آخرين مطالب

اقتصادي

2 پروژه ورزشی درنجف آباد افتتاح شد

سپاهان نیوز - اصفهان- بهره برداری از 2 پروژه ورزشی و عملیات احداث خانه جوان نجف آباد روز پنجشنبه آغاز شد.

رگبار باران و رعد و برق اصفهان را فرامی گیرد

سپاهان نیوز - اصفهان- کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: با ورود تدریجی سامانه ناپایدار از مناطق غربی، ازبعدازظهر امروز ( پنجشنبه) رگبار باران و رعد و برق و وزش باد به نسبت شدید بیشتر مناطق این استان را در بر می گیرد.

کشاورزی کاشان یک هزار و 900 میلیارد ریال زیان دید

سپاهان نیوز - کاشان- مدیر جهاد کشاورزی کاشان از وارد آمدن افزون بر یک هزار و 900 میلیارد ریال زیان به بخش کشاورزی این شهرستان در جریان سرمازدگی و جاری شدن سیل در سال جاری خبر داد.

دولت 2 برابر حق بیمه کشاورزان را می پردازد

سپاهان نیوز - اصفهان- مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: دولت به منظور حمایت از فعالان بخش کشاورزی شامل روستائیان، کشاورزان و عشایر علاوه بر سهم خود با پرداخت سهم کارفرما، 2 برابر حق بیمه این قشر را پرداخت می کند.

تولید عسل در کشور به 88 هزار تُن افزایش یافت

سپاهان نیوز - اصفهان- قائم مقام رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج جهاد کشاورزی گفت: تولید عسل در کشور طی دو سال گذشته از 81 هزار به 88 هزار تُن در سال افزایش یافت.

توسعه حمل و نقل ریلی اولویت دولت است

سپاهان نیوز - اصفهان- معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی گفت: توسعه حمل و نقل ریلی اولویت دولت دوازدهم است و این دولت به توسعه حمل و نقل ریلی درون شهری توجه و اهتمام ویژه ای دارد.

دیوان محاسبات 30 هزار میلیارد ریال اقدامات پیشگیرانه داشت

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیرکل دیوان محاسبات استان اصفهان گفت: این دیوان از سال 93 تا پایان 96 به ارزش حدود 30 هزار میلیارد ریال اقدامات پیشگیرانه انجام داده است که حدود 73 درصد آن به خزانه دولت واریز شد.

بازار ارز در آرامش

سپاهان نیوز - قیمت طلا و ارز در بازار اصفهان اعلام شد. به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان، قیمت انواع سکه و ارز امروز ساعت 15 بعدازظهر ...

کیفیت کالاهای ایرانی در جهان باید ویژه باشد

سپاهان نیوز - اصفهان- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: باید از تجربه سایر کشورها برای تولید کالا استفاده؛ و کالاهایی تولید کنیم که کیفیت آن در جهان ویژه باشد.

22 روستای اردستان درگیر تنش های آبی هستند

سپاهان نیوز - کاشان- مدیر اداره آب و فاضلاب روستایی اردستان با اشاره به کاهش بارندگی ها و بروز خشکسالی از درگیری نزدیک به 22 روستای این شهرستان با مشکل قطعی و تنش های آبی خبر داد.

افزایش 55 درصدی تناژ بارگیری راه آهن اصفهان

سپاهان نیوز - مدیرکل راه آهن اصفهان گفت: مقایسه آمار عملکردی میزان تناژ بار بارگیری شده در فروردین امسال نسبت به مدت مشابه سال 96، بیانگر ...

اگر حوصله کار ندارید، استعفا دهید

سپاهان نیوز - استاندار اصفهان خطاب به مدیران استان، گفت: اگر حوصله کار ندارید از مقام خود استعفا دهید و در جایگاهی دیگر به فعالیت خود ادامه دهید. ...

هوای استان اصفهان باردیگر بارانی می شود

سپاهان نیوز - اصفهان- کارشناس ارشد پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: ورود سامانه بارشی از فردا پنجشنبه به استان سبب افزایش ابر، بارش های رگباری و گاهی وزش بادهای شدید می شود.

