آخرين مطالب

فرهنگي

مرمت بازار تاریخی شهرضا آغاز شد

سپاهان نیوز - اصفهان- مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از آغازمرمت بازار تاریخی شهرضا خبر داد.

نصف جهان خود را در افق فرهنگ و هنر می آراید

سپاهان نیوز - مهد فرهنگ و هنر سرزمینی به وسعت ایران، امروز هم با آغوشی باز به سوی رویدادهای فرهنگی می رود و در افق هنر است که خود را برای آینده ...

سالگرد ارتحال آیت الله یثربی برگزار شد

سپاهان نیوز - کاشان- آئین دوازدهمین سالگرد ارتحال آیت الله حاج سید مهدی یثربی نماینده فقید ولی فقیه در شهرستان و امام جمعه کاشان سه شنبه شب در مرکز این شهر برگزار شد.

نمایشگاه قرآن و عترت در اصفهان برگزار می شود

سپاهان نیوز - اصفهان- پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت روزهای پنجم تا یازدهم خرداد سالجاری در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان در کنار پل تاریخی شهرستان برگزار می شود.

7 موزه اصفهان حائز رتبه برتر کشوری شد

سپاهان نیوز - اصفهان- مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان از انتخاب هفت موزه خصوصی و دولتی این استان در یازدهمین آیین انتخاب موزه های برتر کشور توسط کمیته ملی موزه های ایران خبر داد.

مرمت مسجد جامع اصفهان آغاز شد

سپاهان نیوز - اصفهان- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از آغاز مرمت مدرسه مظفریه در قالب گام(فاز) چهارم مسجد جامع اصفهان خبر داد.

بازتاب افزایش تعداد نمایندگان اصفهان در مطبوعات محلی

سپاهان نیوز - اصفهان - افزایش تعداد نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان اصفهان روز سه شنبه در رسانه های مختلف این استان بازتاب گسترده ای داشت و هر کدام از آن ها از منظر خود به این موضوع پرداختند.

بازار کفش اصفهان، پر از خالی

سپاهان نیوز - اصفهان-روزنامه `اصفهان زیبا` در شماره روز دوشنبه خود با انتشار گزارشی با عنوان 'بازار کفش اصفهان، پر از خالی' به موضوع بازار کفش بعنوان یکی از کالاهای مهم تولیدی و عدم رونق بازار آن پرداخته است.

هنر نصف جهان در آخرین روز اردیبهشت

سپاهان نیوز - اردیبهشت چشم هایش را امروز می بندد و جای خود را به خرداد می سپارد و فقط همین امروز را فرصت دارید تا در هوای سبز اردیبهشت قدم بزنید و ...

2 خمره دوره ساسانی در گز رونمایی شد

سپاهان نیوز - اصفهان - آیین رونمایی از 2 خمره تاریخی مکشوفه مربوط به دوره ساسانی بمناسبت هفته میراث فرهنگی در موزه برومند شهر گز برگزار شد.

انتشار مقررات جشنواره‌ی فیلم کودک اصفهان

سپاهان نیوز - مقررات و فراخوان سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به منظور اعتلای تولیدات سینمای کودک و نوجوان منتشر شد. ...

کاخ موزه های اصفهان جاذبه های بی بدیل تاریخی

سپاهان نیوز - اصفهان - کاخ موزه های اصفهان به لحاظ معماری بی بدیل، هر ساله در روز جهانی موزه به عنوان پرجاذبه ترین بناهای تاریخی اصفهان مورد بازدید گردشگران و علاقمندان به آثار فرهنگی و تاریخی قرار می گیرند.

دانشگاه کاشان کیفی ترین مقاله های پژوهشی را در کشور داراست

سپاهان نیوز - کاشان- معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه کاشان گفت: این دانشگاه در نظام رتبه بندی لایدن سال 2018 در بین دانشگاه های ایران در شاخص های کیفی مقاله های پژوهشی رتبه نخست را در دسته های برتر کسب کرد.

گردش مالی چشمگیر صنعت گلاب گیری در ایران

سپاهان نیوز - اصفهان - روزنامه نصف جهان در شماره روز یکشنبه خود با انتشار گزارشی با عنوان 'گردش مالی چشمگیر صنعت گلاب گیری در ایران' به موضوع گلاب بعنوان یکی از محصولات مهم صادراتی پرداخته است.

