آخرين مطالب

سياسي

خسات 15 میلیاردی سیلاب های بهاره به شهر کاشان

سپاهان نیوز - اصفهان - معاون خدمات شهری شهرداری کاشان گفت: از ابتدای امسال با بروز سیلاب ها در شهر کاشان ما متحمل خسارت بیش از 15 میلیارد ریالی شدیم.

پیشنهاد تغییر نام یک خیابان در اصفهان، گفته ها و نکته ها

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس شورای نامگذاری معابر شهر اصفهان روز شنبه هفته جاری از تصویب تغییر نامگذاری خیابان ` سید ابوالحسن اصفهانی ` به ` باغ کاران ` توسط این شورا خبر داد، خبری که با بازتاب و واکنش های مختلفی رو به رو شد.

مردم از مصرف قارچ‌های فله ای خودداری کنند

سپاهان نیوز - اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بدنبال بارش ها شاهد رویش قارچ های سمی هستیم که با توجه به افزایش مسافرت و رفتن مردم به طبیعت توصیه می شود از خریدن قارچ های فله ای پرهیز کنند.

قلعه‌نویی: من جلوی تمدید قرارداد کی‌روش را نگرفتم

سپاهان نیوز - سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه بازیکنی از ذوب آهن در لیست او نیستند، به خط خوردن جنجالی چند ملی‌پوش اشاره کرد و گفت: 4 سال پیش حقیقی کجا بازی می‌کرد که فیکس تیم ملی در جام جهانی شد؟

قلعه نویی رسما سرمربی سپاهان شد

سپاهان نیوز - سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال ذوب آهن به عنوان سرمربی جدید تیم سپاهان انتخاب شد.

دانشگاه علوم پزشکی با مرکز نگهداری کارتن‌خواب ها همکاری نکرد

سپاهان نیوز - اصفهان- مدیر عامل انجمن پایان کارتن خوابی در اصفهان گفت: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان علی رغم درخواست های متعدد حاضر به فرستادن پزشکان در مرکز نگهداری کارتن خواب ها نکرد و همکاری با ما نداشت.

افزایش تکدی گری در اصفهان/ مسئولان به وظایف خود عمل نمی‌کنند

سپاهان نیوز - اصفهان- مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان گفت: با توجه به اینکه مسئولان در سالهای اخیر به وظایف خود برای ساماندهی متکدیان عمل نکردند بنابراین شاهد رشد تکدی گری در اصفهان بودیم.

برنامه های سلامت محور در اصفهان طی ماه رمضان اجرا می شود

سپاهان نیوز - اصفهان- معاون اجتماعی و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان گفت: با توجه به اینکه در ماه رمضان توجه به سلامت جسم اهمیت دارد بنابراین اجرای برنامه های سلامت محور را در دستور کار قرار دادیم.

تصفیه پساب برای تامین آب صنعت مانع برداشت از زاینده رود می شود

سپاهان نیوز - اصفهان- سخنگوی شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: هم اکنون از پساب برای تامین آب صنایع استفاده نمی کنیم اما با اجرای این کار به همان میزان از برداشت های حوضه زاینده رود جلوگیری می‌شود.

نگاه پزشکان سنتی به روزه تا «روزه درمانی»در بیمارستان‌های اروپایی

سپاهان نیوز - اصفهان - مطالعه پژوهشگران و پزشکان نشان داده روزه حکم یک خانه تکانی 30 روزه را برای بدن انسان دارد به طوریکه تاثیر درمانی روزه برای 10 بیماری به اثبات جامعه پزشکی رسیده است.

ابطحی: سؤال از رییس جمهور قطعی است

سپاهان نیوز - نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: به احتمال قوی سؤال از رییس جمهور که بیشتر در خصوص مسائل اقتصادی است بعد از ...