مسائل مالیاتی مشکلات اصناف را تشدید می‌کند

سپاهان نیوز - در بازدید جمعی از روسای اتحادیه های صنفی اصفهان از ایسنا_ منطقه اصفهان، بر مشکل مالیاتی اصناف و ضروت همکاری بخش های مختلف برای حل این ...

2 واحد آب شیرین کن در اردستان ساخته می شود

سپاهان نیوز - کاشان- مدیر اداره آب و فاضلاب شهرستان اردستان از پیگیری ها برای دریافت مجوز ساخت 2 واحد آب شیرین کن برای تامین آب آشامیدنی مورد نیاز بخش خانگی در این شهرستان خبر داد.

نمایشگاه تخصصی حمل و نقل پاک در اصفهان گشایش یافت

سپاهان نیوز - اصفهان- نخستین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل پاک خودرو و موتورهای برقی، دوچرخه و انواع پاکروها روز سه شنبه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان در جوار پل تاریخی `شهرستان` آغاز شد.

بیشترین بارندگی استان اصفهان در گلپایگان ثبت شد

سپاهان نیوز - اصفهان - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: شهر گلپایگان با 31.3 میلیمتر بیشترین میزان بارندگی در این استان طی 24 ساعت گذشته را به خود اختصاص داد.

بارش سال زراعی جاری در چادگان کاهش یافت

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس اداره هواشناسی چادگان گفت: بارش‌های سال زراعی جاری در این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته تاکنون 75 میلیمتر کاهش داشته است.

توصیه های 4 روزه هواشناسی کشاورزی

سپاهان نیوز - خودداری از انجام عملیات محلول پاشی و سم پاشی، مصرف کود سرک در مزارع حبوبات دیم در اسرع وقت، پایش زنگ گندم بعد از اتمام بارش و ... از ...

صادرات بخش تعاون کاشان 75 درصد افزایش داشت

سپاهان نیوز - کاشان- رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان از افزایش 75 درصدی صادرات بخش تعاون این شهرستان در سال 1396 نسبت به مدت مشابه در سال پیش از آن خبر داد.

تولیدکنندگان با نصف ظرفیت خود کار می کنند

سپاهان نیوز - اصفهان- رئیس مجمع کارآفرینان ایران گفت: شرایط فعلی باعث شده است که بسیاری از واحدهای بزرگ صنعتی بخش خصوصی در کشور، تنها با 35 تا 50 درصد از ظرفیت خود فعالیت کنند.

معترضان اردستانی چاه آبفا را با خاک پر کردند

سپاهان نیوز - کاشان- جمعی از اهالی محله مون اردستان و روستای تلک آباد به حفر یک حلقه چاه عمیق از سوی اداره آب و فاضلاب این شهرستان با برگزاری تجمعی اعتراض و در جریان آن این چاه نیمه کاره را پر کردند.

بارندگی سبب آبگرفتگی در معابر اصفهان شد

سپاهان نیوز - اصفهان- بارش باران و تگرگ از صبح روز دوشنبه در اصفهان سبب آبگرفتگی در برخی از معابر عمومی و خیابان ها و کُندی تردد در نقاط پرازدحام این شهر شد.

90 درصد ظرفیت سد زاینده‌ رود خالی است

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیرکل دفتر مدیریت به ‌هم پیوسته منابع آب حوضه آبریز فلات مرکزی اعلام کرد: در حال حاضر حدود 90 درصد ظرفیت سد زاینده‌ رود خالی می ‌باشد که این کاهش حجم از زمان احداث این سازه تاکنون بی ‌سابقه بوده است.

بارندگی در گلپایگان 70 درصد کاهش یافت

سپاهان نیوز - اصفهان- رئیس اداره هواشناسی گلپایگان گفت: بارندگی در این شهرستان از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل 70 درصد کاهش یافته است.

برخی ازیارانه های دولتی برای کارفرمایان عامل اخراج کارگران می شود

سپاهان نیوز - اصفهان- رئیس خانه صنعت، معدن وتجارت اصفهان گفت: برخی از قانون‌ها باعث شده که کارفرمایان به خاطر دریافت یارانه های دولتی اقدام به اخراج کارگران کنند که این ضعف قانون باید برطرف شود.