ش مثل شعربافی، ش مثل فراموشی

سپاهان نیوز - در یکی از کوچه پس کوچه های کاشان که از دور بادگیرهایش هرچند خراب و از کار افتاده، اما همچون درفشی بلند سرافراز پرچم این شهر را بالا ...

مردان اصفهانی اردیبهشتی سینما

سپاهان نیوز - زاون قوکاسیان، رضا ارحام صدر و اصغر فرهادی از هنرمندان اصفهانی اردیبهشتی‌ سینما هستند.

تجلی حیات در فرهنگ و هنر نصف جهان

سپاهان نیوز - اصفهان مهد فرهنگ و هنر، این روزها هم خروشان است و گالری ها و نمایشگاه‌ها را رنگین کرده تا علاقه مندان را به سوی خود بکشاند و چشمه ...

13 بنای تاریخی اردستان بهسازی می شود

سپاهان نیوز - کاشان- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردستان از آغاز طرح مرمت و بهسازی 13 بنای تاریخی این شهرستان در سال جاری خبر داد.

اصفهان شهر موزه ها

سپاهان نیوز - اصفهان - اصفهان، پایتخت فرهنگ و تمدن ایران زمین، با داشتن آثار و بناهای تاریخی چشم نواز، موزه ای بزرگ برای گردشگران داخلی و خارجی است.

توسعه صنعت گردشگری موجب غرور ملی می شود

سپاهان نیوز - معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: گردشگری صنعتی پویا در جهان بوده که رونق آن منجر به حفظ داشته ها و غرور ...

ارمغان فرهنگ و هنر در پنجشنبه نصف جهان

سپاهان نیوز - نصف جهان در ترنم باران بهاری می درخشد و خود را در سرسبزی روزهای پایانی اردیبهشت غوطه ور ساخته است. فرهنگ و هنر است که در این روزها با ...

چهار دانشگاه اصفهان در جمع دانشگاه های برتر دنیا قرار گرفتند

سپاهان نیوز - اصفهان- 23 دانشگاه از ایران در رتبه بندی جدید `لایدن` در سال 2018 میلادی در جمع دانشگاه های برتر جهان قرار گرفتند که چهار دانشگاه از میان آنها از استان اصفهان است.

147 هزار شغل در حوزه گردشگری ایجاد می شود

سپاهان نیوز - کاشان- معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از ایجاد 147 هزار فرصت شغلی تا پایان سال جاری در حوزه گردشگری در کشور خبر داد.

رونق گردشگری موجب غرور ملی و حفظ دستاوردهاست

سپاهان نیوز - کاشان- معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: صنعت گردشگری پویاست و رونق آن منجر به حفظ داشته ها و غرور ملی کشور می شود.

زمان صدور روادید در فرودگاه اصفهان کاهش یافت

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان اعلام کرد: با راه اندازی سامانه هوشمند صدور روادید در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی این شهر، زمان این فرایند به یک دهم کاهش یافت.

نماز جماعت در اداره ها زیر 20 دقیقه خوانده شود

سپاهان نیوز - اصفهان- رئیس ستاد اقامه نماز استان اصفهان گفت: برای آنکه خللی به خدمت رسانی دستگاه ها به مردم ایجاد نشود برگزاری نماز جماعت در سازمان ها و اداره ها نباید بیش از 20 دقیقه بطول انجامد.

جشنواره حسنات نگاه هنر را به سمت نیازهای ضروری هدایت کند

سپاهان نیوز - اصفهان- وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی گفت: جشنواره حسنات نگاه هنر و هنرمندانه را به سمت نیازهای ضروری جامعه هدایت کند و با ترویج احسان و نیکوکاری روح تعاون را در جامعه تعمیم دهد.

جشنوارحسنات نگاه هنر را به سمت نیازهای ضروری جامعه هدایت کند

سپاهان نیوز - اصفهان- وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی گفت: جشنواره حسنات نگاه با تدبیر و درایتی که از برگزارکنندگان جشنواره سراغ داریم نگاه هنر و هنرمندانه را به سمت نیازهای ضروری جامعه هدایت کند و با ترویج احسان و نیکوکاری روح تعاون را در جامعه تعمیم دهد.

بغض لاله‌های واژگون تا خبری خوش برای دوست‌داران زاون قوکاسیان

سپاهان نیوز - اصفهان – مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه حسنات اصفهان با حاشیه‌هایی جالبی از بغض ایرج طهماسب تا خبری خوش برای دوست‌داران زاون قوکاسیان همراه بود.

