آخرين مطالب

اقتصادي

وضعیت جوی اصفهان پایدار می ماند

پیام سپاهان - اصفهان- کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: جو به نسبت پایداری تا پایان هفته جاری برای این منطقه پیش بینی می شود.

پادنای سمیرم ظرفیت احداث شهرک گلخانه ای را داراست

پیام سپاهان - اصفهان- بخشدار پادنا از توابع شهرستان سمیرم گفت: این بخش به سبب برخورداری از مواهب طبیعی ، آب و هوای معتدل و خاک مناسب ظرفیت احداث شهرک گلخانه ای را داراست.

درگاه سرمایه گذاری و امید به تحول در فضای کسب و کار اصفهان

پیام سپاهان - اصفهان- درگاه سرمایه گذاری استان اصفهان به عنوان یکی از مهمترین رخدادهای اقتصادی در اصفهان سه شنبه هفته گذشته توسط معاون اول رئیس جمهوری رونمایی شد وامید به تحول در فضای کسب کار در این استان را افزایش داد.

افت سطح آب های زیرزمینی در آران و بیدگل سرعت گرفته است

پیام سپاهان - کاشان- رئیس اداره منابع آب آران و بیدگل با هشدار نسبت به روند افزایشی میزان افت سطح آب های زیر زمینی در این شهرستان، از کاهش 42 درصدی سطح آب های زیرزمینی در سال 96 نسبت به سال های پیش از آن خبر داد.

جنگ نابرابر اقتصادی، فشار داخلی و خارجی

پیام سپاهان - امروز ایران با مشکلات اقتصادی دست به گریبان است و برای برون رفت از وضعیت کنونی و عبور از گردنه مشکلات نیازمند انسجام ملی و ...

ضعف تفکر مستقل حوزه کارشناسی اقتصاد ایران

پیام سپاهان - استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان با تاکید بر اینکه باید از تجربیات اخیر تجارت بین‌الملل عبرت بگیریم گفت: ضعف نظام حمایتی در عصر حاضر به ...

مالیات پاک‌ترین سوخت اقتصادی کشور است

پیام سپاهان - مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان مالیات پاک ترین سوخت اقتصادی کشور است، گفت: طی خرداد ماه از طریق تعامل با اصناف، اتحادیه ها و کسبه ...

600 کیلوگرم چوب قاچاق در آران و بیدگل کشف شد

پیام سپاهان - کاشان- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آران و بیدگل از کشف و ضبط 600 کیلوگرم چوب تاغ قاچاق و توقیف یک دستگاه خودرو در این شهرستان خبر داد.

باغداران غرب اصفهان، حقابه خود را مطالبه کردند

پیام سپاهان - اصفهان- جمعی از باغداران و کشاورزان غرب اصفهان روز دوشنبه برای دومین روز متوالی با اجتماع در مقابل شرکت آب منطقه ای، رسیدگی به وضعیت حقابه خود را خوستار شدند.

کارشناسان محیط زیست نیجریه از شرق اصفهان دیدن کردند

پیام سپاهان - اصفهان- قائم مقام وزارت محیط زیست نیجریه به همراه 13 تن از مدیران و کارشناسان حوزه محیط زیست و منابع طبیعی این کشور روز دوشنبه از طرح بیابان زدایی شرق اصفهان بازدید کردند.

یارانه تیرماه امشب واریز می‌شود

پیام سپاهان - هشتاد و نهمین مرحله واریز یارانه نقدی خانوار برای هر نفر 455 هزار ریال امشب 26 تیر ماه سال 97 به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود. ...

توصیه‌های 5 روزه هواشناسی کشاورزی

پیام سپاهان - خودداری از انجام عملیات محلول پاشی و سم پاشی، استفاده از مالچ های سطحی مثل ماسه بادی یا پلاستیک روی سطح کرت‌ها، ضد عفونی کردن سالن و ...

صادرات طلا به صفر رسید

پیام سپاهان - رییس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر اصفهان با تاکید بر اینکه از 12 مرداد صنعت طلا و جواهر کشور وارد تحریم می‌‎شود، گفت: ...

