آخرين مطالب

اقتصادي

مسئول واحد تشریفات شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان: دوسالانه عکس ایسنا، تعریف دقیقی از هنر متعهد است

پیام سپاهان - مسئول واحد تشریفات شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گفت: عکاسی یکی از هنرهای تاثیرگذار است که می تواند به عنوان زبان گویای ...

گفته ها ونکته های نمایندگان اصفهان در خصوص مسائل اقتصادی

پیام سپاهان - اصفهان- جمعی از نمایندگان مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامی در نشست بررسی مسائل اقتصادی با حضور وزیر کشور و استاندار اصفهان، نقطه نظرات، خواسته ها و راهکارهای خود را در خصوص مسائل اقتصادی و اقتصاد مقاومتی بیان کردند.

استان اصفهان رتبه سوم را به خود اختصاص داد

پیام سپاهان - اصفهان- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان گفت: استان اصفهان پیش از این در زمینه دریافت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی جایگاه ٢٩ را در اختیار داشت که اکنون به رتبه سوم رسیده است.

بانک ها به برنامه های جدید نیاز دارند

پیام سپاهان - اصفهان - استاندار اصفهان گفت: برای موفقیت در اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی باید برای بانک ها فکر جدید کرد و برنامه های جدیدی را برای نظام بانکی تدوین و اجرا نمود.

پرورش ماهی آرتمیا جایگزین کشاورزی در آران و بیدگل شود

پیام سپاهان - کاشان- نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود آب و شوری آب های زیر زمینی در منطقه گفت: پرورش ماهی آرتمیا بهترین جایگزین برای کشاورزی در شهرستان آران و بیدگل است که باید با برنامه ریزی در این زمینه اقدام شود.

چادگان نیازمند صنایع تبدیلی است

پیام سپاهان - اصفهان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: برای رشد اقتصاد شهرستان چادگان و بهبود وضعیت معیشت کشاورزان این منطقه، این شهرستان نیازمند صنایع تبدیلی است.

توسعه سمیرم از مسیر سرمایه گذاری در صنعت گردشگری می گذرد

پیام سپاهان - اصفهان- معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: توسعه خطه کوهستانی و معتدل سمیرم با وجود قومیت های مختلف و عشایر از مسیر سرمایه گذاری در بخش گردشگری می گذرد.

دولت 340 میلیارد ریال به طرح های آبیاری تجمیعی کاشان پرداخت

پیام سپاهان - کاشان- معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان از پرداخت مبلغ 340 میلیارد ریال کمک بلاعوض برای اجرای طرح های آبیاری تجمیعی در زمین های کشاورزی این شهرستان در یک سال گذشته خبر داد.

امیدواریم آب کشاورزی اصفهان در سال های آینده تامین شود

پیام سپاهان - اصفهان- استاندار اصفهان گفت: باتوجه به اقدام های انجام شده برای تامین آب، امیدواریم بتوانیم در سال های آینده آب مورد نیاز را در اختیار باغداران و کشاورزان این استان قرار دهیم.

سر خط اخبار استان اصفهان در24 ساعت گذشته(24 مرداد 97)

پیام سپاهان - اصفهان - کاهش جمعیت استان، افتتاح نمایشگاه سلامت و آرایش، اشکال شرعی احتکار اجناس، معرفی فیلم های پویانمایی جشنواره کودک و نوجوان و پایداری وضعیت جوی استان از مهمترین اخبار این استان در 24 ساعت گذشته بود.

وضعیت اقتصادی در حال تثبیت است

پیام سپاهان - اصفهان- نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت اقتصادی نسبت به ١٠ روز گذشته، تثبیت شده و ما از مشکلات و بحران ها براحتی عبور خواهیم کرد.

دمای هوا در استان اصفهان تغییر نمی کند

پیام سپاهان - اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: دمای هوا در 24 ساعت آینده در اکثر مناطق استان تغییر محسوسی نخواهد داشت.