جشنواره حسنات میدانی برای تجربه فیلمسازی است

سپاهان نیوز - اصفهان - رئیس جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان گفت: نسل جوان به این جشنواره‌ها چشم دوخته اند تا خود را بیازمایند و با ساخت فیلم‌های کوتاه آن را میدانی برای تجربه فیلمسازی قرار دهند.

حسنات نگاهی به دست دولت نداشته است

سپاهان نیوز - دبیر جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان گفت: بیش از 30 فیلم بخش مسابقه امسال با فاصله زیادی از سال‌های قبل بسیار درخشان بودند و ...

هنر زبان مشترک و عامل نزدیکی ملت هاست

سپاهان نیوز - کاشان- دبیر دوم سفارت استرالیا در تهران هنر را زبان مشترک بین ملت ها عنوان کرد و گفت: ملت ها را می توان از طریق فرهنگ و هنر به ویژه موسیقی به یکدیگر نزدیک کرد.

زمانی: در علم مستعمره‌ایم

سپاهان نیوز - یک نظریه پرداز روابط عمومی فراگیر گفت: در علم نیز به نوعی مستعمره‌ایم و مثل اینکه در تقسیم بندی نظام قرار نیست پیشرفت کنیم. ...

62 میلیارد ریال برای آموزش دهیاران تخصیص یافت

سپاهان نیوز - کاشان- معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از تخصیص 62 میلیارد ریال برای آموزش دهیاران در سال جاری خبر داد و گفت: این اعتبار هفته گذشته متناسب با جمعیت روستایی بین استان ها تقسیم شد.

هفته فرهنگی گلپایگان آغاز شد

سپاهان نیوز - اصفهان- هفته فرهنگی گلپایگان با برگزاری نشست شورای فرهنگ عمومی این شهرستان با موضوع نشاط و شادابی در سالن اجتماعات فرمانداری آغاز شد.

گذرغریبانه فریدن از هفته فرهنگ

سپاهان نیوز - فریدن، اصفهان- 17 تا 24 اردیبهشت سال جاری که `هفته فرهنگی فریدن` نام گرفت برای دومین سال متوالی با افت کیفیت و کمیت برنامه ها همراه بود.

ورزنه، شهر دوستی کویر، آتشفشان و تالاب

سپاهان نیوز - اصفهان- ورزنه، شهری در شرق اصفهان با برخورداری از جاذبه های گردشگری و طبیعی، بی شک هر مسافر خارجی و ایرانی را مبهوت می کند، زیرا در این شهر کویری، کوه آتشفشان، تالاب، رودخانه و شماری از اماکن تاریخی، در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

نمایشگاه آثار خوشنویس سمیرمی افتتاح شد

سپاهان نیوز - سمیرم، اصفهان- نمایشگاه آثار خوشنویسی محمود نادری، از استادان خط این شهرستان، در موزه تنوع زیستی سمیرم افتتاح شد.

پنج نمایش در اصفهان روی صحنه رفت

سپاهان نیوز - اصفهان- نمایش های «از خواستگاری متنفرم نه از چخوف» ، « دل مشنگ » ، «موهای عروسک سارا » ، « بازی در بازی » و « مصائب لیرشاه پیرامون ادموند» در روزهای اخیر در شهر تاریخی اصفهان بر روی صحنه رفت.

اجرای کنسرت های موسیقی در اصفهان سه برابر شد

سپاهان نیوز - اصفهان- معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان گفت: اجرای کنسرت های موسیقی ماه های فروردین و اردیبهشت امسال در این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، سه برابر شده است.

خدمت رسانی در کویر مرنجاب نیازمند استانداردهای لازم است

سپاهان نیوز - اصفهان - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: براساس بررسی های انجام شده خدمت رسانی در منطقه گردشگری کویر مرنجاب از استانداردهای لازم برخوردار نیست و نیازمند استاندارد سازی مناسب است.

هنر را در نفس های اردیبهشت حس کنید

سپاهان نیوز - اردیبهشت کم کم دارد چمدانش را می بندد و ساز رفتن را کوک می کند،َ اما هنوز هم بوی بهار در شهر سایه انداخته است دمی در این هوای بهاری که ...