نمایشگاه بین‌المللی صنعت فلزات گرانبها و طلا در اصفهان گشایش یافت

پیام سپاهان - اصفهان- دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت فلزات گرانبها، طلا و سنگ‌های قیمتی عصر یکشنبه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در کنار پل تاریخی شهرستان گشایش یافت.

74 درصد سد زاینده‌رود خالی است

پیام سپاهان - اصفهان - پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو روز یکشنبه در گزارشی با عنوان نگاهی به وضعیت سدهای تامین کننده آب شرب کلانشهرها از خالی بودن 74 درصد ظرفیت سد زاینده رود خبر داده است.

برای صادرات، توجه ویژه به صنایع سنگ کنیم

پیام سپاهان - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: در صادرات باید توجه ویژه ای به صنایع سنگ کنیم. به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، ...

بانک مرکزی باعث پیش‌فروش 70 تن سکه شد

پیام سپاهان - رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر گفت: متاسفانه بانک مرکزی در کوتاه مدت سیاست ذخیره سازی را زیر پا گذاشت و به بهانه ...

جمعی از باغداران غرب اصفهان خواستار رسیدگی به حقآبه خود شدند

پیام سپاهان - اصفهان - جمعی از باغداران و کشاورزان غرب اصفهان روز یکشنبه با حضور مقابل شرکت آب منطقه ای این استان رسیدگی به وضعیت حقآبه خود به منظور آبیاری باغات این منطقه را خواستار شدند.

اکنون، وقت گرو کشی نیست

پیام سپاهان - اصفهان - استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه اکنون، وقت گرو کشی نیست بلکه وقت کار کردن است به نمایندگی بانک ها و بیمه ها در این استان هشدار داد عملکرد خود در قبال صنایع و کشاورزان را تغییر دهند.

ستاد تدابیر ویژه برای صنایع اصفهان تشکیل شود

پیام سپاهان - اصفهان- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: لازم است ستاد تدابیر ویژه برای بررسی، پیگیری و رفع مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی استان اصفهان تشکیل شود.

برق اداره های پرمصرف کاشان قطع می شود

پیام سپاهان - کاشان- مدیر امور برق کاشان با هشدار نسبت به ضرورت صرفه جویی در مصرف انرژی گفت: برق دستگاه های اجرایی و به ویژه بانک های این شهرستان که نسبت به دستورالعمل های مدیریت بهینه مصرف برق بی اعتنایی کنند، قطع خواهد شد.

صنعت طلا و جواهر نیازی به کمک دولت ندارد

پیام سپاهان - رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: صادرات درهشت سال گذشته در حد صفر بوده چرا که با وجود موانع، تلاش برای صادرات منجر به پشیمانی می ...

نخستین شهر صنعتی اصفهان را طراحی کنید

پیام سپاهان - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: پیشنهادی به رییس خانه صنعت ایران داده‌ام که با 1400 هکتار زمین نخستین شهر صنعتی اصفهان را با تمام ...

10 درصد اصفهانی ها همچنان الگوی مصرف آب را رعایت نمی کنند

پیام سپاهان - اصفهان - معاون خدمات مشترکان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان اعلام کرد: الگوی صحیح مصرف آب مردم اصفهان نسبت به سال قبل بهتر شده؛ اما با اینحال هنوز 10 درصد از ساکنان این استان الگوی صحیح مصرف آب را رعایت نمی کنند.

وضعیت نابسامان صنعت در بحران بی‌آبی و برق

پیام سپاهان - نایب رییس کانون کارفرمایان استان اصفهان با تاکید بر ضرورت واقعی شدن نرخ دلار به عنوان یکی از مطالبات صنعتگران، گفت: با توجه به شرایط ...

تکمیل طرح های صنعتی نیمه تمام مشکل اشتغال را برطرف می کند

پیام سپاهان - کاشان- فرماندار اردستان گفت: بهره برداری از طرح های صنعتی نیمه تمام از جمله طرح های با پیشرفت فیزیکی 70 درصد تا پایان سال جاری می تواند بخشی از مشکل اشتغال در این شهرستان را برطرف کند.