حدود پنج درصد لوازم آرایشی در بازار قاچاق است

پیام سپاهان - اصفهان - رئیس اتحادیه لوازم آرایشی و بهداشتی اصفهان حجم اجناس قاچاق این لوازم را به خصوص در بازار حاشیه این کلانشهر حدود پنج درصد تخمین زد.

عملیات اجرایی سه پروژه عمرانی در مبارکه آغاز شد

پیام سپاهان - اصفهان - عملیات اجرایی سه پروژه عمرانی در بخش راه، روز چهارشنبه با حضور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، استاندار اصفهان و نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در این شهرستان آغاز شد.

11 درصد تردد جاده ای اصفهان در تیران و کرون انجام می شود

پیام سپاهان - اصفهان- فرماندار تیران و کرون گفت :11 درصد تردد بین شهری استان اصفهان در جاده های تیران و کرون انجام می شود و بدین سبب کنترل ترافیک و تامین امنیت در راه های این منطقه ضروری است.

538 هزار راننده برای بیمه تکمیلی ثبت نام کردند

پیام سپاهان - اصفهان - معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: تاکنون 538 هزار نفر از رانندگان و همسران آنها در سطح کشور برای استفاده از بیمه تکمیلی ثبت نام کرده اند.

328 پرونده طرح روستایی در شهرضا تشکیل شد

پیام سپاهان - شهرضا، اصفهان - بخشدار مرکزی شهرستان شهرضا گفت: از آغاز اجرای طرح حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری، 328 فقره پرونده متقاضیان اشتغال روستایی در سامانه کارا ثبت شده که از این تعداد تاکنون 31 طرح مصوب شده است.

اصفهان و مبارکه در حمل و نقل از اهمیت خاصی برخوردارند

پیام سپاهان - اصفهان - معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: شهرستان های اصفهان و مبارکه از قطب ها و کریدورهای حمل و نقل کشور و از اهمیت خاصی برخوردارند.

750 تُن خرما در خور و بیابانک برداشت می شود

پیام سپاهان - اصفهان - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خور و بیابانک می گوید: سالانه 750 تُن خرما از نخلستان های 250 هکتاری این شهرستان برداشت می شود.

عدم تزریق خودرو در بازار عامل گرانی است

پیام سپاهان- رییس اتحادیه فروشندگان خودرو اصفهان با تاکید بر اینکه نوسان قیمت و وضعیت خودرو داخلی مربوط به دولت است، گفت: قیمت خودرو داخلی به نرخ دلار وابسته نیست، در واقع عدم تزریق آن در بازار عامل گرانی است.

این کنسرت ها را تا قبل محرم از دست ندهید!

پیام سپاهان - به فهرست کنسرت ها در سایت های فروش بلیتی اشاره می کنیم که مهر «سولدآوت» خورده اند، یعنی همه بلیت های شان به فروش رسیده است

حفر چاه، چشمه خونسار سمیرم را خشک کرد

پیام سپاهان - اصفهان - نماینده کشاورزان سمیرم در نظام صنفی کشاورزان استان اصفهان گفت: حفر چاه در منطقه بالادست به خشکی « چشمه خونسار» به عنوان یکی از چشمه های اصلی سمیرم منجر شد.

گفتگو با مرضیه برومند در مورد وضعیت اقتصادی اخیر و مسئولیت هنرمندان

پیام سپاهان - مرضیه برومند، دبیر هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی تهران مبارک در خصوص اهمیت رویدادهای فرهنگی در شرایط بحران اقتصادی کشور برای تقویت روحیه مردم، توضیحاتی ارائه داد

وضعیت خدمت رسانی به مسافران بهبود یابد

پیام سپاهان - معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: جانمایی مناسب پایانه های مسافربری ضروری است. به گزارش ...

افت شدید عدد طلایی در صادرات

پیام سپاهان - مشاورکمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی اصفهان گفت: ارزش صادرات فقط 44 میلیارد است که 275صدم درصد است و در مقایسه با عدد طلایی ...