تردد خودرو در محور چهارباغ عباسی ممنوع شد

سپاهان نیوز - اصفهان- مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان گفت: با آغاز تکمیل عملیات اجرایی طرح پیاده راه سازی چهارباغ عباسی ، تردد خودرو در این محور تاریخی ممنوع شد.

نیکی با زبان هنر در حسنات جاری شد

سپاهان نیوز - می گویند انتظار نداشتیم سالن شلوغ شود، اما حالا جمعیت نشان می دهد حسنات هر چه نباشد پس از گذشت شش دوره و رساندن خود به هفتمین ...

سرنوشت یک مجسمه

سپاهان نیوز - مجسمه بزرگمهر ساخته یک هنرمند سرپل ذهابی که سال گذشته در نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری های نوین شهری با تایید شفاهی شهردار وقت ...

جشنواره حسنات سبب غنای مضمونی فیلم کوتاه می شود

سپاهان نیوز - اصفهان- رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: جشنواره فیلم حسنات، غنای مضمونی گنجینه فیلم کوتاه کشور را سبب می شود.

شروعی دوباره در اولین روز هفته

سپاهان نیوز - هوای اصفهان در اولین روز هفته پر از تغییر می‌شود و با شروع دوباره یک جشنواره هنری عطر هنر بار دیگر در فضای پایتخت فرهنگ و هنر می‌پیچید ...

مهمترین رخدادهای هفته گذشته اصفهان

سپاهان نیوز - اصفهان - سفر معاون رییس جمهور به همراه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، تجلیل از معلمان نمونه، تداوم بارش های باران و برگزاری رقابت های شترسواری قهرمانی کشور به میزبانی اصفهان از مهمترین رخدادهای هفته گذشته این استان بود.

صدرعاملی: کاش هیچ گاه جنگی سر نمی گرفت

سپاهان نیوز - افتتاحیه معنوی هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولان برگزاری جشنواره حسنات برگزار شد. ...

دفتر منطقه ای اکو در کاشان گشایش یافت

سپاهان نیوز - کاشان- دفتر منطقه ای موسسه فرهنگی اکو در کاشان شامگاه جمعه در آئینی با حضور جمعی از مسئولان و مردم این شهرستان کار خود را آغاز کرد.

روح الله جایگزین مهربهمن می‌شود

سپاهان نیوز - رییس نگارستان امام خمینی (ره) با اشاره به عنوان جدید "روح الله" برای جشنواره مهربهمن گفت: نامی که بناداریم به عنوان برند اصلی خود قرار ...

گروه بمرانی در سالن فرشچیان خواهند نواخت

سپاهان نیوز - نوای موسیقی گروه بمرانی با آوای بهزاد عمرانی در هم پیچیده و خانه صفوی را روحی تازه بخشیده است. نوایی که در سالن استاد فرشچیان به گوش ...

نقش نگارین در میدان نقش جهان

سپاهان نیوز - دومین نمایشگاه نگارگری «نقش نگارین» در اصفهان با هدف حمایت از نگارگران برگزار خواهد شد. شکیبا شریفیان در ...

مِهری به یاد مهربانی امام

سپاهان نیوز - شاعر اصفهانی گفت: جشنواره شعر بهمن امسال واژه «مهر» را به‌عنوان خود افزود تا یادآور مهر و مهربانی حضرت امام (ره) باشد. ...

آموزش و پرورش با کمبود 80 هزار معلم مواجه است

سپاهان نیوز - اصفهان- قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین الملل گفت: این وزارتخانه در سالجاری با کمبود 80 هزار معلم مواجه است در حالی که تا سه سال آینده 300 هزار نفر از معلمان بازنشسته خواهند شد.

معلمان نمونه اصفهان تجلیل شدند

سپاهان نیوز - اصفهان - مراسم تجلیل از یکهزار و 20 معلم نمونه اصفهان روز پنجشنبه در مرکز همایش های سیتی سنتر این شهر برگزار شد.

نوای فرهنگ و هنر در نصف جهان

سپاهان نیوز - امروز هم نوایی از جنس فرهنگ و هنر در شهر پیچیده است. به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان، امروز گالری ها و نمایشگاه ها برپا ...

«زندگی فلسفی من»

سپاهان نیوز - برای نخستین بار جشنواره بزرگ «زندگی فلسفی من»، ویژه دانش آموزان طرح فلسفه در دوره ابتدایی به همت بنیاد فرهنگی آموزشی امام صادق اصفهان ...