الگوی آبیاری بیش از سه هزار هکتار زمین کشاورزی اصلاح شد

سپاهان نیوز - کاشان- معاون استاندار و فرماندار کاشان گفت: بیش از سه هزار و 100 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان در دولت تدبیر و امید زیر پوشش روش های آبیاری نوین و تحت فشار قرار گرفتند.

پرواز اصفهان - ایلام برقرار شد

سپاهان نیوز - اصفهان- پرواز مسیر اصفهان به ایلام و برعکس در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی برقرار شد.

بارش رگباری اصفهان را فرا می گیرد

سپاهان نیوز - اصفهان- کارشناس ارشد پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: بارش رگباری باران همراه با وزش باد شدیدو گرد و خاک محلی، امروز و فردا مناطق مختلف این استان را فرا می گیرد.

برقراری پرواز ایلام- اصفهان- ایلام

سپاهان نیوز - پرواز ایلام- اصفهان- ایلام توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر برقرار شد. به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان و به نقل از اداره کل ...

باران و رعد و برق اصفهان را فرا می گیرد

سپاهان نیوز - اصفهان- کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان اعلام کرد: رگبار باران، وزش باد شدید و رعد و برق از بعد از ظهر فردا (یکشنبه) بیشتر مناطق این استان را در بر می گیرد.

1.1 تن چوب تاغ قاچاق در جنگل فخره کشف شد

سپاهان نیوز - کاشان- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آران و بیدگل از کشف و ضبط 1.1 تن چوب تاغ از قاچاقچیان در جنگل های فخره این شهرستان خبر داد.

احتمال کاهش تخصیص آب شرب و بخش صنعت در اصفهان

سپاهان نیوز - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در صورت ادامه روند کاهش بارش در هفته‌های پیش رو، احتمال کاهش تخصیص 25 درصدی در بخش صنعت و ...

برند سازی و تعلق خاطر،لازمه حمایت از کالای ایرانی

سپاهان نیوز - اصفهان- ضرورت برند سازی و ایجاد تعلق در افکار عمومی برای خرید کالا و اجناس ایرانی ، تاکید مسئولان و فعالان اقتصاد برای حمایت از تولید داخل کشور است.

توصیه های 4 روزه هواشناسی کشاورزی

سپاهان نیوز - خودداری از انجام عملیات محلول پاشی و سم پاشی، پایش زنگ گندم بعد از اتمام بارش، احتیاط از ورود دام به مناطق مرتفع و ... از جمله ...

تغییرات اقلیمی و تنش های آبی

سپاهان نیوز - اصفهان- کمبود آب، به آخر رسیدن منابع زیر زمینی و بحران های زیست محیطی امروزه به دغدغه جدی مسئولان و اولویت نخست نقاط مختلف کشورمان تبدیل شده است.

همه امکانات شهری برای صرفه جویی آب بسیج شود

سپاهان نیوز - اصفهان - استاندار اصفهان تاکیدکرد: تمام متولیان شهری بویژه شهرداری و شورای شهر باید همه امکانات خود را برای کاهش مصرف آب و تشویق شهروندان به این امر بکار گیرند.

عملیات اجرایی منطقه ویژه اقتصادی کاشان آغاز می شود

سپاهان نیوز - کاشان- نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی از آغاز عملیات اجرایی منطقه ویژه اقتصادی کاشان در خرداد ماه سال جاری خبر داد.

9 هزار فرصت شغلی در صنایع استان اصفهان ایجاد شد

سپاهان نیوز - کاشان- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با اشاره به تلاش های دولت در سال گذشته، از ایجاد فرصت های شغلی جدید برای 9 هزار نفر در بخش تولید و صنعت این استان خبر داد.

