پایگاه خبری تحلیلی پیام سپاهان

آخرين مطالب

گفتگو

توزیع بیش از 6 هزار اصله نهال هم‌زمان با روز درختکاری در اردستان

پیام سپاهان- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اردستان گفت: امسال پیش‌بینی بیش از 6 هزار اصله نهال در اردستان دیده شده که به مناسبت روز درختکاری در سطح شهرستان توزیع می‌شود.

جیره‌بندی آرد نانوایان در اصفهان/دلالان قیمت‌ها را چند برابر کردند

پیام سپاهان- نایب رئیس انجمن علوم و فنون غلات اصفهان با اشاره به جیره‌بندی آرد نانوایان آزادپز، گفت: متاسفانه بی‌توجهی سازمان غله در کنترل ذخیره گندم موجب خالی شدن سیلوهای گندم و انبارهای آرد شده است.

600 هزار هکتار مراتع تخریب شده اصفهان به مراقبت خاص نیاز دارد

پیام سپاهان- معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان گفت: دست کم 600 هزار هکتار از مراتع این استان به دلیل چرای مفرط دام تخریب شده است و به مراقبت خاص و بیشتر نیاز دارد.

اصفهان کمتر از 5 درصد منابع آب تجدیدپذیر کشور را دارد

پیام سپاهان- مدیر دفتر برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: استان اصفهان با در اختیار داشتن کمتر از 5 درصد از منابع آب تجدیدپذیر کشور رتبه دوم تولید ناخالص داخلی بدون احتساب نفت را دارد.

بارندگی در اصفهان نسبت به پارسال 634.2 درصد افزایش داشت

پیام سپاهان- مدیرکل هواشناسی استان اصفهان گفت: میانگین وزنی بارندگی این استان از ابتدای مهرماه امسال تا اواسط بهمن ماه 85 میلیمتر بوده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 634.2 درصد افزایش را نشان می دهد

حادثه تروریستی زاهدان انسجام ملت را بیشتر کرد

پیام سپاهان- نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه تروریستی زاهدان نه یک اقدام موفقیت آمیز برای دشمنان بلکه تنها یک عملیات کور بود و انسجام ملی را بیشتر کرد.

آثار به دست آمده در شهر زیرزمینی سفیدشهر متعلق به دوران خوارزمشاهیان است

پیام سپاهان- سرپرست هیئت باستان شناسی شهر زیر زمینی سفیدشهر گفت: کاوش‌های انجام شده و آثار به دست آمده شهر زیر زمینی و عمارت قدمگاه نشان از قدمت این بنا در قرون 6 و 7 هجری است که مصادف با حکومت خوارزمشاهیان بوده است.

بسته شدن سد زاینده‌رود از 28 بهمن ماه/نگرانی برای آب شرب نداریم

پیام سپاهان- معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان از کاهش خروجی سد زاینده رود در نخستین ساعت بامداد 28 بهمن ماه خبر داد و گفت: نگرانی ما برای تأمین آب شرب بسیار کم است .

سهم پایین شهرستان‌ها از کالاهای تنظیم بازاری

پیام سپاهان- رئیس اتاق اصناف اصفهان با بیان اینکه متاسفانه کالاهای تنظیم بازاری کمتر به شهرستان‌ها تعلق می‌گیرد، گفت: اتاق اصناف هیچ نقشی در این صف‌ها ندارد و حتی متولی فروشگاه‌های بزرگ نیست، البته اگر توزیع در اختیار اصناف قرار گیرد به طور حتم با واحد بازرسی هماهنگ خواهیم بود.

کمبود ویتامین B12 دغدغه بزرگ گیاهخواران

پیام سپاهان- یک کارشناس تغذیه گفت: کمبود ویتامین B12 یکی از دغدغه‌های گیاه‌خواران است که می‌تواند مشکلات بسیاری برای فرد گیاه‌خوار ایجاد کند.

میزبانی تماشاخانه اصفهان از "آن‌ها"

پیام سپاهان - تئاتر تجربی "آن‌ها" به کارگردانی محمد بابایی از 27 بهمن ماه اجرای خود را در تماشاخانه اصفهان آغاز می‌کند. محمد بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار ...

نورنبرگ، قیام یک تئاتر علیه "تعصب"

پیام سپاهان- تئاتر "بیداری در نورنبرگ " به کارگردانی کوروش شمس از 17 بهمن‌ماه اجرای خود را در تماشاخانه اصفهان آغاز می‌کند.