سیاست دولت حمایت از رسانه و جریان آزاد اطلاعات است

سپاهان نیوز - شیراز- مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با اشاره به قدرت مطبوعات برای بسیج نیروها و بیان واقعی مسایل و مشکلات، گفت: سیاست محوری دولت تدبیر و امید از ابتدای فعالیت تاکنون مبتنی بر حمایت از رسانه ها و جریان آزاد اطلاعات است.

2 طرح عمرانی دانشگاه صنعتی اصفهان به بهره برداری رسید

سپاهان نیوز - اصفهان- 2 طرح عمرانی شامل احداث مجتمع خوابگاهی و عملیات بازسازی خوابگاه شماره پنج پسران دانشگاه صنعتی اصفهان، روز سه شنبه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به بهره برداری رسید.

خانه تاریخی 'طباطبایی ها' 2 روز تعطیل می شود

سپاهان نیوز - کاشان- مدیر حوزه گردشگری شهرداری کاشان از تعطیلی 2 روزه خانه تاریخی طباطبایی ها در بیست و یکم و بیست و دوم اردیبهشت ماه برای بازدیدکنندگان خبر داد.

بودجه دانشگاه ها در سالجاری 19 درصد افزایش یافت

سپاهان نیوز - اصفهان - وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری گفت: بودجه دانشگاه های کشور در سال جاری نسبت به سال گذشته 19 درصد، بودجه پارک های علم و فناوری 60 درصد و بودجه پژوهشگاه ها و پژوهشکده ها 30 درصد افزایش یافته است.

آزمایشگاه فتونیک دانشگاه اصفهان افتتاح شد

سپاهان نیوز - اصفهان - آزمایشگاه تحقیقاتی پیشرفته ` فتونیک مجتمع ` ( مدار مجتمع های نوری ) روز سه شنبه با حضور وزیر علوم در دانشگاه اصفهان افتتاح شد.

ساير مطالب

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان - سه شنبه 18 اردیبهشت

کویر ایران، تشنه برنامه ریزی است

مسئولان فرهنگی در میدان فرهنگ و هنر حضور ندارند/اصفهان ستیزی در فرهنگ وجود دارد

ترویج فرهنگ قرآنی به سمن های تخصصی واگذار شود

وظیفه ما شناساندن شخصیت امام موسی صدر به همه است

موسی صدر نگاهش به انسان ها نگاه حزبی، مذهبی و ایدیولوژیکی خاص نبود

فرصت نام نویسی در حوزه علمیه اصفهان 21 تیرماه است

دانشگاه اصفهان با دانشگاه لاتراب استرالیا همکاری می کند

کاوه آهنگر به میدان آزادی انرژی خواهد داد/مجسمه‌ها هویت بخش مکان‌اند

چلمن خان غرق در فضای مجازی

به نام سینمای کمدی ارزش فیلم‌ها کم می شود

بودن یا نبودن جشنواره فیلم کوتاه حسنات

پدر شهید مرادی‌زاده درگذشت

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان- دوشنبه 17 شهریور

مسابقات هنری دانش آموزان استان اصفهان برگزار شد

جشنواره نمایش طنز دفاع مقدس در فلاورجان برگزار می‌شود

نمایشگاه نجوای فلز بر فراز نقش جهان گشایش یافت

امروز ساعت به وقت هنر کوک می‌شود

پایتخت فرهنگی دیروز، آرامگاه فرهنگی امروز

آخرین وضعیت پردیس سینمایی ساحل و سینما 22بهمن(همایون)