استاندار اصفهان: مدیر آب کجاست؟

سپاهان نیوز - اصفهان- استاندار اصفهان گفت: فردی که خود را مدیر آب می نامید و در استان چهارمحال و بختیاری به مردم تاکید کرد تا بر روی تپه ها باغ بسازند و می گفت آب رودخانه را برای آبیاری این باغ ها پمپاژ کنید، هم اکنون کجاست و چرا پاسخگو نیست؟.

مبارزه با آفات در تاغزارهای آران و بیدگل انجام شد

سپاهان نیوز - کاشان- معاون اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آران و بیدگل از انجام طرح مدیریت 2 هزار و 500 هکتار از تاغزارهای این شهرستان در قالب عملیات مبارزه با آفت هایی مانند موش صحرایی و ملخ کوهاندار خبر داد.

درگاه سرمایه گذاری اصفهان کلید خورد

سپاهان نیوز - اصفهان- درگاه سرمایه گذاری اینترنتی استان اصفهان امروز جمعه با ارائه 5 مجوز سرمایه گذاری در بخش های اقتصادی، تولیدی و گردشگری در اصفهان کار خود را آغاز کرد.

تجدید نظر در قطع برق آران و بیدگل ضروری است

سپاهان نیوز - کاشان- فرماندار آران و بیدگل گفت: با توجه به واقع شدن این شهرستان در گرمترین نقطه استان اصفهان، تجدید نظر در میزان قطعی برق منطقه از سوی شرکت توزیع نیرو ضروری است.

طرح جامع مالیاتی در استان اصفهان اجرا می شود

سپاهان نیوز - کاشان- مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان از اجرای طرح جامع مالیاتی با هدف شفافیت، عدالت و جلوگیری از تبعیض در این استان خبر داد.

دمای هوای اصفهان تا هفته آینده گرمتر می شود

سپاهان نیوز - اصفهان- کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: دمای هوای این استان تا هفته آینده روند افزایشی دارد و گرمتر می شود.

اولین ایده شو با موضوع آب در اصفهان برگزار می شود

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیر مرکز خلاقیت و فناوریهای نوین شهرداری اصفهان از برگزاری اولین ایده شو در این کلانشهر با محوریت صرفه جویی آب در حوزه فضای سبز خدمات شهری خبر داد.

هدر رفت آب در اصفهان 16 درصد است

سپاهان نیوز - اصفهان- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: در چند سال اخیر به دنبال فعالیت مستمر گروه نشت یابی، هدر رفت آب در این استان به حدود 16 درصد رسید.

30 شهرک صنعتی اصفهان بدون مطالعه احداث شده است

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان گفت: احداث و راه اندازی 30 شهرک صنعتی این استان بدون مطالعه و پشتوانه فکری و بر اساس سلیقه سیاسی و فردی بوده است.

کولرهای گازی بی کیفیت مصرف برق کاشان را 15 درصد افزایش داد

سپاهان نیوز - کاشان- مدیر امور برق شهرستان کاشان گفت: بهره گیری از کولرهای گازی بی کیفیت میزان مصرف برق این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون را نسبت به مدت مشابه سال گذشته 15 درصد افزایش داده است.

مقابله با قاچاق کالا نباید به مزاحمت برای مردم تبدیل شود

سپاهان نیوز - اصفهان – ایرنا – استاندار اصفهان گفت: موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز نباید به مزاحمت برای فروشندگان و مردم تبدیل شود، زیرا شرایط اقتصاد کنونی به گونه ای است که باید تا حد ممکن با مردم با ملایمت رفتار کرد.

نمایشگاه طلا میزبان مردم نصف‌جهان می‌شود

سپاهان نیوز - دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت فلزات گرانبها، طلا و سنگ‌های قیمتی در اصفهان برگزار می‌شود تا پل شهرستان را به مرکز طراحی، ساخت و ...

ادامه اجرای پروژه متوقف شده تونل سوم کوهرنگ

سپاهان نیوز - استاندار اصفهان گفت: پروژه متوقف شده تونل سوم کوهرنگ راه افتاده و امید است در مدت 2 سال آینده این طرح به بهره برداری برسد. به گزارش ...

