آخرين مطالب

سياسي

ترکیب تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن اعلام شد

پیام سپاهان - اصفهان- ترکیب تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن برای دیدار دو تیم در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور دقایقی پیش اعلام شد.

اخراج پرحاشیه درفولادشهر/اعتراضات شدید به داوری و سرود قهرمانی

پیام سپاهان - اصفهان- در دقیقه 65 بازی سپاهان و ذوب‌آهن داور مسابقه زبیر نیک‌نفس، بازیکن تیم ذوب‌آهن را به دلیل خطا بر روی بازیکنان سپاهان با نشان دادن کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج کرد.

مشکلات اینترنت ورزشگاه فولادشهر/ گل مردود برای ذوب‌آهن

پیام سپاهان - اصفهان- در شرایطی که هفته گذشته مشکلات قابل توجهی در اینترنت ورزشگاه نقش‌جهان وجود داشت، امروز در بازی شهرآورد نیز مشکلات اینترنت ورزشگاه فولادشهر برای اهالی رسانه به شدت جلب توجه می کرد.

آمریکا در تلاش برای سلطه بر کشورهای اسلامی است

پیام سپاهان - کاشان- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: ایالات متحده آمریکا تلاش می کند تا کشورهای خاورمیانه و به ویژه اسلامی را زیر سلطه خود قرار دهد.

دشمن درصدد تبدیل نارضایتی به ناامنی است

پیام سپاهان - اصفهان - وزیر کشور با بیان اینکه دشمن تلاش می کند تنش های اجتماعی، نارضایتی و اعتراض ها را به ناامنی تبدیل کند گفت: ملت ایران همیشه امنیت را به عنوان یک اصل در این کشور می داند و به هیچ وجه اجازه نمی دهد تا امنیت دچار خدشه شود.

حرکت کشور به سمت نظام برنامه‌ریزی منطقه‌ای ضروری است

پیام سپاهان - اصفهان - وزیر کشور گفت: حرکت کشور به سمت نظام برنامه‌ریزی منطقه‌ای ضروری است و باید در حوزه اقتصادی و مالی اختیارات را به مناطق واگذار کنیم تا شاهد پیشرفت سریع کشور در این حوزه باشیم.

طرح ممنوعیت اشتغال بازنشستگان پس از ابلاغ، اجرا می شود

پیام سپاهان - اصفهان - « عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور، گفت: طرح منع به کارگیری بازنشستگان در صورت تایید نهایی شورای نگهبان و ابلاغ آن، در وزارت کشور اجرایی می شود زیرا همه ما باید تابع قانون باشیم.

محقق اصفهانی موفق به مدل سازی شکست پلیمرها شد

پیام سپاهان - اصفهان - محقق ارشد گروه تحقیقاتی دانشگاه اوهایو گفت: محققین گروه مکانیک دانشگاه اوهایو موفق به مدل سازی شکست پلیمرها با توجه به ساختار مولکولی آنها شدند.

حجم سرمایه گذاری ها در اصفهان کاهش یافته است

پیام سپاهان - اصفهان - دبیر مجمع خیریه‌های درمانی استان اصفهان گفت: حجم سرمایه‌گذاری‌ها در اصفهان کاهش یافته است و بیشتر خیران به خاطر شرایط آب و هوایی اصفهان در حال مهاجرت هستند.

مدیران به سازمان‌های مردم نهاد بی توجه اند

پیام سپاهان - اصفهان - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان گفت: مدیران به سازمان‌های مردم نهاد بی توجه‌اند و این بزرگترین چالش پیش روی سمن‌ها است.

سوء استفاده از سمن‌ها را باید مدیریت کرد

پیام سپاهان - اصفهان - نماینده تشکل‌های مردمی استان اصفهان گفت: عده ای بدنبال بهره وری و سوءاستفاده از نام خیریه ها هستند که باید جلوی این سوء استفاده گران گرفته شود.

به عشق هواداران به سپاهان پیوستم

پیام سپاهان - اصفهان- سرمربی فصل پیش تیم ذوب‌آهن درباره پیوستنش به سپاهان گفت: عقل سلیم حکم می‌کرد که در ذوب‌آهنی که در رده دوم بود و سهمیه آسیا داشت بمانم اما به عشق هواداران به سپاهان پیوستم.

