوز - اصفهان- کیفیت هوای کلانشهر اصفهان ، یکشنبه 2 اردیبهشت 97 در وضعیت سالم قرار دارد.

13 فروشنده مواد مخدر در کاشان دستگیر شدند

سپاهان نیوز - کاشان- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کاشان از شناسایی و دستگیری 13 نفر به جرم توزیع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

بیمارستان خورشید را گالری هنری کنید

سپاهان نیوز - معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با حضور در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، به این شورا دو پیشنهاد داد که طی یکی ...

چنگیز: اصفهان شهر سالم نیست

سپاهان نیوز - رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: نه تنها اصفهان در زمره شهرهای سالم قرار نمی‌گیرد، بلکه شهر دوستدار معلول یا دوستدار کودک هم نیست و ...

وزش بادهای شدید کاشان را فرا گرفت

سپاهان نیوز - کاشان- وزش بادهای شدید بعد از ظهر شنبه بیشتر نقاط کاشان را در بر گرفت و بنابر اطلاعیه اداره هواشناسی، این شرایط جوی ناپایدار تا 2 روز آینده در این شهرستان حاکم خواهد بود.

قاچاقچیان طلا در اصفهان جریمه شدند

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان از محکومیت نقدی 2 قاچاقچی طلا به میزان10 میلیارد و 975 میلیون و 154 هزار ریال در این منطقه خبر داد.

مترو اصفهان ایستگاه «چهارباغ عباسی» را رد کرد

سپاهان نیوز - مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان از یک سو می‌گوید «تیم مانیتورینگ برای پایش آثار چهارباغ عباسی اصفهان با هدف بررسی ارتعاشات عبور مترو ...

بسته‌های تشویقی حمل‌ونقل تدوین می‌شود

سپاهان نیوز - معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری اصفهان گفت: کارت‌های الکترونیک حمل و نقل جدیدی در سال جاری در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت که بنابر ...

هویت گم شده، زیر طاق سبز چنار

سپاهان نیوز - "شانزلیزه اصفهان" این صفتی است که پیرلوتی- نویسنده نامدار فرانسوی، برای چهارباغ به کار برده است، خیابانی با بستر سنگی و حوض‌های مرمرین ...

2 سانحه رانندگی در مسیر مرنجاب سه مصدوم داشت

سپاهان نیوز - کاشان- سرپرست اورژانس 115 آران و بیدگل از آسیب دیدن سه نفر در 2 سانحه رانندگی جداگانه در مسیر منطقه گردشگری کویر مرنجاب خبر داد.

اهدای عضو بیمار آران و بیدگلی به یک نفر زندگی دوباره بخشید

سپاهان نیوز - کاشان- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان گفت: یک بیمار مرگ مغزی از اهالی آران و بیدگل با اهدای عضو خود به یک بیمار نیازمند زندگی دوباره بخشید و چندین بیمار دیگر را از رنج معلولیت نجات داد.

مردم باید با مسئولیت‌شان در بحث سلامت آشنا شوند

سپاهان نیوز - کاشان- فرماندار اردستان گفت: بسیاری از افراد به مسئولیت هایشان در مورد حفظ سلامتی خود آگاهی لازم را ندارند که باید در جهت ارتقای آگاهی مردم برنامه های آموزشی به ویژه برای مادران در این شهرستان اجرا شود.

در حق نسل آینده سرزمینمان جنایت می کنیم

سپاهان نیوز - معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: نباید دانش آموزان را مجبور کنیم که در امتحانات و یا هر برنامه ای که جنبه رقابتی دارد ...

تصادف های جاده ای کاشان 2 کشته و چهار مصدوم برجا گذاشت

سپاهان نیوز - کاشان- بنابر اعلام روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کاشان، در جریان 2 سانحه رانندگی در محورهای منتهی به این شهرستان 2 نفر جان باختند و چهار نفر دیگر نیز آسیب دیدند.

43 پرنده وحشی قاچاق دراصفهان کشف شد

سپاهان نیوز - اصفهان- فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان از کشف و ضبط 43 قطعه پرنده وحشی قاچاق در این منطقه خبر داد.

هوای اصفهان سالم است

سپاهان نیوز - اصفهان - کیفیت هوای اصفهان روز پنجشنبه در شرایط سالم قرار گرفت.