آمریکا ثابت کرد، به تعهدات بین المللی پایبند نیست

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در اصفهان گفت: آمریکا با انتقال سفارت خود به بیت المقدس، توافق 1993 اسلو به عنوان یکی دیگر از تعهدات بین المللی را زیر پاگذاشت و ثابت کرد که به پیمان های بین المللی پایبند نیست.

برنامه جامعی برای ترویج فرهنگ وقف تدوین شود

سپاهان نیوز - نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موفقیت‌های سازمان اوقاف در احیاء و گسترش موقوفات و فعالیت‌های قرآنی بر تدوین ...

اداره ارشاد اصفهان با تغییر کاربری سینما «ایران» موافقت نمی کند

سپاهان نیوز - اصفهان - معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اصفهان گفت: در صورتی که مالک فعلی سینما «ایران» بخواهد تغییر کاربری در این سینما داشته باشد ما هرگز با این موضوع موافقت نخواهیم کرد.

عصارزادگان فرماندار مبارکه شد

سپاهان نیوز - اصفهان - طی حکمی از سوی وزیر کشور ` حمید عصارزادگان ` به سمت فرماندار شهرستان مبارکه منصوب شد.

هوای اصفهان بارانی می‌شود

سپاهان نیوز - اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: هوای اصفهان از امروز بارانی می‌شود و شاهد رگبار پراکنده به همراه رعد و برق در نیمه غربی استان خواهیم بود.

عصارزادگان، فرماندار مبارکه شد

سپاهان نیوز - وزیر کشور در حکمی حمید عصارزادگان را به سمت فرماندار شهرستان مبارکه منصوب کرد. به گزارش ایسنا منطقه اصفهان و به نقل از روابط ...

تعداد نمایندگان اصفهان در مجلس افزایش می یابد

سپاهان نیوز - اصفهان - سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس می گوید در صورت تصویب طرح افزایش نمایندگان مجلس شورای اسلامی یک نماینده به نمایندگان شهرستان اصفهان همچنین یک نماینده به حوزه انتخابیه آران و بیدگل و کاشان افزوده می شود.

دانشجویان به استقلال دانشگاه بدبین شده‌اند

سپاهان نیوز - دبیر انجمن اسلامی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: برای برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی تنها تشکل‌های دانشجویی کافی ...

ساخت و ساز در بافت‌ تاریخی اصفهان تسریع یابد

سپاهان نیوز - اصفهان - عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: لازم است که در بافت‌های تاریخی شهر از جمله مناطق یک، سه و پنج اصفهان ساخت و سازها تسریع یابد.

ورود به بازار سرمایه برای شهرداری اصفهان یک الزام است

سپاهان نیوز - اصفهان- مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان گفت: ورود به بازار سرمایه برای شهرداری یک الزام است و باید زمینه و زیرساخت های اجرایی آن برای مدیریت شهری فراهم شود.

خودروهای متقاضی ورود به شهر اصفهان مدیریت می‌شوند

سپاهان نیوز - اصفهان- معاون حمل و نقل و ترافیکی شهرداری اصفهان گفت: به دنبال اجرای طرح محدودیت تردد در محدوده مرکزی شهر اصفهان، متقاضیان ورود به شهر مدیریت می‌شوند.

اختصاص اعتبارات ملی به طرح جامع و تفصیلی شهر اصفهان از تیرماه

سپاهان نیوز - اصفهان - معاون معماری و شهرسازی شهرداری اصفهان گفت: اجرای طرح جامع و تفصیلی شهر اصفهان نیازمند تخصیص اعتبارات ملی است که از تیرماه این اعتبارات اختصاص می‌یابد.

مسئولان هزینه توسعه شهر و صنعت را به کشاورزی اختصاص بدهند

سپاهان نیوز - اصفهان- پدر علم کویر شناسی ایران گفت: اگر مسئولان به جای توسعه شهر و صنعت، این هزینه را صرف توسعه کشاورزی می‌کردند امروز با گرم شدن زمین، بحران خشکسالی و بارندگی‌های سیل آسا مواجه نبودیم.