آزادی، دستاورد مهم انقلاب اسلامی است

پیام سپاهان- امام جمعه شهر درچه توسعه همه جانبه ، بازگشت امید به زندگی مردم، نبود فشار و خفقان و سختی و آزادی بیان را از جمله دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی برشمرد.

گردونه سینمای اصفهان شتاب می‌گیرد

پیام سپاهان- معاون فرهنگی هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: نمایشگاه صنعت سینمای اصفهان با شناسایی ظرفیت‌های پنهان سبب می‌شود تا گردونه سینمای اصفهان شتاب بگیرد.

توان مقابله با افزایش نرخ میوه را نداریم

پیام سپاهان- رئیس اتحادیه میادین میوه و تره‌بار اصفهان گفت: در حال حاضر بیشتر میوه و سبزی موجود در بازار صادر می‌شود و تا زمانی که جلو صادرات از سوی دولت گرفته نشود نمی توان با افزایش قیمت‌ها مقابله کرد.

اصفهان| سطح فنی لیگ برتر والیبال بانوان بسیار ارتقا یافته است

پیام سپاهان- سرمربی تیم والیبال بانوان نامی‌نو درباره راهکارهای فدراسیون برای ارتقا و پیشرفت لیگ برتر والیبال بانوان گفت: فدراسیون باید باشگاه‌های فعال در بخش مردان را مجاب به حضور در بخش بانوان کند

اصفهان| قانون منع به کارگیری بازنشستگان منجر به اشتغال جوانان نشد

پیام سپاهان- در جمع مدیران شهرضا اعلام شد که با تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کشور مقررشد تا قسمتی از مدیریت کشور به جوانان واگذار شود، اما بازخورد آن را در جوانان ندیدیم.

طرح دریافت فرانشیز از بیماران تحت پوشش تامین اجتماعی منتفی شد

پیام سپاهان - آران و بیدگل - سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با همکاری و مساعدت دانشگاه علوم پزشکی و وزارت تعاون اجرای طرح دریافت فرانشیز از بیماران تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی منتفی شد.

از اتاق سیگار در صحن مجلس تا کافی‌شاپ!

پیام سپاهان- یک نماینده مجلس گفت: در ساختمان مجلس از رستوران آن گرفته تا جاهای دیگر شاهد تجملات هستیم. در روز چند هزار سرو غذا داریم. نمایندگان از مدعوین دعوت می‌کنند و نمایندگان ادوار هم می‌آیند. کیفیت غذای مجلس خوب هم نیست و با چربی بالا ما را مریض کرده است. غذای نمایندگان با غذای کارمندان و خبرنگاران مجلس تفاوت چندانی ندارد.

راه اندازی SPV منجر به تقویت موقعیت ایران در منطقه و جهان می‌شود

پیام سپاهان- رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس SPV را فرصت خوبی برای اروپایی‌ها جهت حفظ حیثیت آنها دانست و گفت: با توجه به مخالفت آمریکا با راه‌اندازی SPV برقراری این سامانه ارتباط مالی در نهایت منجر به تقویت موقعیت ایران در منطقه و جهان می‌شود.

تأیید تعلیق شهردار گلپایگان

پیام سپاهان- فرماندار شهرستان گلپایگان گفت: تعلیق شهردار گلپایگان طبق قانون باید اجرا شود.

دست کی‌روش روی نیمکت باز است/ با شرایط خاص به ایران برمی‌گردم

پیام سپاهان- مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران شانس کشورمان را برای قهرمانی در آسیا بالا دانست و گفت: این تیم بهترین تیم چند سال اخیر بوده و دست کارلوس کی‌روش بخصوص در فاز تهاجمی باز است.

با مزد توافقی در حق کارگران اجحاف می‌کنیم

پیام سپاهان - رئیس کانون هماهنگی شورای اسلامی کار اصفهان گفت: مزد توافقی نوعی برده‌داری نوین است که ما به جای بهبود شرایط کار، با قوانین اشتباه در حق ...

جزییاتی از پروژه‌های همجوار گذر آقا نور الله

پیام سپاهان-تنها پروژه تجاری قرار گرفته در گذر آقا نور الله، پروژه‌ای مشترک میان یک مالک ناشناس، خیریه همدانیان به عنوان مالک دوم و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان است.