پروژه های دارای توجیه اقتصادی اصفهان احصاء شده است

پیام سپاهان - اصفهان - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: پروژه های دارای توجیه اقتصادی در استان شناسایی شده است و امکان استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در آنها وجود دارد.

ترویج فرهنگ‌ ایرانی اسلامی با برگزاری جشنواره های بازی بومی- محلی

پیام سپاهان - رئیس هیئت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی اصفهان با اشاره به برگزاری دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی روستایی گفت: برگزاری چنین جشنواره‌هایی موجب ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی می شود.

پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در اصفهان پیشرفت اندکی داشته است

پیام سپاهان - اصفهان - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اصفهان گفت: اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در اصفهان آغاز شده اما به دلایل مختلف از جمله اعتبار اندک و عدم رغبت پیمانکاران پیشرفت کمی داشته است.

2 سبک بازی را در شهرآورد اصفهان شاهد خواهیم بود

پیام سپاهان - اصفهان - سرمربی ذوب‌آهن پیراهن شهرآورد اصفهان گفت: تیم ما نیز مثل سپاهان بازی هجومی را از خود به نمایش خواهد گذاشت و به همین دلیل فردا شاهد دو سبک بازی متفاوت در زمین خواهیم بود.

هیئت دولت برای تامین معیشت کشاورزان چاره‌اندیشی اساسی کند

پیام سپاهان - اصفهان -مدیرکل جهاد کشاورزی اصفهان گفت: برنامه جامع اشتغال برای شرق اصفهان برنامه ریزی و انجام شده اما هیئت دولت باید به تامین معیشت کشاورزان اهمیت بیشتری داده و چاره‌اندیشی اساسی انجام دهد.

خودروی سازگار با محیط زیست در گردنه سخت حمایت ها سرگردان شد

پیام سپاهان - اصفهان - یک مخترع اصفهانی موفق به طراحی خودرویی سازگار با محیط زیست شده که در شرایط عدم حمایت بخش دولتی، چشم انتظار یک سرمایه گذار برای به حرکت درآوردن این خودرو در خیابان های شهر است.

همایش گرامیداشت روز ملی تشکل ها در اصفهان آغاز شد

پیام سپاهان - اصفهان- همایش گرامیداشت روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی ویژه تشکل های مردم نهاد استان اصفهان پنجشنبه با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در اصفهان آغاز شد.

وزیر کشور وارد اصفهان شد

پیام سپاهان - اصفهان- وزیر کشور چهارشنبه شب به منظور شرکت در جلسه اقتصاد مقاومتی، دیدار با فعالان سمن ها و حضور در شورای تامین وارد اصفهان شد.

اقتصاد صنایع‌دستی در تاروپود تعصبات بیجا گرفتار است

پیام سپاهان - اصفهان - معاون صنایع دستی میراث فرهنگی اصفهان گفت: در رقابت با دنیا باید مطابق خواسته مشتری صنایع دستی تولید کنیم و هنرمندان باید دست از تعصب بیجا برای ایجاد تولیدات خاص در حرفه خود بردارند.

نصب تراشه ردیاب خودرو از آبانماه امکان‌پذیر است/اصفهان پایلوت طرح

پیام سپاهان - اصفهان - رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس استان اصفهان گفت: نصب تراشه ردیاب خودرو با هدف کاهش سرقت در این بخش از آبانماه در اصفهان به عنوان استان پایلوت در کشور اجرایی می‌شود.

بی تفاوتی استانداری نسبت به گاوخونی/بدون بودجه تالاب احیا می شود

پیام سپاهان - اصفهان - محقق شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان با اشاره به بی تفاوتی استانداری نسبت به گاوخونی، گفت: در صورت تشکیل کارگروهی از مجموعه دانشگاهی از سوی استانداری احیای تالاب بدون بودجه هم ممکن است.