روشن: مردم بحران آب را شوخی گرفته‌اند

سپاهان نیوز - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اصفهان گفت: هنوز مشکلات مربوط به حوضه آب اصفهان به دغدغه مردم تبدیل نشده است و باید اطلاع رسانی ...

مراسم روز ارتش در نصف جهان برگزار شد

سپاهان نیوز - اصفهان - مراسم گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، با رژه و نمایش قدرت یگان های نیروهای مسلح، روز چهارشنبه همزمان با سراسر کشور در اصفهان برگزار شد.

35 کیلوگرم مواد مخدر در سمیرم کشف شد

سپاهان نیوز - سمیرم، اصفهان- فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از کشف 35 کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودروی سواری در این منطقه خبر داد.

امروز باید بر توان نظامی خود تکیه کنیم

سپاهان نیوز - اصفهان- نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان گفت: در دنیای کنونی باید بر قدرت و توان نظامی خود تکیه کنیم در غیر اینصورت توسط جهانخواران بلعیده خواهیم شد.

هوای اصفهان پاک است

سپاهان نیوز - اصفهان - کیفیت هوای اصفهان روز چهارشنبه برای نهمین روز در فروردین امسال در شرایط پاک قرار دارد.

تحقق عدالت و امنیت با قانونمندی و تعامل ممکن است

سپاهان نیوز - کاشان- معاون قضایی دادگستری استان اصفهان گفت: تحقق عدالت و تامین امنیت به عنوان مهمترین خواسته های مردم از حکومت و دستگاه قضایی در گرو اجرای درست قانون و تعامل با سایر دستگاه های اجرایی و اداری می باشد.

نیکوکاران در ساخت بیمارستان بقیه الله (عج) مشارکت کنند

سپاهان نیوز - کاشان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان با اشاره به هزینه یک هزار و 400 میلیارد ریالی ساخت بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)، از نیکوکاران این منطقه خواست در حد توان به اجرای این طرح کمک کنند.

39 هزار نفر از آموزش های خودمراقبتی برخوردار شدند

سپاهان نیوز - کاشان- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان گفت: نزدیک به 39 هزار نفر از مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل تا پایان سال 1396 زیر پوشش آموزش های سفیر خودمراقبتی قرار گرفتند.

هوای اصفهان سالم است

سپاهان نیوز - اصفهان- کیفیت هوای کلانشهر اصفهان، امروز دوشنبه در وضعیت سالم قرار دارد.

98 درصد کاشانی ها پرونده الکترونیکی سلامت دارند

سپاهان نیوز - کاشان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان از تشکیل پرونده الکترونیکی سلامت برای 98 درصد از جمعیت زیر پوشش این دانشگاه در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل خبر داد.

ارتقای خدمات بهزیستی کاشان در گرو مشارکت مردم است

سپاهان نیوز - کاشان- سرپرست اداره بهزیستی شهرستان کاشان گفت: با توجه به افزایش آسیب های اجتماعی در کنار حادثه های رانندگی منجر به معلولیت و افزایش جمعیت مددجویان، این سازمان برای خدمت رسانی مناسب به شدت نیازمند کمک نیکوکاران است.

باران بهاری طی دو روز آینده مهمان اصفهان است

سپاهان نیوز - رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان ادامه داد: بارش های بهاری در هفته آینده نیز ادامه خواهد داشت، اما شدت آنها به اندازه ...

بیمه هنرمندان صنایع دستی در اولویت کاری

سپاهان نیوز - معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: بیمه هنرمندان از اولویت های کاری این معاونت خواهد بود ...

20 هزار کودک افغانی واکسینه شدند

سپاهان نیوز - مسئول بیماری‌های واگیردار مراکز بهداشت استان اصفهان گفت: خوشبختانه صد درصد کودکان زیر پنج سال افغانی، امسال نیز قطره فلج اطفال دریافت ...

228 پرونده شکار غیر مجاز در اصفهان تشکیل شد

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: 228 پرونده شکار و صید غیر مجاز سال گذشته در این استان تشکیل و394 متخلف دستگیر شدند.

تجسس در امور شخصی افراد باعث بی‌هویتی می‌شود

سپاهان نیوز - نماینده ولی‌فقیه در استان و امام ‌جمعه اصفهان، تجسس در امور شخصی مردم را امری ناپسند خواند و گفت: این اقدام باعث بی‌هویتی در ...