صنایع نباید آب را به قیمت خانگی خریداری کنند

سپاهان نیوز - امام جمعه اصفهان گفت: نباید آب تخصیصی به صنایع را به قیمت آب خانگی فروخت، بلکه ارزش آب صنایع 10 برابر است که این بخش باید پرداخت ...

امضای قرارداد فاز نهایی کنارگذر شرقی اصفهان

سپاهان نیوز - معاون وزیر راه و شهرسازی که امروز به همراه معاون اول رئیس جمهور به اصفهان سفر کرده، از امضای قرارداد فاز نهایی آزادراه کنارگذر شرقی ...

مقابل جنگ اقتصادی باید با تمام قوا ایستادگی کنیم

سپاهان نیوز - اصفهان - معاون اول رئیس جمهوری گفت: با توجه به جنگ اقتصادی دشمن، شرایط جدید و دشواری پیش روی ما قرار دارد و باید با تمام قوا برابر این جنگ بایستیم.

تولید فولاد ایران سال گذشته میلادی22 درصد رشد داشت

سپاهان نیوز - اصفهان- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با وجود آنکه متوسط رشد تولید جهانی فولاد در سال 2017 میلادی 6 درصد تخمین زده می شود ، این رقم در ایران 22 درصد بوده است.

کارخانه آهک کلسینه در شهرستان مبارکه بهره برداری شد

سپاهان نیوز - اصفهان- با حضور معاون اول رئیس جمهور کارخانه آهک کلسینه وابسته به شرکت فولاد سنگ مبارکه با اعتباری بالغ بر 322 میلیارد ریال در شهرستان مبارکه به مرحله بهره برداری رسید.

بهره برداری از طرح توسعه فولاد سازی و نورد پیوسته سبا/ افتتاح نیروگاه تولید پراکنده فولاد سبا

سپاهان نیوز - پروژه توسعه فولادسازی و نورد پیوسته سبا در شرکت فولاد مبارکه اصفهان امروز با حضور معاون اول رییس جمهوری و وزیر صمت به بهره‌برداری ...

بهره برداری از طرح توسعه فولاد سبا در اصفهان آغاز شد

سپاهان نیوز - اصفهان- بهره برداری از طرح توسعه فولادسازی و نورد پیوسته سبا از زیر مجموعه های شرکت فولاد مبارکه اصفهان با حضور معاون اول رییس جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت آغاز شد.

50 طرح عمران شهری در گلپایگان در حال اجراست

سپاهان نیوز - اصفهان - معاون عمران و شهرسازی شهرداری گلپایگان گفت: 50 پروژه کوچک و بزرگ عمران شهری وباز آفرینی با اعتباری حدود 18 میلیارد تومان در سال جاری در این شهر درحال اجراست.

توصیه‌های 5 روزه هواشناسی کشاورزی

سپاهان نیوز - محدودیت در انجام عملیات محلول پاشی و سم پاشی، حذف پاجوش های درختان انار جهت جلوگیری از آفت شته، ایجاد سایه‌بان بر روی کندوها و ...

طرح جامع اصلاح اقلیم یک ضرورت ملی است

سپاهان نیوز - اصفهان - گذر از روند فزاینده چالش و تنش های آبی نیازمند بسیج همگانی و تدوین 'طرح جامع و ملی اصلاح و بازگشت به اقلیم طبیعی'و سازگاری با کم آبی است.

دمای کاشان به 46 درجه سانتیگراد بالای صفر رسید

سپاهان نیوز - اصفهان- دمای هوای کاشان و همچنین آران و بیدگل و بادرود روز یکشنبه به بیشترین میزان از ابتدای امسال تا کنون به میزان 46 درجه سانتیگراد بالای صفر رسید.

پیش‌فروش سکه پاسخی به تقاضاهای کاذب بازار بود

سپاهان نیوز - استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان با بیان اینکه سیاست پیش فروش سکه پاسخ به تقاضاهای کاذب بود، گفت: پیش فروش سکه موجب ایجاد نقدینگی بالایی ...

کرایه‌های نجومی مسکن در گرمای تابستان

سپاهان نیوز - در شرایطی که نرخ فروش مسکن در کشور رو به افزایش است و روز به روز متقاضیان آن، توان خرید را از دست می دهند، بازارها و درخواست مردم به ...