مسئولان اصفهان حمایتی از کشاورزان نمی‌کنند

سپاهان نیوز - اصفهان - عضو هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزان اصفهان گفت: در حالیکه مسئولان استان های دیگر پشتیبان کشاورزان خود هستند در اصفهان مسئولان هیچ حمایتی از کشاورزان نمی‌کنند.

مهرعلیزاده: دست از تخریب دولت بردارید

سپاهان نیوز - استاندار اصفهان گفت: ایجاد اختلاف درجامعه و ضربه به اقتصاد کشور طراحی دشمن است و مواضع مدبرانه و عاقلانه رهبر معظم انقلاب و رئیس ...

وعده‌های دولت در بُعد داخلی عملی نشد

سپاهان نیوز - سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان گفت: وعده‌های رییس جمهور در بعد داخلی آن‌گونه که باید عملی نشد، اما در بعد ...

استاندار اصفهان در پیامی رحلت حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سید مهدی طباطبایی را تسلیت گفت

سپاهان نیوز - دکتر محسن مهرعلیزاده با ارسال پیامی ارتحال فقیه مبارز و اسوه زهد و تقوی حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سید مهدی طباطبایی را به مقام معظم رهبری، حوزه های علمیه و بیت شریف ایشان تسلیت گفت.

خروج از برجام ناشی از فقدان روحیه گفتگو در دولت آمریکا است

سپاهان نیوز - اصفهان - کارشناس روابط بین الملل و تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: خروج آمریکا از برجام محصول ناتوانی دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران نبود بلکه محصول ضعف دولت آمریکا، خلقیات ترامپ و فقدان روحیه گفتگو و مذاکره در هیات حاکمه این کشور است.

اختصاص سود به احداث کنندگان نیروگاه‌ خورشیدی خانگی

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: احداث کنندگان نیروگاه‌های خورشیدی خانگی به طور میانگین در سال سود تقریبی 7 میلیون تومان دریافت می کنند.

استاندار اصفهان عنوان کرد: مواضع مدبرانه و عاقلانه رهبر معظم انقلاب رئیس جمهور محترم طراحی های دشمنان را نقش برآب کرده است

سپاهان نیوز - دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: ایجاداختلاف درجامعه و ضربه به اقتصاد کشور طراحی دشمن است و مواضع مدبرانه و عاقلانه رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور محترم ، طراحی های آنها را نقش برآب کرده است.

3 تن داروی غیرمجاز از سطح بازار اصفهان جمع آوری شد

سپاهان نیوز - اصفهان - مسئول واحد بازرسی و نظارت امور دارو معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در دو ماهه اول امسال نزدیک به 3 تن داروی غیرمجاز از سطح شهر اصفهان کشف و ضبط شد.

پناهگاه کویری آران و بیدگل زیر پنجه های «یوزپلنگ آسیایی»

سپاهان نیوز - آران و بیدگل -یخاب به دلیل هم مرز بودن با پارک ملی کویر می تواند مسیر مهاجرتی مهمی برای گونه های جانوری به خصوص یوزپلنگ آسیایی باشد که دستیابی به این مهم بهره مندی خردمندانه از حیات وحش است.

امامان جمعه اصفهان : مقابل مثلث شوم ایستادگی کنیم

سپاهان نیوز - اصفهان- امامان جمعه نقاط مختلف استان اصفهان در خطبه های نماز جمعه این هفته جنایات اسرائیل را محکوم و مردم و مسئولان را به همبستگی و ایستادگی در مقابل مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و آل سعود فرا خواندند.

امام جمعه اصفهان: شروط ترامپ غیر قابل پذیرش است

سپاهان نیوز - اصفهان- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان شروط ترامپ برای ماندن در برجام را غیر قابل قبول ذکر کرد و گفت: این شروط هرگز پذیرفته نخواهد شد.

انجام بیش از 150 عملیات آتش نشانی کاشان در پی حادثه سیلاب

سپاهان نیوز - اصفهان- مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در پی بارش های شدید کاشان، طی 24 ساعت گذشته دو هزار و 495 تماس برقرار که منجر به 150 عملیات آتش نشانی شد.