سایه‌بان‌های میدان نقش جهان تعویض می‌شود

سپاهان نیوز - در روزهای گذشته تصویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود که نشان می‌داد فردی در حال تخریب یکی از دیوارهای میدان نقش جهان ...

دهانه‌های 33 پل مسدود می‌شود

سپاهان نیوز - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان می‌گوید: ایمن‌سازی پل‌های تاریخی استان اصفهان یک اصل مسلم است و باید پذیرفته ...

شهردار اصفهان: منتقدین به دیکشنری مراجعه کنند

سپاهان نیوز - شهردار اصفهان در پاسخ به انتقادهایی که درباره تفاهم‌نامه میان اصفهان و شهر کوچکی در نزدیکی پاریس مطرح شده بود گفت: کسانی که تلاش به ...

سه میلیارد ریال کالای قاچاق در سمیرم کشف شد

سپاهان نیوز - سمیرم، اصفهان- فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از کشف ریل های کابینت قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال از یک دستگاه تریلر کانتینر دار در این منطقه خبر داد.

اعتراضات کشاورزان با جلوگیری از برداشت‌ غیرمجاز آب پایان می‌یابد

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس شورای شهر اصفهان گفت: در این روزها شاهد اعتراضات در حوزه عدم تامین حقوق قانونی کشاورزان بودیم که امیدواریم با جلوگیری از برداشت های غیر مجاز آب این اعتراضات پایان یابد.

ساير مطالب

ششمین روز هوای پاک در اصفهان رقم خورد

بخشی از مجتمع ولیعصر(عج) کاشان در آتش سوخت

معین: اعتراضات، با پرداخت حق‌آبه پاسخ داده شود

انهدام باندی با بیش از یک تن تریاک، حشیش و هروئین

آتش سوزی کارخانه قیر در اصفهان خاموش شد

هوای اصفهان تا هفته آینده بارانی است

هشت قطعه پرنده وحشی نادر درگلپایگان کشف شد

بیش از 1تن موادمخدر در اصفهان کشف شد

ارتباط عمیق با خدا مهمترین ویژگی شهید صیاد شیرازی بود

تصادف موتور با تریلی در کاشان یک کشته داشت

50درصد جمعیت سمیرم زیر پوشش کمیته امداد هستند

زائر پاکستانی در مشهد اردهال دچار ایست قلبی شد

ابراهیمی: شهرداری اصفهان 66 هزار میلیارد پروژه نیمه تمام دارد

امید است پروفایل شهروندی در سال 97 اجرا شود

استاندار اصفهان شهادت سرهنگ پاسدار دهقانی یزدلی را تسلیت گفت

سرمایه انسانی، ارزشمندترین سرمایه شهرداری است

سامانه های پدافندی برای رصد آسمان کشور آمادگی بالایی دارند

اصفهان فعال ترین سازنده نرم افزارهای نظامی کشور است

پیکر یک شهید مدافع حرم در کاشان تشییع شد

خدا به حیات وحش رحم کند/ احتمال مهاجرت حیوانات از زیست بوم اصفهان

کاهش متقاضیان سقط درمانی در سال 96

مراکز انتقال خون را تنها نگذارید

یک فروشنده مواد مخدر در کاشان دستگیر شد

98 درصد مصوبات شورای مبارزه با مواد مخدر اردستان اجرا شد

قاتل 4 افغان مقیم مبارکه دستگیر شد

شهید صیاد شیرازی الگویی برای تمام دوران است

هوای اصفهان پاک است

20 هزار کودک خارجی در اصفهان واکسینه شدند

رییس بنیاد نخبگان، معاون پژوهشی دانشگاه پزشکی اصفهان شد

میانگین ذخیره خون در اصفهان مناسب نیست

سیزده بدر 25 هزار نفری آقا علی عباس(ع)