دمای هوای اصفهان از فردا تا روز شنبه به 32 درجه هم خواهد رسید

پیام سپاهان - اصفهان - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: با وجودی که در حال حاضر هوای اصفهان دو درجه کاهش یافته اما از فردا تا روز شنبه با سیر صعودی دما به 32 درجه سانتیگراد خواهد رسید.

برق پمپ های غیرمجاز در مسیر زاینده رود قطع شود

پیام سپاهان - اصفهان - استاندار اصفهان با هشدار به دستگاه های اجرایی برای برخورد با تخلفات در مسیر زاینده رود در زمان رهاسازی آب، گفت: برق پمپ های غیرمجاز در مسیر زاینده رود قطع شود.

غلامحسین کرباسچی به حبس تعزیری محکوم شد

پیام سپاهان - اصفهان - رئیس کل دادگستری استان اصفهان از صدور حکم حبس تعزیری برای غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی خبر داد.

می‌توانیم با هر کشوری برای تامین منافع‌مان مذاکره کنیم

پیام سپاهان- رییس کمیته سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: باید از طریق روش‌های دیپلماتیک علاوه بر منزوی کردن آمریکا تمامی تلاش‌هایش برای مقابله با ایران را با شکست مواجه کنیم در این صورت است که برای تامین منافع‌مان می‌توانیم با هر کشوری مذاکره کنیم

دستی که آسانژ از ایالات متحده رو کرد

پیام سپاهان - برای مقام‌های اکوادور قضیه بر سر سود و پول است. از سوی دیگر، برای آمریکایی‌ها قضیه کمی فرق می‌کند؛ آن‌ها وسواس غریبی به امنیت ملی و کنترل اطلاعات دارند. در آمریکا اطلاعات محرمانه بسیار بسیار زیادی وجود دارد. به گمان من، مقام‌های آمریکا می‌خواهند بنیانگذار ویکی‌لیکس را مایه عبرت دیگران قرار دهند

پویش «فرزندت کجاست» برای نماینده تهران دردسر شد!

پیام سپاهان - قضیه از آنجایی شروع شد که آقای وکیلی به عنوان نماینده مجلس و مدیر مسئول روزنامه ابتکار به کمپین فرزندت کجاست پاسخ داد و شغل دختر خود را بیکار عنوان کرد

علت مرگ ابوبکر البغدادی مشخص شد

پیام سپاهان - یک منبع امنیتی عراق امروز از مرگ مغزی ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش و تعیین جانشین وی خبر داد

همسر ترامپ منتظر فرصتی برای طلاق!

پیام سپاهان - «اوماروسا مانیگالت نیومن» که از روزهای آغازین ورود ترامپ به کاخ سفید، مدیر دفتر ارتباطات عمومی دفتر رئیس‌جمهور آمریکا بود، چندی پیش از کاخ اخراج شد و حقایقی از زندگی شخصی وی فاش کرد

پافشاری دوباره العبادی به قطع تبادلات ارزی عراق با ایران

پیام سپاهان - نخست‌وزیر عراق که اظهارات اخیرش درباره پایبندی به تحریم‌های ضد ایرانی سر و صدای زیادی به پا کرد و با انتقادهای شدید شخصیت‌های سیاسی و مذهبی این کشور روبرو شد، امروز به اظهارنظر درباره این موضوع پرداخت

قاسمی: ادعا‌ی «صفراف» درباره خزر بی اساس است

پیام سپاهان - سخنگوی وزارت امورخارجه با تاکید براینکه ادعاهای فردی به نام «صفراف» که هیچگاه عضو مذاکره کننده روسیه درخصوص خزر نبوده، بی اساس و غیر قابل اعتناست

روحانی در مجلس افشاگری نکند، متهم اصلی می‌شود

پیام سپاهان - اگر رئیس‌جمهور در جلسه پاسخ سؤال در مجلس پشت پرده‌ها را افشا نکند خودش متهم اصلی است و اگر افشا کند منجر به انشقاق، سمت‌گیری‌ها و سوگیری‌های سیاسی در جبهه‌های موافق و مخالف می‌شود