آغاز به کار نظارت 530 بازرس بهداشتی در اصفهان به مناسبت ماه رمضان

سپاهان نیوز - اصفهان - معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان گفت:‌ با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، 530 نفر از بازرسان بهداشتی دولتی و خصوصی بر فرآورده های خامی دامی نظارت می کنند.

خروج از برجام به دلیل خباثت آمریکا بود

سپاهان نیوز - کاشان- امام جمعه موقت تهران با اشاره به خروج یک جانبه ایالات متحده آمریکا از توافق چند جانبه بین المللی برجام، این اقدام را ناشی از خباثت و رفتارهای قلدر مآبانه مستکبران جهانی عنوان کرد.

داور بازی با استقلال داور فدراسیون ایران بود/ با سپاهان نشست دارم

سپاهان نیوز - سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه داور بازی این تیم با استقلال، داور فدراسیون فوتبال بوده است، با انتقاد از محمدرضا ساکت باخت تیمش در این مسابقه را سیاسی دانست.

امکان مذاکره با رژیم صهیونیستی توهم است

سپاهان نیوز - اصفهان - نویسنده یهودی ضد صهیونیست گفت: مذاکره با رژیم صهیونیستی یک توهم و تنها نتیجه هر نوع بحث و مذاکره با این دولت، استعمار و اشغال است.

سازمان ملل باید بنیانی متحول شود/بی اعتمادی جوانان آمریکا به دولت

سپاهان نیوز - اصفهان - عضو موسس انجمن اتحادیه مسلمانان، مسیحیان و یهودیان گفت: سازمان ملل در موقعیتی نیست که صلح را برقرار کند و باید با قانون عملکرد و زیربنای آن متحول و حالت دموکراسی بر آن حاکم شود.

«حسنات» برگزیدگان خود را شناخت/اصفهانی‌ها پیشتاز بخش شهروندی

سپاهان نیوز - اصفهان – هفتمین جشنواره ملی فیلم حسنات، برگزیدگان خود را شناخت و تهرانی ها در بخش فیلم کوتاه داستانی و اصفهانی ها نیز در بخش «هر شهروند، یک فیلم کوتاه» گوی سبقت را از دیگر استانها ربودند.

کمبود میوه ای برای ماه رمضان نداریم/ کاهش قیمت میوه در اصفهان

سپاهان نیوز - اصفهان- رئیس اتحادیه میوه و تره بار اصفهان گفت: به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان با کمبود میوه ای مواجه نیستم و همه اقلام میوه با کاهش قیمت در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

هوای اصفهان 5 درجه سردتر می‌شود

سپاهان نیوز - اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: هوای اصفهان به دلیل ورود سامانه بارشی بین 3 تا 5 درجه سردتر می‌شود.

مطالبات دانشجویی بی‌پاسخ مانده‌اند

سپاهان نیوز - دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: آن چیزی که سبب سردی فضای دانشگاه‌ها شد رفتارهای بعد از انتخابات ...

وجود 30 فیلم درخشان در هفتمین دوره جشنواره حسنات

سپاهان نیوز - اصفهان - دبیر جشنواره ملی فیلم حسنات اصفهان گفت: در بخش مسابقه جشنواره حسنات شاهد 30 فیلم درخشان بودیم که نشان می دهد این جشنواره در ابعاد ملی توانسته گسترش یابد و مختص اصفهانی ها نیست.

یک هتل چهار ستاره بین المللی در نطنز افتتاح می‌شود

سپاهان نیوز - نطنز - مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان از افتتاح هتل چهار ستاره بین المللی قصر جهان همزمان با هفته میراث فرهنگی، با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در نطنز خبر داد.