رضا صادقی از آرزوهایش گفت

پیام سپاهان - رضا صادقی طی گفت و گویی می‌گوید، آرزویش این است که کنار دریا برای مردم هرمزگان به شکل رایگان اجرا کند و همواره بندرعباس و اجرا در این شهر و میان هم استانی‌هایش برایش لذت‌بخش بوده و خواهد بود

چرا جمشید مشایخی از بیمارستان مرخص نمی شود؟

پیام سپاهان - جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان از چندی پیش به دلیل مشکلات گوارشی در بیمارستان بستری شد و در حال حاضر نیز دوران نقاهت را در بیمارستان می‌گذارند

محسن چاوشی چگونه تهدیدش را عملی کرد؟!

پیام سپاهان - محسن چاوشی که گفته بود اگر مجوز آلبوم جدیدش با عنوان «ابراهیم» از سوی دفتر موسیقی آن صادر نشود، آلبومش را منتشر خواهد کرد، شنبه 20مرداد کلیپی از این آلبوم را به اشتراک گذاشت که بیشتر شبیه تبلیغی پیش از انتشار آلبوم است

حمله تند کیهان به حمید فرخ‌نژاد!

پیام سپاهان - فرخ‌نژاد با انتشار خبر و تصویری چنین القا کرده که ستاد بازسازی عتبات به‌ جای رسیدگی به وضعیت خطه‌ای از کشورمان، در عراق هزینه می‌کند

جولان دلالان ارز در راسته سپه

پیام سپاهان- نوسانات شدید نرخ ارز و تعیین ارز دو نرخی از سوی دولت، موجب ورود سیل نقدینگی و هیجان کاذب متقاضیان ارز به این بازار شد تا جایی كه نرخ دلار از مرز ١٠ هزار تومان عبور كرد و با افزایش نرخ دیگر ارزها بازار دچار شوك و سردرگمی شدید شد، اگرچه دولتمردان و بانك مركزی این قیمت ها را حباب توصیف كردند تا سرانجام هفته گذشته رییس جمهور در مصاحبه تلویزیونی خود از رونمایی بسته جدیدی ارزی با هدف کنترل و تثبیت نرخ ارز در آینده ای نزدیک خبر داد.

حضور چهره های سینمایی در آیین نمایش ویژه «فیلم‌های کوتاه تابستانه»/ آزاده صمدی،ریحانه پارسا و....

پیام سپاهان - روز شنبه شش فیلم‌‌کوتاه پرافتخار دو ‌سال اخیر سینمای ایران با حضور هنرمندان در مجموعه پردیس سینمایی باغ کتاب تهران به نمایش در آمد.

نماینده مجلس: مشکلات آب با عدالت و انصاف حل می شود

پیام سپاهان - اصفهان - نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات کمبود آب به ویژه در استانهای اصفهان و چهارمحال و بختیاری با همدلی، برادری، عدالت و انصاف قابل حل است.

مردم با مصرف بهینه، به مدیریت منابع آب کمک کنند

پیام سپاهان - اصفهان - رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: مردم با صرفه جویی و مصرف بهینه، و بخش صنعت با بهره گیری از پساب فاضلاب به مدیریت منابع آب کمک کنند.

گفتگو با تنها زن رهبر ارکستر ایران

پیام سپاهان - نزهت امیری، تنها زن رهبر ارکستر ایران درباره موسیقی و ارکستر ملی در ایران توضیحاتی ارائه می دهد

نخستین بازیگری که با اختلال اوتیسم روی صحنه می رود

پیام سپاهان - تالیا گرانت 16 ساله نخستین بازیگر زن است که علیرغم ابتلا به اوتیسم در یک سریال تلویزیونی انگلیسی جلوی دوربین می‌رود و البته در آن نیز نقش فردی مبتلا به اوتیسم را بازی می‌کند

نقدینگی زیاد عامل اصلی بحران فعلی اقتصاد است

پیام سپاهان- نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: متأسفانه این روزها سرمایه‌گذاران راحت طلب شده‌اند و کارهای سرمایه‌گذاری در بخش تولید انجام نمی‌دهند و سرمایه خود را مشغول خرید و فروش خانه و خودرو و دلار و طلا کرده‌اند.