رجایی به احمدی‌نژاد: در «ولیعصر» یک چهارپایه بگذار و روی آن بشین

پیام سپاهان - غلامعلی رجایی: «به احمدی‌نژاد توصیه می‌کنم یک چهار پایه در چهارراه ولی عصر، میدان توپخانه و یا بهشت زهرای تهران بگذارد و روی آن بنشیند تا مردم وی را ببینند و فراموش نشود»

سرنوشت پرونده فسادهای بزرگ دولت نهم و دهم چه شد؟

پیام سپاهان - «سرنوشت صدها شکایت رسمی مجلس و ارجاع پرونده‌ای قطور از تخلفات محرز دولت‌های نهم و دهم به کجا رسید؟ و آیا غیر از یکی - دو مورد به بقیه شکایات رسیدگی شد و با متخلفین برخورد قضایی صورت گرفت؟»

نماینده آمل: روحانی موافقتنامه واگذاری سهم بیشتری از امتیاز خزر را امضا کرده

پیام سپاهان - تمام کشورهای پیرامون دریای خزر از آن بهره‌برداری می‌کنند، اما ایران در این مورد از امتیاز مطلوبی برخوردار نیست، بنابراین در بهره‌برداری از امتیاز دریای خزر از تمام جوانب به ایران ظلم می‌شود

31 اداره در گلپایگان مستأجر اوقاف هستند/مطالبه از نیروهای مسلح

پیام سپاهان - گلپایگان - مدیرکل اوقاف و امور خیریه اصفهان گفت: 31 اداره در گلپایگان مستأجر اداره اوقاف و امور خیریه هستند که بسیاری از این اماکن اجاره سالیانه خود را نیز نمی پردازند.

سازمان اوقاف در حوزه صرفه جویی انرژی اقدامی نکرده است

پیام سپاهان - گلپایگان - فرماندار گلپایگان گفت: سازمان اوقاف در حوزه صرفه جویی انرژی اقدامی نکرده است و امیدواریم در اماکن زیر نظر اوقاف نسبت به صرفه جویی در انرژی آب، برق و گاز کار زیربنایی صورت گیرد.

هوای اصفهان در وضعیت زرد ثبت شد/شاخص کیفی 59

پیام سپاهان - اصفهان - رئیس امور آزمایشگاه‌های استان اصفهان گفت: هوای اصفهان در 24 ساعت منتهی به ساعت 12 ظهر امروز با میانگین شاخص کیفی 59 در وضعیت سالم ثبت شد.

دستاوردهای سفر وزیران به اردستان از زبان نماینده مردم

پیام سپاهان - کاشان- نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفرهای مسؤلان ارشد دولت تدبیر و امید به این شهرستان در چند سال گذشته، برخی از سفرها و دستاوردهای آن را در راستای تنویر افکار عمومی تشریح کرد.

آماده‌باش ناگهانی تیم پزشکی پادشاه عربستان

پیام سپاهان - کاربر عربستانی مشهور توئیتر از آماده‌باش ناگهانی در تیم پزشکی پادشاه این کشور و وجود تردیدهایی در مورد توانایی او برای استقبال از حجاج در مراسم حج خبر داد

پاسخ به حواشی که نامه روحانی درست کرد

پیام سپاهان - این نامه اصلاً تهدیدآمیز نبوده و استنباط تهدید از آن استنباط درستی نیست، ما حساب آقای علی لاریجانی را از مجلس جدا می‌دانیم

عذرخواهی «پورابراهیمی» از خانواده «پزشکیان»

پیام سپاهان - پورابراهیمی با اشاره به اتفاقات جلسه استیضاح وزیر کار با بیان اینکه انتقادات جدی به آقای پزشکیان دارم، بیان کرد: ای کاش من در مجلس نامی از فرزند کسی نمی بردم، هرچند یادداشت یکی از همکارانم بود که به من داد. پورابراهیمی گفت: من از آقای پزشکیان و خانواده ایشان عذرخواهی می کنم

العبادی به تهران نمی آید

پیام سپاهان - خبرگزاری فرانسه به نقل از یک مسئول دولتی عراقی اعلام کرد که سفر نخست وزیر این کشور به ایران لغو شده است