طلا سازان خواهان محاسبه مالیات از اجرت ساخت هستند

سپاهان نیوز - اصفهان- رئیس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلاجواهر، نقره و سنگ های قیمتی استان اصفهان گفت: تولیدکنندگان، صادرکنندگان و فعالان این بخش خواهان محاسبه مالیات از اجرت ساخت طلا و آماده پرداخت این مالیات هستند.

محدودیتی برای اجرای کشت های گلخانه ای وجود ندارد

سپاهان نیوز - اصفهان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: برغم بحران خشکسالی و مشکلات کم آبی در استان هیچ محدودیتی برای اجرای کشت های گلخانه ای وجود ندارد.

هوای اصفهان در 2 روز آینده پایدار است

سپاهان نیوز - اصفهان- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: تحلیل نقشه های هواشناسی بیانگر استقرار جو به نسبت پایدار تا 2 روز آینده بر روی استان است.

بارندگی در دشت کاشان 35 درصد کاهش دارد

سپاهان نیوز - کاشان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان میزان بارندگی سال زراعی جاری در این شهرستان را 78 میلیمتر عنوان کرد و از کاهش 35 درصدی آن نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.

نمایشگاه دام، طیور، دامپزشکی و آبزیان در اصفهان آغاز شد

سپاهان نیوز - اصفهان- شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور، دامپزشکی وآبزیان عصر چهارشنبه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در کنار پل تاریخی شهرستان گشایش یافت.

95 درصد داروهای دامی در کشور تولید می شود

سپاهان نیوز - اصفهان- رئیس سازمان نظام دامپزشکی گفت: 95 درصد داروها و واکسن های دامی منطبق با استانداردهای جهانی در ایران تولید می شود.

مردم الزامات مدیریت مصرف آب را جدی بگیرند

سپاهان نیوز - کاشان- معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان با اشاره به کاهش قابل توجه بارش ها در سال زراعی جاری از همه قشرهای مردمی، اداری، نظامی و انتظامی در این شهرستان خواست تا به هشدارها در زمینه مدیریت بهینه انرژی توجه کرده و به ویژه در صرفه جویی مصرف آب اهتمام جدی داشته باشند.

95 درصد از داروهای دامی در کشور تولید می شود

سپاهان نیوز - رئیس سازمان نظام دامپزشکی گفت: بیش از 95 درصد از داروهای دامی و 80 درصد از داروهای آبزیان در کشور تولید می‌شود. به گزارش خبرنگار ...

700 هکتار از باغ های چادگان در معرض خشکسالی است

سپاهان نیوز - اصفهان- رئیس اداره جهاد کشاورزی چادگان گفت: 700 هکتار از باغ های این شهرستان در معرض خشکسالی قرار دارد و بیشتر رودابه‌ها و نهرهای فصلی در حال حاضر خشک شدن هستند.

سد زاینده‌رود تا پایان تیر ماه خشک می‌شود

سپاهان نیوز - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: اگر مصرف آب به همین صورت ادامه پیدا کند تا پایان تیرماه 1397 آب سد زاینده رود خشک خواهد شد ...

سکه 33 هزار تومان ارزان شد

سپاهان نیوز - قیمت انواع سکه و ارز در بازار اصفهان اعلام شد و همچنان دلار از طریق صرافی ها فروخته نمی شود. به گزارش ایسنا- منطقه ...

نوسانات دلار میوه های وارداتی را گران نکرده است

سپاهان نیوز - رییس اتحادیه میادین میوه و تره بار اصفهان با بیان اینکه هنوز افزایش نرخ دلار بر میوه های وارداتی تاثیر نگذاشته است، گفت: قیمت میوه های ...

هوای اصفهان گرمتر می شود

سپاهان نیوز - اصفهان- کارشناس ارشد پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان از افزایش 2 تا چهار درجه ای دمای هوای این منطقه در شبانه روزآینده خبر داد.

بارندگی درخوانسار 68 درصد کاهش یافت

سپاهان نیوز - خوانسار-اصفهان- رئیس اداره هواشناسی شهرستان خوانسار گفت : بارش های جوی در این منطقه از ابتدای سال زراعی جاری نسبت به سال گذشته 68 درصد کاهش داشته است.