سهم صنعت چوب اصفهان از ارز دولتی صفر است

سپاهان نیوز - رییس اتحادیه مصنوعات چوبی شهرستان اصفهان با بیان اینکه از فعالان صنعت چوب اصفهان کسی موفق به دریافت ارز دولتی نشده است، گفت: با ...

میوه‌های سردرختی بین 50 تا 100 درصد گران شد

سپاهان نیوز - رییس اتحادیه میادین میوه و تره بار اصفهان با تاکید بر اینکه افزایش نرخ ارز و بی‌آبی موجب گرانی میوه در تابستان امسال شده است، گفت: ...

هدر رفت آب در بخش کشاورزی نداریم

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی اصفهان گفت: عمده آبی که در بخش کشاورزی مصرف می‌شود از طریق مواد غذایی تولیدی، همچنان در چرخه است و از این رو هدررفتی در این بخش نداریم.

ساير مطالب

رشد 41 درصدی صادرات استان اصفهان

طرح پالایشگاه روغن اکستراکت سبز در اردستان کلنگ زنی شد

مالیات عملکرد واحدهای تولیدی کاهش می یابد

آمریکا نمی تواند مانع فعالیت های اقتصادی ایران شود

استاندار اصفهان: مدیران باید در بطن جامعه قرار گیرند

39 هزار تُن گندم از کشاورزان اصفهان خریداری شد

جهت تسهیلات بانکی به سوی ایجاد اشتغال پایدار باشد

استان اصفهان از اعتبارات بیابان زدایی بی بهره ماند

هوای اصفهان گرمتر می شود

سه مرغداری در نجف آباد به آنفلوآنزای پرندگان آلوده شد

200 هزار میلیارد ریال برای طرح رونق تولید اختصاص یافت

میز ویژه کاشان در بانک ملی ایران ایجاد می شود

مسئولان با حضور در صحنه، مشکلات تولید را شناسایی کنند

بهره مندی عشایر از صفحه های انرژی خورشیدی ضروری است

مواد اولیه تولید فرش ماشینی در بورس کالا عرضه می شود

توصیه‌های 6 روزه هواشناسی کشاورزی

خاموشی برنامه ریزی شده در اصفهان نداریم

عقبگرد سکه

13 طرح اصلاح شبکه و خط انتقال آب روستایی اجرا شد

بودجه شهرداری خمینی شهر تکافوی طرح های توسعه را نمی دهد

فروشندگان در افزایش قیمت موبایل دخالتی نداشتند

پیشگیری از خاموشی های احتمالی با مدیریت مصرف برق

مجبور به اعمال خاموشی شدیم/افزایش 5 درصدی مصرف برق

اعطای مجوز به بیش از یکصد پروژه سرمایه‌گذاری در شهرستان‌ها

عملیات اجرایی سد تونل سوم کوهرنگ از سر گرفته شد

اصفهانی‌ها بیش از 556 میلیون لیتر بنزین سوزاندند

گرمای تابستان درگلپایگان کمتر از پارسال پیش بینی می شود

احداث پروژه‌های تجاری و خدماتی در سایت‌های مسکن مهر اصفهان

آب شرب اصفهان را تا پایان تابستان به سختی مدیریت می‌کنیم

اصفهان میزبان شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چوب می‌شود

106 چاه آب آشامیدنی در استان اصفهان خشک است

آب در اصفهان عادلانه توزیع می شود

1678 طرح اشتغال فراگیر به بانک ملی معرفی شد

سکه در چند قدمی سه میلیون تومان

ضرورت توجه به توسعه زیرساخت‌های صادراتی سنگ

یک حلقه چاه غیرمجاز درخور و بیابانک مسدود شد

آب شرب اصفهان با سامانه تله‌متری، عادلانه توزیع می‌شود

بی‌آبی، اصفهان را خاموش کرد

50 پروانه ساختمان رایگان در بافت فرسوده تیران و کرون صادر شد

واژگونی خودرو مرگبارترین حادثه جاده ای در استان اصفهان است