سهم ایران از خزر حدود 17 درصد می‌شود

پیام سپاهان - تمامی مسائل مربوط به دریای خزر،  به قدرت کشور منوط می‌شود که اگر ایران یک کشور قدرتمند باشد بقیه کشورها و از جمله روسیه به حق ایران اعتراف می‌کنند

آغاز فعالیت اسنپ درخرم‌آباد، کاشان و سبزوار

پیام سپاهان - سامانه هوشمند حمل‌ونقل اسنپ فعالیت خود را در سه شهر خرم‌آباد، کاشان و سبزوار آغاز کرد و به این ترتیب حالا اسنپ در 25 استان و 62 شهر کوچک و بزرگ ایران آماده خدمت‌رسانی به مردم است.

دانشمند برجسته علوم قرآنی به دیدار حق شتافت

پیام سپاهان - بوشهر - دانشمند و قرآن پژوه برجسته بوشهری بر اثر ایست قلبی و پس از سال‌ها تحمل درد و بیماری در سن 75 سالگی در بیمارستان الزهرای اصفهان رحلت کرد و به دیدار حق شتافت.

آغاز اصلاح تغذیه خانواده ها با کمک روستائیان از دو ماه دیگر

پیام سپاهان - اصفهان - کارشناس مسئول واحد بهبود تغذیه معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: طرح اصلاح تغذیه ای خانواده ها با کمک خانوارهای روستایی از دو ماه دیگر در استان اصفهان آغاز می‌شود.

روش‌های عجیب شکارچیان برای شکار پرندگان شکاری

پیام سپاهان - اصفهان - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: برخی شکارچیان از روش‌های عجیب برای شکار استفاده می کنند که در صورت استفاده از این هوش در جای دیگر، شاید به جایگاهی دست پیدا می کردند.

سخت گیری جوانان و جیب های خالی/ لزوم رواج ازدواج آسان

پیام سپاهان - اصفهان - هلهله شادی کاروانهای عروسی قطع نشده و این یعنی هنوز سقف مشترک روی سر دختر و پسرهای این شهر ساخته میشود ولی سختگیری جوانان و شاید جیب خالی، غلظت این شادی را این روزها کمتر کرده است.

هشدار به خانواده‌ها در ارتباط با فروش مواد مخدر در فضای مجازی

پیام سپاهان - اصفهان - رئیس پلیس فتای اصفهان گفت: گرچه فروش مواد مخدر در فضای مجازی بسیار محدود است اما برای پیشگیری از آسیب‌ این حوزه والدین باید بر ماهیت ارتباطات فرزندان خود در فضای مجازی مسلط باشند.

کشف کالاهای احتکاری در انبارهای بزرگ و مبادی اصلی انجام می شود

پیام سپاهان - اصفهان - استاندار اصفهان گفت: تمایل به برخورد در فروشگاه های عادی برای کالاهای احتکاری را نداریم زیرا امنیت شغلی اصناف به هم می ریزد اما در مبادی و انبارهای اصلی باید نظارت انجام شود.

ذخیره دارویی هلال احمر جوابگوی بیماران خواهد بود

پیام سپاهان - اصفهان - مدیر عامل جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: از قبل فروردین به دلیل پیش بینی‌ها ذخایر دارویی خود را کامل کردیم و در حال حاضر مشکلی برای تامین داروی بیماران نداریم.

ساير مطالب

پاسخ باشگاه پیکان به ادعای امیر قلعه‌نویی بعد از بازی با سپاهان

افزایش 1.5 برابری تعداد مراجعان به داروخانه هلال احمر اصفهان

آموزش همگانی هلال احمر به 60 هزار نفر تا پایان سال در اصفهان

فرهنگ خدمات داوطلبانه را باید ترویج کنیم

پیشگیری از گم شدن در کویر با نصب مچ بندهای مجهز به «جی پی اس»