کنگره بانوان شهیده کاشان بهمن ماه برگزار می شود

پیام سپاهان - کاشان - فرماندار کاشان از برگزاری کنگره بانوان شهیده کاشان با محوریت معرفی شهیده شاخص سال به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

جـزئـیـات طـرح سـهـمـیـه‌بـنـدی بـنـزیـن

پیام سپاهان - طراح طرح سهمیه بندی بنزین با تشریح جزئیات این طرح گفت‌ که در صورت تصویب نهایی این طرح یک لیتر بنزین به هر ایرانی در روز تعلق می‌گیرد. ...

میزان مراجعه برای اهدای خون در اصفهان کاهش یافت

پیام سپاهان - اصفهان - مدیرکل انتقال خون اصفهان با بیان این که مراکز درمانی و بیمارستان ها همچنان نیازمند خون هستند، گفت: میزان آمار اهداکنندگان خون در فصل سرما و سردی هوا در این استان کاهش یافته است

توسعه صنعتی بلای جان کاشان شده است

پیام سپاهان- پدر علم کویرشناسی ایران با بیان اینکه توسعه صنعتی بلای جان کاشان است، گفت: شهروندان در مصرف آب صرفه جویی کنند.

زندگی مسالمت آمیز پیروان ادیان در ایران جلوه ای از اتحاد ملی است

پیام سپاهان- رهبران و نمایندگان پیروان دین های مسیح و یهود و زرتشت در میزگرد ایرنا اصفهان تاکید کردند که آزادی پیروان ادیان توحیدی در ایران نسبت به سایر هم کیشان خود در سایر کشورها بیشتر است و زندگی مسالمت آمیز آنها با سایر هموطنان به ویژه مسلمانان جلوه ‌ای از وحدت و اتحاد ملی است

پیست دو و میدانی خوراسگان یک متروکه بود

پیام سپاهان- رئیس هیئت اسکیت استان اصفهان معتقد است زمانی که پیست دو و میدانی خوراسگان تحویل هیئت اسکیت شده، یک متروکه بیشتر نبوده است.

سالها در استخر رویاهایم شنا می کنم

پیام سپاهان - اصفهان- آنروز که کلنگ تنها استخر شنای شهرم به زمین زده شد 16 سالم بود، چه رویای قشگی داشتم برای آن، هشت سال از آن تاریخ تاکنون حسرت شنا کردن به دلم ماند، بازهم پس از سالها در انتظار می مانیم تا شاید مسوولی هم کلام سلام ما شود.

فقر و معلولیت؛ علت بازماندن ایرانی‌ها از تحصیل

پیام سپاهان - معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از پیگیری وضعیت حدود 19 هزار کودک بازمانده از تحصیل از سوی سازمان بهزیستی خبر داد و گفت: براساس بررسی‌های انجام شده حدود 2400 کودک به دلیل فقر و حدود 16 هزار کودک به دلیل معلولیت، از تحصیل بازمانده بودند

کاشان سرد و بی‌باران

پیام سپاهان- رییس اداره هواشناسی کاشان گفت: بنا به تحلیل نقشه‌های هواشناسی، آسمان دشت کاشان در شمال استان اصفهان در آخر هفته ابری است، ولی بارش چشمگیری را شاهد نخواهیم بود.

کودکان گل فروش کرمانی ناپدید شدند

پیام سپاهان - رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: هیچ نشانه‌ای از دو کودک کاری که در کرمان مورد آزار و اذیت قرار گرفتند، موجود نیست

مانتوی جلو باز توطئه دشمنان است

پیام سپاهان - دکتر حمیدرضا فلاح، استاد دانشگاه و کارشناس دینی و اجتماعی انجام داده است، به بررسی این مشکل و راه‌حل‌های آن پرداخته است

دریافت هر کارت سوخت 10هزار تومان آب می‌خورد

پیام سپاهان - شرکت پست در قبال این‌که کارت‌های سوخت جامانده در این شرکت را به مالکان ارائه می‌کند، به ازای هر کارت سوخت 10 هزار تومان از مالک خودرو دریافت می‌کند و با توجه به این‌که 924 هزار کارت سوخت در این شرکت مانده، جمع مبلغ اخذشده از مردم، بیش از 9 میلیارد تومان می‌شود

خانه خرابی به کفش ملی هم رسید

پیام سپاهان - در چند سال گذشته تخریب گسترده بناهای تاریخی با حدت و شدت بیشتری در حال انجام است. بی‌توجهی و ضعف سیستماتیک در حفظ بناهای تاریخی حالا دامان بنای کفش ملی را گرفته است

پیش‌بینی کولاک و برف در 20 استان

پیام سپاهان - سازمان هواشناسی کشور با هشدار نسبت به وقوع کولاک برف در اغلب استان های کشور طی امروز و فردا اعلام کرد: به دلیل وزش باد امروز و فردا احتمال وقوع بهمن در جاده های ارتباطی استان های اردبیل، قزوین، البرز و استان های ساحلی دریای خزر وجود دارد

کاهش مصرف آب در نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان

پیام سپاهان - مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان گفت: پروژه بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان با ظرفیت 324 مگاوات به 484 مگاوات و راندمان نیروگاه از 34 درصد ...