مردم می‌خواهند حكومت موانع زندگی‌شان را برطرف كند/ عدم تحقق وعده‌ها اعتبار دولت را مخدوش می‌كند

سپاهان نیوز- - مردم موتور محركه این انقلاب هستند هر كس كه كاری كند این موتور خاموش یا دلسرد شود، اشتباه نكرده است؛ خیانت كرده است.

برجام شاخصه ای از توانایی دیپلماسی ایرانی است

سپاهان نیوز - اصفهان - فضل الله صلواتی تحلیلگر و فعال سیاسی گفت: اینکه ترامپ با صراحت می گوید در مذاکرات هسته ای نتوانسته است امتیاز بگیرد، دلیل بر توانایی دیپلماسی و توانمندی دیپلمات های ایرانی است.

مردم کاشان از شیطان بدعهد اعلام انزجار کردند

سپاهان نیوز - کاشان- مردم دارالمومنین کاشان شامگاه سه شنبه با برگزاری راهپیمایی خودجوش انزجار خود را از توطئه ها و بدعهدی های شیطان بزرگ با شعارهای الله اکبر و مرگ بر آمریکا فریاد زدند.

پیروزی استقلال برابر ذوب‌آهن در نیمه اول/ کفه ترازو به سمت آبی‌ها

سپاهان نیوز - نیمه اول دیدار تیم های فوتبال استقلال و ذوب آهن اصفهان درحالی با برتری آبی پوشان به پایان رسید که با توجه به نتیجه دیدار رفت آبی‌پوشان می توانند به مرحله بعد صعود کنند.

بیش از 2500 کیلوگرم مواد مخدر در طرح مرصاد 2 کشف شد

سپاهان نیوز - اصفهان - فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در بخش مبارزه با مواد مخدر طرح مرصاد 2، بیش از دو هزار و 500 کیلو انواع موادمخدر کشف و 9 باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی شد.

استفاده از زنان نابینا برای تشخیص توده‌های سرطان سینه

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیرکل بهزیستی اصفهان گفت: تلاش کردیم از زنان نابینا به خاطر اینکه حس لامسه بالایی دارند برای تشخیص توده‌های سرطان سینه استفاده کنیم که در حال حاضر دو تا سه پزشک اعلام آمادگی کردند.