گفتگو با بازیگر نقش لیلا در سریال «پدر»

پیام سپاهان - ریحانه پارسا بازیگر جوان تئاتر و تلویزیون، در سریال «پدر» به‌عنوان شخصیت اصلی این سریال با نام «لیلا» ایفای نقش می‌کند

5 دلیل برای اینکه برنامه اکبر عبدی را نبینیم!!

پیام سپاهان - در پی انتقادات مردم در فضای مجازی به برنامه «شبی با عبدی»، به ٥ دلیل کلی اشاره می نماییم که باعث می‌شود این جُنگ ترکیبی را نبینیم

از تجاوز و قتل تا موفقیت در هالیوود/ داستان زندگی بازیگر و مجری هالیوودی

پیام سپاهان - جمیله جمیل Jameela Jamil مجری رادیو و تلویزیون و هنرپیشه اهل بریتانیا است. از فیلم‌ها یا مجموعه‌های تلویزیونی که وی در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته می‌توان به مکان خوب (بهشت) اشاره نمود

برداشت آنغوزه در خور و بیابانک آغاز شد

پیام سپاهان - اصفهان- برداشت گیاه دارویی ` آنغوزه ` از سطح صد هزار هکتار از عرصه های منابع طبیعی خور و بیابانک آغاز شد.

درآمد خانوار شهری در اصفهان از متوسط کشوری پایین تر است

پیام سپاهان - اصفهان- نتایج طرح آمارگیری از هزینه و درآمد خانوار در سال های 91 تا 95 نشان می دهد که متوسط درآمد یک خانوار شهری در استان اصفهان از متوسط درآمد یک خانوار شهری در کشور پایین تر بوده است.

خطر بیابانی شدن سمیرم را تهدید می کند

پیام سپاهان - اصفهان - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمیرم گفت: مشکلات استانی مانند خوزستان به دلیل نبود پوشش گیاهی است و خطر از میان رفتن گیاهان و بیابانی شدن سمیرم را نیز تهدید می کند.

سلبریتی های خیر و کارهای خیری که تا به حال انجام داده اند + عکس

پیام سپاهان - برخی سلبریتی ها علاوه بر به دست آوردن شهرت، می خواهند در کشورشان تغییراتی، از کمک به فقرا گرفته تا حمایت از حقوق زنان، ایجاد کنند. اگر دوست دارید بدانید که این ستاره ها خیر کدامند و به چه اقداماتی دست زده اند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید

کاشانی های توانمند جویای کار با تسهیلات بانکی حمایت می شوند

پیام سپاهان - کاشان- معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان گفت: افراد توانمند جویای کار به ویژه روستائیان و دانش آموختگان دانشگاهی این شهرستان در چارچوب بسته های حمایتی دولت می توانند از تسهیلات بانکی با کارمزد پائین در جهت اشتغالزایی استفاده کنند.

احداث کمربندی کاشان تعارضی با کنارگذر آران و بیدگل ندارد

پیام سپاهان - کاشان- نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ساخت کمربندی کاشان- آران و بیدگل هیچگونه تعارضی با طرح کنارگذر کنونی ندارد و بهره برداری از آن به سود ساکنان این شهرستان هاست.

شغل های عجیب ستاره ها قبل از معروف شدن!!

پیام سپاهان - اگر برایتان جالب است بدانید که هنرمندان هالیوود در گذشته و در دوران قبل از شهرت، به چه کاری مشغول بودند، در ادامه مطلب همراه مان باشید

آب زاینده رود به مبارکه رسید

پیام سپاهان - اصفهان- رئیس اداره منابع آب شهرستان مبارکه گفت: جریان آب زاینده رود پس از طی 100 کیلومتر ظهر پنجشنبه به این خطه رسید.

دمای هوا در اصفهان افزایش می یابد

پیام سپاهان - اصفهان- کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از افزایش یک تا 2 درجه ای دمای هوای این منطقه در شبانه روزآینده خبر داد.