ماجرای خرید و فروش مجازی دختران عراقی

پیام سپاهان - نهاد قضایی عراق، گزارشی از فعالیت باندهای قاچاق انسان در عراق و خرید و فروش زنان و دختر بچه های عراقی و خارجی در این کشور به قیمت سه تا چهار هزار دلار منتشر کرد

منشا بوی نامطبوع تهران مشخص شد

پیام سپاهان - استاندار تهران گفت: فاضلاب ناشی از شیرابه‌ پسماند‌های ارادکوه و تخمیر و تجزیه مواد غذایی فسادپذیر صنایع لبنی و کشتارگاه‌ها آلودگی بسیار بالایی ایجاد می‌کند، بوی ناشی از این آلودگی به هوا متصاعد و در اثر وزش باد پراکنده می‌شود

ماجرای جنجالی یک زن افغان در متروی تهران+عکس

پیام سپاهان - پس از گذشت چند روز از جدال جنجالی گزارشگر افغان و علی انصاریان تصویری از حضور یک زن افغان در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که خبرساز شده است

توانمند کردن معلولان، کمک به توسعه جامعه است

پیام سپاهان-عضو هیئت مدیره انجمن اوتیسم کاشان گفت: مشکلات یک فرد معلول، همه جامعه را درگیر می‌کند و توانمند کردن و توانمندسازی معلولان برای برگشت به بدنه جامعه، کمک به توسعه جامعه است.

کاهش سن اعتیاد، معضلی که نباید غفلت کرد

پیام سپاهان - اصفهان - کاهش سن اعتیاد به مواد مخدر یکی از دغدغه های مهم اجتماعی است که به تاکید کارشناسان میزگرد ایرنا اصفهان با توانمندسازی و آگاهی بخشی جامعه و تامین نیازها و فراهم کردن نشاط و شادابی جوانان و نوجوانان می توان از گسترش این پدید شوم جلوگیری کرد.

5 تونل شهری تهران پولی می‌شود

پیام سپاهان - به زودی لایحه دریافت عوارض برای تردد از تونل‌های شهری و بزرگراه صدر به شورای شهر تهران ارائه می‌شود

پنجره‌هایی که برای سرقت دلار باز شد

پیام سپاهان - سرپرست پلیس آگاهی البرز از دستگیری اعضای باند سارقان منزل که به شیوه پنجره و بالکن‌روی و تخریب در بالکن منازل اقدام به 80 فقره سرقت در مناطق مختلف کرج کرده بودند، خبر داد

جلوگیری از فیلترینگ کسب و کارهای نوپا

پیام سپاهان - در یک هفته اخیر تصویر 3 ابلاغیه در فضای مجازی با امضای دادستانی کل کشور و ارسال آن به دادستانی‌های عمومی، دست‌به‌دست می‌شود که خبر از شروع فصل جدید و البته نویدبخش از سوی این نهاد برای کسب وکارهای نوپا می‌دهد

قابل توجه؛ عربستان کودک همسری را محدود کرد

پیام سپاهان - مجلس شورای عربستان ضوابط جدید ثبت ازدواج را به تصویب رساند و ازدواج دختران و پسران زیر 18 سال را منوط به کسب اجازه از دادگاه کرد

حجاب نبود، بدتر از ترکیه بودیم

پیام سپاهان - اخیراً همراه با جمعی از عزیزانی که در موضوع حجاب و عفاف، فعال یا صاحبنظر بودند و آثاری را منتشر کرده بودند، خدمت رهبر معظم انقلاب رسیدیم. در این جلسه، هفت هشت نفر از اعضای جمع دیدگاه‌های خود و نتایج فعالیت‌هایشان و تجربیاتی را که به دست آوردند، خدمت حضرت آقا ارائه دادند

فراگیر شدن رقص مائده بین دختران اینستاگرامی+عکس

پیام سپاهان - افزایش ناگهانی صفحات با محوریت «رقص» در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام یکی از سوالات کاربران بی‌شمار این شبکه اجتماعی پرطرفدار است. اما واقعا چرا در یکسال گذشته محتوای رقص در این شبکه زیاد شده‌است؟

خواهرت را خفه کردم، برو خانه، شاید زنده باشد!