ایران در رتبه چهارم شیوع سرطان نیست

ساخت بخش دیالیز بیمارستان چادگان 50 درصد پیشرفت دارد

گروه سیار دندانپزشکی اصفهان 280 برنامه خدماتی اجرا کرد

نسبت به آمارهای گردشگری اصفهان نقد دارم

بیش از 268 کیلوگرم مواد مخدر در نایین کشف شد

مبارزه با ورود کالای قاچاق، حمایت از کالای ایرانی است

یک دزد سیم های برق در کاشان دستگیر شد

خسارت سیلاب در شهر جوشقان قالی جزئی است

آبزیان گرفتار در گودال های زاینده رود نجات یافتند

مشکل آب آشامیدنی پیش روی اصفهان است

آخرین وضعیت کاخ سرهنگ آباد/ اماکن تاریخی را مجهز به دوربین می‌کنیم

برخی اتفاقات در شهرداری فاجعه است

طرح آرامش در تیران وکرون به اجرا گذاشته شد

احتمال به صفر رسیدن ذخیره سد زاینده رود

تامین اعتبار برای چاه‌های آب مدیریت بحران/ شرب اصفهان در سوال

معین: مدیریت صحیح آب را چه کسی باید انجام بدهد؟

اصفهان و پاریس، شانزلیزه و چهارباغ

او گمشده‌ها را به خانواده‌هایشان می‌رساند

ایمن سازی تکمیلی فلج اطفال در کاشان آغاز شد

آسمان اصفهان امشب بارانی است

شهردار اصفهان افزایش همکاری پاریس را خواستار شد

هنوز از فرد گم شده در کویر مرنجاب خبری نیست

5 راهکار برای آنکه زباله کمتری تولید کنید

سانحه های رانندگی در کاشان 6 مصدوم برجا گذاشت

قنات‌ها را اشتباه زمان شاه خشکاند

آژانس‌های مسافرتی قطار گردشگری را رونق بدهند

طالبیان: سرنخ‌هایی از عاملین آتش سوزی کاخ سرهنگ آباد بدست آمد

واژگونی خودرو در شهرضا 10 مصدوم در پی داشت

افزون بر 10 میلیارد ریال در آران و بیدگل به بهزیستی کمک شد

هواشناسی اصفهان درباره آبگرفتگی معابر هشدار داد

جزییات حادثه مرنجاب/ اثری از گردشگر مفقود شده نیست

هوای اصفهان پاک شد

کارگری به دلیل سقوط از ارتفاع در کاشان جان باخت

ماموریت های اورژانس اصفهان حدود 25 درصد افزایش یافت

سانحه های رانندگی در آران و بیدگل 75 آسیب دیده داشت

سامانه بارشی از فردا در اصفهان فعال می شود

دو تن از سه گمشده کویر مرنجاب یافت شده اند/ بالگرد برای ادامه جست و جو اعزام شده است

زاغ بور در پناهگاه حیات وحش عباس آباد رها شد

یک دامپزشک: حیوان خانگی، یک نیاز عاطفی است

سه برادر به جرم دزدی دستگیر شدند

سرفاصله های زمانی قطارشهری اصفهان باید کاهش یابد

یک گردشگر در کویر مرنجاب گم شده است

واکنش مدیر کل میراث فرهنگی به حریق کاخ سرهنگ آباد+عکس

جزییات حریق کاخ سرهنگ آباد

کاخ سرهنگ آباد سوخت

قطار شهری اصفهان فعالیت خود را از سر گرفت

رگبار باران و رعد و برق اصفهان را فرامی گیرد

202 کیلوگرم حشیش در کاشان کشف شد

آمار جانباختگان حوادث رانندگی در جاده های اصفهان کاهش یافت

روشن: کارتن خوابی زنان، فاجعه آمیز است

12 هزار و 367 ماموریت اورژانس در ایام نوروز به وقوع پیوست

بازدید دو میلیون و 194 هزار نفر از آثار تاریخی اصفهان/ میدان نقش جهان در صدر بازدید گردشگران

گیاهان مرتعی را نچینید

نجات جان 26 گردشگر در کاشان

فقط کارهای یدی را در مرمت شاهدژ کارگران ساده انجام می‌دهند

خارج از ساعات اداری بیمار نشوید، پزشک نداریم

بازدید 83 هزار نفر از روستای ابیانه در تعیلات نوروز

بعد از خوردن ترشی مسواک نزنید

بازدید بیش از 4 میلیون گردشگر از جاذبه های استان اصفهان

اظهارات نگران کننده استاندار در خصوص آب

هوای اصفهان همچنان سالم است

پویش نه به تصادفات در اصفهان 10 هزار نفری شد

واژگونی خودرو در جاده تیران به داران سه مصدوم برجا گذاشت

پنج نفر در تصادف 2 خودروی سواری آسیب دیدند

5731 ماموریت توسط اورژانس اصفهان انجام شد

یک میلیارد و 800 میلیون ریال بن کالا به مددجویان بهزیستی آران و بیدگل اهدا شد

مردم آران و بیدگل افزون بر 24 میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند

پنج سانحه رانندگی در جاده های کاشان 18 آسیب دیده برجا گذاشت

2 نفر در روستاهای کاشان در اثر خفگی جان باختند

واژگونی خودرو در جاده شهرضا یک کشته برجا گذاشت

هوای اصفهان سالم است

آمارِ پایین مسافر دلیل تعطیلی قطارشهری اصفهان اعلام شد

پایگاه موقت اورژانس 115 در کویر مرنجاب آران و بیدگل مستقر است

بازدید از موزه محیط زیست اصفهان رایگان است

آتش نشانان کاشان جان 26 نفر را نجات دادند

چهار نفر در آئین عروسی افغانستانی ها در نوش آباد زخمی شدند

هوای اصفهان خنک تر می شود

سه سانحه رانندگی در جاده های کاشان سه کشته و 10 آسیب دیده داشت

حوادث جاده ای در آران و بیدگل یک کشته و 67 مصدوم برجا گذاشت

آسمان اصفهان در روز طبیعت صاف تا کمی ابری خواهد بود

واژگونی خودرو در شهرضا دو کشته داد

کودکی پنج ساله در برخورد با وانت در آران و بیدگل جان باخت

واژگونی خودرو در کامو-آذران 6 آسیب دیده داشت

واژگونی خودرو در جاده اصفهان به مبارکه 7 مصدوم برجاگذاشت

گازگرفتگی در چادر را جدی بگیرید

500 آسیب دیده حادثه های نوروزی به بیمارستان های کاشان منتقل شدند

دیار خاطرات ماندگار

شهر زیرزمینی نوش آباد به ساعت زمین پیوست

دزد لوازم خودروی مسافران نوروزی در کاشان دستگیر شد

نرخ آرایشگاه‌های زنانه تغییر نکرده است

قلعه طهمورثات

2 هکتار اراضی ملی تیران و کرون در آتش سوخت

وزش باد به نسبت شدید در استان اصفهان پیش بینی می شود

680 ماموریت توسط اورژانس 115 اصفهان انجام شد

در آینده با کمبود مسکن مواجه می‌شویم

مردی 56 ساله در آران و بیدگل از مرگ نجات یافت

چهار میلیارد ریال نوشت افزار قاچاق در کاشان کشف شد

هوای اصفهان سالم است

2 سانحه رانندگی در کاشان 14 آسیب دیده برجا گذاشت

وضعیت جوی اصفهان صاف تا کمی ابری پیش بینی می شود

حادثه های روز نخست عید در شمال استان اصفهان 9 آسیب دیده داشت

گردشگران اصفهان، خانه های تاریخی را به هتل های پنج ستاره ترجیح می دهند

تصویر روز:[جلوه ای از بهار در نصف جهان

حوادث رانندگی در اصفهان سه کشته برجای گذاشت

یک جوان 18 ساله در هرند غرق شد

38 کیلوگرم تریاک در سمیرم کشف شد

مراقب هیپنوتیزم جاده ای باشید

هوای اصفهان یک تا سه درجه سانتیگراد گرمتر می شود

استاندار اصفهان بر برنامه ریزی برای کاهش تصادفات جاده ای تاکید کرد

ایستگاه‌های سلامت و امنیت استان اصفهان فعالیت خود را آغاز کردند

400 سبد غذایی بین مددجویان کمیته امداد در کاشان توزیع شد

هوای اصفهان سالم است

هوای اصفهان گرمتر می شود

12 هزار نفر در تیران و کرون دانستنی های انتظامی را فراگرفتند

اردستانی ها افزون بر 811 میلیون ریال به نیازمندان اهدا کردند

آتش روشن در طبیعت رها نکنید

اینترنت رایگان در میدان نقش جهان

باغ رضوان آماده نوروز است

2 ایستگاه امنیت و سلامت در اردستان راه اندازی شد