اصفهانی ها 30 درصد در مصرف آب صرفه جویی کنند

سپاهان نیوز - اصفهان- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان تاکید کرد: برای عبور از فصل تابستان بدون جیره بندی، مردم استان باید 30 درصد از مصرف آب آشامیدنی خود را کاهش دهند.

افزایش نرخ سکه در آرامش بازار ارز

سپاهان نیوز - قیمت انواع سکه و ارز در بازار اصفهان اعلام شد و با وجودی که هیجانات خرید و فروش دلار طی هفته گذشته تاکنون خوابیده است اما نرخ سکه ...

تردد در جاده های استان اصفهان روان است

سپاهان نیوز - اصفهان- جانشین پلیس راه استان اصفهان گفت: با وجود بارش برف و باران در شهرستان های مختلف، تردد خودروها در جاده ها و راه های استان روان است.

احیای رژیم حقوقی زاینده رود مستلزم اقدام حاکمیتی است

سپاهان نیوز - تهران- نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی احیای رژیم حقوقی زاینده رود را مستلزم اقدام حاکمیتی و نظارت دقیق بر مصرف استان های بالادست و پایین دست این استان عنوان کرد.

تخریب هشت چاه زغال غیرمجاز در شهر کوشک

سپاهان نیوز - شهردار باغ شهر کوشک از تخریب تعداد هشت چاه زغال غیرمجاز در باغ شهر کوشک خبر داد و گفت: یکی از معضلات گردشگری کوشک چاه های تولید زغال ...

بیشترین بارندگی در گلپایگان ثبت شد

سپاهان نیوز - اصفهان - کارشناس مسئول پیش‌ بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بیشترین بارندگی 24 ساعت گذشته این منطقه در گلپایگان با 13 میلیمترثبت شد.

آران و بیدگل به 'سیماک' می پیوندد

سپاهان نیوز - کاشان- مدیرکل پست استان اصفهان از اجرای طرح سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور (سیماک) در شهرستان آران و بیدگل در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و دولت الکترونیک خبر داد.

90 درصد مصوبه های کارگروه اشتغال اردستان اجرایی شد

سپاهان نیوز - کاشان- فرماندار اردستان با اشاره به برگزاری 14 جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان در سال 1396، از اجرایی شدن افزون بر 90 درصد مصوبه های این کارگروه خبر داد.

پرواز کیش- کاشان به مقصد رسید

سپاهان نیوز - کاشان- پرواز شماره 7184 کیش- کاشان که به دلیل شرایط نامناسب جوی برای ساعاتی در اصفهان توقف کرده بود، پس از بهبود نسبی شرایط مسیر خود را ادامه داده و در کاشان به زمین نشسته است.

پرواز کیش-کاشان فرودگاه اصفهان را ترک کرد

سپاهان نیوز - مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان گفت: پرواز 7184 کیش- کاشان که بعداز ظهر امروز -دوشنبه- به دلیل شرایط جوی کاشان در فرودگاه ...

بازگشت آرامش به بازار دلار

سپاهان نیوز - قیمت انواع سکه و ارز در بازار اصفهان اعلام شد و با توجه به عدم خرید و فروش دلار کاغذی، بازار ارز در شرایطی آرامی به سر می برد. ...

پرواز کیش- کاشان در اصفهان به زمین نشست

سپاهان نیوز - کاشان- بنابر اعلام روابط عمومی فرودگاه کاشان، پرواز شماره 7184 کیش- کاشان به دلیل شرایط نامناسب جوی ظهر امروز در فرودگاه اصفهان به زمین نشست.

مراقب سرقت اطلاعات حساب بانکی خود باشید

سپاهان نیوز - برداشت غیرمجاز از حساب بانکی شهروندان یکی از مهمترین جرائم فضای سایبر به شمار می‌رود و به گفته کارشناسان، متاسفانه وقوع این جرم بیشتر ...

توصیه‌های هواشناسی 5 روزه کشاورزی

سپاهان نیوز - خودداری از انجام عملیات محلول پاشی و سم پاشی، پایش زنگ گندم بعد از اتمام بارش، نگهداری ماهی در استخر خصوصا درروزهای ابری و ... از جمله ...