پیام سپاهان - درحالی که او آخرین نفس هایش را می کشید دستم را روی گلویش گذاشتم و آن قدر فشار دادم تا بی حرکت کف اتاق افتاد. سپس از خانه گریختم و به سمت مهدکودک پسرم رفتم تا اورا با خودم ببرم ولی با خودم فکر کردم من که جا و مکانی ندارم آن بچه را به کجا ببرم. این بود که در همان اطراف نشستم تا راه چاره ای بیابم اما ناگهان پلیس را بالای سر خودم دیدم و فهمیدم که همه چیز لو رفته است

درگیری 2 دانش آموز در شیراز قربانی گرفت

پیام سپاهان - فرماندهی انتظامی فارس اعلام کرد که درگیری دو دانش آموز دبیرستانی در محوطه بیرون از مدرسه در شیراز یک کشته برجای گذاشت‌.در این ارتباط سه دانش آموز دستگیر شدند و علت و موضوع این حادثه در دست بررسی است‌

مقصران حادثه دانشگاه آزاد معرفی شدند

پیام سپاهان - جعفری‌دولت‌آبادی درباره پرونده حادثه واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد گفت: راننده، دانشگاه و پیمانکار که مسئول خدمات رسانی در آنجا بوده است مقصر اعلام شدند، راننده فوت کرده است و از طریق بیمه، مبلغ دیه‌ها وصول می‌شود

لزوم پرداختن به مسائل جامعه و تربیت دانشجوی ماهر در دانشگاه‌ها

پیام سپاهان - مشاور وزیر علوم و مدیرکل دفتر وزارتی بر ضرورت پرداختن به مسائل جامعه و تربیت دانشجوی ماهر در دانشگاه‌ها تأکید کرد و افزود: دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی با برنامه‌ریزی و در نظر گرفتن چشم‌انداز در این دو اصل مهم، می‌توانند زمینه‌های رشد خود و نسل‌های آینده کشور را فراهم سازند

آتش سوزی در مدرسه شبانه روزی شادگان

پیام سپاهان - مسئول نمایندگی نوسازی و تجهیزات مدارس شادگان گفت: آتش سوزی در مدرسه شبانه روزی ارشاد شادگان هیچ گونه مصدومی نداشته و خسارت وارد شده بسیار اندک است

اعتبارات حوزه علم و فناروی در بودجه 98 کاهش یافت

پیام سپاهان - کاشان - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: 42 درصد اعتبارات معاونت علم و فناروی در بودجه سال 98 به نسبت سال 96 کاهش یافته است.

کشف جسد مرد جوان در گونی

پیام سپاهان - مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از کشف و انتقال جسد جوان 30 ساله به پزشکی قانونی برای تعیین علت مرگ خبر داد

دستگیری دزد سریالی لپ تاپ‌های پایتخت

پیام سپاهان - رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای لپ تاپ از پاساژهای محدوده خیابان ولیعصر خبر داد

هوای 13 استان برفی و بارانی می‌شود

پیام سپاهان - رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک در 11 استان کشور گفت: بیش از یک هزار و 200 نفر به دلیل این حادثه امدادرسانی شدند

بازار خودرو در انتظار شوک

پیام سپاهان - ظرف 48 ساعت آینده از فرمول جدید قیمت گذاری خودرو رونمایی می شود. سازمان حمایت در تعیین قیمت جدید خودروهای زیر 45 میلیون تومان به حقوق تولید کننده توجه کرده.میزان افزایش قیمت خودروهای پر تیراژ به مراتب کمتر از خودروهای خارج از شمول قیمت گذاری خواهد بود

سرقت مسلحانه از آرایشگاه‌های زنانه

پیام سپاهان - مادر و دختر زاهدانی با همدستی سه عضو دیگر خانواده طراحان سناریوی سرقت مسلحانه از آرایشگاه‌های زنانه بودند