ساير مطالب

اهمیت دستیاری کردن پیش از ورود حرفه‌ای به سینما

احتمال جاری شدن سیلاب در مناطقی از اصفهان وجود دارد

40 وقف در اصفهان از ابتدای سال تاکنون به ثبت رسید

اجرای طرح ملی ذخیره عملیاتی صنایع از 26 خرداد در اصفهان

انسان سالم الفبای توسعه پایدار است

خنثی کردن اهداف آمریکا نیازمند همبستگی ملی است

کمبود 6 هزار مگاواتی تولید برق اصفهان در زمان اوج مصرف

تحقق شهر فرهنگی اصفهان با برگزاری رویدادهای ملی ممکن می شود

امتناع طهماسب برای گفتن از کلاه قرمزی تا نگاه متفاوت او به بچه ها

افتتاح و بهره برداری از 6 پروژه بهداشتی و درمانی در گلپایگان

اختصاص 75 هزار میلیارد ریال بودجه سال جاری برای حوزه سلامت

برجام بهترین توافق در سیاست خارجی کشور است

از امتناع طهماسب برای گفتن از کلاه قرمزی تا نگاه متفاوت به بچه ها

فرایند غنی‌سازی از سر گرفته شود

توافق هسته ای از نظر شخصیت ها و چهره های بین المللی

آموزش‌های آکادمیک انیمیشن در ایران غیرحرفه‌ای است

عشق با انضباط اجتماعی سازگار نیست

آینده سینما مختص فیلم های کوتاه است

سال 97 برای انیمیشن ایران تعیین کننده است

جشن اتمام پروژه های بهداشتی و درمانی گلپایگان برگزار شد

معاون استاندار اصفهان:شوراها توقعات مردم را برآورده نمی کنند

نظارت‌های ویژه بهداشتی ماه مبارک رمضان از چهارشنبه آغاز خواهد شد

معدوم سازی یک میلیون و 340 هزار پرنده بر اثر آنفلوانزا در اصفهان

جلوگیری از عرضه 400 تن فرآورده آلوده دامی/تب برفکی شیوع ندارد

الویری: دوره حکومت تک صدایی بسر آمده است

دفتر پژوهشی قرآن و حدیث در آران و بیدگل افتتاح شد

فیلم سازان باید هدف خود از فیلم سازی را بدانند

دوران فیلم های «قیصری» گذشته است

بارش رگبار پراکنده به همراه رعد و برق در اصفهان

لیزر نیندازید، سیگار نکشید و به تیم حریف توهین نکنید

فیلمنامه خوب باید جذابیت سرمایه گذاری داشته باشد

2 واحد آلاینده محیط زیست به پرداخت 33 میلیون ریال محکوم شدند

کرسی‌های آزاد اندیشی محلی برای نظریه‌پردازی نیست

«زاون» برای هنر مثل زاینده رود برای اصفهان بود

فیلم نامه نویس باید ذهنیات خود را بصورت باورپذیر به نمایش درآورد

روان آب ها به عنوان منابع آب زیرزمینی ذخیره شود

فعالیت مجموعه بعثت به قوت قبل ادامه دارد

آران و بیدگل الگویی کامل از فعالیت های بیابان زدایی است

تبدیل خیابان های اطراف میدان امام به پیاده رو مطلوب مردم نیست

تذکر ابطحی به هیات رییسه مجلس درباره برجام

گسترش ارتباطات بین الملل به معنای عقب نشینی نیست

مقاومت راه مقابله با عهدشکنی آمریکا است

سدسازی به طمع برق عامل اصلی خشکسالی اصفهان شد

مشکل عجیب ذوب آهن برای تمرین قبل از بازی با استقلال!

بررسی برنامه‌های قلعه‌نویی برای فصل آینده تیم فوتبال ذوب‌آهن

جامعه به هنر ارزشی و شاعر متعهد نیاز دارد/شکفتن جوانه‌های شعر

افتتاحیه معنوی هفتمین جشنواره حسنات برگزار شد

کشف یک کارگاه تولید روغن زیتون تقلبی در اصفهان

آران و بیدگل امسال پسته ندارد

همایش بین المللی نمک در آران و بیدگل برگزار می شود

خدمات‌رسانی اسنپ‌باکس نصف‌جهان را پوشش می‌دهد

پرورش 10 هزار قطعه شترمرغ پرواری در اصفهان

وقوع رگبار پراکنده همراه با رعد و برق در اصفهان

توسعه و تعالی گردشگری نیاز جامعه است

فیلمسازان از دودستگی پرهیز کنند/تقدیر از 2 هنرمند

ارتقای سطح مخاطب وظیفه فیلمساز است/اهمیت ساخت فیلم برای آیندگان

جشنواره حسنات به دنبال تبیین فرهنگ نیکوکاری از زبان هنر است

انتقال ذره‌ای دوستی و عشق به مخاطبان فیلم‌هایم برای من کافی است

سه خیریه برتر در جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان تجلیل شدند

نهادهای اصفهان با تمام وجود از جشنواره فیلم حسنات حمایت کنند

برای انتخاب سرمربی عجله داریم/ منتظر قلعه‌نویی نیستیم

جشنواره حسنات غنای گنجینه فیلم کوتاه کشور را به همراه دارد

40 درصد از 100 هزار هکتار زمین های کشاورزی شرق اصفهان زیر کشت رفت

استفاده از ظرفیت متون ادبی در «حسنات»/جشنواره منطقه‌ای می‌شود

تردد خودرو در محور چهارباغ عباسی به طور کامل ممنوع شد

انتخاب فیلمنامه برتر «حسنات» بسیار سخت بود

توزیع اقلام اساسی از سوی هلال احمر بین حادثه دیدگان سیل در اصفهان

امام جمعه میمه معارفه می شود

محکومیت بدعهدی امریکا توسط طلاب حوزه علمیه آران و بیدگل

آموزش و پرورش اصفهان شش ماه بدون مدیر مانده است

آیین جزء خوانی در آستان هلال بن علی (ع) پخش زنده می‌شود

وضعیت آب اصفهان در پایتخت جدی گرفته نمی شود

استاندار اصفهان در جشنواره فیلم کوتاه حسنات تاکید کرد: رشد هنر بدون اتکا به مردم و بدون انعکاس مسائل مردم میسر نمی باشد