خواننده ای که توانست رکورد مایکل جکسون را بزند + عکس

پیام سپاهان -  پیتر گنه هرناندز که با نام برونو مارس شناخته می‌شود خواننده، آهنگساز و نوازنده گیتار و درام اهل آمریکا است. این هنرمند جوان موفق شده رکورد کنسرت‌های مایکل جکسون را از لحاظ تعداد تماشاچی بشکند

هرآنچه که درباره شارلیز ترون نمی دانستید! به مناسبت تولد 43 سالگی

پیام سپاهان - شارلیز ترون متولد 7 اوت 1975 در افریفای جنوبی است. وی در سال 2003 برای بازی در فیلم هیولا برنده جایزه گلدن گلوب و اسکار بهترین بازیگر زن شد. او همچنین در سال 2005 برای بازی در فیلم سرزمین شمالی نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اصلی زن شد

فرونشست زمین مشکل اصلی استان اصفهان است

پیام سپاهان - رییس مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی استان اصفهان موضوع فرونشست زمین در دشت های این استان را به اندازه گسل‌ها جدی دانست و گفت: در کنار ...

توصیه‌های 4 روزه هواشناسی کشاورزی

پیام سپاهان - تنظیم دمای گلخانه ها و کارگاه های پرورش قارچ، خودداری از حذف علف های هرز پوششی و یکساله کف باغ های انار و پسته، تنظیم دما و بهبود شرایط ...

افزایش رهاسازی آب سد زاینده‌رود

پیام سپاهان - معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان گفت: به منظور آبرسانی به باغات غرب اصفهان از شامگاه سه شنبه خروجی سد زاینده رود ...

ظرفیت تولید مجتمع فولاد کویر افزایش می یابد

پیام سپاهان - کاشان- مدیر مجتمع فولاد کویر از آغاز طرح هایی جهت تکمیل چرخه تولید فولاد و افزایش ظرفیت این مجموعه همسو با سیاست های اقتصاد مقاومتی در شهرستان آران و بیدگل خبر داد.

پرفروش ترین فیلم سینمای ایران با بازی جواد عزتی و رضا عطاران

پیام سپاهان - فیلم سینمایی «هزارپا» به کارگردانی ابوالحسن داوودی و با بازی رضا عطاران و جواد عزتی توانست عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران را کسب کند تا زوج پرفروش جدیدی به سینمای ایران معرفی شود

بیش از پنج هزار تُن گندم در سمیرم خریداری شد

پیام سپاهان - سمیرم، اصفهان - رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان سمیرم از خرید تضمینی پنج هزار و 200 تُن گندم از کشاورزان این شهرستان خبر داد.

ساير مطالب

استخر زواره امسال تکمیل می شود

خروجی سد زاینده رود افزایش یافت

در حوزه صادرات سخت‌گیری نکنیم

کاتالیزورهای تولید صنعت فولاد بومی‌سازی شده است

کاتالیزورهای تولید صنعت فولاد بومی‌سازی شده است

اصفهان نقش اساسی در صنعت کشور دارد

بسته جدید ارزی دولت یک پله علمی‌تر شده است/ضرورت تک نرخی شدن ارز

دغدغه ذوب‌آهن تامین ریل مترو است

در حوزه صادرات سخت‌گیری نکنیم

واکنش ملیکا شریفی نیا به ویدئوی پرحاشیه اش + فیلم

محسن چاوشی غیرمجاز شد؟!!

خبرناراحت کننده برای طرفداران رابرت ردفورد

ظرفیت تولید فولاد کشور تا پایان سال به 35میلیون تُن می رسد

ناکارآمدی اقتصاد ایران به خودمان برمی‌گردد

80 درصد مشکلات اقتصادی ایران داخلی است

کارمزد بانک‌های ایرانی برای انتقال وجه از کنیا باید تعدیل شود

حضور فیلم حاتمی کیا در جشنواره ای عجیب و بحث برانگیز!

به درون ذهن من بیا: رابین ویلیامز از اوج تا خودکشی

از شایعه تا واقعیت: علی انصاریان ممنوع التصویر شد؟!