مکارم شیرازی: عده‌ای می‌خواهند مردم را مایوس کنند

پیام سپاهان - مکارم شیرازی گفت: عده‌ای می‌خواهند مردم را مایوس کنند ما باید در مقابل در جامعه به صورت صحیح امیدآفرینی کنیم، اگر تخم یاس پاشیدند و مردم را مایوس کردند زحمات و فعالیت‌های ما به جایی نخواهد رسید، البته الان مردم در فشار هستند لکن باید با تبیین درست خدمات، فعالیت‌ها و دستاورد‌ها کاری کرد که مردم امیدوار باشند

رتبه اول ایران از لحاظ مخاطره زلزله

پیام سپاهان - معاون توسعه کاربرد و مدیریت فناوری سازمان فضایی با تاکید بر اینکه ایران در میان 191 کشور رتبه اول زلزله را دارد، گفت: پایش‌های گرد و غبار ما نشان می‌دهد که حادترین شرایط طوفان‌های گرد و غبار در استان‌های جنوب شرق و جنوب غرب کشور بوده است

تکمیل ظرفیت از سال آینده حذف می‌شود

پیام سپاهان - معاون آموزشی وزارت علوم اعلام کرد: از سال 98 مرحله تکمیل ظرفیت از نظام آموزش عالی حذف خواهد شد و پذیرش فقط در دو مرحله مهر و بهمن انجام می‌گیرد

برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام کنید

پیام سپاهان - معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال گفت: حدود 13 میلیون نفر از جمعیت کشور کارت هوشمند دریافت نکرده اند که باید زودتر اقدام کنند زیرا پس از پایان مهلت این پروژه (صدور کارت هوشمند) دستگاه های اجرایی به آنها خدمات ارائه نمی کنند

آقازاده‌های متخلف در حوزه قاچاق معرفی می‌شوند

پیام سپاهان - دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در مبارزه با قاچاق کالا و ارز آقازاده و غیرآقازاده نمی‌شناسیم، تعهدی با مردم بسته و سوگند یاد کرده‌ایم که با این موارد برخورد کنیم

سر کلاس کارگردان‌ها

پیام سپاهان - یک کارگردان فیلم کوتاه که تجربه حضور در فستیوال کن را داشته گفت: اگر کسی با تمام وجود بخواهد فیلم بسازد، حتماً می‌سازد.

نماینده بانه: ایران خودرو و سایپا آمریکایی شده‌اند؟!

پیام سپاهان - نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز می‌بینیم که وزارت صنعت، معدن و تجارت دنباله‌روی دلالان و واسطه‌ها شده و وضعیت طوری است که انگار ایران خودرو و سایپا جزو شرکت‌های آمریکایی شده و قوانین تحریم را نسبت به ملت ایران اجرایی می‌کنند