مراسم تشییع آیت‌الله محمد علی اسماعیل‌پور امروز

دستاوردهای تیران و کرون از سفر استاندار اصفهان به این خطه

45 میلیارد تومان کالای قاچاق در اصفهان کشف شد

استاندار اصفهان: گلوگاه های ورود کالای قاچاق باید بسته شود

پاریس راز موافقت اسرائیل با ماندن اسد در قدرت را برملا کرد

واکنش خنده دار باهنر به احمدی نژاد؛ خدا آخر عاقبتش را بخیر کند

تابو مذاکره با آمریکا شکسته شده است/ برای مذاکره سیگنال مثبت بدهیم

نماینده تهران: مجلس،متهم به لابی گری است

نتانیاهو خواستار آتش بس در غزه شد

کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر امضاء شد+ متن کامل کنوانسیون

سفر العبادی به تهران لغو شد

آیا دریای خزر امروز تقسیم می‌شود؟

ممنوع الخروجی بیش از 100 نفر از افراد صاحب سمت

کنایه لاریجانی به احمدی نژاد و انتقاداتش

حجاریان: باید بابت آن مثال جنسیتی عذرخواهی کنم

عدم پیگیری ایجاد مرکز جامع توانمندسازی از سوی شهرداری اصفهان

سالن پیش سرد کشتارگاه نطنز احداث شد

تنها قنات تاریخی فعال آران و بیدگل در معرض نابودی است

درآمد ناشی از فروش قبر صرف پروژه‌های عمرانی باغ رضوان می‌شود

هوای اصفهان در وضعیت زرد ثبت شد/شاخص کیفی 57

پروژه‌های غیرکارشناسی ضربات سنگینی به اصفهان وارد کرده است

بدنبال برخورد 3 خودرو در زیرگذر لاله 2 نفر مصدوم شدند

گاوهای فرانسوی هم از تحریم‌های ترامپ در امان نماندند

نامه مطهری درباره انتشار مطلبی در بخش اخبار ویژه روزنامه کیهان

محمود صادقی: ترکمنچای دیگری در راه است؟

فرزندان محمدجواد ظریف کجا زندگی می کنند؟

آقای نقدی! این دختران روسپی نیستند،تربیت شدگان جمهوری اسلامی اند

برگزاری دهمین دوره المپیاد ورزش روستائیان اصفهان در خمینی شهر

فوت مرد 27 ساله بر اثر برخورد لیفان با وانت نیسان در جاده نطنز

مسدود شدن حساب باشگاه ذوب آهن به خاطر شکایت هندبالیست‌ها!