اقتصاد ایران ونزوئلایی نمی‌شود

سپاهان نیوز - نوسانات نرخ ارز در هفته گذشته در نهایت موجب ورود دولت به بازار و اعلام نرخ دستوری 4200 تومان برای خرید و فروش دلار شد. البته هفته ...

بیشترین بارندگی در خور و بیابانک ثبت شد

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس اداره پیش‌ بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بیشترین بارندگی 24 ساعت گذشته در شهرستان کویری خورو بیابانک ثبت شد.

به هر قیمتی در اصفهان هتل‌سازی نکنیم

سپاهان نیوز - مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه توسعه فرودگاه اصفهان با همکاری شرکت فرانسوی در حال انجام است، گفت: لازمه جذب گردشگران و ...

ورودی سد زاینده رود به یک چهارم کاهش یافت

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیر سد و نیروگاه زاینده رود اعلام کرد: میزان ورودی آب این سد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به یک چهارم کاهش پیدا کرده است.

ساير مطالب

احتمال کاهش 15 درصدی آب انتقالی به یزد

نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام و طیور در اصفهان برپا می‌شود

سازمان صنعت دلایل تعطیلی برخی از معادن اصفهان گزارش دهد

میانگین بارش ها در استان اصفهان به 63.1 میلیمتر رسید

مهمترین رخدادهای هفته گذشته اصفهان

درآمد بیش از یک هزار و 925 میلیارد ریالی گمرک اصفهان در سال 96

توصیه‌های هواشناسی 4 روزه کشاورزی

طرح‌های اصفهان الگویی برای استفاده بهینه آب در بخش های مختلف

عده‌ای از خشکی زاینده رود دلار چند هزار تومانی می‌گیرند

مانع خروج غیر قانونی آب از استان می شویم

نگران تامین آب آشامیدنی 5.2 میلیون نفر هستیم

کشاورزان شرق اصفهان تا 2 ماه دیگر صبر کنند

منابع آبی اصفهان به یک سوم کاهش یافته است

کالاهای خارجی در نمایشگاه های اردستان عرضه نمی شوند

برداشت های غیر مجاز از زاینده رود باید پایش شود

افزون بر یک تن چوب و زغال تاغ کشف شد

صادرات استان اصفهان 45 درصد افزایش یافت

طرح جمع آوری بخار بنزین در جایگاه های سوخت اجرا می شود

طرح جامع شهر آران و بیدگل ابلاغ شد

عملیات تعمیر 4 واحد پالایشگاه اصفهان آغاز شد

آغاز تعمیرات اساسی همزمان 4 واحد عملیاتی شرکت پالایش نفت اصفهان

هر ایرانی چند دلار یارانه می گیرد؟

طرح زمین‌دار شدن جوانان شهر ورزنه در شرق اصفهان کلید خورد

بازار در انتظار دلار 4200 تومان

جمعی از کشاورزان شرق اصفهان خواهان حقابه خود شدند

اصفهان بارانی می شود

احداث نیروگاه خورشیدی شناور بر آب در اصفهان آغاز شد

2 تن چوب تاغ قاچاق در آران و بیدگل کشف شد

موسیر و زعفران اولویت کشت تیران و کرون است

چهار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا به مددجویان پرداخت شد

نوسانات دلار بر گرانی گوشت تاثیرگذار است

حباب ارزی در دست دولت است

اردستان سال زراعی جاری 53 درصد کاهش بارش دارد

5.7 هکتار از اراضی ملی در ابوزیدآباد آزادسازی شد

بارندگی در گلپایگان 80 درصد کاهش یافت

مرکز میانجی‌گری و سازش اتاق بازرگانی اصفهان راه‌اندازی می‌شود

سکه در مرز دو میلیون