خبر خوب برای طرفداران جمشید مشایخی

از مجوز اکران برای آقای سانسور تا تابستان فراموشی بهاره رهنما +تصاویر

مهناز افشار مجبور به شفاف سازی در مورد دادگاه همسر و شغل برادرانش شد

افشای حقیقتی کثیف و باورنکردنی در سینمای ایران!

کیهان ملکی و پرستو صالحی حسابی از خجالت نوبخت درآمدند + فیلم

تصاویر مهناز افشار، گوهر خیراندیش و الهام پاوه نژاد در نمایشگاه عکس مرضیه ابراهیمی و نگار مسعودی

تصاویر هانیه توسلی، منیژه حکمت و رویا نونهالی در نمایشگاه عکس مرضیه ابراهیمی و نگار مسعودی

سوزان ساراندون بازیگر زن مشهور امریکایی دستگیر شد + علت

هارلن الیسون اسطوره دنیای تخیلی درگذشت + جوایز و ازدواج های وی

جلوه تلاش نتانیاهو برای برقراری ارتباط با ایران در آینه ژوله

هنرمندانی که برای خرمشهر جسورانه به سیم آخر زدند/ از طناز طباطبایی تا الهام پاوه نژاد

عکس های پرستو صالحی, اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی در اکران هزارپا

عکس های سارا بهرامی, مائده طهماسبی و فرهاد آئیش در اکران هزارپا

تصاویر نازنین بیاتی, مهران احمدی و علی قربانزاده در اکران هزارپا

عکس های طناز طباطبایی, مه لقا باقری و جواد عزتی در اکران هزارپا

تصاویر کوروش تهامی, بهروز افخمی و همسرش و فرزندش در اکران هزارپا

تصاویر مراسم تقدیر از رضا عطاران در اکران هزاپا با حضور مهران مدیری

تصاویر ترلان پروانه و سعید عزت اللهی, گوهر خیراندیش و دخترش در اکران هزارپا

مهران مدیری: از معرفی رضا عطاران پشیمانم !

بهمن کیارستمی: روند رسیدگی به پرونده پدرم افشا نشده است

مهناز افشار در آستانه برگزاری دادگاه همسرش: همسر بودن جرم نیست

نویسنده زن ایرانی نگاه امریکایی ها را به خود خیره ساخت

ورود شاخ های اینستاگرام به تبلیغات سینما؟!

فیلم هدیه تهرانی برای اکران، مجبور به تغییر نام شد!

برگزاری دو سالگرد کیارستمی با حضور هنرمندان + جزئیات زمان و مکان

سینماگرانی که از آب گل آلود بازار ارز شرع به ماهیگیری کردند !!

مهراوه شریفی نیا چشم قبرسی ها را به خود خیره ساخت

حمله تند تهمینه میلانی به قمارخانه و کازینوی حلال تلویزیون + عکس

وقتی الهام پاوه نژاد سردرگم می ماند که چه خاکی بر سرش بریزد

سخنان جسورانه امین حیایی: سر مسئولین را بالای دار می بینم

حمله تند الهام پاوه نژاد به مسئولین: چراغ نفتی و شمع‌ها را آماده کنید

میلاد کی مرام و مستانه مهاجر و ... راهی جمهوری چک شدند

شایعاتی که حسن فتحی را به ستوه آورد!

کتایون ریاحی دچار سانحه شد + تصاویر وی با ویلچر

مهدی فخیم زاده از بیمارستان مرخص شد

عباراتی که پرستو صالحی در توصیف مریم رجوی به کار برد + عکس

حرف های تلخ نویسنده ای که برای تلویزیون با نام مستعار مینوشت

عکس های بازیگران در اکران مردمی دارکوب: ژوله، سارا بهرامی، سیامک انصاری و...