مدیرعامل سایپا اطلاعات غلط می‌دهد/ بودجه سپاهان 30 میلیارد است

رفتارهای زنبور صفتانه را جایگزین رفتارهای مگس صفتانه کنید

کشف انبار بزرگ احتکار در اصفهان/196 هزار تن آهن و میلگرد کشف شد

امشب آسمان نصف جهان شهاب باران می شود

ریسک توافقنامه انتقال تبریزی به استقلال وحشتناک است

کم کاری شورای نامگذاری معابر شهری اصفهان در اعلام وصول لوایح

تعداد نمایندگان موافق پیوستن به FATF بیشتر بود

تاج‌گردون: احمدی‌نژاد و رضا پهلوی هر دو یک حرف را می‌زنند

"سفر خانوادگی" 23 نماینده مجلس به مشهد برای بررسی یک طرح

ارائه تسهیلات برای طرح‌های روستایی باید بر اساس اسناد توسعه اقتصادی باشد

سخنگوی وزارت خارجه: از سفر العبادی به تهران بی‌اطلاعم

پیام حسن روحانی به علی ربیعی

مشاور موگرینی از پشت پرده نیت ترامپ برای مذاکره با ایران خبر داد

دستور رهبر انقلاب به رئیس قوه قضائیه درباره مفسدان اقتصادی

خبرنگاران از کوبیدن بر طبل اختلافات منطقه ای بپرهیزند

حسن روحانی «CFT» را به وزارتخانه ابلاغ کرد

جزییات انهدام یک تیم تروریستی و هلاکت 10 تروریست در کشور

اگر روحانی باید استعفا دهد، احمدی‌نژاد باید اعدام می‌شد

کنایه ربیعی به علی لاریجانی

صنایع بی آبی را در اصفهان تشدید کرده اند

برداشت از حساب از طریق ماهواره جیبی/کشته‌ای در تجمعات نداشتیم

بختیار: مسئولان به جای حل مشکلات دنبال پاسخگویی به انتقادات هستند

عراق بازهم گل کاشت/ پاسخ نماینده مجلس عراق به محمود صادقی

اینکه بگوییم 9 میلیارد دلار گم شده انگار رسماً مردم را به خیابان فرابخوانیم

واکنش‌ مردم و شخصیت ها به پیام ویدئویی جنجالی احمدی نژاد

پورابراهیمی از مسعود پزشکیان شکایت کرد

لایحه اصلاح قانون CFT به تایید شورای نگهبان رسید

با حکم روحانی جانشین موقت ربیعی انتخاب شد

بسترهای لازم گردشگری مذهبی در امامزاده شاهرضای شهرضا فراهم نیست

نصب تراشه‌های ضدسرقت خودرو/894 میلیارد ریال تخلف ارزی کشف شد

قراردادهای سپاهان را منتشر کنید/ روش دولت‌مردان ما درست نیست

مشاغل خدماتی و دامپروری در صدر مشاغل ایجاد شده توسط کمیته امداد

تمام طعم دهنده ها و اسانس های مواد غذایی وارداتی است

مراکز مشاوره در 20 کلانتری اصفهان راه‌اندازی شد

کمیته اخلاق دو بازیکن استقلال را محروم کرد

هوای اصفهان خنک تر می شود

50 درصد ظرفیت اسمی آموزشگاه‌های رانندگی موتورسیکلت پر می‌شود

7 طرح بزرگ عمرانی آموزش و پرورش آران و بیدگل افتتاح شد

تعهد 1150 میلیارد تومانی خیران برای ساخت مکان های آموزشی

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی 57

کمبود 13 هزار و 600 نیروی آموزشی برای مهرماه امسال در اصفهان

سلیمی: به "بسته جدید ارزی" دولت خوش‌بین نیستم

مقابله با تحریم ها، نیازمند هم افزایی سه قوه است

ایرلاین اختصاصی اصفهان خریداری شد

اختصاص اعتبار ملی برای تکمیل نخستین شهرک نمایشگاهی کشور

به "بسته جدید ارزی" دولت خوش‌بین نیستم

پاسخ انتقام‌جویانه یمن به جنایت کشتار دانش‌آموزان بیگناه با موشک

اردوغان: اگر آمریکا دلار دارد ما هم خدا را داریم

اگر ایران تنگه هرمز را ببندد چه اتفاقی می‌افتد؟

دست ما نمک ندارد یا العبادی نمک‌نشناس است؟

علم‌الهدی: دلار 3000 تومانی با مذاکره "10000 تومان" شد، بازهم می‌خواهید مذاکره کنید؟

تساوی سپاهان و پیکان در نیمه اول/ جدال جنوبی ها هم مساوی شد

بسیار با برنامه بودیم

باشگاه بودجه بدهد حمله می‌کنیم

شعار هواداران سپاهان علیه سرمربی پیکان/سرعت ضعیف اینترنت ورزشگاه

آیت‌الله امامی کاشانی: به هیچ وجه زیر بار "مذاکره‌ای که آمریکا می‌خواهد" نمی‌رویم