جمعی از کشاورزان اصفهان خواستار حقآبه خود شدند

70 درصد قنات های چادگان خشک شده است

مهمترین اصل حمایت از کالای ایرانی، فرهنگ سازی است

توصیه‌های هواشناسی 5 روزه کشاورزی

کاهش 95 درصدی صنایع‌دستی قاچاق در میدان نقش جهان

55 میلیارد ریال تسهیلات مسکن در اردستان پرداخت شد

اعضای کمیته ساماندهی زاینده‌رود از شهرستان‌های ذینفع حوضه انتخاب شوند

187 درصد عقب افتادگی مزد داریم

اصناف متخلف کاشان افزون بر 10 میلیارد ریال جریمه شدند

تعهد طرح کارورزی استان اصفهان 120 درصد تحقق یافت

درآمد مالیاتی اصفهان در سال گذشته محقق نشد

بهره بالای بانکی مانعی برای تولید است

بیشترین میزان بارندگی استان اصفهان در میمه ثبت شد

کاهش سهم آب شرب اصفهان

پروازهای فرودگاه اصفهان از سر گرفته شد

قطب طلای ایران میزبان دوازدهمین نمایشگاه طلا می‌شود

برنامه پرواز ها در فرودگاه اصفهان مختل شد

شرایط جوی پروازهای فرودگاه اصفهان را دچار تاخیر کرد

مهمترین رویدادهای اقتصاد اصفهان در سال 96

دولت با تسهیلات کم‌بهره صنعت را نجات دهد

135 میلیارد ریال به شهرداری ها و دهیاری ها پرداخت شد

25 درصد مشکلات زیربنایی روستاهای اردستان برطرف شد

شناسنامه بهداشتی مرغداری های کاشان تهیه شود

1343 پرواز در فرودگاه اصفهان انجام شد

کشاورزان شرق اصفهان خواستار رسیدگی به معیشت خود شدند

انجام 1343 پرواز در فرودگاه اصفهان طی تعطیلات نوروز 97

مجوز نقشه برداری جاده حرم تا حرم صادر شد

بیشترین بارندگی استان اصفهان در فریدونشهر ثبت شد

وضعیت تامین آب شرب اصفهان نگران‌کننده است

ارتفاعات غرب اصفهان سفید پوش شد

توصیه‌های هواشناسی 4 روزه کشاورزی

ابطحی: کالاهای داخلی باید ذائقه مردم را تامین کند

تصمیمات ارزی بانک مرکزی عجولانه است

افزون بر یک تن چوب تاغ قاچاق کشف شد

ارزش کالاهای صادراتی از کاشان 26 درصد افزایش یافت

مصرف بنزین در اصفهان 8.5 درصد افزایش یافت

بیشترین میزان بارندگی در میمه ثبت شد

ثبت بیش از 19.5 میلیون تردد در راه های اصفهان تا 15 فروردین ماه

برداشت گل محمدی در کاشان آغاز شد

90 درصد ظرفیت سد زاینده رود خالی است

ارسال 512 میلیون لیتر فرآورده نفتی در ایام نوروز از اصفهان

تنها 5 درصد صنایع دستی اصفهان خارجی است

شعار حمایت از کالای ایرانی با واردات فرش دستباف منافات دارد

30 آتش سوزی در مراتع سمیرم رخ داد

تسهیلات اشتغال کمیته امداد آران و بیدگل سه برابر رشد داشت

صدور قبض آب ویژه مشترکان بالای الگوی مصرف

مشکلات بندر خشک به زودی حل می‌شود

برقراری پرواز رامسر - اصفهان - رامسر

استقبال جاده های اصفهان از مسافرین

تراز تجاری صادرات مواد خام نیست

مشکلات بندر خشک به زودی حل می‌شود

طلا پشت سد مالیات بر ارزش‌ افزوده

دمای هوا در استان اصفهان کاهش می یابد

پرواز رامسر به اصفهان برقرار شد

بیش از 85 هزار نفر با پروازهای نوروزی اصفهان جابجا شدند

بیش از 9 میلیون خودرو از اصفهان عبور کرد

هوای استان اصفهان ناپایدار می شود

اصفهان صاف تا کمی ابری پیش بینی می شود

سهم آب شُرب اصفهان و یزد کاهش می یابد

500 کیلوگرم چوب تاغ قاچاق در آران و بیدگل کشف شد