دستگاه دیپلماسی کشور از اروپا تضمین صد درصدی بگیرد

سفیران و رایزنان فرهنگی 9 کشور از کاشان دیدن کردند

هنر در تعاملات بین المللی فراموش شده است

استاندار اصفهان در دیدار رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تاکید کرد: لزوم ارتباط سازمان فنی و حرفه ای باصنوف مختلف در راستای آموزش اصناف

طرح مدیریت جامع شهری و روستایی به هیئت رئیسه ارجاع شد

پیشرفت های ایران سبب خشم دشمنان شده است

موسوی لارگانی: آمریکا از همان اول در برجام نبود

"حمایت از کالای ایرانی" از حرف تا عمل

وحدت ملی بیش از پیش باید تقویت شود

63 هزار نفر اشتغال در شرق اصفهان ایجاد می‎شود

استاندار اصفهان : ایجاد کانون های تصمیم گیری، ایجاد منابع لازم، برقراری مدیریت واحد، از جمله برنامه های استان برای توجه و رسیدگی ویژه به مشکل کشاورزان آسیب دیده از کم آبی

استاندار اصفهان: نسلی که شما معلمین، امروز تربیت می کنید، در آینده پاسخ دنیا را به بهترین شکل ممکن خواهد داد.

استاندار اصفهان: برای ترویج فرهنگ نماز باید بر فرهنگ سازی در مهدکودک ها و آموزش و پرورش متمرکز شویم

استاندار اصفهان بر همکاری متقابل سازمان نقشه برداری کشور با شهرک علم و فناوری اصفهان تاکید نمود.

امامان جمعه استان اصفهان بد عهدی آمریکا را محکوم کردند

آمریکا را با انتخاب حزب الله در لبنان نابود کردیم/ در مدیریت منابع آب بی عرضگی داریم

راهپیمایی محکومیت عهد شکنی امریکا در اصفهان برگزار شد

حرکت ترامپ بدلیل شکست از ایران بود

خروج آمریکا از برجام با دمکراسی تناقض دارد

آرای عراقی های ساکن اصفهان در پنج صندوق جمع آوری می شود

انتخابات مجلس عراق در اصفهان در یک شعبه برگزار می شود

جزییات برگزاری انتخابات پارلمانی عراق در اصفهان

اعتماد کردن به اروپا در قضیه برجام آب در هاون کوبیدن است

باید با وحدت بر دهن ترامپ زد

با خروج آمریکا از برجام دیگر نمی‌توان به FATF هم اعتماد کرد

35 هزار میلیارد ریال بودجه به دهیاری ها اختصاص یافت

جامعه پذیری مانع خشونت است

این دوران می گذرد/ مردم اهمیتی به یاوه گویی دشمن نمی دهند

کارشکنی های ترامپ در مورد برجام فضاسازی پوچ است

محمودی: ایجاد تغییر در دولت ضروری است

حاجی دلیگانی: حل مشکل سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری را باید سرعت دهیم

770 هزار میلیارد تومان برای رشد سالانه کشور نیاز است

احتمال خروج آمریکا از برجام و پیامدهای آن

نوبخت: یک میلیون و 33 هزار شغل باید ایجاد شود

ابطحی: اگر مجلس در راس امور باشد همه مشکلات حل خواهد شد

حقوق هسته ای مطالبه ملی و مورد حمایت مردم و مسئولان است

استاندار اصفهان تاکید کرد: سال 97 باید به نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله ی انقلاب تبدیل شود