عکس های بازیگران و هنرمندان و همسران شان در دومین سالگرد کیارستمی

الهام صفوی زاده مجری تلویزیون چادر از سر برداشت + عکس و علت

هوشنگ کلبی پور هنرمند بی جایگزین موسیقی درگذشت + علت مرگ

اکران فیلم سریک همزمان با تولد بهاره افشاری و انتقاد تند سردار آزمون از نخبه کشی

مرگ غریبانه و تلخ استیو دیتکو خالق مرد عنکبوتی/ علت رازآمیزی شخصیتیش

عکس های ترلان پروانه, مونا برزویی و فرزاد حسنی در اکران سریک

فرحبخش: گفتند اگر اهانتت به روضه خوانان را پس نگیری میکشیمت

تصاویر سالار عقیلی و خانواده اش, حامد همایون و آرمین 2afm در اکران سریک

عکس های شقایق فراهانی, السا فیروزآذر علی لهراسبی در اکران سریک

رابی مولر درگذشت + بیماری مغذی عجیب او

عکس های مریم حیدرزاده, رضا داوودنژاد و همسرش در اکران سریک

عکس های بهاره افشاری, سردار آزمون و خداداد عزیزی در اکران سریک

واکنش مصطفی رحماندوست با شوخی سخیف با وی در خندوانه

حضور الهام چرخنده و 2 مانکن امریکایی در اجتماع دختران انقلاب!!

وضعیت روحی نگران کننده اصغر شاهوردی از زبان همسرش

میلاد کی مرام, مستانه مهاجر و نیما اقلیما بر فرش قرمز کارلوی + عکس

علی انصاریان: بالاخره آن اتفاقی که منتظرش بودم برایم افتاد

مهمانی پژمان جمشیدی برای پایان دادن به یک شایعه

سام قریبیان در فیلم دختر خداحافظی در کنار بازیگر پرتغالی + عکس

شهاب حسینی و ساره بیات در آخرین جلسه فیلمبرداری لابیرنت +عکس

داستان عاشقانه شاهزاده ایرانی و پرنسس کره ای جریان ساز شد

ماجرای رازآلود و عاشقانه ماکان به روایت حسین کندری

الهام صفوی زاده از تعصبات شدید خانواده همسر سابقش گفت

آزاده نامداری پاسخ متلک های الهام صفوی زاده را داد

واکنش هدیه تهرانی به دستگیری مائده هژبری: چو خیال تو برآید به دلم رقص کنان

ضیاالدین دری در بیمارستان بستری شد + علت و آخرین وضعیت

خبر تکان دهنده و جنجالی درباره تصمیم تلخ خانه سینما

چرا امسال جشن خانه سینما برگزار نخواهد شد؟

ماجرای کتک کاری غیرقانونی جانی دپ و دردسرهای پس از آن !!

جورج کلونی تصادف کرد + وضعیت فعلی وی

حمله تند حامد جوادزاده به سینا ولی الله: ما که میدانیم چرا رفتی

یکی از بازیگران زن شگفت انگیز به عیادت کودکان رفت

رعنا آزادی ور و پوریا پورسرخ با به وقت خماری در پاریس

حرکتی غیراخلاقی از سوی مردم که خون رضا صادقی را به جوش آورد + فیلم

جمشید مشایخی تا چه زمانی در بیمارستان بستری خواهد بود ؟

کنایه سنگین مهراب قاسم خانی به صدا و سیما به خاطر مائده هژبری + عکس

کارگردان سرشناس با اتهام سوء استفاده جنسی رو به رو شد

جمشید مشایخی تحت عمل جراحی قرار گرفت +‌وضعیت فعلی

متلک گلاب آدینه به همایون شجریان و روسای خانه سینما + عکس

کنایه ی تند کیهان ملکی به پشت پرده ماجرای مائده هژبری!

محمدرضا گلزار به خزه پیوست!

ماجرای فروش اسلحه در ایران توسط بن افلک!

حرکت شوک کننده امیر تتلو و مائده هژبری

تصاویر مهتاب کرامتی و رعنا آزادی ور در اکران مردمی مرداد

ارتباط امیر تتلو و مائده هژبری ؟! + عکس و توضیحات امیر تتلو

لیلا حاتمی و علی مصفا چشم اسپانیایی ها را به خود خیره ساختند!

خونریزی معده صدیقه کیانفر: جانی برایم باقی نمانده ...