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان- یکشنبه 16 اردیبهشت

بیش از 190 هزار گردشگر از کاشان دیدن کردند

امروز عطر هنر از هر گوشه شهر بر می‌خیزد

ژانر کمدی ظرفیت بیشتری برای بیان معضلات اجتماعی دارد

نصف جهان دست در دست فرهنگ و هنر دارد

آدینه را با فرهنگ و هنر نصف جهان سپری کنید

اصفهان، اردیبهشت و تولد محسن یگانه

46 هزار گردشگر از بناهای تاریخی اصفهان دیدن کردند

پنج مناسبت ملی و مذهبی در اصفهان برگزار شد

پیکر گردشگر گم شده در کویر مرنجاب پیدا شد

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان- شنبه 15 اردیبهشت

راهپیمایی منتظران ظهور در اصفهان برگزار شد

تعلیم و تعلم در نظام توحیدی جایگاه ویژه ای دارد

هر گوشه نصف جهان مامن عاشقان فرهنگ و هنر است

یک نجات یافته از بهائیت: این فرقه سراسر تناقض است

اصفهان غرق در جشن و شادی است

مجمع گفت و گوهای فرهنگی ایران و عرب در دانشگاه کاشان شکل می گیرد

امام جمعه اردستان: دنیا اسیر دانش آموختگان بی تدبیر است

ورود به مرنجاب تا اطلاع بعدی ممنوع شد

اصفهان آماده برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در روسیه است

ارحام صدر شکرپاره اصفهان با شهرت جهانی

نصف جهان نمایشگاه فرهنگ و هنر است

کم لطفی سینمای ایران به ابر قهرمانان

آموزش و پرورش کاشان 972 نفر کمبود نیروی انسانی دارد

به حسن سلیقه و سلامت کار ارامنه در خصوص توریست معتقدم

نگاه مسئولان به آموزش و پرورش باید سرمایه ای باشد

دانایی، عصاره کار معلم است

10 میلیارد ریال برای دانشجویان نخبه تخصیص یافت

عبدالوهاب شهیدی: می‌بینم که به سرازیری می‌رویم...

ادیب، نقش مهمی در ایجاد دانشگاه اصفهان دارد

هنر در نصف جهان جانی دوباره گرفت

هیس آنها اینجا هستند

دولت خانه صفوی در پیچ و خم خط‌های پر رنگ معماران

هنر را باید در نصف جهان زندگی کرد

پایگاه اسناد تاریخی دوره قاجاریه اصفهان در دسترس قرار گرفت

جشنواره ورزشهای کهن درمیدان نقش جهان برگزار شد

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان- شنبه 8 اردیبهشت

ابزارهای نوین در ترویج فرهنگ قرآن استفاده شود

برند گردشگری اصفهان حائز نشان برتر جشنواره ایتالیا شد

تنها راه نجات امّت، التزام به معارف قرآن است

طرح هادی گردشگری در خفر سمیرم اجرا می شود

مطالعات و مرمت آبراه های قدیمی عالی قاپو آغاز شد

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان- پنجشنبه 6 اردیبهشت

مسجد جامع اصفهان، قلب مساجد اسلامی

با پیکر رضاشاه چه کنیم؟

حکم فرمایی فرهنگ و هنر در چهارشنبه نصف جهان

مجموعه داستان‌های کودکانه مشاغل سنتی اصفهان رونمایی شد

فراخوان حوزه هنری اصفهان برای برنامه شعرخوانی در محضر رهبر انقلاب

تصویرگری هنری رو به پیشرفت

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان -چهارشنبه 5 اردیبهشت

بزرگداشت اکبر منانی همراه با پخش مستند «اکبر آقا آکتور صدا»