ساير مطالب

استاندار تهران: بوی نامطبوع ربطی به فاضلاب ندارد

تکذیب معافیت سربازی از طریق ارائه مقاله ISI

جزئیات پرونده سرقت آرم‌ خودرو‌های لوکس

گلایه شهردارکاشان از عدم تخصیص قیر/اخذ 820 میلیون تومان ضمانتنامه

محقق دانشگاه صنعتی اصفهان موفق به افزایش کیفیت و ظرفیت تولید PVCشد

توزیع کارت طرح ترافیک سهمیه‌بگیران

مصرف اینترنت داخلی سه برابر شد

کدام استان‌ها بالاترین نرخ بیکاری را دارند؟

جلسات کمیته فیلترینگ آنلاین برگزار می‌شود

موافقت محیط زیست با انتقال آب خزر به سمنان

بارندگی‌های دشت کاشان به 39 میلی‌متر رسید

لایحه قضازدایی 15 درصد پرونده های قضایی را کاهش می دهد

ماجرای یک بیلبورد جنجالی در تهران

ترافیک روان در هراز و فیروزکوه

هواشناسی: بارورسازی ابر‌ها بر کم آبی اثر ندارد

همه‌ی تهران به دنبال یک بوی بد سمج

یک کشته و 3 مصدوم بر اثر انحراف به چپ پژو 405

رابطه پنهانی پدر، پسر را تا مرز خودکشی پیش برد

رفراندوم شهرداری تهران درباره طرح زوج و فرد

طرح معلم تمام وقت ابلاغ شد

رئیسی: وضع اقتصادی مردم خوب نیست

سرقت خواهر و برادر با چاقوی سلاخی

جوان پولدار: سرقت هیجان دارد

جزئیات پرونده خودکشی در دانشگاه الزهرا

وقوع سیل، برف و کولاک در 6 استان کشور

شرکت هواپیمایی ایرانی به عذرخواهی محکوم شد

توافق جدید ایران با ترکیه در حوزه اینترنت

شهروندان عراقی بدون ویزا به ایران می‌آیند

بصیری: سدسازی توهم فراوانی آب است

تصادف هیوندای و کشنده بنز با 2 کشته

بدون آرایش وارد استخر شوید

شرایط بازنشستگی زنان شاغل اعلام شد

قتل خانم دندانپزشک بر سر خرید و فروش سهام

خودکشی مدیرعامل به خاطر سرقت 7 میلیاردی

تصادف سرویس مدرسه در ارومیه

ورود سامانه بارشی جدید به کشور

مرغ کوتاه نمی‌آید، گوشت گران‌تر شد

ازدواج موقت در ایران محبوب‌تر می‌شود!

نیروگاه خورشیدی امور برق چادگان وارد مدار شد

70 درصد مردم شهرضا کارت هوشمند ملی دارند

جزئیات حریق کمپ قرچک توسط دو زن معتاد

کارت‌ بانکی به کارت سوخت متصل شد

اطلاعیه جدید کارت سوخت

تذکر جدی پلیس فتا به سایت‌ "شیپور"

مهلت ثبت‌نام کارت سوخت تا چه زمانی است؟

امکان ویرایش یا لغو درخواست کارت سوخت فراهم شد

درخواست بی‌شرمانه پسر 9 ساله از یک زن

24 آذر ؛ آخرین مهلت ثبت نام کارت سوخت

ثبت یک میلیون و نهصد هزار متقاضی کارت سوخت المثنی

احتمالا کارت سوخت از دی ماه می‌آید

وضعیت کارت سوخت خود را از پست پیگیری کنید

مهلت ثبت نام کارت سوخت تمدید شد

خانواده‌های کارگران بازداشتی فولاد تجمع کردند

شکل‌گیری شغل جدید زنانه در مترو تهران

ماجرای سوزاندن عروس توسط مادرشوهر

تنبیه دانش آموز قزوینی حقیقت دارد؟

بنزین تلویزیون در آتش کنکوری‌ها

قوه قضاییه: فضای مجازی را نمی‌توان تعطیل کرد

برادر راننده اتوبوس دانشگاه: 30 سال سابقه داشت

شکارچی اینستاگرام دستگیر شد

هوای اصفهان در وضعیت قرمز قرار گرفت

نجات یک قاتل از چوبه دار پس از 5 سال انتظار

ساختمان 4 طبقه طعمه شعله‌های آتش

ابطال کارت‌های ملی قدیمی از 8 دی ماه

روشن کردن پیک نیک در خودرو سبب مرگ مرد جوان شد

آسمان ایران برفی و بارانی می‌شود

گونه های شاخص حیات وحش پنج منطقه حفاظت شده اصفهان سرشماری شد

طرح مجلس برای وضع عوارض بر مصرف بنزین

به دنبال پیروزی برابر نیروی زمینی هستیم

عجیب؛ پایه پل تاریخی جاجرود به سرقت رفت

چرا نماینده سراوان در بیمارستان بستری شد؟

گفتگو با پری زنگنه؛ بانوی اپرای ایران

توضیح درباره فیلم فحاشی دو دانش‌آموز مشهدی

گفتگو با فلورا سام به بهانه پخش سریال «بی‌قرار»

افزایش مهاجرت به گیلان به‌دلیل کم آبی

یک استاد دانشگاه می‌گوید شکست در میدان نظامی علت خروج آمریکا از سوریه بوده

زن جوان: همسر موقت مرد همسایه شدم، ولی هوویم هر روز می‎گفت دست از سر شوهرم بردار!