60 معدن در اردستان غیرفعال است

اخذ 58 مصوبه گردشگری و احداث هتل در استان اصفهان

افزایش نرخ گوشت شتر با نوسانات نرخ ارز

مرحله اول نمایشگاه اصفهان سال آینده به بهره برداری می رسد

توصیه‌های 3 روزه هواشناسی کشاورزی

بهره‌برداری از فاز نخست نمایشگاه بزرگ اصفهان در سال 98

استانداری با تمام توان از پروژه مترو بهارستان حمایت می‌کند

افزایش نرخ ارز برای پروژه بزرگ نمایشگاه مشکل‌ساز شده است

مجوز مرگ موته

10 واحد صنعتی آلاینده در تیران و کرون شناسایی شد

تولید بنزین یورو 4 در پالایشگاه اصفهان متوقف نشده است

مسکن در اصفهان متری چند؟

تولیدکنندگان امیدی به آینده ندارند

یک بام و دوهوای جیره بندی آب در اصفهان

امام جمعه کاشان خواهان برخورد با احتکار و گرانفروشی شد

ورودی آب سدهای سمیرم در دو سال گذشته صفر بوده است

15 انشعاب غیرمجاز آب در اردستان شناسایی شد

سامانه دوم آبرسانی اصفهان؛ طرحی برای پیشگیری از بحران

وزارت نیرو مسئول اعمال قانون در مسیر رودخانه زاینده‌رود است

حرکت نظام آموزشی در راستای اشتغال نیست

آب شرب 20 هزار خانوار روستایی اصفهان با تانکر تامین می شود

جریان انتقال آب اصفهان به یزد عادی شد

دولت تدابیر ویژه برای تامین ارز فعالان اقتصادی اندیشیده است

ابتکار: بنای دولت شفاف سازی است

رکورد مصرف برق در استان اصفهان شکست

بخش خصوصی قادربه تامین بودجه مرکز همایش های ببین المللی است

نمایشگاه صنعت برق در اصفهان گشایش یافت

حوضچه های انتقال آب به یزد مورد تعرض قرار گرفت

37 طرح مخابراتی در اردستان به بهره برداری رسید

سالانه یک تصفیه خانه در اصفهان نوسازی و تکمیل می شود

آب 100 چاه اصفهان وضعیت کیفی مناسبی دارد

ضرورت راه‌اندازی خط هوایی مستقیم سنگاپور به اصفهان

تولید و اشتغال در ذوب آهن باید حفظ شود

هیچ چاه بی کیفیتی وارد چرخه آب شرب نمی شود

جیره بندی آب نداریم/ از چاه های با کیفیت استفاده می کنیم

توصیه‌های 4 روزه هواشناسی کشاورزی

کار طراحی اصلاح شبکه فاضلاب میدان نقش جهان انجام شده است

آغاز نمایشگاه بین‌المللی غذا و نوشیدنی مالزی با مشارکت اصفهان

مصرف آب هر خانواده باید کمتر از 15 متر مکعب در ماه باشد

وضعیت جوی استان اصفهان پایدار است

افزایش نامتعارف قیمت میوه‌ به دلیل نبود نظارت کافی

افزایش مصرف انرژی تا کاهش پروازهای خارجی

68 میلیون دلار کالا از کاشان به خارج از کشور صادر شد

تغییر مزه آب شرب ربطی به چاه‌های جدیدالحفر ندارد

جهانگیری: اصناف نمی خواهند هزینه‌ای به دولت تحمیل کنند

مشکل صنوف با گفت و گو حل می شود

طرح تامین آب اضطراری کاشان مرداد امسال به پایان می رسد

اصناف اجازه نمی‌دهند با رفتار غیرتخصصی مسائلشان دنبال شود

صاحب اصلی این انقلاب بازاری بوده، بازاری خانه خود را خراب نمی‌کند

برخورد با بازاریانی که به حق خود قانع نیستند

غول تورم اقتصاد ایران بیدار شده است

توصیه‌های 2 روزه هواشناسی کشاورزی

شجاعی: بی آبی ماندگار است، باید با چنین شرایطی زندگی کنیم

بخش وسیعی از مراتع شهرستان چادگان در آتش سوخت