استاندار اصفهان: دهه فجر باید نمایشگاه دائمی محصولات انقلاب باشد

بانک مرکزی به مجلس پاسخگو نیست/وجود 3 فراکسیون از دلایل ناکارآمدی مجلس است

استانداراصفهان عنوان کرد: ملت ایران امروز پرچم اسلام را به دست گرفته و عزت و شرف و استقلال خود را محکم حفظ خواهد کرد

استاندار اصفهان تاکید کرد: کمیت و کیفیت برنامه های توسعه فرهنگ ایثار و شهادت به گونه ای باشد تا همه ی جوانان با دیدگاه های مختلف جذب شوند

طباطبایی نژاد: مدیر تلگرام همکاری نکرد، تلگرام فیلتر شد

سرمایه‌گریزی در اصفهان بیداد می‌کند

فرماندار جدید اردستان معارفه شد

ابوترابی: ساختار اداری کشور باید اصلاح شود

رئیس جمهوری درگذشت مادر شهیدان سبکتکین را تسلیت گفت

با نمایندگان همفکری کنید

دکتر روحانی درگذشت مادر شهیدان سبکتکین را تسلیت گفت

پیروی از توصیه‌های مقام معظم رهبری رمز پیروزی است

بختیار: قانون کار باید اصلاح شود تا تولید در اولویت سرمایه‌گذاران قرار گیرد

وفاق در برجام، تدبیری ملی و بین المللی است

وزیر فرهنگ صربستان: آماده همکاری با اصفهان هستیم

راه مقابله با آمریکا، خرید کالای ایرانی است

جامعه کارگری را با حمایت کالای ایرانی حمایت کنیم

نشست مشترک کمیسیون های گردشگری اتاق های بازرگانی تهران و اصفهان به ریاست استانداراصفهان

استاندار اصفهان در پیامی درگذشت مادر شهیدان سبکتکین را تسلیت گفت

استاندار اصفهان: بخش خصوصی در حوزه گردشگری فعالتر شود

استاندار اصفهان در پیامی روز ملی خلیج فارس را به عموم مردم ایران تبریک گفت

یک زن، بخشدار مرکزی شاهین شهر شد

400 هزار نفر در شرق در معرض مشکلات اجتماعی هستند

انگیزه لازم برای برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی وجود ندارد

وقوع سیل در سه روستای آران و بیدگل/کشاورزی و دامداری خسارت دید

200 محیط بان از مراتع استان اصفهان صیانت کردند

برای اولین بار در استان و با تاکید استاندار اصفهان مبنی بر حضور بانوان در پست های مدیریتی، بخشدار زن، منصوب شد

'حمیدرضا تاملی' به سمت فرماندار اردستان منصوب شد

قیمت فرش ماشینی در اصفهان تا 15 درصد افزایش یافت

بارش تگرگ و روان آب در مناطق شمالی اصفهان

اختتامیه جشنواره شعر بهمن 20 اردیبهشت برگزار می‌شود

2 هزار و 212 نفر از شهروندان اصفهانی تست سلامت دادند

بیش از 12 میلیارد ریال لوازم آرایشی قاچاق در آران و بیدگل کشف شد

برداشت جو از مزارع آران و بیدگل 50 درصد کاهش می یابد

آمار 28 درصدی بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی نشان از ضعف مدیریت است

دوچرخه سوار اصفهانی به سوی آفریقای ایران رکاب زنی می کند

برخی مدیران با حاشیه‌سازی برای عدم پاسخگویی بهانه‌ می‌سازند/عده‌ای درصدد سیاسی‌سازی مسائل حاشیه‌ای، برای برهم‌زدن اولویت‌بندی کشور هستند

امدادرسانی به بیش از 500 حادثه دیده در اصفهان

تکیه بر توان مسئولان و اعضای شوراها موجب توسعه گلپایگان خواهد شد

شوراها هنوز با ظرفیت و توان اصلی خود فاصله دارند