دستگیری باند پنج نفره گوشی‌قاپ‌ها

شاکی شدن کاربران از اختلال در فیلترشکن‌ها

پیش بینی بارش برف در برخی مناطق کشور

کتک سخت عموی دختر به پسر خیانتکار

خانواده‌ها حق دارند نگران فرزندانشان در باشگاه‌های بدنسازی باشند

دستگیری آتش‌زنندگان 17 خودروی شهروندان در تهران

مخارج سالانه خانواده‌ها چقدر زیاد شد؟

مهلت ثبت‌نام کارت سوخت امشب به پایان می‌رسد

پدر سنگدل دختر 12 ساله معلولش را خفه کرد

واژگونی خودرو در جاده گلپایگان - خمین سه کشته برجا گذاشت

فردا؛ آخرین مهلت برای ثبت‌نام کارت سوخت المثنی

دو تکذیب مهم روز؛ خودکشی نوجوان ایذه‌ای و تجاوز به دانش آموز ماهشهری

برف و کولاک در 11 استان؛ تهران زیر صفر می‌رود

زمان ثبت‌نام مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان

فیلترینگ در روز‌های آینده سخت‌تر خواهد شد

مکالمات با تلفن ثابت برای شب یلدا مجانی شد

پسر خشمگین مادرش را کشت

فراخوان برای شناسایی قربانیان اسیدپاشی

آیت‌الله مکارم‌شیرازی: چرا مجوز کشیدن سیگار در کشور صادر می‌شود

خودکشی نوجوان خوزستانی به خاطر گرسنگی

خبرخوش برای مسکن مهری‌‌ها

بارش باران و برف در انتظار جاده‌های کشور

بیشترین خانه‌های خالی در تهران کجاست؟

تبلیغات کنکوری تلویزیون نصف شد

احتمال لغو برخی امتحانات شنبه دانش آموزان

مردان صاحبان اصلی فضاهای شهری‌ هستند

عمره فعلا مسکوت است

تکذیب ضرب و شتم برادران افاغنه توسط سرباز ناجا

آیین آتش نوروزیِ شب چله ثبت ملی شد

اعترافات پسر جوان در مورد قتل پدر

دختر 15 ساله: آزار مکرر ناپدری‌ام را پنهان می‌کردم

نیمی از جاده های اصفهان با کمبود تابلوی ایمنی مواجه است

جمهوری اسلامی انعطاف زیادی دارد/ باید شعار"اصلاح‌طلب اصولگرا، دیگه تمامه ماجرا" را جدی گرفت

وقوع برف و کولاک در 8 استان کشور

مدیر پرخاشگر بیمارستان آمل اخراج شد

زلزله 4 ریشتری در گیلان

ماجرای مرگ خود خواسته دو مرد و یک زن

باران در راه بیشتر استان‌های کشور

ترافیک داخلی اینترنت 3 برابر شد

شرایط فروش آذرماه محصولات ایران خودرو

شرایط اضطراریِ تهران؛ از منزل خارج نشوید

چگونگی ورود مواد منفجره در حادثه چابهار

زن میانسال با شلیک 3 گلوله به قتل رسید

وضع معیشت بازنشستگان از کارگران هم بدتر شد

نظر وزارت راه درباره قیمت بنزین مشخص شد

مُد جدید؛ ‍واردات حیوانات خانگی از روسیه

هوا آلوده‌تر می‌شود/ بارندگی از دوشنبه شب

نبرد تلگرام با هاتگرام و طلاگرام آغاز شد

غیبت نمایندگان اصفهان در جلسه علنی امروز مجلس

مرگ زوج جوان سنندجی بر اثر گاز گرفتگی

خودکشی ناکام دختر 18 ساله روی پل پیروزی

قاچاق زنان جنوب آسیا برای ازدواج با مردان چینی

ورود سامانه بارشی جدیدی از غرب به کشور

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 1397/09/24

دستگیری 2 نفر با ادعای اعمال نفوذ در قوه قضائیه

مرد معتاد همسرش را کشت و آتش زد

تجاوز به دختر نوجوان در پی دوستی خیابانی

هشدار یک جامعه شناس درباره تبعات اجتماعی تداوم مشکلات معیشتی

داورها بحث ارباب رعیتی راه انداخته‌اند/ این وضعیت باید جمع شود

چه کسی تلگرام را فیلتر کرد؟

ضرب و شتم فرزند نماینده مجلس بعد از عروسی

ساقه طلایی شکایت کرد!

کارگر: کارفرمایم مرا حبس کرد

ماجرای اجیر کردن افراد برای گرفتن سهمیه گوشت

زنانِ با مدرک فوق و دکترا بیشتر بیکارند

کاهش 7 تا 10 درجه‌ای دما در شمال کشور

واریز کمک هزینه نقدی مستمری بگیران تا روز شنبه

دختر جوان: 3 مرد نقابدار مرا دزدیدند و آزارم دادند

کلاهبرداری 500 اپلیکیشن از کاربران ایرانی

رمز دوم کارت‌های بانکی، یکبار مصرف شد

مشکلات، صنایع دستی را به ستوه آورده است

زنان بیشتر مورد خشونت قرار می‌گیرند

توزیع گوشت منجمد با کارت ملی در میادین میوه و تره‌بار