تولید فرش ماشینی نیازمند حمایت دولت است

در مجامع بین المللی حضور کمرنگی داریم

آب آشامیدنی 15 روستای اردستان جیره بندی شد

اصفهان وارد گرمترین روزهای سال شد

اما و اگرهای پیام های مبتنی بر محتوا

10 طرح آبرسانی در اردستان اجرا شد

میانگین بارندگی کاشان به کمتر از 100میلیمتر کاهش یافت

سهل آبادی: روزه سکوت دردی از اقتصاد دوا نمی کند

تابستان خنک تری در انتظار اصفهانی هاست

10 نقطه حادثه خیز در جاده تیران به داران شناسایی شده است

گردهمایی متخصصان سراسر کشور در نمایشگاه برق اصفهان

صادرات محصولات شرکت تارابگین ذوب‌آهن اصفهان به عراق

افزایش دوباره قیمت مسکن در شهریور ماه

سایه خشکسالی را سنگین تر نکنیم

مطالعه و اجرای دو مجتمع آبرسانی در سمیرم آغاز شد

هوای اصفهان گرمتر می شود

سه طرح تخصیص آب به باغ های اصفهان اجرا می شود

توسعه کشت گلخانه‌ای بدون آب باکیفیت امکان‌پذیر نیست

توصیه‌های 4 روزه هواشناسی کشاورزی

بهره‌برداری از ساختمان CIP فرودگاه اصفهان در دی ماه 97

ساعت کار ادارات کاشان برای کاهش مصرف برق تغییر می کند

شهرک حمل و نقل در خمینی شهر احداث می شود

بانک کشاورزی مکلف به استمهال وام کشاورزان است

وضعیت جوی در اصفهان پایدار است

برداشت اولین محصول کلزا در شهرضا آغاز شد

راه مبارزه با بی آبی در اصفهان تغییر الگوی کشت است

آبی که برای فضای سبز مصرف می شود را پای کشاورزی نگذارید

با تخلیه آب‌های زیرزمینی اصفهان مستعد زلزله می‌شود

اعتبار طرح تملک دارایی شهرستان سمیرم 310 میلیارد ریال است

واحدهای صنفی متخلف اردستان بیش از 3 میلیارد ریال جریمه شدند

وضعیت اداره های اصفهان در ثبت اموال غیر منقول مطلوب نیست

آتش سوزی مراتع سمیرم را تهدید می کند

ثبت نام جشنواره تعاونی های برتر در اصفهان آغاز شد

مدیریت مصرف آب فراصنفی است

استراتژی داشته باشیم، جام جهانی بر اقتصاد ایران اثرگذار است

گرانی‌ها در بلندمدت به ثبات می‌رسد

طرح بندر خشک اصفهان مراحل نهایی را طی می کند

هوای اصفهان پایدار می ماند

زمین های طرح تعریض جاده سامان به تیران آزاد شد

استانداردی برای پمپ و تانکرهای آب تعریف نشده است

آغاز اجرای طرح "صدور آنی قبض گاز" در اصفهان

بازگشت ثبات به بازار خودرو بدون کاهش قیمت

97 درصد درآمد استان اصفهان، از اخذ مالیات تامین می‌شود

فشار مالیاتی در اصفهان وجود ندارد

پایان خردادماه آخرین فرصت ارائه اظهارنامه های مالیاتی

مصرف 16 میلیارد مترمکعبی گاز در صنایع استان اصفهان طی سال گذشته

بی‌نیازی از بدنه کارشناسی، اقتصاد ایران را زمین‌گیر کرد

توزیع گاز در استان اصفهان هشت درصد افزایش یافت

120 میلیارد ریال اعتباربه تیران و کرون اختصاص یافت

بارش در حوضه آبریز فلات مرکزی 35 درصد کاهش یافت

توصیه‌های 5 روزه هواشناسی کشاورزی

16 میلیارد و 800 میلیون تومان به نایین اختصاص یافت

انتشار اوراق را در دستور کار قرار دهیم

توازن فولاد در کشور به هم خورده است

مجموعه ذوب آهن با ساختار اداری غیر دولتی، مدیریت شود

ذوب آهن راهی جز تولید بیشتر ندارد