عملیات اجرایی سه واحد آموزشی در سمیرم آغاز شد

وزارت ارشاد تسهیل‌گر کسب و کارهای فرهنگی است

گامی به سوی ناشناخته‌های فرهنگ و هنر نصف جهان

ارچنگ، پدیده طراحی فرش

شیخ بهایی در ادبیات فارسی و عربی صاحب قریحه است

مدال نقره جشنواره بین المللی عکاسی مالزی در دستان رامین امانی آرتیست فیاپ ایران

شمارداوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در اصفهان کاهش یافت

هنر امروز بوی باران می دهد

100 هزار عنوان کتاب طی یکسال گذشته تولید شده است

کتاب‌های تالیفی از حمایت بیشتری برخوردار خواهند شد

یک زمین بیشتر برای زندگی کردن نداریم

شهردار اصفهان: پیام هفته اصفهان؛ زنده بودن این شهر است

هفته فرهنگی اصفهان با رویکرد نشاط و خلاقیت، کلید خورد

مجمع خیرین مسجد ساز استان اصفهان تشکیل شد

نمایشگاه صنایع دستی هنرجویان فنی و حرفه ای اصفهان برپا شد

دانشگاه هرزن روسیه خواهان همکاری با دانشگاه اصفهان شد

مینیاتورهای تاریخ اصفهان، از سن پترزبورگ تا دانشگاه اصفهان

روح هنر عطر اردیبهشت را زنده می‌کند

اول اردیبهشت با بوی سعدی

مهاجرت سینماگران اصفهانی، باوجود افزایش آموزشگاه های سینما

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان-شنبه اول اردیبهشت ماه

سه نمایش در اصفهان اجرا می شود

یک هزار و 700 نفر در آران و بیدگل آموزش‌های فنی دیدند

همخوانی فرهنگ و هنر در آخرین روزهای فروردین نصف جهان

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان- پنجشنبه 30 فروردین

نقاشی پیکره های شاهزادگان قاجار باغ فین کاشان مرمت شد

طرح ایمن سازی کاخ سرهنگ آباد اردستان تهیه شد

اعتبار سنجی کتابهای پایه دوازدهم در اصفهان انجام می شود

252 هزار نفر نوروز امسال از نجف آباد دیدن کردند

سمفونی شیرین فرهنگی و هنر در بهار بارانی اصفهان

اعضای شورای ایسنا منطقه اصفهان منصوب شدند

اثر منفی تعویض مکرر تاریخ جشنواره فیلم کودک و نوجوان

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان-چهارشنبه 29 فروردین

ورود گردشگران فاقد بیمه به مرنجاب ممنوع می شود

عطر امید در فرهنگ و هنر نصف جهان می‌پیچد

بی دفاع، مثل هنر دستان مردم نصف جهان

صنعت چاپ در اصفهان پسرفت کرده است

بی‌توجهی و سکوت مسئولان استانی دلیل اصلی تخریب سینما ایران بود

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان-سه شنبه 28 فروردین

245 میلیارد ریال صنایع دستی در اصفهان فروخته شد

اجرای طرح مشارکتی معرفی حمام های کشور برای اولین بار

ساز زندگی را با هنرانه های نصف جهان کوک کنید

تفاهم نامه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و وین امضا شد

اصفهان، شهر نت ها و ملودی های جذاب

طرح ناحیه بندی در دانشگاه های آزاد استان اصفهان اجرا می شود

رسانه ها مشکلات را شناسایی و به مدیران گوشزد کنند

قطار گردشگری بین المللی عقاب طلایی وارد اصفهان شد

افزون بر چهار هزار نفر در کاشان آموزش فنی دیدند

کتاب جدید ضیاء موحد

آب موضوع مشترک روزنامه های امروز یکشنبه استان اصفهان

صدای هنر نصف جهان را بیدار می‌کند

قطار گردشگران خارجی به اصفهان وارد می‌شود

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان - یکشنبه 26 فروردین

یک قطعه زمین در نوش آباد وقف امور قرآنی شد

مرقد پاک امامزاده محمد هلال بن علی (ع) غبار روبی شد

پنج کارگروه برای بازیابی سنت ها در شهرداری اردستان فعال است

سومین قطار گردشگری کشور وارد زواره شد

طرح ساخت نخستین فرهنگسرای نوش آباد کلنگ زنی شد

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان - پنجشنبه 23 فروردین

اقامتگاه های بومگردی اصفهان 5 برابر افزایش یافته است

مستند «بزرم رزم» اکرانی نوستالژیک از موسیقی ایرانی در دهه 60 بود

این شهر بدون صدای هنر دلگیر است

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان- چهارشنبه 22 فروردین

موزه شدن ریسباف هنوز به نتیجه نرسیده است

پل های تاریخی متناسب با قدمت آنها حفاظ بندی می شود

خاطرات یک روحانی آزاده منتشر شد

هنوز صدای نفس‌های هنر در نصف جهان می‌آید

حمایتی از تئاترهای خیابانی آزاد انجام نمی گیرد

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان-سه شنبه 21 فروردین

نمایشگاه بزرگ کتاب مهرماه در اصفهان برگزار می‌شود

فروش بیش از 15 میلیارد تومان صنایع دستی در نوروز 97

دفتر مقام معظم رهبری در جریان سینما ایران قرار گرفت

49 برنامه هفته هنر انقلاب در اصفهان برگزار می شود

حمایت از تولید ملی با نمایشگاه کاریکاتور

تیران و کرون 200 معلم کم دارد

سریال های نوروزی با شروعی خوب و پایانی ناراضی کننده

بند بند وجودتان را به هنر گره بزنید

آغاز هفته فیلم انقلاب اسلامی در اصفهان با اکران فیلم «رزم آرا»

13 هزار گردشگر خارجی از جاذبه گردشگری اصفهان بازدید کردند