حمله مائده هژبری به امیر تتلو: این خواننده مجهول الحال ...

تهمینه میلانی ستایش روس ها را برانگیخت!

کنایه تند المیرا شریفی مقدم به بهاره افشاری: او یک فرشته نبود

احسان کرمی به سوگ نشست

کنایه های سیروس الوند به خانه مدیران سینما: شما نخ سینما هستید

خبرهای تازه و خوشحال کننده درباره سریال جدید مهران مدیری

بهاره افشاری هدیه میلیاردی شهرداری را به خاطر حواشی پس فرستاد

انصراف اسکارلت جوهانسون از بازیگری به دلیل اعتراض حامیان ترنس ها!

پسران جمشید مشایخی بر بالین پدر در بیمارستان + عکس

اسپانسر ماه عسل، متهم پرونده فساد اقتصادی!

مجری مشهور تلویزیون گرفتار سرطان شد

فرزند فروغ فرخزاد درگذشت + علت مرگ و عکس

عکس های بازیگران و هنرمندان در جشن تولد 85 سالگی داوود رشیدی

الهام پاوه نژاد: برگزاری مراسم محترمانه برای جواب پس دادن سلبریتی ها!

دریافت های میلیاردی دو مجری مشهور تلویزیون از موسسه ثامن الحجج

خواننده پاپ به دلیل کلاهبرداری کثیف از دو خانم جوان دستگیر شد

تصاویر مهناز افشار، سحر دولتشاهی، رضا کیانیان و بهمن فرمان آرا در اکران دلم می خواد

شکایت مهران مدیری از شرق و فیلم آن لاین

وضعیت خطرناک دوبلور پیشکسوت در بیمارستان

تهمینه میلانی، چشم انگلیسی ها را به خود خیره ساخت!

مهران مدیری راهی دادسرای رسانه شد

گران ترین حراج آثار ملی به مبلغ 4 میلیارد تومان! با اجرای پژمان بازغی

جانی دپ با چهره جدیدش طرفدارانش را غافلگیر کرد! + عکس

پروژه جدید بازیگر سریال تاج و تخت Game of Thrones + عکس

ضمانت وام 2 میلیارد تومانی مهران مدیری چه بود؟ + فیلم

حمید عسگری به زودی در تهران کنسرت می دهد

سلبریتی ها از پست هایی که در اینستاگرام و تلگرام می گذارند، چقدر گیرشان می آید؟

بازیگر و خواننده هالیوودی به دلیل مصرف بیش از حد هروئین در بیمارستان بستری شد + عکس

کارگردان ایرانی در انتظار پیوند کبد

وضعیت سید ضیاء‌الدین دری پس از پیوند کبد چگونه است؟

تشکر ویژه پسر جمشید مشایخی از محمدرضا گلزار + فیلم

گلایه های پسر شهلا ریاحی به خاطر وضعیت مادرش

مهران مدیری پدر محمدرضا گلزار شد

آخرین وضعیت جمشید مشایخی از زبان خودش

یک فیلم ایرانی در بخش افق‌های ونیز، فاطمه معتمدآریا داور شد

چهره متفاوت ثریا قاسمی در یک فیلم سینمایی + عکس

نمی خواستیم عکس با جمشید مشایخی باعث اذیت کسی شود

جمله‌ای که زندگی آنتونی هاپکینز را نجات داد !

جدیدترین تیزر «مارموز» کمال تبریزی رونمایی شد

سلبریتی هایی که بیشترین درآمد را دارند : از جورج کلونی تا دواین جانسون

واکنش شدید و عصبانیت بازیگر هالیوود به قتل دختر 18 ساله + عکس

فعالیت جدید سینمایی نیکول کیدمن Nicole Kidman

درخشش مارال فرجاد در جشنواره بین المللی عشق امریکا + عکس

بازیگر سریال پایتخت کودک سرطانی را به آرزویش رساند + عکس

جواد رضویان، رضا شفیعی جم وامیرمحمد در مراسم اکران فیلم «دم سرخ ها»

تام کروز 56 ساله غیرممکن را ممکن کرد! + عکس