4راهکار برای گذر از تنش آبی اصفهان در دستور کار است

واحدهای تولیدی پیگیر ممنوعیت واردات کالاهای مشابه باشند

گرد و غبار محلی استان اصفهان را فرا می گیرد

حمایت از کالای ایرانی اصلی ترین محور اقتصاد مقاومتی است

گوشت قرمز در نوروز گران نمی‌شود

خرید کالای ایرانی خدمت به مردم است

قیمت بلیت قطار در نوروز گران نمی‌شود

117 میلیون دلار فرش ماشینی از آران و بیدگل صادر شد

افزون بر 37 میلیارد ریال به کشاورزان آسیب دیده از خشکسالی پرداخت شد

پروازهای ویژه درفرودگاه اصفهان برقرارشد

تکمیل طرح دوبانده جاده سفید شهر- کاشان آغاز شد

6 ایستگاه قطار شهری اصفهان افتتاح شد

توزیع میوه شب عید در شهرستان اردستان آغاز شد

توزیع 3500 تن سیب و پرتقال دولتی در اصفهان برای شب عید

شرایط سخت تامین آب پایدار در تابستان 97

صادرات تنها راه روشن ماندن چراغ تولید است

پاسگاه های کنترل کوچ عشایر در سمیرم فعال شد

توصیه‌های هواشناسی دو روزه کشاورزی

خشکسالی به آسیب های اجتماعی و بیکاری دامن زده است

استاندار اصفهان: اتکا به مردم رمز موفقیت است

50 طرح در آران و بیدگل افتتاح و کلنگ زنی شده است

یارانه اسفند امشب واریز می‌شود

158 هزار مترمربع زمین دولتی در آران و بیدگل آزادسازی شد

بارندگی های اصفهان در فصل بهار کمتر از نرمال خواهد بود

مدیرکل هواشناسی اصفهان از خبرگزاری ایرنا تقدیر کرد

تجلی بهار در خشکزار زاینده رود

شورای پژوهش و فناوری شهرستان کاشان آغاز به کار کرد

100 درصد اعتبارات شهرداری اردستان محقق شد

افزون بر پنج میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در اردستان پرداخت شد

لاریجانی: مصوبات شورای عالی آب با نظارت دقیق اجرا شود

دریافت پول نو از خودپردازهای بانک شهر در ٢٩ اسفند ماه

مطالعات پروژه قطار حومه ای اصفهان - نجف آباد پایان یافت

جاده تیران به داران برای مردم عسگران خطرآفرین است

نرخ‌نامه جدید آرایشگران مردانه به زودی اعلام می‌شود

کمبودی در تامین سیب و پرتقال شب عید نداریم

ششمین همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه در اصفهان برگزار می‌شود

تشکیل نظام مهندسی صنعت در کشور ضروری است

جریان پایدار آب زاینده رود تا دو سال آینده

به دنبال حمایت از نخبگان بی‌بضاعت هستیم

روزی نیست که صدای خاموش شدن کارخانه ای شنیده نشود

کاهش سرعت شوری آب در گرو مشارکت مردم است

توصیه‌های هواشناسی 4 روزه کشاورزی

ذخیره آب در سدهای خاکی خوروبیابانک 80 درصد کاهش یافت

بازار آجیل شب عید اصفهان در رونق است

استاندار اصفهان: کشاورزی این استان با کمک صنایع احیا می شود

برپایی جشنواره فروش نوروزی محصولات غذایی در نمایشگاه اصفهان

توزیع 27.5 میلیارد تومان اسناد خزانه اسلامی در شهرداری‌ها

ممنوعیت صدور بارنامه برای ناوگان با سن 50 سال و بیشتر از سال 97

توصیه‌های هواشناسی 3 روزه کشاورزی

نوسانات دلار، لوازم خانگی را 10 درصد گران کرد

کشتارگاه صنعتی دام در گلپایگان به بهره برداری رسید

12هزار میلیارد تومان برای حمایت از اشتغال در روستاها اختصاص یافته است

استاندار: بانک ها برای ایجاد اشتغال در روستاهای اصفهان همکاری نمی کنند