امامان جمعه اصفهان خواهان برخورد با مفاسد اقتصادی شدند

نخست‌وزیر کانادا از موضع حقوق‌بشری علیه عربستان کوتاه نیامد

سردار سلیمانی: ستمگران عالم بدانند که عاقبتی جز نابودی ندارند

واعظی: دولت عذرخواهی از مردم را بد نمی‌داند

تأکید اردوغان بر توسعه مناسبات ایران و ترکیه پس از دیدارش با واعظی

مخالفت نوری مالکی با تحریم‌های آمریکا علیه ایران

تخت روانچی: منتظر دیدار روحانی و ترامپ در نیویورک نباشید

سخنگوی دولت عراق: عراق معاملات دلاری اش را با ایران پایان می دهد

پایان معاملات دلاری عراق با ایران

برخورد جدی با محتکران از سوی مقامات مسئول انجام شود

دولت با انتخاب راه درست می‌تواند قیمت‌ها را کنترل کند

اگر متحد باشیم دنیای کفر حریف ما نخواهد بود

نماینده مجلس: جامعه نیازمند امید و آرامش است

احمدی نژاد خواستار کناره گیری حسن روحانی شد

رحمانی فضلی: آمریکا رسما از مردم ایران عذرخواهی کند

سپاهان هواداران با معرفتی دارد/تیم ما هنوز به زمان احتیاج دارد

تساوی سایپا برابر ذوب آهن/ نساجی دو امتیاز خانگی از دست داد

مدیرانی با خلوص مشابه شهید حججی باید اقتصاد کشور را به دست بگیرند

7 اثر نمایشی از اصفهان به دومین جشنواره ملی فانوس راه یافت

جذب 2 هزار و 200 دانشجو به دانشگاه فرهنگیان اصفهان

هوای اصفهان در آستانه وضعیت پاک قرار گرفت/شاخص کیفی 51

مرگ سه نفر بر اثر مسمومیت با گاز چاه در اصفهان

آقای نخست وزیر، با دشمن ایران همراهی نکن

معنای سفر وزیر خارجه کره شمالی به تهران چیست؟

واکنش صادقی به استقبال عراق از تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران

اجرای طرح های سنجش سلامت کارگران در اصفهان

عامل انتشار اکاذیب در فضای مجازی دستگیر شد

دولت در جنگ اقتصادی امروز اطلاع رسانی صحیح و به موقع را انجام دهد

اداره کل اوقاف اصفهان در چذابه موکب اربعین برپا می کند

شلیک 70 موشک مقاومت فلسطین به شهرک های اسرائیلی

کیهان: خاتمی به نقش خود در به وجود آمدن وضعیت کنونی هیچ توجهی ندارد

نظر رهبر انقلاب درباره آینده انقلاب: هیچ کس هیچ غلطی نمی تواند بکند

تصمیم کمیسیون اروپا درباره ادامه فعالیت شرکت‌های اروپایی در ایران

بیانیه وزارت خارجه عراق پس از سخنان غیرمنتظره العبادی درباره ایران

همسر بشار اسد به سرطان مبتلا شد+تصویر

شورای نگهبان اصلاحیه قانون منع بکارگیری بازنشستگان را تایید کرد

پرحاشیه ترین روز مجلس دهم/درگیریهای لفظی و بگم بگم ها

پاسخ رهبری به یکی از فعالان فرهنگی خارج از کشور

العبادی: بخاطر حمایت از ملت‌مان به تحریم‌های آمریکا علیه ایران پایبندیم

شرکت‌های اروپایی اگر از ترس تحریم کنار بکشند،تحریم می‌شوند!

پسر مهاجرانی از اتهام پرونده دکل نفتی تبرئه شد

زیباکلام: می‌خواهند من را سنگسار و تکه‌پاره کنند

آقایان و خانم های نماینده! باور کنید آن میکروفن است

آموزش 3 هزار و 500 نفر در طرح پارک مهارت در اصفهان

خیران برای تعمیرات امامزاده ابراهیم اصفهان کمک چندانی نکردند

واژگونی پژو پارس در جاده تیران به داران 5 مصدوم بر جای گذاشت

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی 65

نخستین کتابخانه تخصصی رسانه در اصفهان افتتاح شد

ساختمان امیرقلی امینی در اختیار اهالی رسانه قرار گرفت

فعال بودن در همه رویدادها از امتیازات رسانه های اصفهان است‌

مراسم سالگرد شهید حججی در نجف‌آباد برگزار می‌شود

فرماندار اصفهان: مشکلات صنعتگران شهرک امیر کبیر حل شد

مردم باید به عمق عداوت و بد عهدی آمریکا پی ببرند

مطالبات صنفی باید از طریق اتحادیه های صنوف پیگیری شود

رتبه سوم استان اصفهان از نظر پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی

شروط انصارالله یمن برای زمین گذاشتن سلاح

ایران: حیثیت علیخانی مهمتر از هاشمی و ناطق!

پیام کروبی از حصر برای اصلاح طلبان+تصویر

آمریکا: در تلاشیم به توافق جدید با ایران دست یابیم